Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#6926 6. 10. 2019 11:52

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Udelali jsme spravne?

Vsechno je,uz jinak.Syn prijel na navstevu.Setkal se tu se svou byvalou partickou a neprisel domu 2 dny.Pak prisel z brekem,ze utratil v bednach celou svou vyplatu,zbylo mu par korun.Vzal si opet pervitin,nespal celou noc a ja mu rekla,ze rano odjizdi.Rano jsem mu to pripomnela,on protestoval nakonec odesel.....bohuzel nevim kam,jelikoz si doma zapomnel obcanku,muj pritel mu ji vezl jeste na nadrazi,ale tam nebyl..Jsem uplne vyrizena,nemuzu na nej prestat myslet.Naslapnuta vyborna kariera a on to takhle spacka.Bohuzel si nemyslim,ze je tohle jeho jediny ulet,protoze v dobe kdy nebral drogy nabral 20 kilo.Ted je videt ,ze tak 15 kilo schodil.
Rekl me,ze se nedokaze vyrovnat s tim,ze behem 3 mesicu mel dva rozchody s partnerkama.Ze je porad sam.S tou prvni partnerkou se obcas sejde,ona je ale na tvrdych drogach a syn se priznal,ze ji je schanel,ze ona byla uplne vyrizena.
Takze takhle to ted u nas vypada.Myslim si,ze ma po kariere,protoze nema penize na najem,dopravu,pausal,jidlo.......tady je opet jedina cesta a to lecebna.Dekuji ze jsem se mohla vypsat,jsem zoufala :-(

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#6927 6. 10. 2019 12:16

rina
♥♥♥♥♥--

Erem, je mi tě moc líto.
Nevím co ti říct na povzbuzení.
Z mého pohledu je ztracen.
Pláču za vás...

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#6928 6. 10. 2019 12:33

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Erem, i mně je tě moc líto a myslím na tebe. hjarta
Ale už bych ho v tom opravdu nechala. Držím jemu i vám palce, aby se z toho dna dokázal zas odrazit a pokračovat dobrým směrem už nastálo. Pobyt v léčebně si, myslím, dokáže zařídit i sám.

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#6929 6. 10. 2019 12:48

rina
♥♥♥♥♥--

Když bude chtít grater

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#6930 6. 10. 2019 14:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ach jo. To je teda fakt blbý.
Ale tady je jasně vidět, jak těžká závislost může být a že není jednoduché se jí zbavit.
bude záležet opravdu jen a jen na něm.
Podporu rodiny měl a má.
Myslím, že na to, že nemá holku,se jenom vymlouvá. Kdyby nebylo toho, našel by si jiný důvod.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#6931 6. 10. 2019 15:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Je pozitivní, že je úspěšný v práci. smile Ale jinak se mi zdá, že má dost slabou vůli.

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#6932 6. 10. 2019 15:15

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Erem, je mi to opravdu moc líto sad, hlavně kvůli tobě pussa
On mě již více šancí, pomoc rodiny, stáli jste za ním a zase do toho spadl. Ví, co to znamená, měl by nést důsledky své volby. Neměl by trápit tebe. Ty už jsi udělala vše možné i nemožné, nenech se trápit dál. Je to jeho cesta, jeho volba.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#6933 6. 10. 2019 15:30

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Ach můj bože, erem opravdu a z celého srdce mě to mrzí. Tady ten životní příběh snad nemá konce, mi není jasné, jak todleto ještě můžeš dlouho jako matka vydržet hjarta

Není tady

#6934 7. 10. 2019 9:26

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

U závislosti je nutná naprostá abstinence a neustálá sebekontrola. Bohužel , si myslím , že synek ještě nedopadl na dno.

Není tady

#6935 7. 10. 2019 12:07

rina
♥♥♥♥♥--

Jak? vypadá to dno? va

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#6936 7. 10. 2019 13:05

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

dycinky napsal(a):

U závislosti je nutná naprostá abstinence a neustálá sebekontrola. Bohužel , si myslím , že synek ještě nedopadl na dno.

Ne, nedopadl. Vždy ho rodina zachránila. Někdy pomůže opravdu až to dno. A někdy ani to ne.
Strašná věc ty drogy. Jak já je nesnáším!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#6937 7. 10. 2019 13:39

rina
♥♥♥♥♥--

Aha?
Takže dno=po požití drog bezvědomí na ARO, nebo .
.. ?

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#6938 7. 10. 2019 15:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

eremuruss napsal(a):

Vsechno je,uz jinak.Syn prijel na navstevu.Setkal se tu se svou byvalou partickou a neprisel domu 2 dny.Pak prisel z brekem,ze utratil v bednach celou svou vyplatu,zbylo mu par korun.Vzal si opet pervitin,nespal celou noc a ja mu rekla,ze rano odjizdi.Rano jsem mu to pripomnela,on protestoval nakonec odesel.....bohuzel nevim kam,jelikoz si doma zapomnel obcanku,muj pritel mu ji vezl jeste na nadrazi,ale tam nebyl..Jsem uplne vyrizena,nemuzu na nej prestat myslet.Naslapnuta vyborna kariera a on to takhle spacka.Bohuzel si nemyslim,ze je tohle jeho jediny ulet,protoze v dobe kdy nebral drogy nabral 20 kilo.Ted je videt ,ze tak 15 kilo schodil.
Rekl me,ze se nedokaze vyrovnat s tim,ze behem 3 mesicu mel dva rozchody s partnerkama.Ze je porad sam.S tou prvni partnerkou se obcas sejde,ona je ale na tvrdych drogach a syn se priznal,ze ji je schanel,ze ona byla uplne vyrizena.
Takze takhle to ted u nas vypada.Myslim si,ze ma po kariere,protoze nema penize na najem,dopravu,pausal,jidlo.......tady je opet jedina cesta a to lecebna.Dekuji ze jsem se mohla vypsat,jsem zoufala :-(

škoda, škoda, škoda...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#6939 7. 10. 2019 15:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

rina napsal(a):

Jak? vypadá to dno? va

asi u každého inak.... proste keď na človeka už ide koniec...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#6940 7. 10. 2019 16:33

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Aha?
Takže dno=po požití drog bezvědomí na ARO, nebo .
.. ?

To ne, jak tě napadlo bezvědomí nebo ARO? va
Dno většinou bývá ulice a i ta se dělí na další různá dna. Kde život člověka propleskne teprve pořádně a až tehdy si to hodně feťáků uvědomí a požádají o pomoc a myslí to vážně. Ale není to tak jednoduché, každý to má jinak. Někoho neprobere ani ta ulice, někdo to nedokáže ani přes to. Ale hodně často tohle dno pomůže.

- Gary Smith

Není tady

#6941 7. 10. 2019 19:23

rina
♥♥♥♥♥--

Proč mě napadlo bezvědomí a ARO? Ptz. na ulici už byl. O všechno taky už přišel, kromě té podpory a pomoci rodiny.
V bezvědomí na aru a následné resuscitaci by pravděpodobně rodina už "zachraňovat" nestihla a ani nemohla, ptz. by rozhodovaly jiné instituce, které by zřejmě nebyly tak "láskyplné".
Opravdu si nemyslím že by ho po záchraně života odevzdali do péče maminky.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#6942 7. 10. 2019 19:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Dnes se synem mluvila dcera,syn si chce vzit pujcku 30 tisic,kdyz mu ji neda banka tak pry si ji vezme u nebankovni.Syn je na me nastvany a,ze pry uz me nikdy videt nechce.Vymlouva se na to,ze me prece v lecebne rekli,ze muze mit relaps-nevim ja presne se to pise.A ja ho pry hned vyhodim.Syn pry drogy nakoupil cele te sve particce.Ted je u kamarada a ve stredu se vraci do sveho bydliste.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#6943 7. 10. 2019 20:06

rina
♥♥♥♥♥--

No Erem, já myslím že nastal čas říct OK. NECHCEŠ MĚ VIDET, JÁ TEBE TAKY NE. Už nikdy.
Bez dalších "nebo"...
Sice bolavé, ale asi jediné co zachrání tebe a vás ostatní, kromě něj. A vlastně asi VČETNĚ NĚJ!!!

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#6944 7. 10. 2019 21:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

rina napsal(a):

Proč mě napadlo bezvědomí a ARO? Ptz. na ulici už byl. ...

Omyl, mladý eremák ještě nikdy na ulici nebyl ... stačí zalistovat nazpět tímto vláknem sad před pobytem na ulici ho zachránila pokaždé erem...

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#6945 7. 10. 2019 22:10

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

eremuruss napsal(a):

Dnes se synem mluvila dcera,syn si chce vzit pujcku 30 tisic,kdyz mu ji neda banka tak pry si ji vezme u nebankovni.Syn je na me nastvany a,ze pry uz me nikdy videt nechce.Vymlouva se na to,ze me prece v lecebne rekli,ze muze mit relaps-nevim ja presne se to pise.A ja ho pry hned vyhodim.Syn pry drogy nakoupil cele te sve particce.Ted je u kamarada a ve stredu se vraci do sveho bydliste.

erem, co k tomu dodat ... grater jak jen se vyjádřit k člověku, který svoje opakovaná selhání hází na matku a ještě je dotčený, že ho - zfetovaného, v rozjeté recidivě - maminka nechce doma grater
Jinak je mi Tě, erem, strašně líto a velmi mě mrzí, co s klukem zase musíš snášet ... napsala jsem Ti k tomuto tématu v minulosti už dost a dost, zbytečně bych se asi opakovala ... o odborné pomoci pro sebe nechceš slyšet a to je podle mě jediná věc, kterou v téhle situaci můžeš udělat. Ne pro kluka, tomu už podle mě pomůže jenom tvrdý pád na hubu s vědomím, že teď už mu nepomůže nikdo a nic a vyhrabat už se musí jedině sám, všechno, co od této chvíle uděláš musí být jen a pouze pro Tebe a Tvé vlastní dobro. 
Držím palce.

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#6946 8. 10. 2019 7:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Proč mě napadlo bezvědomí a ARO? Ptz. na ulici už byl. O všechno taky už přišel, kromě té podpory a pomoci rodiny.
V bezvědomí na aru a následné resuscitaci by pravděpodobně rodina už "zachraňovat" nestihla a ani nemohla, ptz. by rozhodovaly jiné instituce, které by zřejmě nebyly tak "láskyplné".
Opravdu si nemyslím že by ho po záchraně života odevzdali do péče maminky.

Já nechci kecat, ale téměř jistě myslím, že na ulici na tom dně ještě nebyl. To dno ještě on nezažil, vždy ho rodina zachránila. To není dno ani náhodou.

- Gary Smith

Není tady

#6947 8. 10. 2019 7:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Kiara napsal(a):

eremuruss napsal(a):

erem, co k tomu dodat ... grater jak jen se vyjádřit k člověku, který svoje opakovaná selhání hází na matku a ještě je dotčený, že ho - zfetovaného, v rozjeté recidivě - maminka nechce doma grater
Jinak je mi Tě, erem, strašně líto a velmi mě mrzí, co s klukem zase musíš snášet ... napsala jsem Ti k tomuto tématu v minulosti už dost a dost, zbytečně bych se asi opakovala ... o odborné pomoci pro sebe nechceš slyšet a to je podle mě jediná věc, kterou v téhle situaci můžeš udělat. Ne pro kluka, tomu už podle mě pomůže jenom tvrdý pád na hubu s vědomím, že teď už mu nepomůže nikdo a nic a vyhrabat už se musí jedině sám, všechno, co od této chvíle uděláš musí být jen a pouze pro Tebe a Tvé vlastní dobro. 
Držím palce.

Do písmene souhlasím. Ale to už se jen opakujeme a stále zbytečně. Každopádně je mi Erem moc líto, není to lehké pussa

- Gary Smith

Není tady

#6948 8. 10. 2019 9:12

vera
♥♥♥♥♥♥-

Eva. už na Babinet nechodí ?

Není tady

#6949 8. 10. 2019 18:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Blokuji si te seš mama k ničemu když te potřebuju tak jsi tu pro me nikdy nebyla jenom mi pomůžeš do tech sraček poslat ješte víc.... To ti jde dobře takže si moc nefandi to já končim s tebou

Tohle me napsal muj syn    :-(

Není tady

#6950 8. 10. 2019 18:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Erem,

je to hrozný slaboch. On si doteď neuvědomil, že za vše si může sám. Tady vidíš jak to dopadá. Pomáhala jsi, jak jsi mohla nejvíc a tady to máš. On si šlehl, protože v léčebně říkali, že k selhání dochází, tak podle něj má asi na to nárok. To, že zaplatil drogy celé partě a je te´d ve s+račkách, za to zase asi můžeš Ty.....
No, žádná sláva teda.
Ne abys ho kontaktovala.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí