Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 4. 2012 19:15

Suzanne
♥♥♥----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 29. 6. 2011
Příspěvky: 132
Web

Prispevek na bydleni

jsem samozivitelka s dvouma detma na matersky dovoleny.  jsem v najmu platim mesicne 8500 ale majitel mi tu nechce dat trvaly bydliste. mam narok na prispevek i bez toho abych mela v najmu napsany trvaly bydliste?treba kdybych zkopirovala najemni smlouvu?


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/lSDvtqb.jpghttp://lb1f.lilypie.com/lSDvp2.png
v Jičíně 22.4.2011 v 1h 16min.ve 40tt,mel 4,37 kg a 53 cm

http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/WuqClrt.jpghttp://lb3f.lilypie.com/WuqCp2.png
v Jičíně 21.6.2009 v 17h 39min.ve 38tt,mela 3,22 kg a 49cm

Není tady

 

#2 30. 4. 2012 20:25

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: Prispevek na bydleni

Suzzi myslím, že ne....ale zkusit to můžeš.  Já jsem musela dokládat nájemní smlouvu, OP, příjmy, a každé tři měsíce jsem dodávala ústřižky od plateb za energie a ty musely být napsané na mě.

Není tady

 

#3 30. 4. 2012 20:56

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

Suzanne napsal(a):

jsem samozivitelka s dvouma detma na matersky dovoleny.  jsem v najmu platim mesicne 8500 ale majitel mi tu nechce dat trvaly bydliste. mam narok na prispevek i bez toho abych mela v najmu napsany trvaly bydliste?treba kdybych zkopirovala najemni smlouvu?

na příspěvek na bydlení nemᚠnárok. příspěvek na bydlení je podmíněn nájemní smlouvou a trvalým bydlištěm

Není tady

 

#4 30. 4. 2012 20:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

mvkoty napsal(a):

Suzzi myslím, že ne....ale zkusit to můžeš.  Já jsem musela dokládat nájemní smlouvu, OP, příjmy, a každé tři měsíce jsem dodávala ústřižky od plateb za energie a ty musely být napsané na mě.

jasně, požádat si může o cokoliv, třeba o vrtulník dumbom

Není tady

 

#5 30. 4. 2012 22:18

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: Prispevek na bydleni

aprill napsal(a):

mvkoty napsal(a):

Suzzi myslím, že ne....ale zkusit to můžeš.  Já jsem musela dokládat nájemní smlouvu, OP, příjmy, a každé tři měsíce jsem dodávala ústřižky od plateb za energie a ty musely být napsané na mě.

jasně, požádat si může o cokoliv, třeba o vrtulník dumbom

no já jsem nijak trvalé bydliště nedokládala............a nevím proč jsi při každé reakci dokonale arogantní....fuckyou

Není tady

 

#6 30. 4. 2012 22:22

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Prispevek na bydleni

mvkoty napsal(a):

aprill napsal(a):

mvkoty napsal(a):

Suzzi myslím, že ne....ale zkusit to můžeš.  Já jsem musela dokládat nájemní smlouvu, OP, příjmy, a každé tři měsíce jsem dodávala ústřižky od plateb za energie a ty musely být napsané na mě.

jasně, požádat si může o cokoliv, třeba o vrtulník dumbom

no já jsem nijak trvalé bydliště nedokládala............a nevím proč jsi při každé reakci dokonale arogantní....fuckyou

No a mᚠtam trvalý pobyt? Pokud ano, nic nedokládáš, je v občance. Pokud ne, přiznali ti ho v rozporu se zákonem.

Trvalý pobyt je opravdu podmínkou pro přiznání příspěvku na bydlení.

Jinak souhlas majitele s trvalým pobytem nepotřebuješ, stačí platná nájemní smlouva, pokud si to ale nepřeje, tak tě brzo vypakuje.

Upravil(a) mag (30. 4. 2012 22:24)

Není tady

 

#7 30. 4. 2012 22:35

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Prispevek na bydleni

mag napsal(a):

mvkoty napsal(a):

aprill napsal(a):


jasně, požádat si může o cokoliv, třeba o vrtulník dumbom

no já jsem nijak trvalé bydliště nedokládala............a nevím proč jsi při každé reakci dokonale arogantní....fuckyou

No a mᚠtam trvalý pobyt? Pokud ano, nic nedokládáš, je v občance. Pokud ne, přiznali ti ho v rozporu se zákonem.

Trvalý pobyt je opravdu podmínkou pro přiznání příspěvku na bydlení.

Jinak souhlas majitele s trvalým pobytem nepotřebuješ, stačí platná nájemní smlouva, pokud si to ale nepřeje, tak tě brzo vypakuje.

Pokud je trvalý pobyt v občance a byla již předložena platná nájemní smlouva k bytu, dokládá se pouze každý rok vyjádření majitele domu nebo bytu, že zde žadatel o příspěvek skutečně bydlí a řádně a včas platí nájemné. To je jenom taková třešnička na dortu ke všem těm papírům, které musí žadatel o příspěvek na bydlení v pravidelných intervalech předkládat hmm

A mag má pravdu - pokud si majitel domu/bytu nepřeje trvalý pobyt nájemníka/podnájemníka a nájemník/podnájemník se i přes výslovný zákaz do bytu přihlásí, skutečně ho může majitel za tohle vypakovat vissla


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 1. 5. 2012 5:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

mvkoty napsal(a):

aprill napsal(a):

mvkoty napsal(a):

Suzzi myslím, že ne....ale zkusit to můžeš.  Já jsem musela dokládat nájemní smlouvu, OP, příjmy, a každé tři měsíce jsem dodávala ústřižky od plateb za energie a ty musely být napsané na mě.

jasně, požádat si může o cokoliv, třeba o vrtulník dumbom

no já jsem nijak trvalé bydliště nedokládala............a nevím proč jsi při každé reakci dokonale arogantní....fuckyou

to víš, že jsi TP dokládala lol. v žádosti jsi uvedla, kde mᚠTP a ten si úřednice podle OP ověřila.

Není tady

 

#9 1. 5. 2012 8:19

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: Prispevek na bydleni

aprill napsal(a):

mvkoty napsal(a):

aprill napsal(a):


jasně, požádat si může o cokoliv, třeba o vrtulník dumbom

no já jsem nijak trvalé bydliště nedokládala............a nevím proč jsi při každé reakci dokonale arogantní....fuckyou

to víš, že jsi TP dokládala lol. v žádosti jsi uvedla, kde mᚠTP a ten si úřednice podle OP ověřila.

TP jsem tam neměla, v Op jsem měla adresu o 100km dál, až po půl roe jsem jí měnila a příspěvek na bydlení jsem pobírala hned jak to bylo možné což je 3měsíce od doby co jsem se nastěhovala

Není tady

 

#10 1. 5. 2012 8:46

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Prispevek na bydleni

mvkoty napsal(a):

aprill napsal(a):

mvkoty napsal(a):


no já jsem nijak trvalé bydliště nedokládala............a nevím proč jsi při každé reakci dokonale arogantní....fuckyou

to víš, že jsi TP dokládala lol. v žádosti jsi uvedla, kde mᚠTP a ten si úřednice podle OP ověřila.

TP jsem tam neměla, v Op jsem měla adresu o 100km dál, až po půl roe jsem jí měnila a příspěvek na bydlení jsem pobírala hned jak to bylo možné což je 3měsíce od doby co jsem se nastěhovala

Tak to jsi ho pobírala neoprávněně, nebo zákon o státní sociální podpoře hovoří jasně

§24
Podmínky nároku na příspěvek na bydlení

§24 (1) Nárok na příspěvek na bydlení má vlastník nebo nájemce bytu, který je v bytě hlášen k trvalému pobytu.

Není tady

 

#11 1. 5. 2012 18:20

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Prispevek na bydleni

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

Není tady

 

#12 1. 5. 2012 18:23

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

TP je pouze evidenční údaj a pokud tím narážíš na exekutory , tak ti přijdou tam kde se domnívají, že dlužník může mít svůj majetek, s TP to nesouvisí.

Není tady

 

#13 1. 5. 2012 19:19

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Prispevek na bydleni

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

A jaké problémy bys měla, pokud by tam měli trvalý pobyt?

Jinak je veliký rozdíl mezi pojmy nájem a podnájem.

Není tady

 

#14 1. 5. 2012 19:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

mag napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

A jaké problémy bys měla, pokud by tam měli trvalý pobyt?

Jinak je veliký rozdíl mezi pojmy nájem a podnájem.

a někdy to nezlišují ani ti co byt dávají do podnájmu nebo nájmu kapitulation

Není tady

 

#15 7. 5. 2012 21:21

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Prispevek na bydleni

mag napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

A jaké problémy bys měla, pokud by tam měli trvalý pobyt?

Jinak je veliký rozdíl mezi pojmy nájem a podnájem.

Podnájemník si tam chtěl dát adresu firmy,nakonec se nechtěl odstěhovat,dluží dodnes 3 nájmy a byt byl totálně zdevastován.

Není tady

 

#16 7. 5. 2012 21:24

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Prispevek na bydleni

aprill napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

TP je pouze evidenční údaj a pokud tím narážíš na exekutory , tak ti přijdou tam kde se domnívají, že dlužník může mít svůj majetek, s TP to nesouvisí.

Exekutorům se sice vyhnul,ale za to neplatil nám a kdyby tam měl trvalý pobyt,tak by bylo ještě t잚í ho dostat pryč.

Není tady

 

#17 7. 5. 2012 21:41

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Prispevek na bydleni

Ivča K. napsal(a):

aprill napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

TP je pouze evidenční údaj a pokud tím narážíš na exekutory , tak ti přijdou tam kde se domnívají, že dlužník může mít svůj majetek, s TP to nesouvisí.

Exekutorům se sice vyhnul,ale za to neplatil nám a kdyby tam měl trvalý pobyt,tak by bylo ještě t잚í ho dostat pryč.

A já se ptám proč a jak.
Nikdy žádného soudce při žalobě na vyklizení po výpovědi nebo při přivolení k výpovědi nezajímalo TP, ale pouze zákonné důvody výpovědi z nájmu, případně max. dobré mravy, ale to ne u neplatičů nebo těch, co jim skončila smlouva na dobu určitou.

Není tady

 

#18 7. 5. 2012 21:42

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Prispevek na bydleni

Ivča K. napsal(a):

mag napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

Suzanne,pokud jsi jen jako podnájemník a majitel ti nechce dát trvalé bydliště,tak s tím nic nenaděláš,protože to není jeho povinnost.Já jsem taky nájemníkům v mém bytě trvalý pobyt nepovolila a dneska si žehnám,protože bych měla hodně veliké problémy,ještěže už jsou pryč.

A jaké problémy bys měla, pokud by tam měli trvalý pobyt?

Jinak je veliký rozdíl mezi pojmy nájem a podnájem.

Podnájemník si tam chtěl dát adresu firmy,nakonec se nechtěl odstěhovat,dluží dodnes 3 nájmy a byt byl totálně zdevastován.

A jak s tím souvisí TP??

Není tady

 

#19 23. 6. 2012 21:39

pisnicka3
♥♥-----
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 61

Re: Prispevek na bydleni

jak je to s příspěvkem na bydlení,když jsem sice spolumajitelkou nemovitosti,ale díky exekucím a zástavním právům jsem se s dětmi museli odstěhovat a navíc je dům v havarijním stavu-propadá se strop,zatíká,nejde elektrika,voda,nedá se tam už topit-splácím dluhy po BM a na údržbu už nezbylo,momentálně bydlíme u přítele,ale je to doma na ostří nože,tak počítám a počítám,ale vidím to na nulu,tolik nevydělám,aby jsem zvládla děti na střední,školkáčka a ještě nájem,přítel by snad výživné platil bez problémů,ale BM si z neplacení nic nedělá :-(,takže po zaplacení všech výdajů a při nájmu 7000,- jsem se dopočítala,že by mi pro 5 lidí,zůstalo bez jakéhokoliv příspěvku 4000 na měsíc

Není tady

 

#20 23. 6. 2012 22:13

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

pisnicka3 napsal(a):

jak je to s příspěvkem na bydlení,když jsem sice spolumajitelkou nemovitosti,ale díky exekucím a zástavním právům jsem se s dětmi museli odstěhovat a navíc je dům v havarijním stavu-propadá se strop,zatíká,nejde elektrika,voda,nedá se tam už topit-splácím dluhy po BM a na údržbu už nezbylo,momentálně bydlíme u přítele,ale je to doma na ostří nože,tak počítám a počítám,ale vidím to na nulu,tolik nevydělám,aby jsem zvládla děti na střední,školkáčka a ještě nájem,přítel by snad výživné platil bez problémů,ale BM si z neplacení nic nedělá :-(,takže po zaplacení všech výdajů a při nájmu 7000,- jsem se dopočítala,že by mi pro 5 lidí,zůstalo bez jakéhokoliv příspěvku 4000 na měsíc

nějak jsem nepochopila na co se vlastně ptáš, příspěvek spíš patří do skuhracího kapitulation

aby jsi měla nárok na příspěvek na bydlení musíš splnit dvě podmínky -  mít trvalý pobyt v nemovitosti  a mít řádnou nájemní smlouvu nebo být majitelkou nemovitosti. při výpočtu výše příspěvku se zkoumají příjmy všech trvale bydlících osob .

Není tady

 

#21 23. 6. 2012 22:32

pisnicka3
♥♥-----
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 61

Re: Prispevek na bydleni

aprill napsal(a):

pisnicka3 napsal(a):

jak je to s příspěvkem na bydlení,když jsem sice spolumajitelkou nemovitosti,ale díky exekucím a zástavním právům jsem se s dětmi museli odstěhovat a navíc je dům v havarijním stavu-propadá se strop,zatíká,nejde elektrika,voda,nedá se tam už topit-splácím dluhy po BM a na údržbu už nezbylo,momentálně bydlíme u přítele,ale je to doma na ostří nože,tak počítám a počítám,ale vidím to na nulu,tolik nevydělám,aby jsem zvládla děti na střední,školkáčka a ještě nájem,přítel by snad výživné platil bez problémů,ale BM si z neplacení nic nedělá :-(,takže po zaplacení všech výdajů a při nájmu 7000,- jsem se dopočítala,že by mi pro 5 lidí,zůstalo bez jakéhokoliv příspěvku 4000 na měsíc

nějak jsem nepochopila na co se vlastně ptáš, příspěvek spíš patří do skuhracího kapitulation

aby jsi měla nárok na příspěvek na bydlení musíš splnit dvě podmínky -  mít trvalý pobyt v nemovitosti  a mít řádnou nájemní smlouvu nebo být majitelkou nemovitosti. při výpočtu výše příspěvku se zkoumají příjmy všech trvale bydlících osob .

dotaz je,jestli bych měla nárok na příspěvek na bydlení-ač majitelka nemovitosti,ale bydlící jinde v nájmu-jeden příjem cca 15 000 plus přídavky a občas výživné :-(- životní minimum by bylo 12 230,-,v kalkulačce mi sice vychází že ne,ale přece jen-nájemné je různé-to se pak posuzuje případ od případu?

Upravil(a) pisnicka3 (23. 6. 2012 22:35)

Není tady

 

#22 23. 6. 2012 22:43

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Prispevek na bydleni

Písničko, příspěvek na bydlení  můžeš brát jenom na byt, kde opravdu bydlíš. Pokud tam bydlíš s přítelem, musí dokládat příjem i on a bude se to sčítat. Plus samozřejmě nevím, jak to mᚠs trvalým pobytem, pokud je podmínkou pro přiznání té dávky.

Tyhle sociální věci jsou dost složité, být Tebou zavolám na místní sociálku (teď úřad práce či pod co to spadá) a zeptala bych se na Tvoji konkrétní situaci.

On není jen příspěvek na bydlení, jsou i další možnosti, jak dostat peníze, pokud jsi v nouzi. Ale to chce asi odborníka.

Třeba kamarádka bydlí v azylovém domě, TP tam nemá - má ho u rodičů, ale peníze na bydlení dostává. Takže s tím TP to minimálně v tomhle případě pravda není.

Upravil(a) Martinka1 (23. 6. 2012 22:43)

Není tady

 

#23 24. 6. 2012 0:48

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prispevek na bydleni

Mám ubytovaného chlapa,r.1962-flákače a ožralu,a max.za něj mohou platit (stát)až 4800,-/měs-a jmenuje se to příspěvek v hmotné nouzi,který je v platnosti od ledna t.r.Vyplácí to sociálka.Byla jsem se tam i osobně zeptat a skutečně stačí obyč. smlouva nadepsaná např Smlouva o ubytování,nemusí být nájemní,neni to ani podnájemní a trvalý pobyt být také nemusí.Příspěvek chodí majiteli nemovitosti na účet.

Není tady

 

#24 24. 6. 2012 7:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

Martinka1 napsal(a):

Písničko, příspěvek na bydlení  můžeš brát jenom na byt, kde opravdu bydlíš. Pokud tam bydlíš s přítelem, musí dokládat příjem i on a bude se to sčítat. Plus samozřejmě nevím, jak to mᚠs trvalým pobytem, pokud je podmínkou pro přiznání té dávky.

Tyhle sociální věci jsou dost složité, být Tebou zavolám na místní sociálku (teď úřad práce či pod co to spadá) a zeptala bych se na Tvoji konkrétní situaci.

On není jen příspěvek na bydlení, jsou i další možnosti, jak dostat peníze, pokud jsi v nouzi. Ale to chce asi odborníka.

Třeba kamarádka bydlí v azylovém domě, TP tam nemá - má ho u rodičů, ale peníze na bydlení dostává. Takže s tím TP to minimálně v tomhle případě pravda není.

kamarádka dostává doplatek na bydlení a tam jsou jiné podmínky!!!!!! nebaví mě tady  100x vysvětlovat jaký je rozdíl mezi doplatkem na bydlení a příspěvkem!!!!  a písnička se jasně  ptala na příspěvek na bydlení!

Není tady

 

#25 24. 6. 2012 7:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prispevek na bydleni

Jaku napsal(a):

Mám ubytovaného chlapa,r.1962-flákače a ožralu,a max.za něj mohou platit (stát)až 4800,-/měs-a jmenuje se to příspěvek v hmotné nouzi,který je v platnosti od ledna t.r.Vyplácí to sociálka.Byla jsem se tam i osobně zeptat a skutečně stačí obyč. smlouva nadepsaná např Smlouva o ubytování,nemusí být nájemní,neni to ani podnájemní a trvalý pobyt být také nemusí.Příspěvek chodí majiteli nemovitosti na účet.

to co dostávᚠty je doplatek za toho flákače je doplatek na bydlení a je to jedna z dávek hmotné nouze. připravují se změny a snad se doplatek od příštího roku okleští a přestanou se vydřiduchům vyplácet prachy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů