Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 4. 2012 21:36

holka modrooka
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 2. 2012
Příspěvky: 120

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Pája101 napsal(a):

Dobrý den,

je mi necelých 30 let a mám skoro 5 a půl let starého syna. Poslední dobou mám pocit, že jsem něco prošvihla. Chtěla jsem mezi dětmi nějaký rozumný věkový rozdíl, ale teď jsem vlastně zjistila že nevím který to je.
Druhé dítko bych moc chtěla, ale bohužel jsem se dnes od manžela dozvěděla že se na druhé dítě necítí (bude mu 31). Je OSVČ takže nemá stálou výši příjmu...
A je to jak chce, tak je to bohužel o penězích - pokud bych šla na mateřskou přijdeme o jeden nezanedbatelný příjem, který by v případě problémů mohl způsobit dost velké finanční potíže.
Mám bratra, který je o 9 let mladší a musím přiznat, že vztahy mezi námi jsou ale nic zvláštního - vidím v něm bláznivého puberáka.
Jaký máte rozdily mezi dětmi? Prosím o kladné či "zápo*né" postřehy.

mám mezi dětmi šest let rozdílu a kdybych se měla po zkušenostech rozhodovat znovu, chtěla bych rozdíl do tří let, víc ne. To už jsi ale "prošvihla" a pak si myslím je to jedno, protože budeš mít stejně dva jedináčky. Bude to znít sice drsně, ale druhé dítě jsem právě kvůli financím už nechtěla, překecal mě BM a brzy po narození druhého jsme šli od sebe.

Není tady

 

#52 18. 4. 2012 21:46

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Mezi mnou a sestrou je 7 let rozdíl. Ano, v dětství jsme se moc nemusely, ale teď už je to super smile Pomáháme si, podporujeme se a stojíme při sobě smile

Není tady

 

#53 19. 4. 2012 9:00

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Já si myslím, že je určitý věk, kdy se sourozenci nemusí. Příjde to dříve nebo později a je jedno, jaký je mezi nimi věkový rozdíl. Mezi mnou a bráchou je 5 let. By on je ten mladší, tak mě bil. Já se nedala, takže jsme se mlátili hlava nehlava. Divím se, že jsme to přežili big_smile
Jsme tu pro sebe až teď.
Když jsem zvažovala, jestli jít do druhého dítěte, tak jsem se asi rozhodla proto, že tu jednou s manželem nebudeme, tak tu dcera nebude sama. Bude mít bratra! A pak bude jedno, jestli jeden bude straší o dva nebo třeba o patnáct let...
Znám paní, která neměla sourozence, snoubenec ji padl ve vojně. Celý život žila oddaně s maminkou. Pak ji zemřela. Zůstala na světě sama. Úplně sama grater To musí být hrozné...


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#54 19. 4. 2012 9:47

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Zuzina napsal(a):

Já si myslím, že je určitý věk, kdy se sourozenci nemusí. Příjde to dříve nebo později a je jedno, jaký je mezi nimi věkový rozdíl. Mezi mnou a bráchou je 5 let. By on je ten mladší, tak mě bil. Já se nedala, takže jsme se mlátili hlava nehlava. Divím se, že jsme to přežili big_smile
Jsme tu pro sebe až teď.
Když jsem zvažovala, jestli jít do druhého dítěte, tak jsem se asi rozhodla proto, že tu jednou s manželem nebudeme, tak tu dcera nebude sama. Bude mít bratra! A pak bude jedno, jestli jeden bude straší o dva nebo třeba o patnáct let...
Znám paní, která neměla sourozence, snoubenec ji padl ve vojně. Celý život žila oddaně s maminkou. Pak ji zemřela. Zůstala na světě sama. Úplně sama grater To musí být hrozné...

Když je mezi "sourozenci" věkový rozdíl kolem těch 15 let,už tomu ani neodpovídá pův.význam toho slova sourozenci.Zcela se minou v dětství,dospívání,by zvl᚝ ten starší toho mladšího může milovat sebevíc a dělat na něj přesladké obličeje do kočárku apod.A tito lidé se míjí stále - jednomu je 15 a druhému 30 - velmi rozdílné zájmy a když je staršímu 70,je tu velké riziko jeho smrti a co ten mladší v 55?Kdy si má takového sourozence konečně užít?

Není tady

 

#55 19. 4. 2012 21:05

Jía
♥♥-----
Místo: Hustopeče u Brna
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 41

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Mám bratra, který je o 1,5roků mladší a sestru, která je mladší o 7,5roku. Když jsme byli malí, s bráchem jsme se jen hádali, co si pamatuju... moc hrát jsme si spolu neuměli. Sestru jsem občas měla na starost, nijak mi to nevadilo, brala jsem ji s sebou do kroužků, do kina i mezi kamarádky. Dnes jsme všichni dospělí a se ségrou mám úžasný sesterský vztah a je fuk, že je o tolik mladší. S bráchem se respektujeme, ale nikdy jsme spolu neprobírali žádné osobní problémy. Mám zatím jen dcerku, které bylo teď 6let, půjde do první třídy. Nikdy jsem nechtěla dvě děti po sobě. Když vidím, jak nevyspalá je švagrovou ze dvou dětí, které jsou od sebe o dva roky, tak mě to fakt nemrzí. Ze svého pohledu nevnímám větší věkový rozdíl jako negativum, malou jsem si teď úžasně užila. Momentálně se už druhému dítku nebráníme, pokud to přijde, tak to přijde..

Není tady

 

#56 19. 4. 2012 22:38

Petricka80
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ostrava
Registrovaný: 4. 2. 2006
Příspěvky: 5259

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Ahoj Pájo,tak já mám děti o 2,5 roku... myslím,že rozdíl ideální,dcera má 5 a čtvrt a malý bude mít v červnu 3--- někdy se rvou a hádají, někdo jsou zlatí a hrají si i hodinu sami.. prostě jak  kdy.. dost si dávám pozor na to,aby ta starší neměla pocit,že musí malého obskakovat ( obout boty, ustupovat ve výběru pohádky, hlídat ho na zahradě,atd.) prostě snažím se,a má i ta starší to privilegium toho,že je taky ještě prcek... takže mě to přijde ideální,ale nemyslím,že je to dogma... nic jsi neprošvihla.. prostě tvůj prcek si naopak užil daleko dýl tu výhodu jedináčka... takže vše má své plusy a mínusy... já plánuji třetí a taky dcera bude už mít velký rozdíl s mimi,jestli se podaří... ale neřeším to, já jsem s bráchou o 4,5 roku a řekla bych,že rozumět jsme si začli až v podstatě teď... smile...

co se týče rozhodnutí o tom mít dítě-
tak  v prvním případě- asi jsem chtěla víc já .. ...
ve druhém případě- jsme neřešili rok a půl ant...takže to po roce a půl "trošku nečekaně" přišlo smile
a teĎ, co se týče třetího.. tak chceme asi oba tak stejně... teď mám jít do práce a říkala,že na chvíli snažení přerušíme,ale manžel nechce, prý nikdy není 100% vhodná doba a vždy se něco najde,,takže ... smile přerušení se nekoná smile..


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;93/st/20061228/n/Natalinka/k/54c5/age.pnghttp://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10758;107/st/20090630/n/Misanek/k/55d8/age.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;107/st/20140812/n/Ondrasek/k/389b/age.png

Není tady

 

#57 19. 4. 2012 22:52

Mandragora
♥♥-----
Místo: Kolín
Registrovaný: 4. 11. 2011
Příspěvky: 34

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

sandra napsal(a):

Mezi mnou a sestrou je 7 let rozdíl. Ano, v dětství jsme se moc nemusely, ale teď už je to super smile Pomáháme si, podporujeme se a stojíme při sobě smile

Tak to je krásné!godlike
Každý věkový rozdíl mezi sourozenci může být zcela ideální, pokud jej bereme za ten správný!hjartasmile

Není tady

 

#58 20. 4. 2012 6:41

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Já si myslím, že mít děti hodně brzo po sobě je špatně .
Moje máma měla bráchu po 14 měsících a věmovala  se sobě a jemu(měl černý kašel ) a já neměla mámu .
Dodnes je pro mně pojem máma úplně cizí, nikdy jsem za ni nemohla jít, prostě se tam nevytvořil vztah .
Vždycky jsem nechápala lidi, co byli zničený , že jim umřela maminka.
Já žádnou maminku nemám, mám jednu paní ke který občas jedu a povídáme si o starých časech , ale maminku jsem nikdy nepoznala .
Ale to souvisí i s povahama, moje dcera má taky druhý dítě necelý dva roky po porodu a věnuje se mu naplno, například dodnes ho v noci  kojí , je mu 18 měsíců.

Upravil(a) novavila (20. 4. 2012 10:46)

Není tady

 

#59 20. 4. 2012 7:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Někde jsem četla že nejideálnější je věkěkový rozdíl cca 3 roky.
Ale ani ty tři roky nezaručují,že si spolu budou sourozenci rozumět. My se se ségrou hádali jak koně, a ted i když bydlíme ve stejném městě nenavštěvujeme se, jen při rodinných událostech. Ale vím,že kdybych měla problém já neob ségra, nebo naši, že se spojíme
Ideální je to v tom,že tříleté dítko už tolik mámu nepotřebuje jako dvouleté.
Ale zase co se týče třeba práce, z mateřské na mateřskou,to je 6 roků pauza v oboru,když ženská potřebuje být ve "vobrazu" .
Novavilo - to je docela smutný,že nemáte vztah s mámou.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#60 20. 4. 2012 7:56

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Dušičko můžu potvrdit. Mám děti 3 roky od sebe, pomalu končím čtvrtý rok doma a po šesti letech se vracet do práce bude asi hodně velké maso smile Už to hledání...
Ovšem tříleté dítě mámu sakra potřebuje. A zase to nastavení dětí. K tomu dilema - dát starší do školky nebo nedat... jak si to vyloží atd. atd. Mladší svou sestřičku zbožňuje, starší je někdy otrávená, z toho jak jí mladší otravuje, různě tahá, ječí apod. big_smile Ale když potřebuju, tak si s ní hraje, pomůže, vydrží to i 15 minut big_smile než začne kňourat, že už jí to nebaví big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#61 20. 4. 2012 10:09

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Pája101 napsal(a):

Ono opravdu nejde všechno naplánovat a je rozumnější mít děti v relativně stabilní finanční situaci než přivést dítě na svět a pak teprve řešit kde vlastně rodina bude bydlet.
Možná mne tak "zdeptalo" okolí - všechny kamarádky mají děti max. 4 roky od sebe a navíc každou chvilku čelím dotazu kdy bude druhé. Nechci všude vyprávět, že až budou peníze (protože většina odpovědí - to nebudou nikdy)...
Občas se mi zdá jako společensky nastavený standart - děti 3 roky po sobě a pak do důchodu makat a makat aby děti měli co potřebujou a zároveň rodina žila aspoň trochu normálně.

Ahoj,
myslím, že neexistuje nejlepší věkový rozdíl. Resp. objektivně a statisticky, ekonomicky (hračky, oblečení apod) to opravdu může být těch 2,5-3 roky. Ale jelikož nic neplatí na 100%, tak jsou stejně tak nejlepší rozdíly i 15 měsíců nebo 9 let. Psala to Mandragora: nejvíce záleží na tom, jestli TY SAMA to budeš považovat za správné a budeš prostě spokojená s tím, co máš.

Jako obvykle nejde u tazatele o původní otázku "kolik je správný věkový rozdíl", ale o jiné okruhy, které sama píšeš:
1. Ono opravdu nejde všechno naplánovat
- jsi asi jeden z těch lidí, co hůře snášejí "nejistotu" a nepředvídatelnost života.
2. S plánováním souvisí velmi i věta "je rozumnější mít děti v relativně stabilní finanční situaci než přivést dítě na svět a pak teprve řešit kde vlastně rodina bude bydlet". Naprostý souhlas s tím principem. Na druhé straně je otázka míry. Bydlet se dá i v menším bytě, menším domě... Nechci operovat cikány jako špatným příkladem (přírodní národy jsou nám příliš vzdálené, abych to uváděl jako příklad), ale oni to fakt neřeší. Alespon špetka z toho jejich "nějak prostě bude" by se nám občas hodila pro volnější život namísto počítání každé koruny. Nic naplat, v duši jsou cikáni prostě svobodnější, i když to spousta vnímá pouze optikou vychcanosti, kriminality a parazitování na systému.
3.Možná mne tak "zdeptalo" okolí - všechny kamarádky mají děti max. 4 roky od sebe a navíc každou chvilku čelím dotazu kdy bude druhé. Nechci všude vyprávět, že až budou peníze (protože většina odpovědí - to nebudou nikdy)... Musím zopakovat starou pravdu: přestože všechny kamarádky to mají stejně (a jinak než ty), tak žádná (bohudík) nežije tvůj život za TEBE. Nenech se kamarádkami či okolím vtěsnat a natlačit do jejich způsobu vnímání standardů, měřítek a toho, co je či není ideální. To určuješ především ty sama. Nicméně chápu, že klování kamarádek tě může znejisovat a dokonce přivádět do rozpaků.
4. Otázkou tedy je, jestli chceš dítě jen proto, že se ptají kamarádky a že mᚠpocit vnucený okolím, že tě tlačí nějaký "ideální čas pro věkový rozdíl mezi sourozenci". Navíc, když jsi ten ideální věkový rozdíl již evidentně prošvihla. To si musíš odpovědět upřímně sama.

Nejepší, nejsrozumutelnější a zároveň i přiměřeně optimistická mi přijde odpověď od Morgaine, kde v závěru říká dle mého klíčovou větu:
nesmutni... ....Na to bych se zaměřila, abych pro to vytvořila podmínky a těšila se na miminko, které pak v pravý čas přijde...

Já bych jen dodal, že ekonomická situace se může měnit ze dne na den. Nic není jisté do konce života. Důležité je, abyste se alespoň přiměřeně na další dítě těšili a byli zdraví. Ostatní se skoro vždy dá nějak zařídit. Držím palce.

Není tady

 

#62 20. 4. 2012 12:22

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Se sestrou jsme od sebe tři a čtvrt roku a pravidlo tří let jako ideální variantu shazuji ze stolu smile. Nikdy jsme si se sestrou nerozuměly, byly jsme tak diametrálně odlišné, že jediné, co jsme měli společné bylo příjmení a rodiče. Srovnalo se to až ve zralé dospělosti. Jak píše Nicolas, nic není 100%, takže ani pravidlo tří let ..... wink


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#63 20. 4. 2012 12:45

majkafa
Host

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Vztahy mezi sourozenci nejsou otázkou věku.
Jsou individuální tak, jako jsou individuální lidé.
Má zkušenost je, že víc si spolu v dospělosti rozumí sestry nebo bráchové, než sestra a bratr. Ale ani tohle nemusí být pravidlem.

 

#64 20. 4. 2012 13:51

Galja
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2012
Příspěvky: 68

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

novavila napsal(a):

Já si myslím, že mít děti hodně brzo po sobě je špatně .
Moje máma měla bráchu po 14 měsících a věmovala  se sobě a jemu(měl černý kašel ) a já neměla mámu .
Dodnes je pro mně pojem máma úplně cizí, nikdy jsem za ni nemohla jít, prostě se tam nevytvořil vztah .
Vždycky jsem nechápala lidi, co byli zničený , že jim umřela maminka.
Já žádnou maminku nemám, mám jednu paní ke který občas jedu a povídáme si o starých časech , ale maminku jsem nikdy nepoznala .
Ale to souvisí i s povahama, moje dcera má taky druhý dítě necelý dva roky po porodu a věnuje se mu naplno, například dodnes ho v noci  kojí , je mu 18 měsíců.

A jsme doma a ani nemusíme číst mezi řádky wink. Kdo lásku nepoznal,sám jí nemá.butter


Teprve ve smrti se hrdina stává vítězem .

Není tady

 

#65 20. 4. 2012 13:58

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Taky mi příspěvkem novavily mnohé došlo

Není tady

 

#66 20. 4. 2012 14:16

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Mám dva, dnes už dospělé syny.Jsou od sebe dva a čtvrt roku. Když byli malí, lidé si mysleli, že jsou dvojčata, i podobou. Všude museli být spolu a s námi. V době puberty spolu malinko soupeřili, teď bych řekla, že mají velmi dobré vztahy. Je to možná dané i tím, že každý je na VŠ v jiném městě, nevidí se tolik, jsou si vzácnější.Oba jsou samostatné jednotky, navzájem se respektují.


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#67 20. 4. 2012 14:18

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Stejně si asi děti děláme především kvůli sobě ne? A když si rozumí, tak to je takový příjemný bonus smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#68 20. 4. 2012 14:35

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Želvička17 napsal(a):

Stejně si asi děti děláme především kvůli sobě ne? A když si rozumí, tak to je takový příjemný bonus smile

A když si rozumějí i s námi, je to ještě lepší. Mám trošku nevýhodu v tom, že mám samé chlapy.cool


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#69 20. 4. 2012 15:33

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Delahey napsal(a):

Mám dva, dnes už dospělé syny.Jsou od sebe dva a čtvrt roku. Když byli malí, lidé si mysleli, že jsou dvojčata, i podobou. Všude museli být spolu a s námi. V době puberty spolu malinko soupeřili, teď bych řekla, že mají velmi dobré vztahy. Je to možná dané i tím, že každý je na VŠ v jiném městě, nevidí se tolik, jsou si vzácnější.Oba jsou samostatné jednotky, navzájem se respektují.

Jo a pak ses probudila co? yikes
Nikoho nemᚠmoje milá, jen žiješ cizí životy lidí z netu, hlavně cizí zajíčci tě trápí a fest.

Není tady

 

#70 20. 4. 2012 15:49

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

novavila napsal(a):

Delahey napsal(a):

Mám dva, dnes už dospělé syny.Jsou od sebe dva a čtvrt roku. Když byli malí, lidé si mysleli, že jsou dvojčata, i podobou. Všude museli být spolu a s námi. V době puberty spolu malinko soupeřili, teď bych řekla, že mají velmi dobré vztahy. Je to možná dané i tím, že každý je na VŠ v jiném městě, nevidí se tolik, jsou si vzácnější.Oba jsou samostatné jednotky, navzájem se respektují.

Jo a pak ses probudila co? yikes
Nikoho nemᚠmoje milá, jen žiješ cizí životy lidí z netu, hlavně cizí zajíčci tě trápí a fest.

Nesmíš, novavilo, posuzovat lidi podle sebe. Že ty lžeš i sama sobě, tak to neznamená, že musí lhát i ti ostatní.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#71 20. 4. 2012 15:56

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

novavila napsal(a):

Delahey napsal(a):

Mám dva, dnes už dospělé syny.Jsou od sebe dva a čtvrt roku. Když byli malí, lidé si mysleli, že jsou dvojčata, i podobou. Všude museli být spolu a s námi. V době puberty spolu malinko soupeřili, teď bych řekla, že mají velmi dobré vztahy. Je to možná dané i tím, že každý je na VŠ v jiném městě, nevidí se tolik, jsou si vzácnější.Oba jsou samostatné jednotky, navzájem se respektují.

Jo a pak ses probudila co? yikes
Nikoho nemᚠmoje milá, jen žiješ cizí životy lidí z netu, hlavně cizí zajíčci tě trápí a fest.

Z čeho tak usuzuješ novavilo?

Není tady

 

#72 20. 4. 2012 15:56

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Vějířovka napsal(a):

novavila napsal(a):

Delahey napsal(a):

Mám dva, dnes už dospělé syny.Jsou od sebe dva a čtvrt roku. Když byli malí, lidé si mysleli, že jsou dvojčata, i podobou. Všude museli být spolu a s námi. V době puberty spolu malinko soupeřili, teď bych řekla, že mají velmi dobré vztahy. Je to možná dané i tím, že každý je na VŠ v jiném městě, nevidí se tolik, jsou si vzácnější.Oba jsou samostatné jednotky, navzájem se respektují.

Jo a pak ses probudila co? yikes
Nikoho nemᚠmoje milá, jen žiješ cizí životy lidí z netu, hlavně cizí zajíčci tě trápí a fest.

Nesmíš, novavilo, posuzovat lidi podle sebe. Že ty lžeš i sama sobě, tak to neznamená, že musí lhát i ti ostatní.

Vějířovko, tohle je jenom JEJÍ zbožné přání. Proč jí ho brát? Mě může jedině blažit, že stoprocentně NEJSEM JEJÍ MILÁ. Už to je samo o sobě výhra.big_smile


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#73 20. 4. 2012 16:02

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Delahey napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

novavila napsal(a):


Jo a pak ses probudila co? yikes
Nikoho nemᚠmoje milá, jen žiješ cizí životy lidí z netu, hlavně cizí zajíčci tě trápí a fest.

Nesmíš, novavilo, posuzovat lidi podle sebe. Že ty lžeš i sama sobě, tak to neznamená, že musí lhát i ti ostatní.

Vějířovko, tohle je jenom JEJÍ zbožné přání. Proč jí ho brát? Mě může jedině blažit, že stoprocentně NEJSEM JEJÍ MILÁ. Už to je samo o sobě výhra.big_smile

Tak to jo,bo by tě možná s dcerkou chca nechca okoupaly...reta

Není tady

 

#74 20. 4. 2012 16:04

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Revliba napsal(a):

Delahey napsal(a):

Vějířovka napsal(a):


Nesmíš, novavilo, posuzovat lidi podle sebe. Že ty lžeš i sama sobě, tak to neznamená, že musí lhát i ti ostatní.

Vějířovko, tohle je jenom JEJÍ zbožné přání. Proč jí ho brát? Mě může jedině blažit, že stoprocentně NEJSEM JEJÍ MILÁ. Už to je samo o sobě výhra.big_smile

Tak to jo,bo by tě možná s dcerkou chca nechca okoupaly...reta

Ale huš, teď jsem četla obraly!!big_smilebig_smilebig_smile


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#75 20. 4. 2012 16:57

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Věkový rozdíl mezi sourozenci

Delahey napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

novavila napsal(a):


Jo a pak ses probudila co? yikes
Nikoho nemᚠmoje milá, jen žiješ cizí životy lidí z netu, hlavně cizí zajíčci tě trápí a fest.

Nesmíš, novavilo, posuzovat lidi podle sebe. Že ty lžeš i sama sobě, tak to neznamená, že musí lhát i ti ostatní.

Vějířovko, tohle je jenom JEJÍ zbožné přání. Proč jí ho brát? Mě může jedině blažit, že stoprocentně NEJSEM JEJÍ MILÁ. Už to je samo o sobě výhra.big_smile

Žádný moje zbožný přání, ráda bych se tě zbavila, ale ty jsi vtěrka , která se na mně lepí už pět let  a všude vyvádí to co tady a nejvíc jí trápí mí bývalí milenci, proč asi?  big_smile
Osobní život žádnej nemáš, žiješ jen cizí životy na netu .
Tady tě nikdo nezná , ale jinde tě už prohlídli, co jsi zač .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů