Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#6776 9. 1. 2018 19:49

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

...Syn mozna nepocital,ze ja mu tentokrat nepomohu...

erem, mám velkou radost, že už si podvědomě začínᚠosvojovat pravidla "tvrdé lásky" tummenupp a že ses k celé věci postavila naprosto správně tummenupp


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6777 9. 1. 2018 19:51

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Udelali jsme spravne?

Dorka napsal(a):

Erem! Dokazala bys HO na nejakou urcitou (nekolik dnu-tydnu-mesicu...)dobu pustit z hlavy???
Bez ohledu na to, co se muze a nemuze stat?

Ja jsem presvedcena, ze by mu to mooooc pomohlo!
Bez ohledu na to, co by udelal (spatne-dobre!)

To je sice dobrá rada, leč v praxi jen těžko proveditelná ... bohužel ... hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6778 9. 1. 2018 20:05

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Udelali jsme spravne?

Ja myslim, ze malymi krucky tam Erem celou dobu kraci.
Ovsem dokud to neudela na 100%, kluk se bude porad "potapet"...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6779 9. 1. 2018 21:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Kiara napsal(a):

Dorka napsal(a):

Erem! Dokazala bys HO na nejakou urcitou (nekolik dnu-tydnu-mesicu...)dobu pustit z hlavy???
Bez ohledu na to, co se muze a nemuze stat?

Ja jsem presvedcena, ze by mu to mooooc pomohlo!
Bez ohledu na to, co by udelal (spatne-dobre!)

To je sice dobrá rada, leč v praxi jen těžko proveditelná ... bohužel ... hmm

No,to nedokazu.Trapi me to a kazdy den cekam co bude.Bojim se kazdeho zazvoneni telefonu,ze volaji z komunity.

Upravil(a) eremuruss (9. 1. 2018 21:23)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6780 10. 1. 2018 9:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

Erem, to si myslím, že z hlavy ho pustit nemůžeš. To bych taky nedokázala. Ale vydrž, v tom ti moc všichni držíme palce. Dělᚠdobře. Čím dřív si chlapec uvědomí, že je to na něm, tím líp.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6781 11. 1. 2018 12:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

Úplne pusti z hlavy sa fakt asi nedá.... ale dá sa ovplyvni komunikáciu a správanie a necha mu priestor, aby sa prejavil, ukázal čo v ňom je (a nie je)...  Možno budeš prekvapená, na čo sa zmôže. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6782 11. 1. 2018 12:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Udelali jsme spravne?

Nerozumím jedné věci. Syn už jednou ten samý problém měl, že měl vztah při léčení, kdy jsou vztahy zakázány. Chápu, že ovlivnit, jestli se zamiluje nebo ne, to nejde. Ale proč se, kurnik, zase pouštěl do nového vztahu, když věděl, že je to špatně a proti pravidlům léčby? Proč si s tím nedal pokoj, dokud se on i dívčina nedostanou po úspěšné léčbě do normálního života? To mu není blbé, že i kvůli jeho nedisciplinovanosti tu dívčinu vyhodili? Že jí vlastně ublížil? On mohl zůstat a ji vyhodili. Teda jestli je  to tak, jak erem píše a jestli jsem to správně pochopila. To ji asi nemiluje, když ji neochránil před vyhazovem anebo teda nebyl gentleman a nešel s ní, a už kamkoliv. Místo, aby nesl následky svého činu, schoval se "za sukně" léčebny a nebylo mu ani trochu trapné, že ta dívčina byla vyhozena I kvůli němu.

Upravil(a) Eva. (11. 1. 2018 12:58)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6783 11. 1. 2018 22:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Udelali jsme spravne?

Evo, na všechno musí být dva wink a oba dva tito mladí lidé nesou za vzniklou situaci stejný díl viny rukou společnou a nerozdílnou. Pouze vedení léčebny ví, proč vyhodili jenom jednoho a ten druhý zůstal, to nám nepřísluší soudit a neznáme ani důvody, které je k takovému rozhodnutí vedly stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6784 12. 1. 2018 6:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

Eva. napsal(a):

Nerozumím jedné věci. Syn už jednou ten samý problém měl, že měl vztah při léčení, kdy jsou vztahy zakázány. Chápu, že ovlivnit, jestli se zamiluje nebo ne, to nejde. Ale proč se, kurnik, zase pouštěl do nového vztahu, když věděl, že je to špatně a proti pravidlům léčby? Proč si s tím nedal pokoj, dokud se on i dívčina nedostanou po úspěšné léčbě do normálního života? To mu není blbé, že i kvůli jeho nedisciplinovanosti tu dívčinu vyhodili? Že jí vlastně ublížil? On mohl zůstat a ji vyhodili. Teda jestli je  to tak, jak erem píše a jestli jsem to správně pochopila. To ji asi nemiluje, když ji neochránil před vyhazovem anebo teda nebyl gentleman a nešel s ní, a už kamkoliv. Místo, aby nesl následky svého činu, schoval se "za sukně" léčebny a nebylo mu ani trochu trapné, že ta dívčina byla vyhozena I kvůli němu.

A nikdy rozumět nebudeš... prostě ti chybí ta konkrétní zkušenost.
Nedisciplinovaní byli oba - ostatně jistá nedisciplinovanost je i důvodem, proč se octli v léčebně, stejně jako oba věděli, že a jaký může přijít trest... tak se to nesnaž hodit na hřbet jen tomu klukovi - a nějaký "ublížení" už vůbec ne. Ona ta děvenka taky nebude všch ctností futrál - za první malér se obvykle nevyhazuje.
Jinak  k výroku "Proč si s tím nedal pokoj" mě napadá onen vtip o učitelce v ZOO, shookajících opicích a banánu lol


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6785 16. 1. 2018 17:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Kiara napsal(a):

Evo, na všechno musí být dva wink a oba dva tito mladí lidé nesou za vzniklou situaci stejný díl viny rukou společnou a nerozdílnou. Pouze vedení léčebny ví, proč vyhodili jenom jednoho a ten druhý zůstal, to nám nepřísluší soudit a neznáme ani důvody, které je k takovému rozhodnutí vedly stolt

Podle pravidel komunity je vyloucen ten,ktery je tam dyl.To bylo pravidlo i v lecebne.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6786 16. 1. 2018 17:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

helena napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nerozumím jedné věci. Syn už jednou ten samý problém měl, že měl vztah při léčení, kdy jsou vztahy zakázány. Chápu, že ovlivnit, jestli se zamiluje nebo ne, to nejde. Ale proč se, kurnik, zase pouštěl do nového vztahu, když věděl, že je to špatně a proti pravidlům léčby? Proč si s tím nedal pokoj, dokud se on i dívčina nedostanou po úspěšné léčbě do normálního života? To mu není blbé, že i kvůli jeho nedisciplinovanosti tu dívčinu vyhodili? Že jí vlastně ublížil? On mohl zůstat a ji vyhodili. Teda jestli je  to tak, jak erem píše a jestli jsem to správně pochopila. To ji asi nemiluje, když ji neochránil před vyhazovem anebo teda nebyl gentleman a nešel s ní, a už kamkoliv. Místo, aby nesl následky svého činu, schoval se "za sukně" léčebny a nebylo mu ani trochu trapné, že ta dívčina byla vyhozena I kvůli němu.

A nikdy rozumět nebudeš... prostě ti chybí ta konkrétní zkušenost.
Nedisciplinovaní byli oba - ostatně jistá nedisciplinovanost je i důvodem, proč se octli v léčebně, stejně jako oba věděli, že a jaký může přijít trest... tak se to nesnaž hodit na hřbet jen tomu klukovi - a nějaký "ublížení" už vůbec ne. Ona ta děvenka taky nebude všch ctností futrál - za první malér se obvykle nevyhazuje.
Jinak  k výroku "Proč si s tím nedal pokoj" mě napadá onen vtip o učitelce v ZOO, shookajících opicích a banánu lol

Myslim,ze uz jsem zde psala,ze napomenuti byli oba,nesmeli se k sobe priblizovat.Bohuzel podrobnosti neznam,vim jen to co me rekla terapeutka,ze zrejme spolu neco meli,takze napomenuti neuposlechli.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6787 16. 1. 2018 17:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Eva. napsal(a):

Nerozumím jedné věci. Syn už jednou ten samý problém měl, že měl vztah při léčení, kdy jsou vztahy zakázány. Chápu, že ovlivnit, jestli se zamiluje nebo ne, to nejde. Ale proč se, kurnik, zase pouštěl do nového vztahu, když věděl, že je to špatně a proti pravidlům léčby? Proč si s tím nedal pokoj, dokud se on i dívčina nedostanou po úspěšné léčbě do normálního života? To mu není blbé, že i kvůli jeho nedisciplinovanosti tu dívčinu vyhodili? Že jí vlastně ublížil? On mohl zůstat a ji vyhodili. Teda jestli je  to tak, jak erem píše a jestli jsem to správně pochopila. To ji asi nemiluje, když ji neochránil před vyhazovem anebo teda nebyl gentleman a nešel s ní, a už kamkoliv. Místo, aby nesl následky svého činu, schoval se "za sukně" léčebny a nebylo mu ani trochu trapné, že ta dívčina byla vyhozena I kvůli němu.

To by mozna jejich vztah vubec nezacal,protoze by se,uz ani nepotkali,syn nez by se dostal z komunity,ta holcina by uz mela za sebou dolecovak.Take jsem si rikala,ze ji tim ublizil,ze se nekrotil......Syn chtel skoncit a jit domu na par dni,ale tohle jsem zatrhla.A jit nekam s petistovkou v kapse...no nevim.
Dcera se synem mluvila a rikal,ze si bude zarizovat dolecovak a v komunite skonci.Syn si vsechno maluje na ruzovo.....a ja zase na cerno.Nevidim na tomhle vztahu nic dobreho.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6788 16. 1. 2018 17:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Syn me pri posledni navsteve rekl,ze si nemuze najit normalni holku,protoze s ni by si nemel co rict.On potrebuje pry holku se stejnou minulosti.To rekl,kdyz jsem vubec nebyla nadsena z jejich vztahu.Neni s toho nadsena ani ma dcera.A ani ona nevi jak se zachovat,az syn s ni prijede.Kde budou spat atd.Nic o te holce nevime a nakvaryrovat si ji na noc do bytu,no ja nevim.Dceri se to jevi tak,ze ty dva si na sebe zbyli,nechape,ze za cely ty leta nemel syn zadny vztah a ted najednou si zacal za pul roku z druhou holkou.Jenomze tohle jsem zase pochopila ja,syn potrebuje se s tim clovekem seznamit pomaloucku a to tak,ze s tim clovekem je denne a postupne se poznavaji i kdyz k sobe nepatrili.Bohuzel stejne to mam i ja, sveho BM jsem poznala na ucnaku,pak jsme spolu pracovali,az s toho vzniknul vztah.Jineho vztahu ja take nebyla schopna,proste to neslo.Meli jsme spolu spolecnou minulost a to nekolik let stravenych vedle sebe jako spoluzaci a spolupracujici.

Upravil(a) eremuruss (16. 1. 2018 17:37)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6789 16. 1. 2018 17:35

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

smile

Upravil(a) eremuruss (16. 1. 2018 17:36)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6790 16. 1. 2018 17:40

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Udelali jsme spravne?

Erem,
to pořád platí, že má syn  přijet k vám i s tou dívčinou ?

Není tady

 

#6791 16. 1. 2018 17:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

gemi napsal(a):

Erem,
to pořád platí, že má syn  přijet k vám i s tou dívčinou ?

asi jo,myslim,ze syn je s ni na tajnacku v kontaktu,protoze pry,uz se uklidnil,jak rekla dcera


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6792 23. 1. 2018 8:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

gemi napsal(a):

Erem,
to pořád platí, že má syn  přijet k vám i s tou dívčinou ?

asi jo,myslim,ze syn je s ni na tajnacku v kontaktu,protoze pry,uz se uklidnil,jak rekla dcera

No,nemylila jsem se, syn z holcinou opravdu v kontaktu byl a vcera byl vyhozeny.Ja totalne vynervovana,pritel nastvany,ze se syn vraci domu.Pak me syn volal,ze je v Praze a ze ho vzali do dolecovaku 100 km od Prahy a ze prespi u te holciny,ze ona je v dolecovaku v Praze.Na fejzu jsem vypatrala jak se ta jeho holcina jmenuje a prohlidla si jeji fotky.Hollka je to hezka,ale z velmi bohate rodiny,ma tam vyfoceny byt kde zila s rodici a ja byla v soku......samy luxus,zlate pribory.....synovi jsem v navalu emoci napsala zpravu,ze ta holka neni pro nej a ze mu zustanou oci pro plac,ze ta holka je bohata.Syn ji tu zpravu dal precist a holka je pry s toho spatna......pak jsem se omluvila a rekla synovi,at to te holce vyridi,ze urcite ani jeji rodice nejsou nadseni z meho syna.
Volala jsem do komunity kde syn byl,zda byl opravdu vyhozen nebo odesel sam,tak jsem se bavila s terapeutkou a ta me rekla,ze syn dolecen nebyl a bylo by velice spatne kdyby si nasel ubytovani a praci,ze je treba aby pokracoval v lecbe.Takze stesti,ze nasel dolecovak.......no,budu na nervy dokud tam nebude ubytovany,aby ho nenapadlo zustat u te holciny.No,laska jako tram a ja se bojim,moc se bojim,aby se syn nezklamal,protoze nevim co by si pak provedl.......je hodne citlivy rekli to o nem i terapeuti


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6793 23. 1. 2018 8:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Udelali jsme spravne?

erem, pomůžeš někomu nebo něčemu tím, že se tolik bojíš o dospělého muže?
(Zklamání k životu patří a tvůj syn nemůže žít navěky ve skleníku.)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6794 23. 1. 2018 8:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Eva. napsal(a):

erem, pomůžeš někomu nebo něčemu tím, že se tolik bojíš o dospělého muže?
(Zklamání k životu patří a tvůj syn nemůže žít navěky ve skleníku.)

Mam sve deti rada oba stejne,ale vim,ze dcera vsechno zvlada lip a syn je uplne jiny,tak krehky.Dcera se smeje a rika,ze se "balvan " povesil na krk nekomu jinemu a ja ,ze budu mit o starost min. :-)
Evo,jenomze ja vim,co s nim vsechny ty vztahy i kdyz platonicke delali.Kvuli jedne,ktera byla na prachy,zacal hrat bedny,aby ty penize nejak ziskal.......to jsem vycetla v jeho psanych elaboratech z lecebny.Kvuli teto holcine co s ni byl v komunite a ji vyhodili,tak se kluk stahnul,nekominikoval,nespolupracoval jen v koutecku sedel z mobilem a podle toho taky terapeuti vedeli,ze kluk je s holkou ve spojeni a nasledovalo vylouceni.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6795 23. 1. 2018 8:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Udelali jsme spravne?

erem, přečti si pořádně, co jsem napsala.
Ptám se tě, jestli tím, že se tak bojíš, někomu nebo něčemu pomůžeš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6796 23. 1. 2018 9:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Udelali jsme spravne?

Eva. napsal(a):

erem, přečti si pořádně, co jsem napsala.
Ptám se tě, jestli tím, že se tak bojíš, někomu nebo něčemu pomůžeš.

Evo, já se obávám, že tady nic nepomůže. Každý to známe: motáme se v kruhu, cestu ven odmítáme vidět, protože jsme tak zvyklí na ten kruh, že pro nás nic jiného neexistuje. On nám ten kruh vyhovuje, protože se odmítáme postavit na své vlastní nohy a začít pořádně žít svůj život, raději řešíme život někoho jiného. Ono je to jednodušší, je s tím spojené menší množství odpovědnosti. A pokud máme k tomu ještě syndrom oběti, kdy stále žádáme o podporu - energii, tak je to bohužel symbióza těch dvou navěky sad Ona vůbec nechce pomoci. Kdyby jí tento stav nevyhovoval, něco by s tím udělala. Ale můžeme jí radit, co chceme, jí vyhovuje jen ta pozornost. Ona sama musí vidět, že tam za těch několik let není žádný posun a že tedy tato cesta asi správná není. Ale ona se stále chytá jakéhokoliv stébla, které jí naznačí, že by mohlo být líp.
Škoda toho stébla, na kterém je závislá. Kdyby nebylo a neustále ji "nemotivovalo", už by asi byla celá situace dávno vyřešená sad


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#6797 23. 1. 2018 10:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Eva. napsal(a):

erem, přečti si pořádně, co jsem napsala.
Ptám se tě, jestli tím, že se tak bojíš, někomu nebo něčemu pomůžeš.

Ne,nepomuzu.Ale je to me dite,proto ten velky strach.
Dcera,kdyz nekam jede autem,tak mam take velky strach.O nikoho jineho z rodiny,ten strach nemam jen o sve deti.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#6798 23. 1. 2018 11:44

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Eva. napsal(a):

erem, přečti si pořádně, co jsem napsala.
Ptám se tě, jestli tím, že se tak bojíš, někomu nebo něčemu pomůžeš.

Ne,nepomuzu.Ale je to me dite,proto ten velky strach.
Dcera,kdyz nekam jede autem,tak mam take velky strach.O nikoho jineho z rodiny,ten strach nemam jen o sve deti.

Vzhledem k tomu, že strach ještě nikoho před ničím neuchránil, by se ti (i tvým dětem) možná neuvěřitelně ulevilo, kdyby ses přestala konečně bát. Kdybys to prostě pustila.
Ty tvoje věčné strachy nikomu nepomáhají a tobě jen škodí.
Strach je cesta do pekel.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#6799 23. 1. 2018 17:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

O nikoho jineho z rodiny,ten strach nemam jen o sve deti.

To ale není úplně běžný...
Všichni se o někoho bojíme... a ty osoby se různě mění - ale ty (jak už se tu dozvěděla Xkrát) ty děcka prostě nepustíš zpod křídel... pro tebe budou pořad malý.
Možná, že kdyby ses zkusila přestat (zbytečně) bát, získala bys i úplně jinej náhled na děti, na svůj život i na okolí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6800 23. 1. 2018 17:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

Neviem, či sa dá strach len tak vypusti, ale niečo by si s ním robi mohla... kvôli sebe aj druhým. Moja mama sa bojí neustále, kam mi pamä siaha, a otravuje tým život sebe aj druhým... Pritom sa jej v živote nič tak hrozné nedeje (až donedávna teda, povedzme), nemá žiadne vežké traumy, starosti, životné zlomy - ona ani jej blízki. Ale strach je silnejší a mne (asi najviac postihnutej) sa zdá, že si ho normálne vychutnáva a vydiera nás ním. Skús na tom nejako zapracova... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů