Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1001 29. 6. 2012 10:12

Tutule
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 16849
Web

Re: CHAT:Jarňátka 2011 číslo 17

Hezké dopoledne!
Míšo užijte si chatičku! My budeme po sto letech doma, tak se sjedeme koupat, v sobotu navečer jsme pozvaní na grilování, taky plánujeme nějaké práce kolem domu a na půdě, musím začít debordelizovat, máme tam milion věcí a už se v ničem nevyznáme...chci vyházet hlavně oblečení a boty.

Kristinka má dneska závěr školkového roku, tak si to tam doufám užije, tady pak o prázdninách vždy chcípl pes, děti na hřišti se potkají minimálně, tak tu bude víceméně sama s Davídkem sad, asi teda, když pojedeme nakoupit, necháme jí si pohrát v dětském koutku.

Teda Holči, to je ale moncl...ale může vám být útěchou, že neš se Danielka vdá, tak se to zahojí.. visslalol, Kika měla taky takové "krásné" zbarvení obličeje...ona byla celkem kaskadér a na rozdíl od Davídka, co se naučila chodit, tak začla běhat, Davídek je rozvážný a opatrný, ten spadne max na pr... lol no teda zatím... vissla
Tak hlavně, aby se jí to brzy zahojilo par


http://www.tickerclub.com/cache/59dac1956b.png
http://www.tickerclub.com/cache/a003200884.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů