Oznámení

21. března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. března : Od slaného těsta děti neodtrhnete. Tvoření fosílií si zamilují.

21.března : Téměř bez práce: Sekaná z domácí pekárny.

#1 10. 5. 2012 15:27

11pavla
♥------

ortoped pro dítě kde je - akutně

syna bolí koleno, neměl úraz, doporučení od praktika mám a ejhle - jeden ortoped má čas za měsíc, druhý za 14 dní...jsme na tom s lékařskou odbornou péčí tak špatně - má to dítě kulhat měsíc?mám jít na pohotovost a dělat hloupou?

Není tady

#2 10. 5. 2012 16:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: ortoped pro dítě kde je - akutně

Bohužel mám obavy, že leckdy ano. Obzvláště některé lékařské obory jsou prostě kapacitně úplně na hraně. Pamatuju, je to už pár let zpět, od té doby se to snad ještě zhoršilo, syn byl ve vážném stavu v nemocnici, při propuštění dostal papír a doporučení, že ho musí převzít ihned alergolog (kvůli lékům a léčbě), dostali jsme termín za 4 měsíce.
Jiná situace, má zubařka byla dlouhodobě v nemocnici a mě rozbolel zub a natekl celý obličej, po dvou dnech jsem lezla už po zdi ... už jsem to tu jednou popisovala, co a kde všude jsem telefonovala (včetně stomatologické komory či jak se to jmenuje), tam mi dali kontakt na lékaře, a ten mě objednal za dva měsíce. To už jsem nezvládla a práskla telefonem. Noo, není to sranda v dnešní době.

Není tady

#3 10. 5. 2012 16:58

11pavla
♥------

to je fakt straašný.... grater jdu s ním na pohotovost...

Není tady

#4 11. 5. 2012 8:26

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Pavli, tak jak jste dopadli?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí