Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 5. 2012 18:41

Jarouš
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2011
Příspěvky: 8

Pes, pes, pes

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

Není tady

 

#2 20. 5. 2012 19:03

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

A co třeba proto, že panelák není příroda, a pes je nejsnadnější způsob, jak jí kousek získat? wink
Nebo potřeba bezpodmínečné lásky?
Nebo přebytek lidí v životě?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#3 20. 5. 2012 19:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Pes, pes, pes

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

Protoze lidi pejsky miluji a chteji jim byt bliz.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#4 20. 5. 2012 19:46

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Pes, pes, pes

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

A proč by nemohli mít? někdo má rybičky někdo psa

Není tady

 

#5 20. 5. 2012 19:54

Ona
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 122

Re: Pes, pes, pes

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

Protože psi se nestarají proč soused má nebo nemá psa.smile

Není tady

 

#6 20. 5. 2012 20:35

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#7 21. 5. 2012 10:13

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Pes, pes, pes

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

Tak vidíš,samý chytrý odpovědi jsi dostala a jiné nedostaneš ani od těch 90% majitelů psů v baráku.Já to taky nechápu - jednak je to moda,zvl᚝ ti přemnožení a já už jim říkám skoro umělí kundolízkové tipu jokšír,atp.Nakonec mít tyhle mrňaví pesany,co ovšem šíleně neštěkají,to bych ještě chápala nebo když si důchodce pořídí pejska kvůli samotě,ale dnes si bohužel dost často i mladí pořízují psi místo dětí-kdo nám jednou bude vydělávat nadůchody,to fakt nevím,ale ti psi to nebudou:kapitulation:
No a pak je tady taky dost početná skupina neodpovědných lidí,kteří nad tím,co obnáší fakt vlastnit pejska vůbec nepřemýšlí a tato zvířata a posléze i sousedé těchto zvířat jsou za nějakou dobu chudác-jedni jsou ponecháni zcela bez zájmu a venčení a ti sousedé musí poslouchat jejich hlasité zvířecí projevy doprovázející jejich šílenou nudu.

Není tady

 

#8 21. 5. 2012 17:57

Jarouš
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2011
Příspěvky: 8

Re: Pes, pes, pes

holcina napsal(a):

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

A proč by nemohli mít? někdo má rybičky někdo psa

Rybičky nejsou úchylka, pes už ano.
Ale jó, a si má v baráku každý co chce. Jen nechápu, že někdo nechápe, že panelák slouží k BYDLENÍ LIDÍ a ne jako krabice psích útulků. A místo toho, aby se lidi měli rádi mezi sebou, milují raději toho svého psa. HAF HAF sousede, už jsem doma, to musíš vědět. Za chvilku skočím paničce do postele.

Není tady

 

#9 21. 5. 2012 18:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

A jéje....zas jeden, co přesně ví, co už je úchylka, a co ještě ne......a nezávidíš náhodou těm psům tak trošku? winklol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#10 21. 5. 2012 19:50

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Pes, pes, pes

lollollol

Není tady

 

#11 21. 5. 2012 19:51

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Pes, pes, pes

Jaku napsal(a):

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

Tak vidíš,samý chytrý odpovědi jsi dostala a jiné nedostaneš ani od těch 90% majitelů psů v baráku.Já to taky nechápu - jednak je to moda,zvl᚝ ti přemnožení a já už jim říkám skoro umělí kundolízkové tipu jokšír,atp.Nakonec mít tyhle mrňaví pesany,co ovšem šíleně neštěkají,to bych ještě chápala nebo když si důchodce pořídí pejska kvůli samotě,ale dnes si bohužel dost často i mladí pořízují psi místo dětí-kdo nám jednou bude vydělávat nadůchody,to fakt nevím,ale ti psi to nebudou:kapitulation:
No a pak je tady taky dost početná skupina neodpovědných lidí,kteří nad tím,co obnáší fakt vlastnit pejska vůbec nepřemýšlí a tato zvířata a posléze i sousedé těchto zvířat jsou za nějakou dobu chudác-jedni jsou ponecháni zcela bez zájmu a venčení a ti sousedé musí poslouchat jejich hlasité zvířecí projevy doprovázející jejich šílenou nudu.

Ty mᚠtaky psa nebo se pletu? Pokud se nepletu pak nechápu co na tom nechápeš, že si lidi pořizují psa:-)))

Není tady

 

#12 21. 5. 2012 21:19

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pes, pes, pes

Co je úchylného na psovi oproti rybičkám?
My máme v bytě dva psy - sice ne v paneláku, ale je tu 6 bytů a z toho čtyři psi. A pohoda, žádný problém. Dokonce i jedna kočka. Je to o lidech, a ne o psech nebo rybičkách.
Chceš, aby tě sousedi měli rádi? Kup si psa a choď s nima na vycházky smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#13 21. 5. 2012 23:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Pes, pes, pes

holcina napsal(a):

Jaku napsal(a):

Jarouš napsal(a):

Dobrý den. Mohl by mi někdo vysvětlit, proč má 90 procent lidí v paneláku psa? To je nějaká nová sociální nemoc?

Tak vidíš,samý chytrý odpovědi jsi dostala a jiné nedostaneš ani od těch 90% majitelů psů v baráku.Já to taky nechápu - jednak je to moda,zvl᚝ ti přemnožení a já už jim říkám skoro umělí kundolízkové tipu jokšír,atp.Nakonec mít tyhle mrňaví pesany,co ovšem šíleně neštěkají,to bych ještě chápala nebo když si důchodce pořídí pejska kvůli samotě,ale dnes si bohužel dost často i mladí pořízují psi místo dětí-kdo nám jednou bude vydělávat nadůchody,to fakt nevím,ale ti psi to nebudou:kapitulation:
No a pak je tady taky dost početná skupina neodpovědných lidí,kteří nad tím,co obnáší fakt vlastnit pejska vůbec nepřemýšlí a tato zvířata a posléze i sousedé těchto zvířat jsou za nějakou dobu chudác-jedni jsou ponecháni zcela bez zájmu a venčení a ti sousedé musí poslouchat jejich hlasité zvířecí projevy doprovázející jejich šílenou nudu.

Ty mᚠtaky psa nebo se pletu? Pokud se nepletu pak nechápu co na tom nechápeš, že si lidi pořizují psa:-)))

Chválím tě,mᚠpostřeh - máme psa,ale v RD se zahradou,domů si ho beru od podzimu vč.jara jen na televizní večery a muchlování,na noc jde do svého kotce se zateplenou boudou a je to supr-posl.několik měsíců kotec nezavírám,u domu mu nasypu granule,má tam i vodu a pak už si jde sám do kotce,když chce.A ráno si taky vyleze kdy chce,myslím,že nám to tak oběma velmi vyhovuje;v létě a už i nyní,pokud si ho vezmu navečer domů,tak se dlouho uvnitř nezdrží-táhne ho to ven,kde pořád musí něco sledovat a vyštěkávat kolemjdoucí.
Takže u rd pes ano,ale v paneláku ne.
Vlaďka to s těma procházkama myslí dobře,ale bohužel tyto dobré úmysyu spoustu lidí přestane bavit - když ne po několika měsících,tak po pár letech určitě.A pak co mám novější zkušenosti s nyní zateplenýma fasádama u paneláků,tak že hodně majitelů je ke společnému majetku netečná a nechává svoje psy nové omítky občurávat.To je taky teda dost hnusný,nemluvě o chování ve výtahu a tak.

Není tady

 

#14 22. 5. 2012 6:41

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pes, pes, pes

Jaku, ohledně výtahu - vím o čem mluvíš. Pracuju na BD a věčné stížnosti lidí jsou unavující. Když pominu to, že chtějí, aby lidi, kteří mají psa, platili jednu osobu v bytě navíc, tak stížností je dost a dost. Taky jezdím u rodičů se psy výtahem a v životě nikdy (11 let a štěně) je nikdy ani nenapadlo vyčurat se ve výtahu.
My máme psy v bytě, ale před domem obrovskou zahradu, kterou využíváme cca 800 m2, takže psi mají vyžití zrovna tak, jako vᚠpes v RD. Jinak jsme pořád venku, na hřišti, odjíždíme na víkendy na chatu, takže u nás pes žije v podstatě jako v RD.
Ale nemám nic proti psům v paneláku. Bydlela jsem tam 20 let, psi tam byli a nijak mě neomezovali, takže to je taky dost o snášenlivosti těch, kteří psy nemají.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#15 22. 5. 2012 7:46

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Pes, pes, pes

Jarouši, jsem s tebou. V pražském bytě naštěstí bydlím jen jeden měsíc v roce, ale jinak bych taky podávala stížnost majietli baráku - platím dost drahý nájem na to, abych musela mít každý den takový budíček. Sousedi pod náma mají psa a když odcházejí do práce (6:30), tak pes začne štěkat a v tomhle starém činžáku je všechno dost slyšet. Je to, jako by mi štěkal přímo do ucha. Samozřejmě nemusím dodávat, že já v 6:30 vstávat nechci, klidně bych mohla ještě hodinu spát. Nechápu, jak lidé, kteří se považují za milovníky psů, je můžou nechat celý den samotné trpět v bytě.

Není tady

 

#16 22. 5. 2012 7:57

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pes, pes, pes

Pes tam netrpí, normální pes prospí až 16 hodin denně, takže když se to naučí, pracovní dobu prospí.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#17 22. 5. 2012 8:41

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Pes, pes, pes

Jaku napsal(a):

holcina napsal(a):

Jaku napsal(a):


Tak vidíš,samý chytrý odpovědi jsi dostala a jiné nedostaneš ani od těch 90% majitelů psů v baráku.Já to taky nechápu - jednak je to moda,zvl᚝ ti přemnožení a já už jim říkám skoro umělí kundolízkové tipu jokšír,atp.Nakonec mít tyhle mrňaví pesany,co ovšem šíleně neštěkají,to bych ještě chápala nebo když si důchodce pořídí pejska kvůli samotě,ale dnes si bohužel dost často i mladí pořízují psi místo dětí-kdo nám jednou bude vydělávat nadůchody,to fakt nevím,ale ti psi to nebudou:kapitulation:
No a pak je tady taky dost početná skupina neodpovědných lidí,kteří nad tím,co obnáší fakt vlastnit pejska vůbec nepřemýšlí a tato zvířata a posléze i sousedé těchto zvířat jsou za nějakou dobu chudác-jedni jsou ponecháni zcela bez zájmu a venčení a ti sousedé musí poslouchat jejich hlasité zvířecí projevy doprovázející jejich šílenou nudu.

Ty mᚠtaky psa nebo se pletu? Pokud se nepletu pak nechápu co na tom nechápeš, že si lidi pořizují psa:-)))

Chválím tě,mᚠpostřeh - máme psa,ale v RD se zahradou,domů si ho beru od podzimu vč.jara jen na televizní večery a muchlování,na noc jde do svého kotce se zateplenou boudou a je to supr-posl.několik měsíců kotec nezavírám,u domu mu nasypu granule,má tam i vodu a pak už si jde sám do kotce,když chce.A ráno si taky vyleze kdy chce,myslím,že nám to tak oběma velmi vyhovuje;v létě a už i nyní,pokud si ho vezmu navečer domů,tak se dlouho uvnitř nezdrží-táhne ho to ven,kde pořád musí něco sledovat a vyštěkávat kolemjdoucí.
Takže u rd pes ano,ale v paneláku ne.
Vlaďka to s těma procházkama myslí dobře,ale bohužel tyto dobré úmysyu spoustu lidí přestane bavit - když ne po několika měsících,tak po pár letech určitě.A pak co mám novější zkušenosti s nyní zateplenýma fasádama u paneláků,tak že hodně majitelů je ke společnému majetku netečná a nechává svoje psy nové omítky občurávat.To je taky teda dost hnusný,nemluvě o chování ve výtahu a tak.

Taky máme psy v RD, ale rozdíl mezi bytem a RD nevidím. Naši psi jsou tam kde jsme momentálně my. Když jsme venku jsou venku, když jsme doma jsou doma. Sami venku být nechtějí. Psi jsou smečkový zvířata a když vidím jak je pes celý den venku a páníčkové v baráku, je mi ho líto. Jasně, je zvyklej, ale není se svojí smečkou

Není tady

 

#18 22. 5. 2012 8:42

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Pes, pes, pes

Vlaďka napsal(a):

Pes tam netrpí, normální pes prospí až 16 hodin denně, takže když se to naučí, pracovní dobu prospí.

Přesně tak, naši psi se probouzí s příchodem prvního člena domů z práce:-) i o víkendech celý dny prospí

Není tady

 

#19 22. 5. 2012 9:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

Rybičky nejsou úchylka, pes už ano.
Jaký je rozdíl v míře úchylnosti mezi rybičkama a psem - teda krom toho, že rybičky neštěkají a nečůrají na fasádu?  http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Mně mnohem víc vadilo, když sousedům zdrhnul had, než kdyby jim po baráku pobíhal hafan.

nemluvě o chování ve výtahu
Vzhledem k letitý praxi v úklidu mnohapatrových domů můžu akorát konstatovat, že v porovnání
s tam žijícími psy jsou lidi mnohem větší dobytkové. 99,9 % páníčků si po svým zvířeti uklidí, když už se něco stane... na rozdíl od lidských výkalů za výtahem, poblitejch chodeb a pytlů s odpadkama odloženejch na schodištích.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 22. 5. 2012 11:13

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

helena napsal(a):

Rybičky nejsou úchylka, pes už ano.
Mně mnohem víc vadilo, když sousedům zdrhnul had.....

A co kdyby zdrhly takový pirani valol Ten had byl jedovatej? Protože to bych se taky bála. U kamarádky jednou evakuovali panelák, páč tam zdrhnul někomu takovej ten velikej sklípkan a marně prý majitel ujišoval nájemníky, že není smrtelně jedovatej lol Nojo - a jak maj pěkně na co vzpomínat!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#21 22. 5. 2012 11:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

Ten had byl jedovatej?
No nebyl... ale to jsme se dozvěděli až poté, kdy si sousedi přišli mazlíka vyzvednout http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Oni totiž nebyli doma a plaza v domě odchytli nějaký malíři či co - a můj synek, kterej se k tomu "náhodou" připletl (hahaha) iniciativně nabídnul volný akvárko... http://fora.babinet.cz/img/smilies/dumbom.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 22. 5. 2012 11:40

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Pes, pes, pes

Jaku napsal(a):

... máme psa,ale v RD se zahradou,...pokud si ho vezmu navečer domů,tak se dlouho uvnitř nezdrží-táhne ho to ven,kde pořád musí něco sledovat a vyštěkávat kolemjdoucí.
Takže u rd pes ano,ale v paneláku ne....

Takže máš-li psa u RD, tak si myslíš, že jsi z obliga? Mno... naše firma má domek ve vilové čtvrti.
Vedle pes,  o kterým nevíme, z druhýho vedle štěkna (jinak to nelze nazvat)
Vyštěkáváním kolemjdoucích si krátí celý den, zatímco nám v práci hlavy drnčí dumbom
Chápu, že je to pes a nic se s ním neudělá, ale tvůj argument , ze kterého vznikl i tvůj závěr (u rd pes ano, v paneláku ne) je lechce vyvratitelný ...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#23 22. 5. 2012 12:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

helena napsal(a):

Ten had byl jedovatej?
No nebyl... ale to jsme se dozvěděli až poté, kdy si sousedi přišli mazlíka vyzvednout http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Oni totiž nebyli doma a plaza v domě odchytli nějaký malíři či co - a můj synek, kterej se k tomu "náhodou" připletl (hahaha) iniciativně nabídnul volný akvárko... http://fora.babinet.cz/img/smilies/dumbom.gif

No tak to muselo být nádherně napínavý  - evidentně se hoši dobře bavili - museli si připadat jako Alberto Vojtěch Frič lol Dost se divím odvážným malířům, teda.....a to akvárko jste pak měli doma? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#24 22. 5. 2012 12:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Pes, pes, pes

a to akvárko jste pak měli doma?
To akvárko jsme měli doma už předtím! Jenže to bylo prázdný... miláček mi sice volal do práce, že máme doma hada... jenže už nedodal, že až přijdu, uvidím bestii vztekle se snažící osvobodit ze skleněnýho kriminálu http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png Normálně na tom prkně, kterým bylo akvárium přikrytý, stál půlmetrovej štos bichlí a lehce se otřásal... no, já taky - a víc http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 22. 5. 2012 12:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Pes, pes, pes

Jo, to jsem pochopila - myslela jsem samozřejmě s hadem.
Tak to bylo dost velký zviře va a dověděla jsi se, co to byl zač, nebos to ani nechtěla vědět? Přiznám se, že bych byla taky dost v pozoru, teda....já měla blavora, což je takovej velikje slepýš, ale to byl mírnej beránek gloria


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů