Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 4. 2012 20:26

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

AndreaP. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja tomu neverim,ale spousta tech co ji maji se nadvysujou.

Ale ty se tou větou zase "snižuješ" .

Dneska říkal jeden komentátor u tenisu, že "vyčnívá směrem dolů" lol
Jako mi říkal jeden kamarád na moje prohlášení, že "se nebudu cpát nikam dopředu". Opáčil mi, že se ale nemusím cpát ani dozadu cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#52 7. 4. 2012 20:42

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Myslím,že si z vás tady někdo dělá legrácky z nudy a jestli ne tak je to případ pro psychiatra vissla

Není tady

 

#53 7. 4. 2012 21:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

markyK. napsal(a):

Je mi 21 let a studuji VŠ. Vím, že jsem na mamku příliš upnutá ale ona je jediný člověk, kterému věřím/věřila a nikoho jiného opravdu nemám.

Úprimne povedané - partnera jej nenahradíš, ani keby ste presedlali na lesbickú lásku, čo nepredpokladám. hmm Mamu šastnou v partnerskom vzahu urobi nemôžeš, môžeš ju urobi len nešastnou... a seba tiež. Keby si chcela niečo urobi pre vás OBE, tak choď k psychológovi, nauč sa bra mamu ako mamu,  a nie ako náhradu svojho partnera, a nauč sa spracova svoj hrozný zážitok a ži s ním... a trebárs aj s maminým partnerom. To môžeš urobi pre vás.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 7. 4. 2012 21:46

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 2. 4. 2012
Příspěvky: 162

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Selima napsal(a):

markyK. napsal(a):

Je mi 21 let a studuji VŠ. Vím, že jsem na mamku příliš upnutá ale ona je jediný člověk, kterému věřím/věřila a nikoho jiného opravdu nemám.

Úprimne povedané - partnera jej nenahradíš, ani keby ste presedlali na lesbickú lásku, čo nepredpokladám. hmm Mamu šastnou v partnerskom vzahu urobi nemôžeš, môžeš ju urobi len nešastnou... a seba tiež. Keby si chcela niečo urobi pre vás OBE, tak choď k psychológovi, nauč sa bra mamu ako mamu,  a nie ako náhradu svojho partnera, a nauč sa spracova svoj hrozný zážitok a ži s ním... a trebárs aj s maminým partnerom. To môžeš urobi pre vás.

Myslím, že ve stručnosti naprosto přesně vystiženo. big_smile


Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

 

#55 7. 4. 2012 23:26

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Nikde jsem nepsala,že by měla moudrá maminka mluvit své dceři do života,nebo jí nutit do vnoučat. Ale ani jedna její matku neznáme,tak jsem pouze nadhodila,že to může říct. Tečka. Ani já bych nikoho nenutila do dětí,když je nechce.To,že se zeptá snad není nic nenormálního,i když jsou to dospělí lidé,jsou součástí rodiny.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#56 8. 4. 2012 9:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

eremuruss napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.Ale to co co Marky napsala me prislo jak kdyby to psalo dite ze zakladni skoly na prvnim stupni.Proto me prekvapuje,ze studuje VS.Ze nevi,ze lide maji sexualni potrebu.....va

Tomuto "moudru" fakt věříš??? va

Ja tomu neverim,ale spousta tech co ji maji se nadvysujou.

erem tomu nevěří, ale mluví o tom, to je dobrý :-))))
já znám zase vysokoškoláky, kteří jsou úplně normální a pak lidi s učňákem a někdy ani to ne, kteří si myslí, že vědí všechno nejlíp, všechno znají, od všeho mají klíče a všude byli nejmíň 2x :-))
tak jak to teda je ;-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 8. 4. 2012 9:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#58 8. 4. 2012 9:56

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

helena napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#59 8. 4. 2012 9:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.

to co dělá Marky nemá NIC společného se vzděláním!

Není tady

 

#60 8. 4. 2012 10:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Ziki napsal(a):

Nikde jsem nepsala,že by měla moudrá maminka mluvit své dceři do života,nebo jí nutit do vnoučat. Ale ani jedna její matku neznáme,tak jsem pouze nadhodila,že to může říct. Tečka. Ani já bych nikoho nenutila do dětí,když je nechce.To,že se zeptá snad není nic nenormálního,i když jsou to dospělí lidé,jsou součástí rodiny.

Mno, ono je rozdiel spýta sa RAZ a pýta sa pri každom nedežnom obede... a presne s tým pocitom, že predsa JA AKO RODIČ MÁM PRÁVO.... No, myslím, že rodičia dospelých detí majú, bez ohžadu na svoje pocity, tak akurát poradný hlas. Pokiaž teda tie deti nenaštvú tak, že stratia aj ten. big_smile Tak ako je absurdné, aby rodičom vyberalo diea nových partnerov, tak u nás nie je zaužívané, aby rodičia riadili deom život. (Chvalabohu, UŽ to nie je pravidlo.)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 8. 4. 2012 10:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.
Ale prd a vořech...
Vy s dcerou "našprtáno" nemáte a taky to nevypadá, že byste se nějak extra orientovaly v "normálním životě" - viz tvoje vlákno o bydlení a bytě - "Napsany asi bude na pritele o tom jsem s dcerou nemluvila.Co se stane v pripade rozchodu nevim."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#62 8. 4. 2012 10:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.

a jak jsi poznala, jestli o normálním životě něco ví, nebo neví. z toho, že tady má takovej postoj vůči případném příteli její matky varoll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#63 8. 4. 2012 10:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.

Nechcem by zlá, ale otehotnie hneď po učňáku - to síce človek rýchlo zistí, o očm je "normálny život", ale existujú aj pomalejšie a menej drastické spôsoby, ako to zisti. Nikto sa nenarodil dospelý, skúsený, s múdrym prehžadom (ani ty nie, inak by si si možno vybrala niekoho zodpovednejšieho za otca svojich detí...).
Niekto holt dozrieva rýchlejšie, niekto pomalšie - to je na tom krásne, že sme takí rozdielni.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 8. 4. 2012 10:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Selima napsal(a):

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.

Nechcem by zlá, ale otehotnie hneď po učňáku - to síce človek rýchlo zistí, o očm je "normálny život", ale existujú aj pomalejšie a menej drastické spôsoby, ako to zisti. Nikto sa nenarodil dospelý, skúsený, s múdrym prehžadom (ani ty nie, inak by si si možno vybrala niekoho zodpovednejšieho za otca svojich detí...).
Niekto holt dozrieva rýchlejšie, niekto pomalšie - to je na tom krásne, že sme takí rozdielni.

Jestli mas na mysli me,ze jsem otehotnela po ukonceni ucnaku,tak to ses vedle.Ja mela dite ve 21 letech.A to,uz spousta mych spoluzacek davno deti mela...


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#65 8. 4. 2012 10:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

helena napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím
Jasně... proč bys namísto snahy chtít něco řešit nebo změnit nemohla vyhrožovat, vydírat či rovnou ublížit, že? Jak si to ta máma vůbec může dovolit, chtít trochu radosti i pro sebe... když vám to přece tak hezky spolu klape...
Hele, děvče - jestlipak by sis dovedla představit, že maminka toho přítele vůbec nemusí mít jen kvůli těm "fuj pohybům"?

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.
Teoreticky nanejvejš vzdělanější... lze předpokládat, že ty roky školy by se mohly projevit. Ale taky to není pravidlo - člověk s učňákem může mít širší všeobecnej rozhled, než VŠ, kterej ovládá jen svůj obor a nic dalšího ho nezajímá.

No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.

a jak jsi poznala, jestli o normálním životě něco ví, nebo neví. z toho, že tady má takovej postoj vůči případném příteli její matky varoll

Ze si mysli,ze jeji maminka k zivotu potrebuje jen ji.Ze jen ona ji dokaze udelat stastnou.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#66 8. 4. 2012 10:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Ze si mysli,ze jeji maminka k zivotu potrebuje jen ji.Ze jen ona ji dokaze udelat stastnou.
Ale to se šeredně pleteš... ne maminka ji, ale Marky maminku potřebuje. A myslí si, že šastná bude jen tehdy, pokud se jí maminka bude dávat celá... dokud si nedovolí ani kousíček svý lásky uždíbnout někomu jinýmu.
Když to řeknu hodně ošklivě - "Jsem obě otce-alkoholika, šikany, (možná) znásilnění - a tak má máma povinnost dělat to, co chci já! Sice jí nebudu nic vyprávět, k doktorovi nepůjdu (nejsem přece nemocná), ale běda, když nebude tancovat podle mojí p횝alky... to bych mohla i přitvrdit - třeba výhrůžkama odchodu!"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 8. 4. 2012 12:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):


No a to je pripad Marky ktera ma sice nasprtano,ale o normalnim zivote nevi zhola nic.

a jak jsi poznala, jestli o normálním životě něco ví, nebo neví. z toho, že tady má takovej postoj vůči případném příteli její matky varoll

Ze si mysli,ze jeji maminka k zivotu potrebuje jen ji.Ze jen ona ji dokaze udelat stastnou.

er, ale to vypovídá tak maximálně o tom, jakej má ublíženeckej a sobeckej postoj, ne o tom, jestli o životě něco ví nebo neví.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 8. 4. 2012 14:24

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


a jak jsi poznala, jestli o normálním životě něco ví, nebo neví. z toho, že tady má takovej postoj vůči případném příteli její matky varoll

Ze si mysli,ze jeji maminka k zivotu potrebuje jen ji.Ze jen ona ji dokaze udelat stastnou.

er, ale to vypovídá tak maximálně o tom, jakej má ublíženeckej a sobeckej postoj, ne o tom, jestli o životě něco ví nebo neví.

jj je to sobec


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#69 9. 4. 2012 8:25

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

Mám dojem, že tazatelka je sektářka, fetačka, člověk nemocný, či si tady dělá jen srandičky z nudy. Takový člověk je nebezpečný nejen sobě, ale i okolí.  Jednalo by se o osobu nemocnou a nutně potřebuje psychiatrickou péči. To, co popisuje, se hodně vymyká normálu. Psychaitr by po vyšetření lépe specifikoval.
Každý člověk má právo na SVUJ život a zrovna tak i maminka má právo na ten svůj, který je podle pisatelky jiný / maminka touží po lásce, příteli, partnerovi/ a nikdo, ani dcera by jí do toho neměl kecat. Nevím, jak by se pisatelce líbilo, kdyby maminka trvala na tom, že si pisatelka musí najít partnera a žít s ním. Tady může mít dcera akorát tak poradní hlas. Nic víc ! A pokud se jí doma nelíbí a není schopná tolerovat přítele maminky, může jít do světa a domů se ani nevracet !
Mᚠdivný vztah k milující mamince, když ona neví o znásilnění. My si v rodině říkáme i nepříjemné věci. Jaký vztah k matce může mít, když s ní nesdílí dobré i zlé? Divné.....celé divné. dumbom

Není tady

 

#70 9. 4. 2012 9:30

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

markyK...
škoda, že jsi tehdy svůj ošklivý zážitek někomu neřekla, protože pokud se to skutečně stalo tak, jak píšeš, držíš a dusíš to v sobě a brání Ti to se lidem otevřít a žít jako ostatní. Takhle se straníš lidí, mužů, kontaktů, asi nemᚠžádné koníčky a kamarády a to není dobře. Jsi jako za oknem, kde pozoruješ život kolem sebe. Nemůžeš nutit maminku, aby žila tak, jak chceš Ty. Je na každém, jak si život zařídí. Tvoje maminka předpokládá, že si brzy někoho najdeš jako každá ve Tvém věku a jistě nechce trávit zbytek života čekáním na to, zda přijedeš na návštěvu se svou rodinou. Třeba jsi ji nechtěla zarmoutit, když jsi o svém zážitku mlčela? Třeba by Ti řekla, že si za to dílem můžeš sama? Každopádně Tě prosím, aby sis s mamkou sedla a řekla jí-MAMI, CHCI TI NĚCO ŘÍCT.MÁM ZA SEBOU ŠPATNÝ ZÁŽITEK S KLUKAMA A BYLA BYCH NEJRADŠI, ABYCHOM BYDLELY A ŽILY SPOLU TAK, JAKO KDYŽ JSEM BYLA MALÁ A NECHCI NA TOM NIC MĚNIT. Já Tě markyK chápu v tom, že cítíš jediné bezpečí v tom, přijít domů, najít tam mamku na Tebe čekající s dobrou večeří, popovídat si s ní, dát jí prádlo k pračce a vědět, že Ti je dá čisté a vyžehlené do skříně, podívat se s ní u kafe na TV....víš ale život se vyvíjí a chceme nebo ne....chápu Tě dobře proto, že jsem sama musela svoje starší dítě tzv. odstřihnout a vyzvat k osamostatnění...a to je o 10 let starší než Ty.....zatímco mladší se odstřihlo úspěšně ve Tvém věku v poklidu a pohodě a natrvalo....nejsme každý stejný...a to, že lpíš na matce.....neznamená, že jsi horší než třeba já, kdo se ráda ve Tvém věku od rodičů stěhovala. Mᚠprávo mít jiný názor na život, ale po druhých chtít, aby se Ti na svůj úkor přizpůsobovali....

Není tady

 

#71 9. 4. 2012 10:04

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

kalupinka napsal(a):

markyK...
škoda, že jsi tehdy svůj ošklivý zážitek někomu neřekla, protože pokud se to skutečně stalo tak, jak píšeš, držíš a dusíš to v sobě a brání Ti to se lidem otevřít a žít jako ostatní. Takhle se straníš lidí, mužů, kontaktů, asi nemᚠžádné koníčky a kamarády a to není dobře. Jsi jako za oknem, kde pozoruješ život kolem sebe. Nemůžeš nutit maminku, aby žila tak, jak chceš Ty. Je na každém, jak si život zařídí. Tvoje maminka předpokládá, že si brzy někoho najdeš jako každá ve Tvém věku a jistě nechce trávit zbytek života čekáním na to, zda přijedeš na návštěvu se svou rodinou. Třeba jsi ji nechtěla zarmoutit, když jsi o svém zážitku mlčela? Třeba by Ti řekla, že si za to dílem můžeš sama? Každopádně Tě prosím, aby sis s mamkou sedla a řekla jí-MAMI, CHCI TI NĚCO ŘÍCT.MÁM ZA SEBOU ŠPATNÝ ZÁŽITEK S KLUKAMA A BYLA BYCH NEJRADŠI, ABYCHOM BYDLELY A ŽILY SPOLU TAK, JAKO KDYŽ JSEM BYLA MALÁ A NECHCI NA TOM NIC MĚNIT. Já Tě markyK chápu v tom, že cítíš jediné bezpečí v tom, přijít domů, najít tam mamku na Tebe čekající s dobrou večeří, popovídat si s ní, dát jí prádlo k pračce a vědět, že Ti je dá čisté a vyžehlené do skříně, podívat se s ní u kafe na TV....víš ale život se vyvíjí a chceme nebo ne....chápu Tě dobře proto, že jsem sama musela svoje starší dítě tzv. odstřihnout a vyzvat k osamostatnění...a to je o 10 let starší než Ty.....zatímco mladší se odstřihlo úspěšně ve Tvém věku v poklidu a pohodě a natrvalo....nejsme každý stejný...a to, že lpíš na matce.....neznamená, že jsi horší než třeba já, kdo se ráda ve Tvém věku od rodičů stěhovala. Mᚠprávo mít jiný názor na život, ale po druhých chtít, aby se Ti na svůj úkor přizpůsobovali....

no tady se tím ohání docela agresivně

Není tady

 

#72 9. 4. 2012 13:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

markyK. napsal(a):

..Na prvním stupni mě znásilnili 2 spolužáci z toho jeden byl syn nejlepší kamarádky  (v té době) mojí maminky. Moje maminka o tomto hrůzném zážitku neví. Styděla jsem se jí to říct. Dnes mám panický strach z mužů, nesnesu ani lékaře muže (představa, že by se mě někdo dotknul mě chytá panika).Proto nechci aby mamka někoho k nám domů přivedla a ani jinde se s ním stýkala. Nesnesu pomyšlení , že by se jí cizí chlap dotýkal,nebo u nás doma jedl, bydlel, viděl naše osobní věci nebo hladil mého psa...Prosím, proč mi to mamka dělá, proč někoho hledá? Proč po tom všem? Můžu něco udělat proto aby se cítila štastná a nechtěla žádného chlapa?

Mně se zdá toto líčení dosti přitažené za vlasy kapitulation Já jsem v životě zažila a slyšela o hodně věcech, ale aby došlo k znásilnění, čili dokonanému pohlavnímu styku s dívenkou, starou 8 až 11 roků a pachateli byli stejně staří spolužáci, to jsem opravdu ještě neslyšela va. Kdyby to udělal dospělý muž, tak tomu samozřejmě věřím, ale málokterý malý chlapec na I. stupni ZŠ je fyzicky vybaven tak, aby byl schopen ztopoření, zásunu a deflorace, čili dokonat znásilnění se vším všudy kapitulation

Já věřím pisatelce, že hledá argumenty "které musí každý pochopit", aby vysvětlila, proč si nepřeje, aby si její matka našla přítele, ale v tomhle případě na mě její řádky působí značně nedůvěryhodně usch

Upravil(a) Kiara (9. 4. 2012 21:33)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#73 9. 4. 2012 18:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

A ze,uz se Marky neozvala....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů