|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Martinka1 napsal(a):
REŇAS napsal(a):
No já za sebe píšu,že se mi i rozšířily zdravotní omezení a proto tím dovzděláním se se mi trochu rozšíří možnosti.
To je dobře. A bude Tě to i bavit?
Já jsem dospěla k tomu, že pokud nevidím smysl (čekoholi), nemá cenu se tomu věnovat :-)
Já se nebráním ničemu a klidně by mě v tom oboru něco dalšího bavilo. A člověk nikdy neví dopředu,kam ho život zavane. 
REŇAS napsal(a):
aprill napsal(a):
REŇAS napsal(a):
Chápu. Šance na lepší budoucnost je vždy,člověk nemusí usnout na vavřínech ani ve čtyřiceti. Ale po Tvých slovech bychom to rovnou my čtyřicátnici mohli zabalit,nemyslíš??Dobře,jdu si,už kopat hrob.
![]()
tak jsem to zrovna nemyslela, ale máš moc velké očekávání. nic se pro tebe nezmění, jen budeš mít maturitu.
Jak Ty můžeš vědět,jaké mám očkávání. Třeba to dělám proto,že mě to i baví. Jakékoliv dovzdělání,rekvalifikace o když třeba později je na škodu? To jsem nevěděla.
Reňas fandím, přeji úspěšné dokončení. Určitě se tě to bude jednou hodit.
Není tady

Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.
Není tady
Petr100 napsal(a):
REŇAS napsal(a):
aprill napsal(a):
tak jsem to zrovna nemyslela, ale máš moc velké očekávání. nic se pro tebe nezmění, jen budeš mít maturitu.Jak Ty můžeš vědět,jaké mám očkávání. Třeba to dělám proto,že mě to i baví. Jakékoliv dovzdělání,rekvalifikace o když třeba později je na škodu? To jsem nevěděla.
Reňas fandím, přeji úspěšné dokončení. Určitě se tě to bude jednou hodit.
Díky Petře,
já myslím,že každá investice do sebe není na škodu. 
lea64 napsal(a):
Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.
Leo,máš pravdu. Vždyť říkám,věci u Vietnamců nebo v takových obchodech,jako píšeš je práce made in China,Vietnam,Turkey o tom si iluze nedělám. Já tam nakupuji,ale kvalita někdy u něčeho pokulhává,ale zase né u všeho..
Něco mám ve skříni,už dlouho a pořád to je stejné. No a něco je tam předražené,ale něco zase v cenové relaci jako u těch Vietnamců. A také mi chodí slevové kupony. No a pak nakupuji všude tam,kde se mi něco líbí a toho je vždy dost,já se totiž vlezu do všeho,tak nemám problémy nikde nic koupit a sehnat. 
lea64 napsal(a):
Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.
Fíha. Tohle já nepokládám za značkové oblečení.
Já za něj pokládám adidas, nike, puma, desigual, Luis Vuitton, Versace atd.

Ani já ne. Ale předpokládám, že ti spolužáci Reniny dcery ano. Bydlím nedaleko Renči, navíc u základní školy a žádné dítě ve Vuittonu, Chanelu, Dioru, Desigualu apod. jsem tady nikdy neviděla. 
Není tady
majkafa napsal(a):
lea64 napsal(a):
Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.
Fíha. Tohle já nepokládám za značkové oblečení.
Já za něj pokládám adidas, nike, puma, desigual, Luis Vuitton, Versace atd.
myslím, že jsou značky mladých. a v obchodech ,které uvedla lea je výhodné nakoupit jen když je nějaká akce. protože cena mnohonásobně převyšuje kvalitu.
Upravil(a) aprill (4. 6. 2012 19:24)
Není tady
aprill, proč se k reňas a tomu, že si dodělává maturitu stavíš tak negativně ? je dobře, že něco dělá ..
Není tady
PPavlaa napsal(a):
aprill, proč se k reňas a tomu, že si dodělává maturitu stavíš tak negativně ? je dobře, že něco dělá ..
nestavím se negativě. reňas si myslí, že s maturitou bude všechno jinak. s jejím postojem k životu to bude mít těžké ať má maturitu nebo ne.
Není tady
Taky myslím, zabývá se zbytečně ostatníma, který nemůže ovlivnit. Ano, jsou lidi, jak reńas píše, ale pokud se jim žije dobře nic měnit nebudou. Každý si žije tak jak mu to vyhovuje
Není tady

Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.
Není tady
lea64 napsal(a):
Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.
Ano. A ve slevách se dá opravdu dobře a finančně přijatelně nakoupit.
Reňo, jaké přesně značky pokládáš za značkové věci ty? V jakých značkách děti ve škole tvé dcerky chodí? Jak je vidět, je "značka" a "značka".
lea64 napsal(a):
Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.
no jo, ale ty děti jsou značkama posedlé
Není tady

aprill napsal(a):
lea64 napsal(a):
Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.
no jo, ale ty děti jsou značkama posedlé
Nejen děti, moje známá kupuje jenom značkové věci u Deichmanna a v New Yorker,
K Vietnamcům by nikdy nešla. 
Není tady
jak je vidět každý bere za značku něco jiného. Deichmann je např.značka nekvalitní levné obuvi:-))
Není tady
leo, máš zvláštní představy o značkových věcech.
To, co ty vyjmenováváš, dle mého názoru jsou naprosto obyčejné neznačkové výrobky.
Majko, ale všechno co je vyrobeno pod jedním výrobcem je značka. Ať je to Versace nebo CA. Jaká, to už je druhá věc
Není tady
Když jsme u těch značek, já osobně kupuju na sebe u vietnamců (tedy jak co) ale letní trička jo, i šaty, nebo si kupuju v sekáčích.
Holce nakupuju jen v sekáčích - nezáleží na značce ale na kvalitě a nebo na obrázkách - jako je třeba disney.
A kluci - pubertáci - maj tohle triko - namátkou vyhledávám na netu http://www.skateshop.cz/panske-obleceni … star.html? ale jak jsem psala jednou za rok se koupí "značkové" tričko a je fakt,že nosí i pět let staré trička a jsou skoro jak nová
Není tady

majkafa napsal(a):
leo, máš zvláštní představy o značkových věcech.
To, co ty vyjmenováváš, dle mého názoru jsou naprosto obyčejné neznačkové výrobky.
Majko, možná, že to nevyznělo tak, jak jsem chtěla. To byla ironie.
Chtěla jsem tím říct, že mnohdy lidi považují za značku nekvalitní předražené hadry z různých řetězců.
Upravil(a) lea64 (4. 6. 2012 21:07)
Není tady
Moje babička vždycky říkávala, nezáleží jaký budeš mít vzdělání, ale jak se vdáš.
Něco na tomhle určitě je.
Ve škole jsem byla šikovná, měla vyznamenání, střední bez problémů, 4roky praxi ve mzdovce, buch jedna mateřská,druhá mateřská, odstupný, skladová účetní, třetí mateřská, odstupný, ted druhým rokem finační účetní na dobu určitou, co bude dál nevím, zatím neřeším.
Jen chci napsat, že ne vždy titul je známkou ke štěstí.
Není tady
Je a já si vzpomněla jak za totáče nebyly k sehnání žádný pěkný hadříky. Babička mi ušila pár hadříku , já sama jsem začala plíst v sedmičce a měla jsem vždycky pocit, že jsem originální a že nesplývám s davem.
Nebo pamatujete na ty pěkný svetry dovážený z Maďarska? Já jsem si se "šífáckým" vzorem upletla a do toho hodila lurex - třpytivou nit
a byla jsem oháklá jak z tuzexu.
První rifle jsem měla ve 12ti a to od Poláků,kteří u nás byli na brigádě.
Jo a taky jsem měla tu rubikovku,kterou měl v 83 každý. Kdo jí neměl, cítil se méněcenej, možná jako ted mládež když nemá ani jedno značkové tričko
takže tu mládež chápu.
A řekla bych,že nezáleží jak kdo chodí oblíkanej, ale jakou má tu "auru" jak vyzařuje na druhý lidi. 
Není tady
dusička napsal(a):
Moje babička vždycky říkávala, nezáleží jaký budeš mít vzdělání, ale jak se vdáš.
Něco na tomhle určitě je.
Ve škole jsem byla šikovná, měla vyznamenání, střední bez problémů, 4roky praxi ve mzdovce, buch jedna mateřská,druhá mateřská, odstupný, skladová účetní, třetí mateřská, odstupný, ted druhým rokem finační účetní na dobu určitou, co bude dál nevím, zatím neřeším.
Jen chci napsat, že ne vždy titul je známkou ke štěstí.
A babičkou si dovolím nesouhlasit:-) nezáleží jaký máš vzdělání, ale jak budeš šťastná by bylo lepší
Není tady
:-)))...já si koupila rubikovku nedávno, a ne a ne ji složit:-)
Není tady
holcina napsal(a):
:-)))...já si koupila rubikovku nedávno, a ne a ne ji složit:-)
co nevíš, poradím, umím jí ještě složit 
Není tady