Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 6. 4. 2012 21:11

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Nechci aby si mamka našla přítele

markyK. napsal(a):

vždyt v přírodě se k sobě partneři sejdou pouze v době páření a člověk je taky živočich..

no - a taky nechodí na vysokou a do práce a nesedí u PC... to jsou věci co, že bychom se přece jen od těch ostatních živočichů trochu lišili?
Myslím že by sis v první řadě měla najít dobrého lékaře...

Strach je malá smrt...

Není tady

#27 6. 4. 2012 21:17

markyK.
♥------

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím.

Není tady

#28 6. 4. 2012 21:30

majkafa
Host

sebelítost je velmi zákeřný nepřítel. Co nejrychleji upaluj k psychologovi, možná i k psychiatrovi. Kvůli sobě i své mamince.

Upravil(a) majkafa (6. 4. 2012 21:31)

#29 6. 4. 2012 21:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

markyK. napsal(a):

dobře už vím co bude pro moji mamku nejlepší, když tak moc chce nového přítele, tak jí půjdu z cesty a to úplně odejdu, vždyt na mě nezáleží, takže bude snadnější když to ukončím.

já chci, já nechci, já vím všechno nejlíp, já budu vyhrožovat a já maminku potrestám když nebude po mojem.....a hlavně, já budu vydírat...

doktora, doktora, doktora - včera bylo pozdě....

Strach je malá smrt...

Není tady

#30 7. 4. 2012 7:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

marky, ty bys pravdu měla jít k psychologovi nebo psychiatrovi. všechno, čím sis prošla nejsi schopná sama zvládnout. potřebuješ pomoct. maminka je jen zastupnej problém. není to žádná ostuda, dneska chodí lidi k psychologům běžně. je potřeba, abys to řešila, jinak ti to bude ztrpčovat tvůj další život. jsi ještě mladá kočena, byla by to škoda. na nic nečekej a vyhledej dobrého doktora !

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#31 7. 4. 2012 8:27

majkafa
Host

markyK. napsal(a):

Na prvním stupni mě znásilnili 2 spolužáci

Mně vrtá hlavou toto. Co to přesně znamená? A na 1. stupni? Něco se mi na tom nezdá. Navíc, když to byli spolužáci na 1. stupni. 1. stupeň je do páté třídy... A ti kluci, v tomto věku, ti mají úplně jiné starosti... Opravdu došlo ke znásilnění se zasunutím penisu do pochvy?
marky, co znamená pro tebe slovo znásilnění? Nebylo to jen blbnutí, osahávání, které se mohlo nakonec zvrhnout v to, že ty už jsi nechtěla, aby tě osahávali... Ale ke znásilnění nedošlo.  A tvůj mozek z toho udělal znásilnění...
I když ani závažnost takového zážitku nezlehčuji, ale znásilnění? Nemᚠty ještě jiné problémy, vztahující se spíš ke tvému tátovi, které sis umně zamaskovala tím, že sis "vytvořila" důvod nenávisti k mužům "znásilnění"?

Upravil(a) majkafa (7. 4. 2012 8:30)

#32 7. 4. 2012 10:11

agewa
♥♥♥♥♥♥-

markyK. napsal(a):

nevíš a nikdo ti nedává právo jí to určovat.
radši se starej o to, co je PRO TEBE nejlepší

Není tady

#33 7. 4. 2012 10:15

agewa
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

markyK. napsal(a):

Na prvním stupni mě znásilnili 2 spolužáci

Mně vrtá hlavou toto. Co to přesně znamená? A na 1. stupni? Něco se mi na tom nezdá. Navíc, když to byli spolužáci na 1. stupni. 1. stupeň je do páté třídy... A ti kluci, v tomto věku, ti mají úplně jiné starosti... Opravdu došlo ke znásilnění se zasunutím penisu do pochvy?
marky, co znamená pro tebe slovo znásilnění? Nebylo to jen blbnutí, osahávání, které se mohlo nakonec zvrhnout v to, že ty už jsi nechtěla, aby tě osahávali... Ale ke znásilnění nedošlo.  A tvůj mozek z toho udělal znásilnění...
I když ani závažnost takového zážitku nezlehčuji, ale znásilnění? Nemᚠty ještě jiné problémy, vztahující se spíš ke tvému tátovi, které sis umně zamaskovala tím, že sis "vytvořila" důvod nenávisti k mužům "znásilnění"?

no hlavně mě překvapuje , jak to tady klidně " vybalila" hned v prvním příspěvku.
Znám pár žen, kterým se něco podobného potkalo a nevím o JEDNÉ , která by o tom dokázala takto lehce mluvit. Většinou se za to paradoxně "stydí" a mluví o tom až po dlouhém psychologickém , psychiatrickém či jiném odborném léčení.A i tak jen s někým.S tím ke komu mají důvěru .

Není tady

#34 7. 4. 2012 10:32

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Doufám, že maminka na tvoje vydírání nepřistoupí a tobě radím jen to co už tu bylo mockrát napsáno - vyhledej odbornou pomoc

Není tady

#35 7. 4. 2012 13:07

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Milá maky, ty vůbec nevystupuješ jako jednadvacetiletá ladá dáma, ale jako pubertální spratek. Spratek, který si usurpuje právo na ovládání životů lidí kolem sebe, protože je prostě obě. Nejdřív alkoholik, pak šikana, znásilnění? CO si zařadíš dál? Protože je pravda, že do života si přitáhneš jenom to, co je tvoje.

Pokud nenavštívíš odborníka a nesrovnᚠsi svoje vztahy s okolím a především sama se sebou, tak taková ublížená a nespokojená zůstaneš navždy, protože naše štěstí není ukryto v životech jiných. Tvůj strach, že ztratíš důvěrníka je jen pouhou majetnickou obavou. CO bys udělala, kdybys našla super kamarádku? Super kamaráda? Kopla bys maminku do kouta, protože ona to přece musí pochopit...

Tvůj problém je jen obava a strach ze samoty. Obava, že ti někdy někdo zase ublíží. POkud svoje strachy nezpracuješ, ublížíš nejen sobě. Tvá máma je ještě mladá, má život před sebou a asi má život a lidi ráda. Proč jí chceš upírat něco co ji naplňuje? I když tomu nerozumíš, trocha tolerance a nadhledu by v tvém věku měla být samozřejmostí. Tvoje maminka je dospělá a svéprávná a může si dělat co chce, určitě by jí v tom neměly zabránit nálady její dospělé ale sobecké dcery.

Asi ted půůjdeš brečet do polštáře, že je na tebe svět zase hnusnej. Ne, není. Pocity si dosazuješ sama. Ono se ti totiž vrací jen to co vysíláš. A ty vysílᚠ- kopněte si do mě, jsem ubohoučká. Jde to změnit, ale chce to nějakou práci. Především se na sebe podívat do zrcadla a najít něco, co ti fakt jde. Začít první krůčky směrem ven. Nemusí to jít hned napoprvé, ale jde to. Zkusit vnímat jiné i jinak než svým pohledem, svými přáními a chtěním. Pak najednou zjistíš, že maminka od tebe může být sto kilometrů daleko, můžete spolu komunikovat třeba jen jednou za sto let  a přesto budeš mít uvnitř sebe pocit, že tě miluje a je s tebou vždy a všude. I když jen v duchu.

Dokud se nezačneš spoléhat na jedinou jistotu - tedy, že když se nadechneš, tak musíš vydechnout -  pak tě život ještě nejednou zaskočí.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#36 7. 4. 2012 13:51

Sakura
♥♥♥♥♥♥-

Taky jsem měla jako dítě takové přání. Aby si maminka nikoho nenašla a byly jsme jen samy spolu. Já jsem byla rozmazlený jedináček, vyrůstající od narození jen s maminkou, bez otce (toho jsem měla, ale nežil s námi a vídala jsem ho jen párkrát do měsíce). Pokud si maminka našla přítele, svým nesnesitelným chováním jsem ho doslova vyštípala. Maminka vždy volila mě než přítele. Nakonec zůstala maminka sama, a když jsem se vdala a ostěhovala do ciziny, sama taky doma umřela. sad Proto ti radím - žij svůj život, jsi už dospělá, pokud nesneseš žít s cizím chlapem v jednom bytě, zažádej si o kolej, nebo nějaký podnájem s kamarádkou, a nech maminku žít svůj život. Pokud po mužské opoře touží, dopřej jí to. Pokud ji mᚠráda, nedopus, a zůstane zbytek života sama. Dodnes je mi líto, že maminka posledních 5 let života byla sama a sama umřela.

Není tady

#37 7. 4. 2012 16:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

markyK. napsal(a):

fuj, vždyt tyto činnosti jsou dobré jen pokud někdo chce děti, jinak člověk může štastně žít bez tohoto, vždyt z fyziologického  hlediska není pro jedince pohlavní soustava k životu vůbec potřeba.
Opravdu nevím proč toho je v dnešní době tolik, a proč lidé tyto činnosti dobrovolně vyhledávají, vždyt v přírodě se k sobě partneři sejdou pouze v době páření a člověk je taky živočich.

Můj strach mě omezuje v tom že nechodím mezi lidi, ale zase se věnuji svým zájmům a škole a rozvíjím svoje dovednosti. děti opravdu nechci (není to povinnost).

Tak tohle me hlava nebere,jak se takhle muze vyjadrovat clovek ktery dela VS.
Ty ve svych 21 letech nepocitujes sexualni touhu?

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#38 7. 4. 2012 16:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

markyK. napsal(a):

Tve chovani je opravdu sobecke....i mamka ma svuj zivot,chce lasku a pohlazeni od muze,ma pravo prozit taky neco hezkeho,kdyz to dopousud nemela.Ja myslim pokud studujes VS,ze tohle bys mela vedet.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#39 7. 4. 2012 16:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Sakura napsal(a):

Taky jsem měla jako dítě takové přání. Aby si maminka nikoho nenašla a byly jsme jen samy spolu. Já jsem byla rozmazlený jedináček, vyrůstající od narození jen s maminkou, bez otce (toho jsem měla, ale nežil s námi a vídala jsem ho jen párkrát do měsíce). Pokud si maminka našla přítele, svým nesnesitelným chováním jsem ho doslova vyštípala. Maminka vždy volila mě než přítele. Nakonec zůstala maminka sama, a když jsem se vdala a ostěhovala do ciziny, sama taky doma umřela. sad Proto ti radím - žij svůj život, jsi už dospělá, pokud nesneseš žít s cizím chlapem v jednom bytě, zažádej si o kolej, nebo nějaký podnájem s kamarádkou, a nech maminku žít svůj život. Pokud po mužské opoře touží, dopřej jí to. Pokud ji mᚠráda, nedopus, a zůstane zbytek života sama. Dodnes je mi líto, že maminka posledních 5 let života byla sama a sama umřela.

Sakuro smutne a krasne napsane.Tenhle prispevek by si mela Marky precist a zamyslet se nad tim.Je tu vse receno. grater

Upravil(a) eremuruss (7. 4. 2012 16:16)

Není tady

#40 7. 4. 2012 16:21

holcina
♥♥♥♥♥♥-

erem, s VŠ tohle chování nemá nic společného. Něděl pořád lidi podle vzdělání. Souhlasím, že by se nad příspěvkem sakury měla zakladatelka zamyslet

Není tady

#41 7. 4. 2012 16:34

mia
♥♥♥♥♥♥-

Taky jsem měla po přečtení úvodního příspěvku dojem, že to píše nějaká 14ctka..... hmm

Není tady

#42 7. 4. 2012 16:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

holcina napsal(a):

erem, s VŠ tohle chování nemá nic společného. Něděl pořád lidi podle vzdělání. Souhlasím, že by se nad příspěvkem sakury měla zakladatelka zamyslet

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.Ale to co co Marky napsala me prislo jak kdyby to psalo dite ze zakladni skoly na prvnim stupni.Proto me prekvapuje,ze studuje VS.Ze nevi,ze lide maji sexualni potrebu.....va

Není tady

#43 7. 4. 2012 17:18

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

eremuruss napsal(a):

Ja myslela,ze lide s VS vzdelanim by meli byt chytrejsi nez my s ucnakem.Ale to co co Marky napsala me prislo jak kdyby to psalo dite ze zakladni skoly na prvnim stupni.Proto me prekvapuje,ze studuje VS.Ze nevi,ze lide maji sexualni potrebu.....va

Tomuto "moudru" fakt věříš??? va

Není tady

#44 7. 4. 2012 18:27

holcina
♥♥♥♥♥♥-

erem má zvláštně rozdělené lidi:-(  a že neví, že lidé mají sexuální touhu, asi ji nemá, podle všeho tak si myslí, že by to tak měli mít všichni

Není tady

#45 7. 4. 2012 18:27

Ziki
♥♥♥♥♥--

Srovnávat ,,chytrost" a psychickou zralost je scestný. To,že někdo studuje VŠ neznamená,že nemůže být emocionálně nedospělý. MarkyK může být velmi inteligentní,ale jako osobnost nevyzrálá.To,že se svěřuje hned na začátku diskuse s něčím s čím se nikdy nesvěřila přičítám anonymitě.To není nic divného. Ale poslyš,Markyk, když už řešíme vztah tvé maminky..možná na to zatím nedošlo,ale časem bude tvojí mamince asi divné,proč se ty tak straníš mužů,nehledᚠsi partnera?A co víc,řekne,že by se ráda dožila vnoučat..co jí budeš říkat?

Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

#46 7. 4. 2012 18:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

AndreaP. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja tomu neverim,ale spousta tech co ji maji se nadvysujou.

Není tady

#47 7. 4. 2012 18:57

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

eremuruss napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ja tomu neverim,ale spousta tech co ji maji se nadvysujou.

Ale ty se tou větou zase "snižuješ" (blbé slovo, lepší mně nenapadlo) - uvědomuješ si to vůbec? Znám spoustu lidí, s jakýmkoliv vzděláním, ale nenapadlo mně nikdy je podle toho hodnotit, jsou daleko důležitější hodnoty než vzdělání.

Není tady

#48 7. 4. 2012 19:16

majkafa
Host

Ziki napsal(a):

Srovnávat ,,chytrost" a psychickou zralost je scestný. To,že někdo studuje VŠ neznamená,že nemůže být emocionálně nedospělý. MarkyK může být velmi inteligentní,ale jako osobnost nevyzrálá.To,že se svěřuje hned na začátku diskuse s něčím s čím se nikdy nesvěřila přičítám anonymitě.To není nic divného. Ale poslyš,Markyk, když už řešíme vztah tvé maminky..možná na to zatím nedošlo,ale časem bude tvojí mamince asi divné,proč se ty tak straníš mužů,nehledᚠsi partnera?A co víc,řekne,že by se ráda dožila vnoučat..co jí budeš říkat?

offtopic To, co jsem vytučnila, považuju za nedospělost Ziki. Agentura JPP.
Nikdo není povinný dávat svým rodičům vnoučata. Nemusí mamince říkat vůbec nic. A moudrá maminka nebude otravovat dětem život tlačením do vnoučat, stačí jí dát jednou na vědomí, že je to jen a jen věc těch dětí, jestli budou mít své děti nebo ne.

A i to - časem bude mamince asi divné, proč se markéta straní mužů - ale houby. Dospělá moudrá matka a dospělá moudrá dcera se k sobě chovají úplně jinak, než tady popisuješ. Máme není nic do sexuálního života jejich dospělých dětí, pokud děti samy nemají potřebu o tom s rodiči mluvit.

Upravil(a) majkafa (7. 4. 2012 19:17)

#49 7. 4. 2012 19:38

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Ziki napsal(a):

offtopic To, co jsem vytučnila, považuju za nedospělost Ziki. Agentura JPP.
Nikdo není povinný dávat svým rodičům vnoučata. Nemusí mamince říkat vůbec nic. A moudrá maminka nebude otravovat dětem život tlačením do vnoučat, stačí jí dát jednou na vědomí, že je to jen a jen věc těch dětí, jestli budou mít své děti nebo ne.

A i to - časem bude mamince asi divné, proč se markéta straní mužů - ale houby. Dospělá moudrá matka a dospělá moudrá dcera se k sobě chovají úplně jinak, než tady popisuješ. Máme není nic do sexuálního života jejich dospělých dětí, pokud děti samy nemají potřebu o tom s rodiči mluvit.

Tak ja teda nevim,ale je snad prirozene,ze by se mamka zeptala.Proc by v rodine nemeli mluvit na rovinu.Neco jineho je to u cizich lidi.Tem opravdu do toho nic neni.

Není tady

#50 7. 4. 2012 19:54

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno

Ahoj MarkyK.

I když nejsem o moc starší než Ty, taky si dovolím kecat Ti do života. Naprosto chápu, že s ohledem na skutečnost, která se Ti stala, chlapy obecně nenávidíš a nechceš mít žádného doma. Taky chápu, žes sem možná svůj životní příběh napsala, protože i když se tu evidentně některé diskutérky znají, je to neuvěřitelně anonymní věc, tady tahle diskuse. Myslím, že citlivé věci se možná snáze "vyblijou" někde, kde Tě vlastně nikdo nezná a zůstávᚠzcela anonymní.

Svého času jsem se živila jako sociální pracovnice. S lidmi, kteří si prošli něčím podobným jako Ty jsem se setkala, a proto nahodím řešení, které se u nich osvědčilo (většinou).

Asi není náhoda, že všechny diskutérky Ti říkají, že problém není u chlapů obecně, ale u Tebe. To ovšem není nic špatného, každý má nějaký problém, který si řeší (by mnozí z nás nemají tak závažný problém - ovšem to je realtivní pojem, že...) Psycholog by zde jistě byl na místě. Doporučuju vyhledat takového psychologa, který se věnuje "na osobu zaměřenému přístupu neboli rogeriánskému přístupu". Tito lidé většinou mají široká srdce a naučí Tě, jak žít s nepřijemnými pocity, jak prozkoumat svoje postoje a vyhodnotit, jestli není čas je změnit a případně ukážou, jak je měnit. Terapie trvá dlouho (až několik let), dost bolí, ale někdy není zbytí, pokud nechceš až do smrti fňukat, že Tě někdo opustil, protože si našel chlapa. (samozřejmě pokud nejsi homosexuální a nebudeš udržovat vztah se ženou) Doporučuju bolestivou část terapie vydržet, zatnout zuby a čekat na lepší časy...alespoň chvíli. smile

Zároveň možná přišel čas se částečně osamostatnit...odstěhovat. I když mᚠnyní dojem, že Vám to s maminkou perfektně klape, ji možná trápí, že jsi na ni tak fixovaná....může (a to jen odhaduju) mít pocit, že za Tebe nese odpovědnost, a to ve vyšší míře než by měla. Nést za někoho odpovědnost je velká zátěž. Už jsi velká, mᚠvlastní život a je čas "nechat maminku jít" a dovolit ji vlastní život. I když chápu a nedivím se, že Tě sexuální touhy neberou, sex je přirozená součást života člověka a myslím, že tato má slova potvrdí i ostatní diskutérky, které mají více života za sebou než já. smile I když Ty se k němu třeba nikdy neodhodláš, nemůžeš svůj názor a postoj vnucovat nikomu jinému, ani mamince...možná právě ani mamince, protože to je asi člověk, kterého mᚠna světě nejraději a právě jemu by se tedy mělo přát štěstí a spokojenost.

Ještě mě napadá, jestliže máte s maminkou tak skvělý vztah, není čas, abys ji řekla své životní tajemství? Copak vztah, ve kterém není vysloveno takové velké tajemství, možná výtka, že se maminka kamarádila s matkou výtečníků, může opravdu fungovat? Není to je nějaký sen, který se odehrává v Tvé hlavě, ale v realitě to tak není? Jsou to otázky, které mě napadají...možná jsem jen něco špatně pochopila...

Drž se a zkus se na svůj život mrknout zvenku. smile

Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí