Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#7126 25. 10. 2020 13:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Udelali jsme spravne?

Pavlo, Eva už tady nebyla hrozně dlouho. Říkala, že má nějaké osobní problémy a odmlčela se.
Byla bych moc ráda, kdyby se vrátila.
Pavlo, to je dobře, že se to s malým srovnalo. Život je boj.
Náš taťka umřel..No už je hodně dlouho. A zní to možná blbě, ale vzpomínám na něj už beze smutku.Pak mi ještě odešly dvě kamarádky. Jojo.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7127 25. 10. 2020 20:03

rina
♥♥♥♥♥♥-

Ten "malej" je už docela velkej kluk, možná i dospělej?
Ahoj Pajko!

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#7128 6. 3. 2021 7:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Tak jeste dva mesice a syn bude tatou maleho chlapecka.Jen jsem zvedava kdy vnoucka uvidim ja,kdyz bude dal vsechno uzavrene.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#7129 6. 3. 2021 9:19

rina
♥♥♥♥♥♥-

Určitě ti pošlou spousty fotek, ne?

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#7130 6. 3. 2021 9:22

Blossom opět s vámi
♥♥♥----

eremuruss napsal(a):

Tak jeste dva mesice a syn bude tatou maleho chlapecka.Jen jsem zvedava kdy vnoucka uvidim ja,kdyz bude dal vsechno uzavrene.

Erem, díky za zprávy, často si na Tebe vzpomenu, jestli syn už seká dobrotu. Mám radost že ano, je to - a kéž je i dál - krásný happy end.pussatummenuppdudlik

Není tady

#7131 6. 3. 2021 9:43

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Blossom opět s vámi napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Erem, díky za zprávy, často si na Tebe vzpomenu, jestli syn už seká dobrotu. Mám radost že ano, je to - a kéž je i dál - krásný happy end.pussatummenuppdudlik

No,zatim to vypada nadejne,ze seka latinu.Oni dva si ziji jen pro sebe,takze zadne kamaradicky,particky ,nic.Jsou jen oni dva v tom velkem meste.Zarizuji si pomalu byt a tesi se na chlapecka.Jsou stale jako dve hrdlicky.Jinak se me podarilo s nim mluvit o samote po telefonu,tak jsem se ho ptala jak bojuje se svou zavilosti,to rikal,ze je dobre.Leky co bral na depresy ,uz pred rokem vysadil,tam je to pry nekdy horsi,ale snazi se to zvladat bez leku.Kdyby bylo nejhur,pry si je necha napsat.Pritelkyni o sve zavislosti stale nerekl.Jinak pry je stastny a ma vse o cem vzdycky snil.Ma dobre placenou praci ktera ho velice bavi,ma krasnou pritelkyni a ted bude mit chlapecka,ktery bude mit stejne jmeno jako on. Tak uvidime jak to bude do budoucnosti. hjarta

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#7132 6. 3. 2021 9:47

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

Určitě ti pošlou spousty fotek, ne?

Jo,to urcite poslou ,ale neni nad to pochovat si sve prvni vnoucatko a sdilet na zivo s nima ty pocity s jejich miminkem.

Není tady

#7133 6. 3. 2021 11:15

rina
♥♥♥♥♥♥-

Jaasně. V létě to šílení skončí, uvidíš. Pak pojedeš, nebo pojedou za tebou. par

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#7134 6. 3. 2021 12:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

eremuruss napsal(a):

No,zatim to vypada nadejne,ze seka latinu.Oni dva si ziji jen pro sebe,takze zadne kamaradicky,particky ,nic.Jsou jen oni dva v tom velkem meste.Zarizuji si pomalu byt a tesi se na chlapecka.Jsou stale jako dve hrdlicky.Jinak se me podarilo s nim mluvit o samote po telefonu,tak jsem se ho ptala jak bojuje se svou zavilosti,to rikal,ze je dobre.Leky co bral na depresy ,uz pred rokem vysadil,tam je to pry nekdy horsi,ale snazi se to zvladat bez leku.Kdyby bylo nejhur,pry si je necha napsat.Pritelkyni o sve zavislosti stale nerekl.Jinak pry je stastny a ma vse o cem vzdycky snil.Ma dobre placenou praci ktera ho velice bavi,ma krasnou pritelkyni a ted bude mit chlapecka,ktery bude mit stejne jmeno jako on. Tak uvidime jak to bude do budoucnosti. hjarta

Erem, to je moc dobře, vše se v dobré obrátilo tummenupp A neboj, nebude zavřeno věčno, určitě se uvidíte!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#7135 7. 3. 2021 1:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

tak to vyzerá, že ste nakoniec urobili správne - a snáď sa to na dobré obrátilo. Držím päste, aby ste sa videli čo najskôr...

Upravil(a) Selima (7. 3. 2021 1:38)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#7136 7. 3. 2021 12:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Erem, taky držím palce! smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#7137 12. 9. 2021 14:49

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-

Nepostrehla som, či si to písala do iného vlákna. Už si asi babička, či ešte len v očakávaní? dudlikpar

Není tady

#7138 12. 9. 2021 19:57

Blossom opět s vámi
♥♥♥----

bellatrix napsal(a):

Nepostrehla som, či si to písala do iného vlákna. Už si asi babička, či ešte len v očakávaní? dudlikpar

Erem je už babička a všichni jsou z kloučka nadšení.

Není tady

#7139 12. 9. 2021 21:18

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-

bellatrix napsal(a):

Erem je už babička a všichni jsou z kloučka nadšení.

To mám moc veľkú radosť. hjarta Gratulujem a prajem všetkým pevné zdravie! tummenupp

Není tady

#7140 13. 9. 2021 6:51

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Ano,uz jsem babicka,mame 4 mesicniho chlapecka.Syn bydli 250 km od meho bydliste,takze jsem vnoucka videla teprve 2x.On se svou pritelkyni jsou s chlapecka uplne uneseny,kazdy pokrok vnoucka me hned poslou na videu. Jsem moc rada,ze to takhle dopadlo.Syn drogy nebere coz se ukazuje i na jeho vaze,pribral 25 kilo.Ale ta zavislost tam bohuzel je  a tu si nahrazuje pivem ktery si kupuje domu.Do hospody nechodi ani se nestyka s zadnyma kamaradama.Zije se svou pritelkyni jen pro jejich syna.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí