Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 2. 5. 2012 21:46

Kamča256
♥------

XLS Medical

Ahojky, ráda bych se zeptala zda máte někdo zkušenosti s hubnoucím přípravkem XLS Medical??? Ráda bych se zbavila přebytečných kilogramů tak bych ráda věděla jestli by mně tento přípravek mohl pomoci.

Není tady

#2 10. 5. 2012 9:53

Paula22
♥------

Re: XLS Medical

Beru XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny 3tbl. denně, za tu dobu mám dole 2,5kg, ale hlavně nemám tendence vyplenit ledničku a jako milovníka sladkého a všeho mlsání okolo mě ani nic moc neláká. Také se mi upravilo vyprazdňování, s čímž bojuji prakticky od puberty. Podporuje imunitu díky řadě vitamínů, srovnává trávení a vyprazdňování, mírní hlad a chu, stabilizuje váhu při běžném stravovacím režimu. Tento pozitivní efekt se dostavuje po 1 měsíci užívání, je tedy třeba dlouhodobější užívání.

Není tady

#3 10. 5. 2012 14:30

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

Tyhle trapné, ubohé a rádoby nenápadné reklamy mě fakt dostávají. Svatá prostato... roll

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#4 14. 5. 2012 9:12

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz

Kamčo, možná ti to pomůže, ale určitě tě pár tabletek nedostane na váhu, kterou chceš (pokud tedy řešíš více kg nadváhy). Už ses zaměřila na svůj jídelníček?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí