Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 23. 5. 2012 7:07

Poměnka69
♥------
Registrovaný: 3. 5. 2012
Příspěvky: 5

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

Blackie napsal(a):

Poměnka69 napsal(a):

Možná to jako fňukání vypadá,ale je to spíš takové to bloumání když má člověk depku.
Vachu já muže beru takový jací sou,ale neustále se divim(jen potichu se divim).
Nahlas to nemá cenu.Stejnak by se nic moc nenadělalo.
Jsou pěkné knížky od "ALLAN A BARBARA PEASEOVI-Proč muži lžou a ženy pláčou a druhá proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách"
Budu si je muset opět přečíst, abych si připoměla proč sou ty rozdíly.Některé věci tam jsou pěkně popsané a i některé situace stejné a pak ten pohled z mužské stránky je fakt dobrej.

A kdybys třeba napsala konkrétní věc, čemu třeba se divíš, je tu dost chlapů, kdož můžeme dát odpověď...jsou to pocity, konkrétní situace...?
Mám dobré manželství a svoji milovanou ženu, ale kolikrát ani nevím, zda a co ji třeba trápí. Možná je to mnou, třeba neumím naslouchat, nebo se i po letech "stydíme" mluvit o tom, když je nám zle na duši...těžko říct. Možná mᚠpodobné problémy a ten tvůj chlap je jak slon v porcelánu, ale nám je třeba všechno říct jasně a polopatě, náznaky nefungujou, takhle mašina jménem muž nefunguje.
Když muž (ale obecně asi každý člověk) neví, co třeba partnerovi vadí, těžko s tím může něco udělat.

Blacki děkuji za názor,ale podrobnosti z mého soukromí sem psát nechci.Nejsem ten typ ženy co své soukromí rozebírá na diskusích.Šlo mi jen o obecné vyjádření "ženy vs.muži".
Když to tu tak pročítám,tak abych řekla pravdu,obdivuji lidičky co do Babinetu píší své trable s protějškama,někdy i dost do podrobna.
Ale na druhou stranu si díky těmto lidem člověk rozšíří obzory o životech jiných lidí,i když je tu pohled téměř vždy jen z jedné strany.Ta druhá strana by se asi divila jak je veřejně a vlastně anonymně probíraná jejich soukromí.
Ještě že takové anonymní diskusní fóra jsou.Lidé se mohou vypsat ze svých bolů a ještě jim jiné dobré duše poradí.A pak se jim uleví od toho všeho trápení.
Získají jiné názory na danou problematiku a pak se jim věci řeší lépe.
A je úplně jedno jestli je to MUŽ či ŽENA.

Není tady

 

#77 23. 5. 2012 8:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

Iank, za mňa: ja to nepochopenie a neporozumenie nemám až tak rozdelené mužsko-žensky... Musím prizna, že s otcom si rozumieme oveža jednoduchšie a bezbolestnejšie ako s mamou, tá je pre mňa úplná terra incognita a navyše nespoznatežná... Dokonale odlišná planéta. Aj s niektorými chlapmi si rozumiem lepšie ako s niektorými ženami, ale je fakt, že akonáhle nastúpi to hormonálne pnutie, iskrenie a s.e.x.uálne šteklivo, ide často porozumenie do hája zeleného. Prečo je to tak, to netuším.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#78 23. 5. 2012 14:53

Blackie
Host

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

Poměnko69 poslal jsem Ti soukromou zprávu.

 

#79 23. 5. 2012 21:53

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

majkafa napsal(a):

... muž a žena se doplňují. Ale jenom tehdy, když se k sobě najdou ty správné protikusy, co k sobě patří... Jin a Jang smile

Měl jsem (krátko) známost s holkou, která byla narozena ve stejný den a ve stejný rok jako já...
A a si kdo chce myslí co chce o horoskopech - my jsme fakt čím dál víc zjišovali, že se nedoplňujeme, že jsme fakt až MOC stejní... dumbom ... takže jsme se dohodli, že se spolu pěkně rozejdeme a popřáli jsme si do budoucna hodně štěstí! stolt

Sešli jsem se asi za rok a oba už jsme měli nové partnery... (a s tou mojí milou jsme spolu dodnes) stolt

Není tady

 

#80 24. 5. 2012 11:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

[

Upravil(a) Grainne (1. 5. 2013 17:28)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#81 24. 5. 2012 11:44

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

[smile

Upravil(a) Grainne (1. 5. 2013 17:28)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#82 9. 2. 2013 23:12

Filiuska
♥♥-----
Registrovaný: 9. 2. 2013
Příspěvky: 33
Web

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

K tomuto tématu jsem před časem četla dva zajímavé články:
http://www.jenzeny.cz/sex-vztahy/proc-s … y-639.html
vs.
http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vzt … pravi-muzi

S jakým názorem se spíš ztotožňujete? Nebo vnímáte oba jako pravdivé?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů