Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 3. 5. 2012 11:40

Poměnka69
♥------

Proč jsou muži tak odlišní od žen???

Je to otázka stále debatovaná.Tak jako my ženy nechápeme muže tak muži nechápou nás ženy.

Není tady

#2 8. 5. 2012 20:11

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Re: Proč jsou muži tak odlišní od žen???

Poměnka69 napsal(a):

Je to otázka stále debatovaná.Tak jako my ženy nechápeme muže tak muži nechápou nás ženy.

Ja nepovazuji muze az zas tak odlisne od zen a vetsinou jim rozumim  a taky si s nimi rozumim. Docel acasto se mi naopak stava, ze nejake zeny povazuji za diametralne odlisne od jinych zen, a s temi si vubec nerozumim a nechtela bych se s nimi stykat.

Myslim ze je to klise. Muzi si taky automaticky nerozumi sami se sebou.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#3 9. 5. 2012 21:02

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Když matka sama vychová syna a vychová ho dobře (až do jeho dospělého věku) - lze vůbec hovořit o tom, že by tato matka mužům nerozuměla? - Pokud je jen trochu vnímavá, pak má docela dobrou šanci (když syn odchází z domova) porozumět synovi a tím pádem porozumět i ostatním mužům... stolt
A to je dost dobré východisko pro poznání odlišností, ne? Myslím, že taková žena má nakonec přece jen docela velkou a dobrou šanci na pěkný a naplňující vztah s nějakým mužem - i přes ty existující odlišnosti. A tak by to měla zkusit... - Anebo ne? gloria

Proč se ptát, zda-li jsou muži tak odlišní od žen? - Zní to jako fňukání...
Lepší je nefňukat a brát muže takové, jací jsou.
Nevzdávat se (jim), nevydávat se jim v šanc - ale na druhé straně nechodit ani proti zdi.
A hlavně - myslet vždy na (svá) zadní vrátka.  stolt
Nikdy nikdo nemůže za nikoho dát ruku do ohně.
A taky: když vás ten druhý nemá tak úplně jisté(ho), tak si vás i více považuje.
A jestli ne - tak takový vztah asi ani nemá cenu.

Není tady

#4 10. 5. 2012 6:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Když matka sama vychová syna
Žádná matka nevychovává syna sama, s výjimkou některých "vztahů".
má docela dobrou šanci... porozumět synovi a tím pádem porozumět i ostatním mužům
Prd a vořech... přesně naopak. Nebude-li rozumět mužům před tím, než začne s výchovou, velmi pravděpodobně bude mít se synem potíže.

A odpověď na otázku Proč jsou muži tak odlišní od žen???
http://www.emag.cz/g2/magazin/7970/muzi-a-zeny.jpg

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#5 10. 5. 2012 8:50

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Vachu napsal(a):

Když matka sama vychová syna a vychová ho dobře (až do jeho dospělého věku) - lze vůbec hovořit o tom, že by tato matka mužům nerozuměla? - Pokud je jen trochu vnímavá, pak má docela dobrou šanci (když syn odchází z domova) porozumět synovi a tím pádem porozumět i ostatním mužům... stolt
A to je dost dobré východisko pro poznání odlišností, ne? Myslím, že taková žena má nakonec přece jen docela velkou a dobrou šanci na pěkný a naplňující vztah s nějakým mužem - i přes ty existující odlišnosti. A tak by to měla zkusit... - Anebo ne? gloria

Proč se ptát, zda-li jsou muži tak odlišní od žen? - Zní to jako fňukání...
Lepší je nefňukat a brát muže takové, jací jsou.
Nevzdávat se (jim), nevydávat se jim v šanc - ale na druhé straně nechodit ani proti zdi.
A hlavně - myslet vždy na (svá) zadní vrátka.  stolt
Nikdy nikdo nemůže za nikoho dát ruku do ohně.
A taky: když vás ten druhý nemá tak úplně jisté(ho), tak si vás i více považuje.
A jestli ne - tak takový vztah asi ani nemá cenu.

aha. Nejdřív si pořídit syna, vychovat a pak teprve si najít partnera big_smile.

Není tady

#6 10. 5. 2012 12:08

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

sahleb napsal(a):

Ja nepovazuji muze az zas tak odlisne od zen a vetsinou jim rozumim  a taky si s nimi rozumim. Docel acasto se mi naopak stava, ze nejake zeny povazuji za diametralne odlisne od jinych zen, a s temi si vubec nerozumim a nechtela bych se s nimi stykat.

Myslim ze je to klise. Muzi si taky automaticky nerozumi sami se sebou.

To je sice pravda, ale jinak vlastně tu odlišnost potvrzuješ smile Nejspíš myslíš víc jako chlap a tím pádem si docela často nerozumíš se ženama.
Takže zase odlišnost.

Vachu, nojo, teoreticky bychom takový rady měly v malíku taky, můžu-li mluvit za ženstvo - ovšem praxe je podstatně t잚í. Teď mám na mysli sebejistotu a sebedůveru, která je u mužů snad už genetická, za ta tisíceletí panování nade všemi smile Tedy alespoň sebejistota určitě.
Ženy se to teprve učí. Ale naučí, o tom nepochybuju, a to rychle.
Popravdě, nějaká jinakost tam asi bude; brácha se nade mnou jednou rozčílil, že jsem strašně nesrozumitelná a zbytečně komplikovaná a já jsem to nesla velice těžce, protože jsem chtěla být srozumitelná (bůhvíproč, asi z nedostatku sebedůvěry smile ) než mi došlo, že se ženami mám nějaký potíže ve srozumitelnosti opravdu velice zřídka - že se to týká výhradně mužů.
Myslím si taky, že máme rozdílný priority, a že je to tak vpořádku - ale že k těm prioritám, potažmo k nám jako takovým máme mít respekt a snažit se jim porozumět, pokud nám to nejde samo.
Rozdílnost se mi naopak líbí - co se mi nelíbí, že často vidím, že ženy vědí přesně, co jsou jejich povinnosti, ale tápou v tom, co jsou jejich práva - a muži naopak.
Potrefené husy předem upozorňuju, že mám na mysli všeobecný jev.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#7 10. 5. 2012 19:35

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

agewa napsal(a):

aha. Nejdřív si pořídit syna, vychovat ho a pak teprve si najít partnera big_smile.

No, jestli ta žena nemá dostatek tolerance, tak ROZHODNĚ ... big_smile

Není tady

#8 11. 5. 2012 6:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥

jestli ta žena nemá dostatek tolerance, tak ROZHODNĚ
Chceš říct, že nedostatečně tolerantní matka "sama vychová syna a vychová ho dobře"?
A kdyby to s tou výchovou náhodou neklaplo, nemá si ani hledat chlapa?

Není tady

#9 11. 5. 2012 9:26

Poměnka69
♥------

Možná to jako fňukání vypadá,ale je to spíš takové to bloumání když má člověk depku.
Vachu já muže beru takový jací sou,ale neustále se divim(jen potichu se divim).
Nahlas to nemá cenu.Stejnak by se nic moc nenadělalo.
Jsou pěkné knížky od "ALLAN A BARBARA PEASEOVI-Proč muži lžou a ženy pláčou a druhá proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách"
Budu si je muset opět přečíst, abych si připoměla proč sou ty rozdíly.Některé věci tam jsou pěkně popsané a i některé situace stejné a pak ten pohled z mužské stránky je fakt dobrej.

Upravil(a) Poměnka69 (11. 5. 2012 9:27)

Není tady

#10 11. 5. 2012 10:31

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

jestli ta žena nemá dostatek tolerance, tak ROZHODNĚ
Chceš říct, že nedostatečně tolerantní matka "sama vychová syna a vychová ho dobře"?
A kdyby to s tou výchovou náhodou neklaplo, nemá si ani hledat chlapa?

big_smilelolbig_smileloltummenupp (Ještě štěstí, že ti smajli jsou)

Upravil(a) Bramborka (11. 5. 2012 11:00)

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

#11 11. 5. 2012 11:48

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

lupina montana napsal(a):

Teď mám na mysli sebejistotu a sebedůveru, která je u mužů snad už genetická, za ta tisíceletí panování nade všemi smile Tedy alespoň sebejistota určitě.
Ženy se to teprve učí. Ale naučí, o tom nepochybuju, a to rychle.
Popravdě, nějaká jinakost tam asi bude; brácha se nade mnou jednou rozčílil, že jsem strašně nesrozumitelná a zbytečně komplikovaná a já jsem to nesla velice těžce, protože jsem chtěla být srozumitelná (bůhvíproč, asi z nedostatku sebedůvěry smile ) než mi došlo, že se ženami mám nějaký potíže ve srozumitelnosti opravdu velice zřídka - že se to týká výhradně mužů.
Myslím si taky, že máme rozdílný priority, a že je to tak vpořádku - ale že k těm prioritám, potažmo k nám jako takovým máme mít respekt a snažit se jim porozumět, pokud nám to nejde samo.

S tou srozumitelností (a tvým bratrem) Lupino - asi, že jsem žena smile, mimořádně ti rozumím. Jeden čas jsem chodila k psychoterapeutce, narazily jsme na to, že problémy s "muži mého života" (tedy těmi, s nimiž nutně musím interagovat a zároveň se zde přinejmenším předpokládají emoce) spočívají v nedorozumění, v tom, že já to prožívám jako neschopnost se dorozumět, já rozumím, že oni mi dávají najevo, že jsem nesrozumitelná. Dost mě to trápilo, až mně došlo, že "chyby" jsou na straně vysílače i přijímače, že se můžu snahou přetrhnout, a že se také nezřídka děje, že má nemohoucnost nevyplývá z neschopnosti mojí, ale neochoty, nechuti protějšku. Pak jsem si řekla, klid kočičko, jsi ženská, a není nutné, aby ti kdejakej každej chlap furt rozuměl. Chce-li, a také trochu tříbí ducha. Není nutno být neustále simplexní až na dřeň ženství. Bezohlednou snahou o okamžitou srozumitelnost ztrácíš na své úplnosti. A jak jsem si řekla, tak činím.
Za pozoruhodné považuji, že muži svou odlišnost od žen nijak zvl᚝ neřeší. Snad jen pár vtipných bonmotů. Zato poměrně rádi sepisují dílka, proč a jak se lišíme, jež jsou určena pro ženy, které je také houfně kupují a dozvídají se z nich, jaké vlastně jsou, a jak se liší. Pak se ty zajímající se ženy snaží narvat do kategorií stanovených osvícenými muži psychology - psychiatry, všestranně honěnými po všech možných patologiích, a těmto kategoriím zúplna vyhovět.

Upravil(a) Bramborka (11. 5. 2012 11:49)

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

#12 11. 5. 2012 15:21

Blackie
Host

Poměnka69 napsal(a):

Možná to jako fňukání vypadá,ale je to spíš takové to bloumání když má člověk depku.
Vachu já muže beru takový jací sou,ale neustále se divim(jen potichu se divim).
Nahlas to nemá cenu.Stejnak by se nic moc nenadělalo.
Jsou pěkné knížky od "ALLAN A BARBARA PEASEOVI-Proč muži lžou a ženy pláčou a druhá proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách"
Budu si je muset opět přečíst, abych si připoměla proč sou ty rozdíly.Některé věci tam jsou pěkně popsané a i některé situace stejné a pak ten pohled z mužské stránky je fakt dobrej.

A kdybys třeba napsala konkrétní věc, čemu třeba se divíš, je tu dost chlapů, kdož můžeme dát odpověď...jsou to pocity, konkrétní situace...?
Mám dobré manželství a svoji milovanou ženu, ale kolikrát ani nevím, zda a co ji třeba trápí. Možná je to mnou, třeba neumím naslouchat, nebo se i po letech "stydíme" mluvit o tom, když je nám zle na duši...těžko říct. Možná mᚠpodobné problémy a ten tvůj chlap je jak slon v porcelánu, ale nám je třeba všechno říct jasně a polopatě, náznaky nefungujou, takhle mašina jménem muž nefunguje.
Když muž (ale obecně asi každý člověk) neví, co třeba partnerovi vadí, těžko s tím může něco udělat.

#13 11. 5. 2012 15:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Bramborka napsal(a):

. Bezohlednou snahou o okamžitou srozumitelnost ztrácíš na své úplnosti.

godlikepussa
Kurňa, to jsem potřebovala slyšet!
Blackie, tak to vidíš - tady mᚠdvě ženy, který se snažily, až se málem usnažily (o tu srozumitelnost) a též prd od prdu pošel.... cool
Možná by mužům stačilo na plný perdy si uvědomit, že "co muži čest a sláva, to ženě láska a krása"?
A ženám taky.
Nejhorší, co můžeš ženě udělat je, chovat se k ní, jako k úhlavnímu nepříteli; my potřebujem jako sůl nejen vědět, ale vnímat všemi póry, že jsme v mužově životě to nejdůležitější, a že co dělá dělá proto, aby nám to mohl složit k nohám. Pak jsme schopny vidět ve vás rytíře.
A ještě se potřebujeme cítit s vámi v bezpečí (viz "nepřítel) a už to znamená pro každého cokoli smile
No....akoát, že tohle všechno stejně nezaručí nikomu šastněj vztah, protože nás má pánbožko všelijakých lol Ale možná je docela dobrý přečíst si Pět jazyků lásky, pokud jsou oba ochotni. Třeba je to jen nedorozumění ve vyjadřování té lásky.

Není tady

#14 11. 5. 2012 18:05

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Muži a ženy jsou jiní, protože mají jiný mozek a ten jim jinak funguje. To jsem se dozvěděla až po mém rozvodu, protože celých 46 let jsem si myslela, že svět se nedělí na muže a ženy, že jsou prostě jen lidi. Ale poté jsem se poučila a to i zde na babinetu, že muži a ženy jsou prostě jiní. Jo, najde se zcela racionální žena  i empatický muž, ale to jsou výjimky.

Není tady

#15 11. 5. 2012 18:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Ne až takový - údajně cca pětina žen má spíše chlapský uvažování a obráceně.

Není tady

#16 14. 5. 2012 21:59

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Když matka sama vychová syna
Žádná matka nevychovává syna sama, s výjimkou některých "vztahů".
má docela dobrou šanci... porozumět synovi a tím pádem porozumět i ostatním mužům
Prd a vořech... přesně naopak. Nebude-li rozumět mužům před tím, než začne s výchovou, velmi pravděpodobně bude mít se synem potíže.

Ja tomu fakt nerozumim, co to je "rozumet muzum"?

Jak rozumet, nekdo nerozumi muzum, kdyz nevi co rikaji, kdyz spolu mluvi nebo taky nerozumi, co jsou zac, nebo nerozumi co to ten risic autobusu (napr) dela?
Myslim ze je to klise, clovek rozumi spouste LIDI nebo spouste lidi nerozumi. Jedno jestli je to muz nebo zena. Kdyz neni v domacnosti muz, tak zena nerozumi auromaticky muzum a kdyz je zena vdana, tak jim rozumi a automaticky?

To s toim vubec nesouvisi. Podle me. Ja jsem zila castecne bez otce i bez manzela a nemam problemy s muzi. Jen s blbci.

JInak takove ty klise, ze zeny nemaji rady blkuetooth...to jsem jednou cetla, ze muzi (jako vsichni)  preferuji odbornou literaturu a zeny (jako vsechny) maji rady romany. Proste uplna blbost. ja ctu radsi odbornou literaturu. Asi jsem muz.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#17 14. 5. 2012 22:01

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

Ne až takový - údajně cca pětina žen má spíše chlapský uvažování a obráceně.

Nejzakladnejsi omyl  a chyba je,ze nekdo nekdy rozhodl, jak se chova sptravne muz a jak se spravne chvoa zena. A ze takove a takove zvazovani JE zenske.  Tohle proste neberu. LIDI uvazuji ruzne.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#18 14. 5. 2012 22:04

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

Ivana napsal(a):

Muži a ženy jsou jiní, protože mají jiný mozek a ten jim jinak funguje. To jsem se dozvěděla až po mém rozvodu, protože celých 46 let jsem si myslela, že svět se nedělí na muže a ženy, že jsou prostě jen lidi. Ale poté jsem se poučila a to i zde na babinetu, že muži a ženy jsou prostě jiní. Jo, najde se zcela racionální žena i empatický muž, ale to jsou výjimky.

Rovnez mi hlava nebere.  To je fakt bomba. godlikegodlike
Copak kazdy clovek neni racionalni? A proc by zena mela byt vyjimka a obcas potvrzovat pravislo, ze by nejaka ta vyjimecna zena, mohla taky byt racionalni. Racionalita preci neni zadna "muzska" vlastnost.

Kouknete se na momentalni a na neco starsi situaci jen v Evrope. Co tu panove vyvadeji.....a vyvadeli..........

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#19 14. 5. 2012 22:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

http://www.cetros.cz/rozdilmo.htm smile
A ne, opravdu není každý racionální, Sahleb - respektive někdo je víc a někdo méně lol
Všimla sis aspoň, že zatímco muži na zátěžovou situaci reagují daleko častěji křikem, tak ženy ne? Naopak, reagujou často pláčem?
Nebo že ženy jsou mnohem častěji schopny mluvit dvě až čtyři najednou a přitom se skutečně poslouchají a vědí, co která řekla? Že na rozdíl od chlapů dokážou přerušit hovor a navázat třeba po hodině přesně tam, kde přestaly?
Nebo že muži naproti tomu těžko snášejí přerušování hovoru? Že ženy daleko nejvíce zajímají vztahy, kdežto muže spíše práce a výkony?
Neboli, že "co muži čest a sláva, to ženě láska a krása"?
Ne VŠICHNI.....většinou, vesměs.

Není tady

#20 15. 5. 2012 6:41

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

http://www.cetros.cz/rozdilmo.htm smile
A ne, opravdu není každý racionální, Sahleb - respektive někdo je víc a někdo méně lol
Všimla sis aspoň, že zatímco muži na zátěžovou situaci reagují daleko častěji křikem, tak ženy ne? Naopak, reagujou často pláčem?
Nebo že ženy jsou mnohem častěji schopny mluvit dvě až čtyři najednou a přitom se skutečně poslouchají a vědí, co která řekla? Že na rozdíl od chlapů dokážou přerušit hovor a navázat třeba po hodině přesně tam, kde přestaly?
Nebo že muži naproti tomu těžko snášejí přerušování hovoru? Že ženy daleko nejvíce zajímají vztahy, kdežto muže spíše práce a výkony?
Neboli, že "co muži čest a sláva, to ženě láska a krása"?
Ne VŠICHNI.....většinou, vesměs.

Tak tedy tě péro, Lupišu.
Dle tvého příspěvku jsem muž lol lol lol

P.S.
na oplátku k tvému času 22:22 jsem si s příspěvkem chtěla počkat ... až za chvilku mi došlo, že 6:66 prostě nedám wink

Upravil(a) Jessika (15. 5. 2012 6:44)

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#21 15. 5. 2012 7:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥

JInak takove ty klise, ze zeny nemaji rady blkuetooth
To není klišé... to je vtip, víš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Nejzakladnejsi omyl  a chyba je,ze nekdo nekdy rozhodl, jak se chova sptravne muz a jak se spravne chvoa zena.
S reklamací se obra na matku přírodu http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Jen se obávám, že ona to jako chybu vidět nebude.

Není tady

#22 15. 5. 2012 8:18

majkafa
Host

sahleb napsal(a):

Nejzakladnejsi omyl  a chyba je,ze nekdo nekdy rozhodl, jak se chova sptravne muz a jak se spravne chvoa zena. A ze takove a takove zvazovani JE zenske.  Tohle proste neberu. LIDI uvazuji ruzne.

Sahleb, a to bereš nebo ne, nic to nemění na faktu, že ženy a muži jsou prostě jiní a jinak reagují. I kdyby ses rozkrájela, tak to prostě je.
Jak už psala helena, reklamuj u matky přírody. A jak už psala, to není omyl ani chyba.
To je pro ty, co pochopili a umí, správně. Že se muž  a žena doplňují. Ale jenom tehdy, když se k sobě najdou ty správné protikusy, co k sobě patří.
Jin a Jang smile

Upravil(a) majkafa (15. 5. 2012 8:21)

#23 15. 5. 2012 10:09

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Jsme rozdílní, muži a ženy, muži se liší navzájem stejně tak ženy. Zpravidla se ženy chovají nějak, chlapi nějak, ale není to pravidlo. Otázkou je, do jaké míry je to vliv hormonů, zejména těch pohlavních, do jaké míry výchovou atd. Všechny tyto vlivy mohou mít podstatný vliv právě na chování mužů a žen. Ony ty hormony budou jisté predispozice pro ten a onen typ chování, ale až výchova buď tyto predispozice podpoří a nebo umenší. Zajímalo by mě, do jaké míry právě ta výchova a vliv společnosti na chování mužů a žen má. Do jaké míry by si holčička vybrala na hraní autíčko než typickou panenku? Nicméně toto jsou faktory řekněme "hmotné", které jsme získali tady na Zemi v téhle dimenzi. Naše nehmotná podstata je však bezpohlavní (obojpohlavní). Myslím si, že tyto rozdíly tady na zemi není tak těžké, chce to jen trochu snahy přestat uvažovat ve svých zaběhnutých (naučených) kolejích. Já obecně nemám problém chápat ženy, že se chovají, jak se chovají, protože prostě vím, že ne všichni musí být stejní a jsem si vědom oněch faktorů, které jsem uvedl. Tohleto podle mě není problém.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#24 15. 5. 2012 13:51

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Sahleb, a to bereš nebo ne, nic to nemění na faktu, že ženy a muži jsou prostě jiní a jinak reagují. I kdyby ses rozkrájela, tak to prostě je.
Jak už psala helena, reklamuj u matky přírody. A jak už psala, to není omyl ani chyba.
To je pro ty, co pochopili a umí, správně. Že se muž  a žena doplňují. Ale jenom tehdy, když se k sobě najdou ty správné protikusy, co k sobě patří.
Jin a Jang smile

Ja nemusim u nikoho reklamovat. Ano muzi i zeny jsou ruzni, zeny jsou ruzne, muzi jsou ruzni.  Mezi sebou.  zeny se klidne muzou dolnovat, muzi se mezi sebou muzou doplnovat.

To, jako ze se mezi zenami "najde racionalni", je prote bomba.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#25 15. 5. 2012 13:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Jessika napsal(a):

Tak tedy tě péro, Lupišu.
Dle tvého příspěvku jsem muž lol lol lol

P.S.
na oplátku k tvému času 22:22 jsem si s příspěvkem chtěla počkat ... až za chvilku mi došlo, že 6:66 prostě nedám wink

Ani jsem si nevšimla, panečku tillfreds
Kidně můžeš být, Jess - údajně je skutečně pětina žen s víceméně mužským myšlením a naopak, už jsem to zmínila. Mám takovou kamarádku, měří metr padesát a má čtyřicet kilo i s postelí - a reaguje jako chlap. Čímž tedy trošku mate cool ale zvyknout se dá.
Samozřejmě asi záleží i na způsobu života - moje švagrová celoživotně někomu v práci velí, takže třeba nemá takovou normální ženskou potíž s prosazením se, ani vůči supermužskému osazenstvu smile
A jednou jsme vedli právě s ní a sbráchou naprosto typickou debatu: brácha se rozčiloval, že ona mu neustále skáče do řeči a co že je to za způsoby a my obě jsme se mu pokoušely vysvětlit, že se nejedná o zhůvěřilost (Sahleb, mrkej, mᚠtypickou situaci mužskoženského nedorozumění!) alébrž o běžný typ ženské konverzace. Vysvětlovaly jsme mu to tak nějak souběžně, lehce se u toho doplňujíce a jak on to poslouchal, tak pak řekl, že si myslí, že už to trochu chápe lol

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí