Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 17. 5. 2012 11:48

vera
♥♥♥♥♥♥-

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

ještě, že to tak je....že jsou muži tak odlišní od žen

Není tady

#52 17. 5. 2012 17:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Blackie napsal(a):

Na druhou stranu muži "řeší", takže se mi těžko kolikrát rozlišuje, zda jde jen o povídání si, nebo o to, aby se něco změnilo, protože jak je známo - náznaky u chlapů nefungují. .

Jo, já chápu, jaký řešení jsi myslel - zařizovací, žejo? lol
Jestli je tohle problém - že nevíš, jestli jen povídá, nebo ne - zkus ji poprosit, aby to řekla, až bude potřebovat radu.
Já to doma sice říkám jasně ( "až budu potřebovat radu, řeknu - potřebuju radu. Podle toho to poznáš") ale nějak to nefunguje, takže bych potřebovala radu coollol - je jěště nějaká jasnější formulace? va
Ale u vás by to fungovat mohlo, ne?

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#53 17. 5. 2012 17:40

majkafa
Host

Jo ahá, tohle "řešení" jsi měl na mysli, Blackie. Už chápu, když to lupina vysvětlila.
A má pravdu. My se chceme většinou jenom vypovídat, řešení si najdeme samy.
I já to mého milého učím, aby neradil, aby jen s účastí poslouchal. stolt

Upravil(a) majkafa (17. 5. 2012 22:55)

#54 18. 5. 2012 9:59

agewa
♥♥♥♥♥♥-

mě tohle došlo v momentě, kdy jsem měla velký problém v práci a přítel se zeptal .....mám jít dál nebo budeš radši sama ?
On jako chlap by si někam zalezl a řešil sám v sobě a já jako žena to chtěla probrat nahlas .

Není tady

#55 18. 5. 2012 20:15

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

majkafa napsal(a):

sahleb napsal(a):

Je to logicky nesmysl. S kym maji byt muzi polygamni, kdyz jsou zeny monogamni?.

sahleb,to je logický nesmysl, cos napsala ty.
Jeden polygamní muž může být s mnoha monogamními ženami přece.

Tak tohle je fakt rozkosny. lollollol

Jenom pro premyslive. On existuje na svete jen jeden muz? lollollollolgodlike

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#56 18. 5. 2012 20:40

majkafa
Host

sahleb, neříkej mi, že ti to nedochází.

Další muž bude s dalšími monogamními ženami. A další s dalšími...
Ty aby sis do mě nerejpla. Ale tentokrát hodně hloupě. Nevěřím, že mᚠtak krátké vedení. big_smile

#57 19. 5. 2012 17:57

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Ty aby sis do mě nerejpla. Ale tentokrát hodně hloupě. Nevěřím, že mᚠtak krátké vedení. big_smile

Hele Majkafo, ja tvrdim, ze teze o tom, ze zeny jsou monogamni a muzi polygamni, je blbost. To je typicka sovinisticka teorie.

Ciste matematicky, muzi budou s jako monogamnimi zenami, jo? No to pak bude mit sex asi jen jedna desetina vsech muzu na zemekouli. Ja ti udelam takove okenko logiky:

Je deset zen a deset muzu na pustem ostrove (symbolicky zemekoule) . Muzi jsou polygamni a zeny monogamni. S kym spi ti muzi? Reknes mi to, (pocitej s tim, ze jsou polygamni)?

PS: Docela zabavne mi pripada, ze zrovna ty mi chces vyvratit moji teorii o ne-monogamnich zenach. To je dobry.

PSS: ja do tebe nerejpam, ja jsem odpovedela.

Upravil(a) sahleb (19. 5. 2012 17:59)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#58 20. 5. 2012 6:45

majkafa
Host

Ona je logika a logika. Každý máme tu svou. stolt Tvůj příklad je naprosto nesmyslný a pro mě veškerou logiku postrádá. Ale jestli tě baví dál vyvíjet teorie, tak to dělej. Mě už to s tebou neba.
Nic ti nevyvracím. Pouze jsem ti srozumitelně napsala, s kým budou mít sex polygamní muži, jestli ženy jsou monogamní.
Já jsem monogamní. Vyzkoušela jsem si mít dva partnery ve stejné době, ale nebylo mi z toho vůbec dobře a jeden vztah jsem rychle ukončila. Nemám na to, mít dva paralelní vztahy. Můžu se vyjadřovat pouze ke své monogamii = já a jeden partner, a ne k monogamii partnera. To není moje věc.

Je také možné, že ty chápeš monogamii jinak, než já.

#59 20. 5. 2012 17:53

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Ona je logika a logika. Každý máme tu svou. stolt Tvůj příklad je naprosto nesmyslný a pro mě veškerou logiku postrádá. Ale jestli tě baví dál vyvíjet teorie, tak to dělej. Mě už to s tebou neba.
Nic ti nevyvracím. Pouze jsem ti srozumitelně napsala, s kým budou mít sex polygamní muži, jestli ženy jsou monogamní.
Já jsem monogamní. Vyzkoušela jsem si mít dva partnery ve stejné době, ale nebylo mi z toho vůbec dobře a jeden vztah jsem rychle ukončila. Nemám na to, mít dva paralelní vztahy. Můžu se vyjadřovat pouze ke své monogamii = já a jeden partner, a ne k monogamii partnera. To není moje věc.

Je také možné, že ty chápeš monogamii jinak, než já.

Logika je jen jedna. Kdo tohle nepochopi, tak ma proste smolika. Priklad je kardinalni, priroda nevymyslela obrovsky pocet zen a maly pocet muzu na teto zemekouli.

Me nezajima jestli jses monogamni. Ja jen co budou delat tech 10 zen a  10 muzu na ostrove, kdyz se jako tvrdi, ze zeny jsou od prirody monogamni a muzi od prirody polygamni. Ja tvrdim, ze to neni biologie ale kultura.  Pokud by to tak podle te teorie melo na zemekouli fungovat, tak si zasoulozi jen asi 1/10 muzu. Coz je proti prirode.

Koukam, ze nechces odpovidat a vykrucujes se. Klidne, me to nevadi. Ale je naprosty nesmysl aby ,pokud se samici a samice rozmnozuji spooecnym sexem, udelala proroda jen jednu polovinu lidsta polygamni. To je mezi jinymi samci a samicemi na zemekouli nepredstavitelne. Monogamie samozrejme existuje, i ja jsem monogamni (samozrejme sukcesivne) protoze to tak chci.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#60 22. 5. 2012 14:38

Tenzan
Host

sahleb napsal(a):

majkafa napsal(a):

Hele Majkafo, ja tvrdim, ze teze o tom, ze zeny jsou monogamni a muzi polygamni, je blbost. To je typicka sovinisticka teorie.

Ciste matematicky, muzi budou s jako monogamnimi zenami, jo? No to pak bude mit sex asi jen jedna desetina vsech muzu na zemekouli. Ja ti udelam takove okenko logiky:

Je deset zen a deset muzu na pustem ostrove (symbolicky zemekoule). Muzi jsou polygamni a zeny monogamni. S kym spi ti muzi? Reknes mi to, (pocitej s tim, ze jsou polygamni)?

PS: Docela zabavne mi pripada, ze zrovna ty mi chces vyvratit moji teorii o ne-monogamnich zenach. To je dobry.

PSS: ja do tebe nerejpam, ja jsem odpovedela.

Mužů, kteří žijí sami je více než počet žen, které žijí sami, a k tomu ještě statistiku silně deformují staré vdovy. Profesor Nicolas se prostě v tomto mýlil, když tvrdil, že na trhu je poměr 1:1. Jeho škola už byla dávno překonána. Ten poměr je 1:1,něco - dle mého 1:1.15 až 1.20. Tudíž klidně mohou být ženy více monogamní a muži více polygamní. Jinými slovy, někteří z těch mužů nespí vůbec s žádnou ženou - nemají zájem nebo o ně není zájem (jsou odpadem) a jiní spí někdy s více ženama jako třeba alfasamec Mikeš atp.

#61 22. 5. 2012 14:39

Tenzan
Host

Na otázku Proč jsou muži tak odlišní od žen??? odpovídám: někdo musí být ten lepší, musíte se s tím smířit:)

#62 22. 5. 2012 16:40

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Poměnka69 napsal(a):

Je to otázka stále debatovaná.Tak jako my ženy nechápeme muže tak muži nechápou nás ženy.

Protoze jsou z Marsu a my z Venuse ????? 

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#63 22. 5. 2012 16:43

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (1. 5. 2013 17:26)

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#64 22. 5. 2012 16:52

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Grainne, klid:-) není třeba pochopit, stačí chápat:-)

Není tady

#65 22. 5. 2012 17:22

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

holcina napsal(a):

Grainne, klid:-) není třeba pochopit, stačí chápat:-)

ja ani nechapu natoz abych pochopila big_smile

Není tady

#66 22. 5. 2012 17:25

majkafa
Host

Není třeba chápat. "Stačí" milovat. smile

#67 22. 5. 2012 18:47

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Všechny netřeba milovat:-)

Není tady

#68 22. 5. 2012 19:08

majkafa
Host

Nemluvím o všech. Mluvím o tom jediném. smile

#69 22. 5. 2012 19:19

holcina
♥♥♥♥♥♥-

otázka zněla obecně, ne "proč je můj muž tak odlišný ode mne?" :-)

Není tady

#70 22. 5. 2012 19:22

majkafa
Host

No a co? big_smile Já si můžu psát o čem chci. A proto jsem napsala to, co jsem napsala.

#71 22. 5. 2012 19:25

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Jistě, ty můžeš cokoliv. Já jen reagovala na dotaz:-)

Není tady

#72 22. 5. 2012 23:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

KALIK napsal(a):

Jsme rozdílní, muži a ženy, muži se liší navzájem stejně tak ženy. Zpravidla se ženy chovají nějak, chlapi nějak, ale není to pravidlo. Otázkou je, do jaké míry je to vliv hormonů, zejména těch pohlavních, do jaké míry výchovou atd. Všechny tyto vlivy mohou mít podstatný vliv právě na chování mužů a žen. Ony ty hormony budou jisté predispozice pro ten a onen typ chování, ale až výchova buď tyto predispozice podpoří a nebo umenší. Zajímalo by mě, do jaké míry právě ta výchova a vliv společnosti na chování mužů a žen má. Do jaké míry by si holčička vybrala na hraní autíčko než typickou panenku? Nicméně toto jsou faktory řekněme "hmotné", které jsme získali tady na Zemi v téhle dimenzi. Naše nehmotná podstata je však bezpohlavní (obojpohlavní). Myslím si, že tyto rozdíly tady na zemi není tak těžké, chce to jen trochu snahy přestat uvažovat ve svých zaběhnutých (naučených) kolejích. Já obecně nemám problém chápat ženy, že se chovají, jak se chovají, protože prostě vím, že ne všichni musí být stejní a jsem si vědom oněch faktorů, které jsem uvedl. Tohleto podle mě není problém.

Naša podstata je možno bezpohlavná, ale povedala by som, že dualita (lebo o nič iné nejde) a dynamika z nej vyplývajúca je podstatou NIELEN tohto hmotného sveta.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#73 22. 5. 2012 23:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Muž nemá ženu chápat, ale milovat. big_smile

ŽENY JSOU K TOMU, ABYCHOM JE MILOVALI A NE ABYCHOM JE CHÁPALI.-- WILDE ...

No, to bol homosexuál, ten sa tým celkom neriadil... wink

Brita

Není tady

#74 22. 5. 2012 23:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Nemluvím o všech. Mluvím o tom jediném. smile

Šéfa milova nechcem a nepotrebujem, ale pochopi by helflo...

Brita

Není tady

#75 23. 5. 2012 6:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥

ja ani nechapu natoz abych pochopila
K tomu, abys chápala, jak ovládat jakýkoli stroj, nemusíš pochopit jeho princip http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Stačí, abys věděla, že stisk tlačítka "A" vyvolá reakci "X" - jak prosté... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí