Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 4. 2012 15:28

Pufinka
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 10

Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

Četla jsem nedávno v časopisu Katka o chytré houbě, která by měla působit proti plísním. Zřejmě jsem si plíseň donesla z častny posilovny. Nohy mě svědí a praská mi kůžička mezi prsty. Chtěla bych tu houbu vyzkoušet. Máte s tím někdo zkušenosti?

Není tady

 

#2 26. 4. 2012 17:11

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

Pufinka napsal(a):

Četla jsem nedávno v časopisu Katka o chytré houbě, která by měla působit proti plísním. Zřejmě jsem si plíseň donesla z častny posilovny. Nohy mě svědí a praská mi kůžička mezi prsty. Chtěla bych tu houbu vyzkoušet. Máte s tím někdo zkušenosti?

Mám, funguje to. Ale chce to neodbýt a ošetřit i boty a ponožky atd. Ale tak je to asi se vším.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#3 30. 4. 2012 20:57

Pufinka
♥------
Registrovaný: 19. 10. 2011
Příspěvky: 10

Re: Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

Tak to je výborná zpráva! Dívala jsem se, že stojí kolem 300 Kč, to není zas tak moc... jak dlouho jsi houbu používala, než jsi se problému zbavila? Na stránkách http://www.pythium.eu/cs/biodeur-3x1g-4/ píší, že se to má používat tři týdny vždy dvakrát po sobě. Stačilo to nebo si mám koupit rovnou dvě balení?

Není tady

 

#4 2. 5. 2012 10:51

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

Pufinka napsal(a):

Tak to je výborná zpráva! Dívala jsem se, že stojí kolem 300 Kč, to není zas tak moc... jak dlouho jsi houbu používala, než jsi se problému zbavila? Na stránkách http://www.pythium.eu/cs/biodeur-3x1g-4/ píší, že se to má používat tři týdny vždy dvakrát po sobě. Stačilo to nebo si mám koupit rovnou dvě balení?

Jestli je to tak, jak píšeš, měl by stačit krátký zásah. U mne to bylo složitější. Ale skutečně je nutné ošetřit všechno. Jestli třeba máte koberce a chodíte bosí, tak i to.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#5 14. 5. 2012 9:32

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

hmm, zajímavé - odstraní to i plíseň na nehtu u nohou? a za jak dlouho?

Není tady

 

#6 21. 5. 2012 20:40

Petra313
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2012
Příspěvky: 1

Re: Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

Chytrá houba (Pythium oligandrum), přípravek Biodeur na plísně nohou (nehtů), ale i na pocení a zápach nohou je opravdu velmi účinný. Jde o čistě biologický přípravek bez vedlejších účinků, takže ho v klidu můžete používat v těhotenství, nebo ho mohou užívat děti nebo jinak nemocní, třeba diabetici. Dokonce jde o český patent.
V lékárně můžete sehnat i Chytrou houbu ve formě zásypu do bot - Pythie Biodeur Prevent Foot (stojí asi 80,-). Nošené boty zaprášíte a během nošení necháte houbu v klidu pracovat. Ošetří nohy, „vyžere“ zbytky plísní v botách a sníží, nebo zcela odstraní zápach jak nohou, tak bot.
U každého je doba působení jiná, většinou stačí tak tři týdny (tři dvojité koupele). U onychomykózy je to složitější, tam je po třech týdnech aplikací potřeba pokračovat s aplikacemi ve čtrnáctidenních, maximálně pak v měsíčních intervalech až do odhojení. Podle rozsahu postižení nehtu se doba aplikací může protáhnout i na rok. Proto je dobré všímat si svých nohou a zahájit aplikace včas, kdy je onemocnění teprve na začátku. 
Přípravky Chytré houby seženete na internetu nebo v některých lékárnách, kde se dá i objednat. Pro zajímavost přikládám jeden článek o plísních na nehtech - http://www.vitalia.cz/tiskove-zpravy/dv … na-nehtu/.

Není tady

 

#7 22. 5. 2012 10:25

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Léčba chytrou houbou, zkusil někdo?

Ing. Iva Veselá napsal(a):

hmm, zajímavé - odstraní to i plíseň na nehtu u nohou? a za jak dlouho?

Ano. Musíš se opravdu starat. Začne ti přirůstat nový zdravý nehet. Kamarádce se plesnivý nehet začal přímo "rozpadat". Žádná velká krása na pohled (ale ta to nebyla ani před tím wink)


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů