Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 4. 6. 2012 18:14

REŇAS
Host

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Martinka1 napsal(a):

REŇAS napsal(a):

No já za sebe  píšu,že  se mi i rozšířily zdravotní omezení a proto tím dovzděláním se se mi trochu rozšíří možnosti. wink

To je dobře. A bude Tě to i bavit?
Já jsem dospěla k tomu, že pokud nevidím smysl (čekoholi), nemá cenu se tomu věnovat :-)

Já se nebráním ničemu a klidně by mě v tom oboru něco dalšího bavilo. A člověk nikdy neví dopředu,kam ho život zavane. wink

 

#127 4. 6. 2012 18:26

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: Jak se žije v dnešní době ??

REŇAS napsal(a):

aprill napsal(a):

REŇAS napsal(a):


Chápu. Šance na lepší budoucnost je vždy,člověk nemusí usnout na vavřínech ani ve čtyřiceti. Ale po Tvých slovech bychom to rovnou my čtyřicátnici mohli zabalit,nemyslíš?? big_smile Dobře,jdu si,už kopat hrob. big_smile big_smile

tak jsem to zrovna nemyslela, ale máš moc velké očekávání. nic se pro tebe nezmění, jen budeš mít maturitu.

Jak Ty můžeš vědět,jaké mám očkávání. Třeba to dělám proto,že mě to i baví. Jakékoliv dovzdělání,rekvalifikace o když  třeba později je na škodu? To jsem nevěděla. wink

Reňas fandím, přeji úspěšné dokončení. Určitě se tě to bude jednou hodit.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#128 4. 6. 2012 18:37

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ  i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.

Není tady

 

#129 4. 6. 2012 18:43

REŇAS
Host

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Petr100 napsal(a):

REŇAS napsal(a):

aprill napsal(a):


tak jsem to zrovna nemyslela, ale máš moc velké očekávání. nic se pro tebe nezmění, jen budeš mít maturitu.

Jak Ty můžeš vědět,jaké mám očkávání. Třeba to dělám proto,že mě to i baví. Jakékoliv dovzdělání,rekvalifikace o když  třeba později je na škodu? To jsem nevěděla. wink

Reňas fandím, přeji úspěšné dokončení. Určitě se tě to bude jednou hodit.


Díky Petře,winkjá myslím,že každá investice do sebe není na škodu. smile

 

#130 4. 6. 2012 18:54

REŇAS
Host

Re: Jak se žije v dnešní době ??

lea64 napsal(a):

Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ  i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.

Leo,máš pravdu. Vždyť říkám,věci u Vietnamců nebo v takových obchodech,jako píšeš je práce made in China,Vietnam,Turkey o tom si iluze nedělám. Já tam  nakupuji,ale kvalita někdy u něčeho  pokulhává,ale zase né u všeho..vissla Něco mám ve skříni,už  dlouho a pořád to je stejné. No a něco je tam předražené,ale něco zase v cenové relaci jako u těch Vietnamců.  A také mi chodí slevové kupony. No a pak nakupuji všude tam,kde se mi něco líbí a toho je vždy dost,já se totiž vlezu do všeho,tak nemám problémy nikde nic koupit a sehnat. vissla

 

#131 4. 6. 2012 19:05

majkafa
Host

Re: Jak se žije v dnešní době ??

lea64 napsal(a):

Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ  i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.

Fíha. Tohle já nepokládám za značkové oblečení.
Já za něj pokládám adidas, nike, puma, desigual, Luis Vuitton, Versace atd.

 

#132 4. 6. 2012 19:14

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Ani já ne. Ale předpokládám, že ti spolužáci Reniny dcery ano. Bydlím nedaleko Renči, navíc u základní školy  a žádné dítě ve Vuittonu, Chanelu, Dioru, Desigualu apod. jsem tady nikdy neviděla. big_smile

Není tady

 

#133 4. 6. 2012 19:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jak se žije v dnešní době ??

majkafa napsal(a):

lea64 napsal(a):

Reni, já se vždy pobavím nad klaněním se "značkovému" oblečení. Předpokládím, že značkovým oblečením se myslí CA, HM, Orsay, Kenvelo, New Yorker apod. To je přece obyčejná konfekce, někdy v kvalitě hadru na podlahu. A to že je mnohdy předražená, za to si můžeme sami. Na jih, západ  i sever od našich hranic, jsou ceny toho samého zboží nižší. Ale u nás se to koupí, protože je to ZNAČKA.

Fíha. Tohle já nepokládám za značkové oblečení.
Já za něj pokládám adidas, nike, puma, desigual, Luis Vuitton, Versace atd.

myslím, že jsou značky mladých.  a v obchodech ,které uvedla lea je výhodné nakoupit jen když je nějaká akce. protože cena mnohonásobně převyšuje kvalitu.

Upravil(a) aprill (4. 6. 2012 19:24)

Není tady

 

#134 4. 6. 2012 19:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak se žije v dnešní době ??

aprill, proč se k reňas a tomu, že si dodělává maturitu stavíš tak negativně ? je dobře, že něco dělá ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#135 4. 6. 2012 19:33

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jak se žije v dnešní době ??

PPavlaa napsal(a):

aprill, proč se k reňas a tomu, že si dodělává maturitu stavíš tak negativně ? je dobře, že něco dělá ..

nestavím se negativě. reňas si myslí, že s maturitou bude všechno jinak. s jejím postojem k životu to bude mít těžké ať má maturitu nebo ne.

Není tady

 

#136 4. 6. 2012 19:35

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Taky myslím, zabývá se zbytečně ostatníma, který nemůže ovlivnit. Ano, jsou lidi, jak reńas píše, ale pokud se jim žije dobře nic měnit nebudou. Každý si žije tak jak mu to vyhovuje

Není tady

 

#137 4. 6. 2012 19:36

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.

Není tady

 

#138 4. 6. 2012 19:39

majkafa
Host

Re: Jak se žije v dnešní době ??

lea64 napsal(a):

Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.

Ano. A ve slevách se dá opravdu dobře a finančně přijatelně nakoupit.

Reňo, jaké přesně značky pokládáš za značkové věci ty? V jakých značkách děti ve škole tvé dcerky chodí? Jak je vidět, je "značka" a "značka".

 

#139 4. 6. 2012 19:41

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jak se žije v dnešní době ??

lea64 napsal(a):

Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.

no jo, ale ty děti jsou značkama posedlé

Není tady

 

#140 4. 6. 2012 19:50

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jak se žije v dnešní době ??

aprill napsal(a):

lea64 napsal(a):

Adidas, Puma, Nike beru jako běžnou sportovní značku, ne žádný luxus. A taky bych využila slev.

no jo, ale ty děti jsou značkama posedlé

Nejen děti, moje známá kupuje jenom značkové věci u Deichmanna a v New Yorker, dumbom K Vietnamcům by nikdy nešla. big_smile

Není tady

 

#141 4. 6. 2012 20:34

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jak se žije v dnešní době ??

jak je vidět každý bere za značku něco jiného. Deichmann je např.značka nekvalitní levné obuvi:-))

Není tady

 

#142 4. 6. 2012 20:46

majkafa
Host

Re: Jak se žije v dnešní době ??

leo, máš zvláštní představy o značkových věcech.
To, co ty vyjmenováváš, dle mého názoru jsou naprosto obyčejné neznačkové výrobky.

 

#143 4. 6. 2012 20:49

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Majko, ale všechno co je vyrobeno pod jedním výrobcem je značka. Ať je to Versace nebo CA. Jaká, to už je druhá věc

Není tady

 

#144 4. 6. 2012 20:56

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Když jsme u těch značek, já osobně kupuju na sebe u vietnamců (tedy jak co) ale letní trička jo, i šaty, nebo si kupuju v sekáčích.
Holce nakupuju jen v sekáčích - nezáleží na značce ale na kvalitě a nebo na obrázkách - jako je třeba disney.
A kluci - pubertáci - maj tohle triko - namátkou vyhledávám na netu http://www.skateshop.cz/panske-obleceni … star.html? ale jak jsem psala jednou za rok se koupí "značkové" tričko a je fakt,že nosí i pět let staré trička a jsou skoro jak nová


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#145 4. 6. 2012 21:01

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jak se žije v dnešní době ??

majkafa napsal(a):

leo, máš zvláštní představy o značkových věcech.
To, co ty vyjmenováváš, dle mého názoru jsou naprosto obyčejné neznačkové výrobky.

Majko, možná, že to nevyznělo tak, jak jsem chtěla. To byla ironie.

Chtěla jsem tím říct, že mnohdy lidi považují za značku nekvalitní předražené hadry z různých řetězců.

Upravil(a) lea64 (4. 6. 2012 21:07)

Není tady

 

#146 4. 6. 2012 21:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Moje babička vždycky říkávala, nezáleží jaký budeš mít vzdělání, ale jak se vdáš.
Něco na tomhle určitě je.
Ve škole jsem byla šikovná, měla vyznamenání, střední bez problémů, 4roky praxi ve mzdovce, buch jedna mateřská,druhá mateřská, odstupný, skladová účetní, třetí mateřská, odstupný, ted druhým rokem finační účetní na dobu určitou, co bude dál nevím, zatím neřeším.
Jen chci napsat, že ne vždy titul je známkou ke štěstí.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#147 4. 6. 2012 21:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak se žije v dnešní době ??

Je a já si vzpomněla jak za totáče nebyly k sehnání žádný pěkný hadříky. Babička mi ušila pár hadříku , já sama jsem začala plíst v sedmičce a měla jsem vždycky pocit, že jsem originální a že nesplývám s davem.
Nebo pamatujete na ty pěkný svetry dovážený z Maďarska? Já jsem si se "šífáckým" vzorem upletla a do toho hodila lurex - třpytivou nit lol a byla jsem oháklá jak z tuzexu.
První rifle jsem měla ve 12ti a to od Poláků,kteří u nás byli na brigádě.
Jo a taky jsem měla tu rubikovku,kterou měl v 83 každý. Kdo jí neměl, cítil se méněcenej, možná jako ted mládež když nemá ani jedno značkové tričko wink takže tu mládež chápu.
A řekla bych,že nezáleží jak kdo chodí oblíkanej, ale jakou má tu "auru" jak vyzařuje na druhý lidi. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#148 4. 6. 2012 21:10

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jak se žije v dnešní době ??

dusička napsal(a):

Moje babička vždycky říkávala, nezáleží jaký budeš mít vzdělání, ale jak se vdáš.
Něco na tomhle určitě je.
Ve škole jsem byla šikovná, měla vyznamenání, střední bez problémů, 4roky praxi ve mzdovce, buch jedna mateřská,druhá mateřská, odstupný, skladová účetní, třetí mateřská, odstupný, ted druhým rokem finační účetní na dobu určitou, co bude dál nevím, zatím neřeším.
Jen chci napsat, že ne vždy titul je známkou ke štěstí.

A babičkou si dovolím nesouhlasit:-) nezáleží jaký máš vzdělání, ale jak budeš šťastná by bylo lepší

Není tady

 

#149 4. 6. 2012 21:11

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jak se žije v dnešní době ??

:-)))...já si koupila rubikovku nedávno, a ne a ne ji složit:-)

Není tady

 

#150 4. 6. 2012 21:14

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak se žije v dnešní době ??

holcina napsal(a):

:-)))...já si koupila rubikovku nedávno, a ne a ne ji složit:-)

co nevíš, poradím, umím jí ještě složit stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů