Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 5. 2012 12:08

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Můžeme pokračovat zde, přesto ale přeji nám všem, a je toho ke skuhrání co nejméně smile

Není tady

 

#2 28. 5. 2012 12:25

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Andreo, k tvému příspěvku 1001 na předchozím vlákně jen tolik - jaký požič, taký vrac. smile
Možná by stálo i od tebe za to, podívat se na věc objektivně a podívat se NEJEN na mé příspěvky. wink
Já jsem si dovolila JEN takové zrcadlení. A vida, sama ses v zrcadle našla. Takže se to neminulo účinkem a to je fajn. smile

 

#3 28. 5. 2012 12:26

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Můžeme pokračovat zde
To je od tebe hezký... se ti povedlo zavřít původní vlákno asi vteřinu před tím, než jsem odeslala... a než mi to došlo, tak jsem jen zírala, čím že jsem si zasloužila odepření přístupu lol

Neprosadila jsem veterináře
Ty jsi nesvéprávná, postižená, výdělečně nečinná nebo jinak závislá naostatních kolem tebe?
Hlavně, že "s tchyní jsme si mohly oči vyplakat" na chudákem kocourem... člověk se hned cejtí líp, jakej má soucit i s tou němou tváří... a nestojí to ani čas, ani peníze usch

líp než ti, co tady píší, jak je to na vesnici všechno v pořádku a že na vesnici by nikdy... Když už teda vynechám své osobní zkušenosti...
Možná bys mohla zkusit alespoň přijmout skutečnost (když už jí ne uvěřit tongue), že jiní mají jiné zkušenosti... a že"týrání mimo jiné i koček" je výživné mediální sousto, zatímco "obyčejná návštěva zvířecího doktora tolik sledovačů nepřitáhne... možná s výjimkou stařenky, která kvůli zaplacení veterinární péče pro mazlíka nemá na chleba

Upravil(a) helena (28. 5. 2012 12:28)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 28. 5. 2012 12:30

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Samozřejmě, heleno, že týrání zvířat je bohužel sousto pro média.
Ale soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka a jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo. smile
Jak tady vyplývalo z některých příspěvků.

A také platí přesně, cos napsala, a ráda bych byla, aby ses toho sama držela - přijmout to, že jiní mají i jiné zkušenosti. retasmilewink Halt třísku v cizím oku vidíme, ale břevno v oku svém nikoliv. smile

Upravil(a) majkafa (28. 5. 2012 12:33)

 

#5 28. 5. 2012 12:33

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

majkafa napsal(a):

Andreo, k tvému příspěvku 1001 na předchozím vlákně jen tolik - jaký požič, taký vrac. smile
Možná by stálo i od tebe za to, podívat se na věc objektivně a podívat se NEJEN na mé příspěvky. wink
Já jsem si dovolila JEN takové zrcadlení. A vida, sama ses v zrcadle našla. Takže se to neminulo účinkem a to je fajn. smile

Ale nééé, na mě zrcadla fakt nezkoušej, tyto hry já nehraju wink Mimochodem, co se týká té objektivity, tak opravdu čtu i jiné příspěvky a dále sama ve svém příspěvku píšu, že nemůžu mluvit za všechny, ale jen to, co vidím u sebe a ve svém okolí  smile
Možná by stálo se zamyslet taky nad tím, co já píšu Tobě a neházet zrcadla druhým.

Není tady

 

#6 28. 5. 2012 12:34

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Arogance je paruka k zakrytí duševní pleše a někteří jedinci si v ní nevýslovně rochní, neschopni sebereflexe a majíce neustále potřebu posledního slova.dudlik


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#7 28. 5. 2012 12:35

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

helena napsal(a):

Můžeme pokračovat zde
To je od tebe hezký... se ti povedlo zavřít původní vlákno asi vteřinu před tím, než jsem odeslala... a než mi to došlo, tak jsem jen zírala, čím že jsem si zasloužila odepření přístupu lol

lollol tak to se omlouvám, že jsem Ti způsobila šok big_smile No holt někdy se stane, noo gloria

Není tady

 

#8 28. 5. 2012 12:35

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Je mi úplně jedno, na co hraješ.
Já tyhle hloupé hry nehraju. Já píšu zcela vážně.
Tohle pro mě nejsou hry.


Já raději takové ty hry zábavné a pro zúčastněné příjemné. Od toho taky hry jsou, aby se člověk zabavil a případně i poučil.

 

#9 28. 5. 2012 12:36

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Delahey napsal(a):

Arogance je paruka k zakrytí duševní pleše a někteří jedinci si v ní nevýslovně rochní, neschopni sebereflexe a majíce neustále potřebu posledního slova.dudlik

stolt přesně tak, Delahey stolt

 

#10 28. 5. 2012 12:38

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

majkafa napsal(a):

Je mi úplně jedno, na co hraješ.
Já tyhle hloupé hry nehraju. Já píšu zcela vážně.
Tohle pro mě nejsou hry.


Já raději takové ty hry zábavné a pro zúčastněné příjemné. Od toho taky hry jsou, aby se člověk zabavil a případně i poučil.

Ano ano ano, nadřazenost bez respektu k názoru druhého, nemám co dodat.

Není tady

 

#11 28. 5. 2012 12:40

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

majkafa napsal(a):

Samozřejmě, heleno, že týrání zvířat je bohužel sousto pro média.
Ale soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka a jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo. smile
Jak tady vyplývalo z některých příspěvků.

Mohla bys být konkrétní? va


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#12 28. 5. 2012 12:44

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Narcismus je taky dg, když někoho baví neustále hladit svoje ego bez ohledu na ostatní, asi k tomu má pádný důvod.gloria Já si zpravidla řeknu, že takový člověk, naštěstí, nesedí vedle mne, tudíž mi to nemusí tolik vadit.
Jestli takový člověk vzbuzuje odpor, útrpnost nebo pobavení, je na čtenáři a jeho nátuře.dudlik


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#13 28. 5. 2012 12:44

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Xsara napsal(a):

majkafa napsal(a):

Samozřejmě, heleno, že týrání zvířat je bohužel sousto pro média.
Ale soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka a jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo. smile
Jak tady vyplývalo z některých příspěvků.

Mohla bys být konkrétní? va

Nemohla. Když budeš chtít, uvidíš to sama. Nebudu tě vodit za ručičku. wink Kdo chce, vidí. Kdo nechce, i kdybych mu to vypsala zlatě, neuvidí. stolt

 

#14 28. 5. 2012 12:45

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Delahey napsal(a):

Narcismus je taky dg, když někoho baví neustále hladit svoje ego bez ohledu na ostatní, asi k tomu má pádný důvod.gloria Já si zpravidla řeknu, že takový člověk, naštěstí, nesedí vedle mne, tudíž mi to nemusí tolik vadit.
Jestli takový člověk vzbuzuje odpor, útrpnost nebo pobavení, je na čtenáři a jeho nátuře.dudlik

Taky nelze, než souhlasit. stolt
Mně tací lidé neva, každý jsme nějaký a každý jsme někdy nějaký. stolt

 

#15 28. 5. 2012 12:46

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

majkafa napsal(a):

Xsara napsal(a):

majkafa napsal(a):

Samozřejmě, heleno, že týrání zvířat je bohužel sousto pro média.
Ale soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka a jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo. smile
Jak tady vyplývalo z některých příspěvků.

Mohla bys být konkrétní? va

Nemohla. Když budeš chtít, uvidíš to sama. Nebudu tě vodit za ručičku. wink Kdo chce, vidí. Kdo nechce, i kdybych mu to vypsala zlatě, neuvidí. stolt

No tak nic, tohle už je fakt diagnóza. roll


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#16 28. 5. 2012 12:50

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

luminka napsal(a):

Neprosadila jsem veterináře a s tchyní jsme si mohly oči vyplakat. A ta hovada si vyprošuju!

Njn...evidentně nemᚠručičky ani nožičky, taštičku, ani autobus.......ještě kdyby tak šlo o nechodícího mastifa a ty neměla řidičák - ale i tak se dá poprosit soused, kamarádka... usch Hlavně, že jste si vyplakaly ty voči, luminko. Mně udělat tohle snacha, tak se o kočku postarám sama a odeberu ji z tvojí péče. Hovada nekomentuju, páč by mě musela Andrejka zabanovat.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#17 28. 5. 2012 12:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka
Tady někdo tvrdil, že pouze ona? A že "jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo"?
Halt třísku v cizím oku vidíme, ale břevno v oku svém nikoliv.
S tím nelze než souhlasit http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png - stejně jako s tím, že někdo káže vodu, pije víno... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

že jsem Ti způsobila šok
To víš... nás stařenky už spíš napadne, jestli ten mozek zas nevynechává, než to, že by v tom mohl jet někdo jinej... http://fora.babinet.cz/img/smilies/pussa.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 28. 5. 2012 13:30

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Ráda bych se zastala majkafy. Spor, jež se tu rozhořel je nesmyslný ......
To, že každá z nás zná něco neznamená, že něco jiného neexistuje.
Nemyslím si, že Luminka by i se svou sebestředností byla až tak vzácná, a přesto, ani si neuvědomila a neuvědomuje, že týrala spolu se svou rodinou kocourka. A to byl miláček!


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#19 28. 5. 2012 13:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

spíš právě proto si neuvědomila, ne? Njn, Brambůrko.....sebestředný lidi ale vždycky narazej - že se pak divěj, to je jiná.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#20 28. 5. 2012 14:05

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Já jsem si teď dobře naběhla, protože jsem přidala slovo sebestředný a nepřestavěla větu, která se tím způsobem změnila k nepoznání a do blba.dumbom
Ani my nereflektujeme to, co si neuvědomujeme (páč synonyma), takže nevíme, a tak to neexistuje. Tak se můžeme spravedlivě rozhořčit, když někdo řekne, že existuje, nota bene na vsi.wink
Tahleta otočka nevědomí a popření je nesmírně oblíbená, je to takový lidský, věčně živý řetěz, který se táhne kol zeměkoule i skrz, taková taneční štafeta. Sleduji ji se zalíbením, když to na mě příjde, neoddolám, přidám svou otočku. Je to -  ach tak svůdné. Už zase podléhám ......hmm


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#21 28. 5. 2012 14:06

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

majkafa napsal(a):

Samozřejmě, heleno, že týrání zvířat je bohužel sousto pro média.
Ale soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka a jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo. smileJak tady vyplývalo z některých příspěvků.

A také platí přesně, cos napsala, a ráda bych byla, aby ses toho sama držela - přijmout to, že jiní mají i jiné zkušenosti. retasmilewink Halt třísku v cizím oku vidíme, ale břevno v oku svém nikoliv. smile

A to tady psal kdo? roll

Není tady

 

#22 28. 5. 2012 14:08

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

majkafa napsal(a):

Xsara napsal(a):

majkafa napsal(a):

Samozřejmě, heleno, že týrání zvířat je bohužel sousto pro média.
Ale soudný člověk nebude tvrdit, že kočku týrá pouze luminka a jinak se to na žádné vesnici nikdy za trvání celé Zeměkoule nestalo. smile
Jak tady vyplývalo z některých příspěvků.

Mohla bys být konkrétní? va

Nemohla. Když budeš chtít, uvidíš to sama. Nebudu tě vodit za ručičku. wink Kdo chce, vidí. Kdo nechce, i kdybych mu to vypsala zlatě, neuvidí. stolt

A kdo chce vidí tam to co chce co?.-))) o jediném týrajícím tu nikdo nepsal, to se zrodilo v tvé hlavě

Není tady

 

#23 28. 5. 2012 14:20

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

holcina napsal(a):

A kdo chce vidí tam to co chce co?.-))) o jediném týrajícím tu nikdo nepsal, to se zrodilo v tvé hlavě

Ale studente, o tom tady již dobrých X stránek píšeme. lol Že na vesnici se i týrá a má opozice tvrdí, že se NIKDY netýrá, že oni to na vesnici NIKDY neviděli.
Nu, že neviděli, neznamená, že se netýrá, že? A to zase říkám já. Že jsme lidé různé na vesnici i ve městě a někdo týrá a jiný ne. smile
luminka svého kocourka týrala tím, že mu neposkytla pomoc, ALE říkám já - není jediná. Vy někteří tvrdíte, že jediná je, že to vy jste NIKDY teda na vesnici neviděli.

Tak a teď už je to pořádně zamotané.
Bramborko, díky, aspoň ty vidíš, o co mi šlo.
Že nelze tvrdit, že lid z vesnice (kromě luminky) NIKDY kočky netýrá.

 

#24 28. 5. 2012 14:22

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

Ano, já to taky nikdy neviděla, tím ovšem netvrdím, že se to nikdy nestalo, píčitelko:-))
stejně jako netvrdím, že nikdy člověk ve městě netýrá zvíře. Ale tobě se to hodilo zrovna takhle, tak si to užij:-)))

Není tady

 

#25 28. 5. 2012 14:26

majkafa
Host

Re: CHAT : Skuhrací chlívek XIV.

holcina napsal(a):

Ano, já to taky nikdy neviděla, tím ovšem netvrdím, že se to nikdy nestalo, píčitelko:-))
stejně jako netvrdím, že nikdy člověk ve městě netýrá zvíře. Ale tobě se to hodilo zrovna takhle, tak si to užij:-)))

holčina také napsala:
Jinak na vesnicích bývá jiný vztah k hospodářským zvířatům, když se ztratí kocour tak se nehledá, to je pravda, ale nikdo by nenechal zvíře umírat
_________________________


Nu, holčino, zkopírovala jsem to, na co jsem reagovala. Tys nenapsala, že TY JSI TO NEVIDĚLA.
Dobře si přečti, cos napsala původně a na co jsem reagovala. wink

To až teď ses opravila. smile Tak nemlž.
Jo, a píčitelku si nech od cesty, nemám ráda sprostá slova ani v tomto "překladu". heh. Ty píčitelko. Jestli to není porušení pravidel pro tebe, v tom případě teda ani pro mě.

Už jsem tady skuhrala nad oslovením třeba pí Novotná.
Už jen dodat ča a je to. Nikdy taková "zkrácená" oslovení nepoužívám, je to příšerné. Dle mého je základní slušností napsat Paní Novotná a ne pí Novotná. dumbom I kdyby to tak psal celý svět, já to psát nebudu a prosím, aby s mým oslovením bylo zacházeno stejně. big_smile
Je to stejně děsný, jako říkat stařence mladá paní. Třeba v krámu. Anebo dotyčný potřebuje zajít k lepšímu optikovi. big_smile

Upravil(a) majkafa (28. 5. 2012 14:33)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů