Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 6. 2012 10:04

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

CHAT: Citlivka?

Já už nevím, ale připadám si jako blbec…
Snažím se dívat na život s humorem, mezi známýma platím spíš za drobného cynika, anglický humor – to je moje. Ale dost mi vadí, že mně všechno dojme. Stačí maličkosti – třeba se dívám na videoklip, kde na začátku píše kluk své holce – umřela mi máma… A teď vidím, jak to ta holka čte …A mně se naženou slzy do očí a stáhne si mi hrdlo …. No trapas. Já jsem takovej doják, že mně dostane i smrt zvířátka v kresleném filmu. Bylo to ještě horší, kdysi jsem ani nemohla vidět projet sanitku – říkala jsem si „a brzo dojedou“… tak to už se zlepšilo. Přece jenom se zaslzenýma očima se blbě řídí… wink
Zajímavý je, že když mi někdo sdělí, že mu třeba umřela babička, tak celkem normálně dokážu reagovat, nějakou to rozumnou útěchu vypotím. Ale když se mně někdo jiný na to potom zeptá, tak při tom sdělení už pláču. No nejsem já k politování? smile

Máte podobné pocity? Akceptujete je nebo se jim bráníte? Jak?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#2 1. 6. 2012 10:35

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT: Citlivka?

Mi připadá, že jsi naprosto normální smile ... My kynici jsme v podstatě citlivky největší smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#3 1. 6. 2012 13:32

majkafa
Host

Re: CHAT: Citlivka?

Míša Kulička napsal(a):

Mi připadá, že jsi naprosto normální smile ... My kynici jsme v podstatě citlivky největší smile

stolt

 

#4 1. 6. 2012 13:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT: Citlivka?

Jess, já jsem to takhle mívala docela dlouho, a styděla jsem se za to, že jsem fňukna smile a jo - taky jsem byla větší cynik.
Postupně se ukázalo, že jsou tím vinny starý a velice hluboký smutky, tak ty když se mi podařilo větším dílem odstranit, už tolik nepláču u všeho možnýho, i když mě pořád leccos dojímá - ale to už je spíš typem temperamentu smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 1. 6. 2012 14:01

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: CHAT: Citlivka?

Taky mně napadlo, že je to spíš něčím "nevyřešeným" z minula... jeslti já nebyla v minulým životě plačka wink
Ale to už je spíš na vlákno duchniček.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#6 1. 6. 2012 15:33

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT: Citlivka?

No tak já to neměla z minulých životů smile ale pěkně z tohoto - úplně to stačilo. cool On to věšinou člověk zasune pěkně do kouta, kde na to nemůže ani očkem pohlédnout a pak to zase musí dolovat.....mně se třeba při jedné terapii stalo, že vyplavalo trauma, o kterém jsem vůbec netušila, že to BYLO trauma - probulila jsem půl hodiny ale strašně, nadávala jako dlaždič a zlikvidovala terapeutce celou škatuli kapesníků lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#7 1. 6. 2012 17:46

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: CHAT: Citlivka?

Mi se "nenahrnou" slzy do očí - já hlasitě vzlykám a nezadržitelně vyju, syn se mnou odmítal chodit do kina os sedmi let:))) Též jsem kynikem...

Není tady

 

#8 1. 6. 2012 17:48

majkafa
Host

Re: CHAT: Citlivka?

vitto smile
Já jsem prořvala cestu k vlaku z Avataru a cestu k vlaku i vlakem dlouhou 34 km z filmu Bathory. Ještě že byl večer a tma a ve vlaku nebylo moc lidí, ale bylo mi to úplně jedno. Nešlo to zastavit.

 

#9 1. 6. 2012 17:55

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT: Citlivka?

Já jsem včera brečela, když mi odvezli moje milovaný autíčko, už bylo tak na dožití, ale měla jsem ho ráda, moc. Obrečela jsem ho. Dojímá mě spousta věcí, za ty slzy se stydím, málokdo  to chápe.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#10 1. 6. 2012 18:05

Mandragora
♥♥-----
Místo: Kolín
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 34

Re: CHAT: Citlivka?

Modroočka napsal(a):

Já jsem včera brečela, když mi odvezli moje milovaný autíčko, už bylo tak na dožití, ale měla jsem ho ráda, moc. Obrečela jsem ho. Dojímá mě spousta věcí, za ty slzy se stydím, málokdo  to chápe.

Jsme jenom lidé a máme všichni citlivou duši, jen někteří mají masku necitlivosti, kdy dávají najevo kamennou tvář a chlad v duši. Čím lepší maska, tím větší zranitelnost a stud za svojí citlivost, která se právě někdy může projevit následně až krutostí. Proto nestyďme se za slzy, pláč, je to přirozené a uvolňuje se zde negativní energie. godlikesmile

Není tady

 

#11 1. 6. 2012 18:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Citlivka?

film bathory se mi taky moc líbil, ale že bych to ořvala, to zas ne smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 1. 6. 2012 18:40

Ketyket
♥♥-----
Registrovaný: 11. 3. 2007
Příspěvky: 68

Re: CHAT: Citlivka?

Modroočka napsal(a):

Já jsem včera brečela, když mi odvezli moje milovaný autíčko, už bylo tak na dožití, ale měla jsem ho ráda, moc. Obrečela jsem ho. Dojímá mě spousta věcí, za ty slzy se stydím, málokdo  to chápe.

Ani nevíš, jak ti rozumím. Svoje první auto, které putovalo k ekologické likvidaci, jsem taky obrečela. S druhým jsem jela na rozlučkovou jízdu.vissla
Když jsem byla mladší,  bulila jsem u kde čeho, ale život ze mě udělal drsoně, takže u filmů nebrečím, ale reálné události mě ještě pořád dojímají, někdy i k slzám.

Upravil(a) Ketyket (1. 6. 2012 18:43)

Není tady

 

#13 1. 6. 2012 18:46

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: CHAT: Citlivka?

víš, on pláč nemusí být jen vždycky o emocích a o tom, jak tě to dojalo. Může to být také výraz agrese, nespokojenosti či pocit nespravedlnosti, který tento výlev může provázet. Neschopnost bojovat a nebo čelit dané situaci.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#14 1. 6. 2012 20:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT: Citlivka?

majkafa napsal(a):

vitto smile
Já jsem prořvala cestu k vlaku z Avataru a cestu k vlaku i vlakem dlouhou 34 km z filmu Bathory. Ještě že byl večer a tma a ve vlaku nebylo moc lidí, ale bylo mi to úplně jedno. Nešlo to zastavit.

Jo, to já taky a ještě když jsem viděla prvně Amadea smile Ale specielně u Avataru mám dojem, že byly veliký emoce tak nějak všeobecně, celosvětově - myslím, že Cameron uhodil na napjatou strunu lidstva jako takovýho.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#15 2. 6. 2012 12:21

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: CHAT: Citlivka?

No nevim... teda... Avatar mě v prní třetině bavil, ve druhé pekelně nudil a ve třetí tolik mrozčiloval, že jsem odešla z kina... Ale zase musím přiznat, že u úplně blbého Armagedonu budu brečet pokaždésmile Naposledy jsem se úplně zhroutila u II/2 Game of Thrones smile)

Není tady

 

#16 2. 6. 2012 16:38

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT: Citlivka?

Mě Avatar též moc nenadchnul. Připadalo mi to jako další verze Pocahontas. Ale brečím pravidelně u Vesničky mé střediskové, když tam Otík bojuje s panelákovými vymoženostmi, pak taky brečím u Ostře sledovaných vlaků nad Neckářem a u Slavností sněženek nad Hanzlíkem ... a úplně mě dostala Příliš hlučná samota. Jo a taky slzím u Jak jsem potkal vaši matku, Teorie velkého třesku a podobných záležitostí ... ale to z jiných důvodů ... smile
Hru o trůny miluje céra smile

Upravil(a) Míša Kulička (2. 6. 2012 16:42)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#17 2. 6. 2012 17:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Citlivka?

já avatar viděla 2x, podruhé kvůli synovi a nepochopila jsem ten humbuk kolem něj. nepřišel mi jako nic extra, když ho do smrti neuvidím, bude mi to jedno. to jsou jiný filmy, na který se vždycky ráda kouknu smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 2. 6. 2012 17:33

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: CHAT: Citlivka?

Já dnes viděla video, kde řidiči autobusu vletěl skrz okno kus auta, smrtelně ho to zranilo a ten řidič přesto zabrzdil, chvíli se válel v bolestech a pak vstal, řekl lidem, a nevystupují, že je to nebezpečné. A pak prý v nemocnici zemřel. Taky jsem to obrečela, byl to pro mě šok grater


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#19 2. 6. 2012 17:33

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: CHAT: Citlivka?

Avatar byl tak aktivistický, že od poloviny jsem čekala, kdy ti modří začnou zakládat odbory smile Ale taky mám přátele, kteří na tom filmu byli několikrát a unešeni smile Já zase můžu dvakrát ročně vidět Pretty Woman, tož nemožu moc remcat.... A na konci brečím pokaždé! "Princezno Vivianeeee...."

Není tady

 

#20 2. 6. 2012 18:14

majkafa
Host

Re: CHAT: Citlivka?

Avatar byl tak krásný. Film z jiné dimenze. Film, který se vymyká. Doufám, že nadcházející Věk Vodnáře nás přivede k takovému žití.
Plakala jsem po jeho shlédnutí, kdy mi zase naplno došlo, jak ničíme naši Zemi. A jak jsme na sebe zlí.

 

#21 2. 6. 2012 18:16

majkafa
Host

Re: CHAT: Citlivka?

Kusy Madisonských mostů jsem dodnes pořádně neviděla, protože pokaždé brečím. I při čtení této knížky.
A Pán Prstenů - Slzavé údolí. smile

 

#22 2. 6. 2012 19:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Citlivka?

teda majkafo, ty tu dělᚠtvrďačku a při tom brečíš pomalu i u reklamy.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 2. 6. 2012 19:31

majkafa
Host

Re: CHAT: Citlivka?

No a? Proto, že ty sis mě zařadila mezi tvrďačky, nemusí to tak být. Jsem, jaká jsem. Možná by ses měla zamyslet třeba nad mým avatarem. Možná bys neměla škatulkovat lidi. Zvl᚝ ty, co znᚠjenom podle písmenek. wink

 

#24 2. 6. 2012 19:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Citlivka?

bože majkafo, dejchej. to byla jen poznámka. mě je tvůj avatar víš kde. navíc mě zase až tak nezajímá, jestli se v reálu dojímᚠnad kde čím, ale jak se projevuješ tady, protože tady s tebou přijdu do styku, ne v reálu (naštěstí). kdes přišla na škatulkování ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 3. 6. 2012 12:01

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: CHAT: Citlivka?

Taky mně někdy dojmou věci,které ostatní nechávají v klidu ale funguje to i naopak. A taky u mně záleží na momentální náladě a psychickém stavu. Dojímají mně často staří lidé, možná proto,že mně vychovávala babička. Loni mi umřela a od tý doby je to ještě o něco citlivější grater Chvíle,kdy člověk cítí u sebe nebo jiných bezmoc. Pak jsou to třeba zvířata a někdy i animáky. Vzpomínám, jak jsem s téměř plnoletou neteří koukala poprvé na animovaný WAll-E. Hnaly se mi slzy do očí a nešlo to potlačit. Snažila jsem se to nenápadně zamaskovat,ale neteř se otočila,koukla na mně a znechuceně řekla: co jééé, ty brečíš ?! rodna


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů