Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 5. 2012 17:26

pisnicka3
♥♥-----
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 61

jak dál?????

myslím,že je zbytečný se někoho ptát ještě na názor,ale jen tak pro moje ujištění,jak by se zachoval někdo druhý,ale začnu trochu ve zkratce od začátku.
S přítelem jsem se poznala před osmi lety,rok jsem se vídali jen tak příležitostně-že jsme se znali,mezi známými a na společných akcích,oba jsme v tu dobu byli ještě zadaní,ale naše známost důvodem rozvodu nebyla-on už v době seznámení měl žádost podanou,u nás ji podával BM z důvodu jeho nové přítelkyně,ke které se odstěhoval-pak tak nějak už zůstalo,že jsem s nynějším přítelem na sebe najěk vybyli :-),po rozvodu se přistěhoval k nám,ale vzhledem k velikým dluhům a problémům BM,kdy jsem nevěděla kdy se u nás může ukázat exekutor koupil druhý domeček a přestěhovali jsme se do něj spolu.Po nějakém čase jsme se dohodli a zapracovali na miminku-a tady začal začátek konce,v momentě kdy jsem otěhotněla jako by jsem pro něj přestala existovat,a napak rozrostla se skupina kamarádů a zálib-samozřejmě ne zrovna rodinného typu,navíc ani ne přiměřeného věku a tudíž i těch zájmů,našel si kamarády ve věku mých starších dětí-takže nějakých 19,20let,a nᚠprůběh života vypadá tím stylem,že v pondělí přijde celkem v pohodě,v úterý taky,ael od středy začíná pomaličku narůstat peklo,na dotaz,jestli něco pil samozřejmě odpovídá že ne i když to z něj táhne na sedm honů,v pátek přijde jak zákon káže v sobotu dopoledne dokrmí a v neděli by byl jak milius na malého,přibližně každý den padne půllitr vodky,nějaké pivko a co kdo ještě dodá,k tomu co jsem našla naposledy i marjána-měl jí prý plnou velkou igelitku,já objevila už jen zbytekale na druhou stranu mi vybílil kasičku,kde jsem si už pár let házela 50kačky,odhadem cca 20 000,--asi padla na nákup té tašky,nevím,ale všecko svádí na velký děcka,bohužel tady narazil,jakékoliv drogy všichni tvrdě odsuzují a na to aby tahali kováče z kovové kasičky,která nejde otevřít nemají trpělivost a ani čas.
Já jsem prostě s tímto člověkem skončila a kdyby to jen trochu šlo,hned by jsem se dostěhovala,ale musím si nějakou dobu počkat,kvůli školám mladých.

Není tady

 

#2 22. 5. 2012 23:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak dál?????

A na čo sa teda pýtaš, keď si si už odpovedala...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 23. 5. 2012 5:37

pisnicka3
♥♥-----
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 61

Re: jak dál?????

Selima napsal(a):

A na čo sa teda pýtaš, keď si si už odpovedala...?

je to hned v úvodu-jak by se zachoval někdo jiný?bojuju sama se sebou,že na druhou stranu přijde i další prcek o tátu-který teda oproti BM se zajímá alespoň občas,ostatní jde pořešit i jinak-peníze jen na účtu,doma nanejvýš pár drobných v peněžence,že třeba přijde k rozumu,je hodně mužských co zblbnou dokud je dítko menší,ale až s ním jdou podnikat různé akce tak zase otočí,co vím z vyprávění,tak s druhým-nyní už dospělým synem jezdil po horách,staral se o něj-víceméně sám,vyvářel mu a ttp,pravda do té doby,než byl vyhozen ze společné domácnosti,poté už byl pod vlivem matky,která mu navykládala kdoví co a zpřetrhal veškeré styky,takže jestli to je případně jen dočasné,nebo......,taky mě několikrát napadlo,jestli to není zaviněné i tímto,ale že to vzal za špatný konec:-(
je pravdou,že pokud to musíme ještě nějakou dobu vydržet,tak se i uvidí,přece jen na nový začátek není naspořeno ze dne na den a velcí mají ještě nějakou dobu školy před sebou-bohužel dva mají školu-obor,který jinde není a dva internátníky z jednoho platu nezvládnu

Není tady

 

#4 23. 5. 2012 8:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak dál?????

Napíš si niekedy, až nebudeš v afekte, na papier vedža seba PRE a PROTI, s chladnou hlavou a bez emócií... No a potom sa tým pokochaj a zariaď sa podža toho. Ja som typ neodchádzača, ktorý sa drží zubami-nechtami v dlhodobom partnerskom vzahu (ale ja som mala jeden spešl dôvod, prečo to robi), čo ale neznamená, že to je tak dobre. Mmch, vzah sa mi nakoniec aj tak rozpadol.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 23. 5. 2012 17:14

pisnicka3
♥♥-----
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 61

Re: jak dál?????

Selima napsal(a):

Napíš si niekedy, až nebudeš v afekte, na papier vedža seba PRE a PROTI, s chladnou hlavou a bez emócií... No a potom sa tým pokochaj a zariaď sa podža toho. Ja som typ neodchádzača, ktorý sa drží zubami-nechtami v dlhodobom partnerskom vzahu (ale ja som mala jeden spešl dôvod, prečo to robi), čo ale neznamená, že to je tak dobre. Mmch, vzah sa mi nakoniec aj tak rozpadol.

v afektu teda rozhodně nejsem,jen mi hlavou pořád bloudí všecky možné myšlenky,myslím si,že chladnou hlavu si udržuju už dost dlouho,jinak bych se už asi dávno zcvokla-psala jsem vše jen v kostce,ale problémy mám snad od mala,nebo spíš mám jedno prokletí a tím je alkohol,ač já sama ho nijak nepožívám-fakt jen výjimečně a ještě na něj musím mít náladu,tak se kolem mě pořád motá a je to máma alkoholička,či bývalí tchánovci i s BM,a na to se nabalují další věci-dluhy BM a s tím vázané exekuce a soudy,zabavený majetek-no co budu vypisovat,bylo by to totiž asi na román,dokonce i když jsem byla v právní poradně,tak na mě koukali jako ně neřešitelný problém,no z toho jsem už víceméně z obliga,ale zase se najdou jiné věci,takže v tomto kolotoči,se čtyřma dětma si nejen že nemůžu dovolit nemít chladnou hlavu,ale o nějakém afektu se taky mluvit nedá
jinak já taky nejsem nadšená z vyhlídky,že by jsem nakonec byla na včecko zase úplně sama,ale držet se zuby nehty aby to nakonec nedopadlo ještě hůř :-(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů