Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 5. 2012 18:25

REŇAS
Host

Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Zdravím wink,
dolehly,už na Vás nějak státní reformy, vyhlašovaná finanční krize,zdražování? A,už  se to teda týká financí nebo změn v práci či v rodině? Museli jste změnit něco na co jste byli zvyklí,změnit Vᚠživotní standard,odepřít si něco,co jste měli v plánu nebo snad,jak  o tom všeobecně někde čtu, panuje kvůli tomu nervozita i v partnerských nebo rodinných vztazích?

Peníze nejsou všechno,to já moc dobře vím,ale co si budem povídat,pokud je jich nedostatek na základní věci,tak to také není to pravé ořechové..

Tak u nás musím říct,že manželovi a všem kolegům v jeho práci upravili pracovní dobu a plat se mu snížil o 5 tisíc a navíc já jsem opět přišla o práci,majitelka uzavřela nᚠobchůdek.
Jsme čtyři,syn po prázdninách nastupuje na SŠ..to budou výdaje  zase větší.  Takže na nás to celkem dolehá..,žijeme z jednoho manželova,nyní podprůměrného platu. Mně,už také podpora skončila. Naštěstí nijak zvl᚝ to neovlivňuje nᚠpartnerský vztah,jen to věčné počítání... neutral

A co u Vás?

 

#2 30. 5. 2012 23:10

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Jo, zrovna dneska. Měla jsem psát sem, ne na pavlač,ale až teď jsem to od tebe našla.

Není tady

 

#3 31. 5. 2012 12:10

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

No dolehlo to na mně hned po novým roce, když jsem vlezla do krámu lol ...a přešla jsem k jinýmu dodavateli plynu.
No takže dolehlo, ale ne nějak dramaticky - zatím. ukuk. Ale já jsem zvyklá na výkyvy a umím se s nima celkem vypořádat v klidu. Nějak bylo, nějak bude, holt se omezí věci zbytné a musí se líp plánovat.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 31. 5. 2012 12:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Ouzko mi bylo jen jednu chvíli, kdy jsem měla zaplatit veterináře a vypadalo to, že se budem do konce měsíce pást - to mi tehdy nabídlo příbuzenstvo, a se laskavě nežinýruju a řeknu si... gloria


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 30. 4. 2013 10:31

jahoda123
♥------
Registrovaný: 25. 4. 2013
Příspěvky: 5

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

dolehlo až tak, že mi banka nechtěla půjčit peníze tak jsem musela jít do nebankovky.

Není tady

 

#6 25. 7. 2013 12:58

KytičkaK
♥------
Registrovaný: 25. 6. 2013
Příspěvky: 8

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

No my si nakonec museli půjčit a udělali jsme to přes nebankovní instituci Acema. Jsme zatím moc spokojeni a při domluvě byli moc vstřícní. Určitě doporučuji

Není tady

 

#7 25. 7. 2013 13:29

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

lupina montana napsal(a):

Ouzko mi bylo jen jednu chvíli, kdy jsem měla zaplatit veterináře a vypadalo to, že se budem do konce měsíce pást - to mi tehdy nabídlo příbuzenstvo, a se laskavě nežinýruju a řeknu si... gloria

Ja se pasu celozivotne ... nic jineho nez financni krizi neznam ... takze jsem v pohode


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#8 25. 7. 2013 13:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Ja se pasu celozivotne ... nic jineho nez financni krizi neznam
Chceš tím říct, že neexistuje možnost, jak se přestat pást nebo si aspoň najít lepší trávu?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 25. 7. 2013 13:38

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

helena napsal(a):

Ja se pasu celozivotne ... nic jineho nez financni krizi neznam
Chceš tím říct, že neexistuje možnost, jak se přestat pást nebo si aspoň najít lepší trávu?

leda, ze by se mi v hlave zrodil nejaky projekt ....ale napad nejak neprichazi ... ve sportce asi taky nevyhraju ... tak zatim to nevypada hmm


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 25. 7. 2013 13:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

leda, ze by se mi v hlave zrodil nejaky projekt... ve sportce asi taky nevyhraju
Co takhle práce?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 25. 7. 2013 13:47

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

helena napsal(a):

leda, ze by se mi v hlave zrodil nejaky projekt... ve sportce asi taky nevyhraju
Co takhle práce?

big_smile to jak je známo je až ten posl.nejzoufalejší pokus o to,jak se dostat alespon k nějakým financím big_smile

Není tady

 

#12 25. 7. 2013 13:49

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Jsem dnes četla statistiku o cenách potravin a vychází to zase pro nás hodně špatně - ve srovnání s rakouskem,německem a i švýcarskem jsou pro nás potraviny vzhledem k příjmům mnohem dražší.

Ti obchodníci u nás,co dělají ceny potravin,jsou už fakt nechutní"! kapitulation

Není tady

 

#13 25. 7. 2013 13:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

to jak je známo je až ten posl.nejzoufalejší pokus o to,jak se dostat alespon k nějakým financím
Taky jsem to původně chtěla napsat... wink
Ale přece jen asi lepší než se pást. Natož celej život...

Upravil(a) helena (25. 7. 2013 13:51)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 25. 7. 2013 13:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Jaku napsal(a):

helena napsal(a):

leda, ze by se mi v hlave zrodil nejaky projekt... ve sportce asi taky nevyhraju
Co takhle práce?

big_smile to jak je známo je až ten posl.nejzoufalejší pokus o to,jak se dostat alespon k nějakým financím big_smile

pracuju ... dve prace klasicke nestiham ... a neco domu jsem shanela leta , kdyz jsem byla v mnohem vetsich problemech .. to je bez sance .Ale byla jsem na tom uz hur , takze to se zvladne .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#15 25. 7. 2013 14:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Jsem alergická, když si na nedostatek financí stýskají kuřáci. Kdyby aspoň byli zticha, když už si ničí zdraví sami a dobrovolně a ještě za to platí těžké peníze.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#16 25. 7. 2013 14:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Eva. napsal(a):

Jsem alergická, když si na nedostatek financí stýskají kuřáci. Kdyby aspoň byli zticha, když už si ničí zdraví sami a dobrovolně a ještě za to platí těžké peníze.

Tak nejakou tu radost si snad muzes ponechat


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#17 25. 7. 2013 14:40

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Rozhodně jsem si všimla, že skoro vše zdražilo. Mám spoustu kamarádů, co nemohou delší dobu sehnat práci. Slyším od lidí, jak se u nich v práci škrtá kde to jde.

Není tady

 

#18 25. 7. 2013 14:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Grainne napsal(a):

Tak nejakou tu radost si snad muzes ponechat

Nu, pokud mᚠna nějakou a obzvláště tuhle "radost", tak nemᚠnedostatek financí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#19 25. 7. 2013 15:04

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Jsem alergická, když si na nedostatek financí stýskají kuřáci. Kdyby aspoň byli zticha, když už si ničí zdraví sami a dobrovolně a ještě za to platí těžké peníze.

Tak nejakou tu radost si snad muzes ponechat

Ja souhlasim s Majkou.Radost si muzes ponechat,ale ne tak financne nakladnou.Urcite prokouris vic jak 2 tisice mesicne.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#20 25. 7. 2013 15:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Slyším od lidí, jak se u nich v práci škrtá kde to jde.
Další důvod pro to, mít "něco" dalšího... kdyby to měl bejt vedlejšák na půl úvazku nebo i menší.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 25. 7. 2013 15:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

Eva. napsal(a):

Grainne napsal(a):

Tak nejakou tu radost si snad muzes ponechat

Nu, pokud mᚠna nějakou a obzvláště tuhle "radost", tak nemᚠnedostatek financí.

To je vec nazoru .... za jednu ponechanou radost se musim vzdat jinych pripadnych radosti . Byl to jen koment , nic k reseni .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#22 25. 7. 2013 15:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

eremuruss napsal(a):

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Jsem alergická, když si na nedostatek financí stýskají kuřáci. Kdyby aspoň byli zticha, když už si ničí zdraví sami a dobrovolně a ještě za to platí těžké peníze.

Tak nejakou tu radost si snad muzes ponechat

Ja souhlasim s Majkou.Radost si muzes ponechat,ale ne tak financne nakladnou.Urcite prokouris vic jak 2 tisice mesicne.

Asi i vice.... vzhledem k memu nevyrovnanemu psych.stavu hmm  a zrovna mi zase zdrazily cigarety o 4 kacky


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#23 25. 7. 2013 15:49

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dolehla na Vás finanční krize,zdražování atd.?

helena napsal(a):

Slyším od lidí, jak se u nich v práci škrtá kde to jde.
Další důvod pro to, mít "něco" dalšího... kdyby to měl bejt vedlejšák na půl úvazku nebo i menší.

Jen ho nekde sehnat,hned bych ho brala.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů