Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 4. 2012 13:11

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Proč chodíte na babinet?

Já tu našla nové blízké lidi, zkouším si tu číst i rovnat myšlenky a i když to možná tak zvenčí nevypadá, jsem na tom podobně jako Lupiška. Akorát mám ještě co dohánět big_smile Ne co do počtu, spíš do odvahy občas taky něco ukázat. Tím zrovna nemyslím to vlčí vrčení big_smile


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#27 7. 4. 2012 16:57

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Proč chodíte na babinet?

PavlaH napsal(a):

Tím zrovna nemyslím to vlčí vrčení big_smile

lol no ale to bys klidně mohla taky tummenupp


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#28 11. 4. 2012 20:20

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Proč chodíte na babinet?

Ja sem hlavne chodim na drby v cestine. Jinak bych asi cesky nekvakla, jak je rok dlouhej. Teda od ty doby co mam fejsbuk a tu se zacalo experimentovat s novym babinetem, tak uz me babinet tolik netahne ale pred fejsbukem jsem bula na babi zavisla.


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#29 13. 4. 2012 20:22

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 2. 4. 2012
Příspěvky: 162

Re: Proč chodíte na babinet?

Musím říct, že původně jsem tuto diskusi napsala, protože jsem měla dojem, že se tu vedou žabo myší spory o pocitech, zralosti a nezralosti druhých...po delším čtení příspěvků mám dojem, že je to vlastně místní zábavný sport. Člověk mu asi snadno přijde na chu...abych se připojila. big_smile
rock


Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

 

#30 13. 4. 2012 21:31

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Proč chodíte na babinet?

Aha, tak mně to konečně došlo - Weatherwax je Esme anglicky, jo? lol
No, žabomyší ty spory někdy jsou - a někdy se i k něčemu dojde, no cool Takovej život v pixelech.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 13. 4. 2012 22:55

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Proč chodíte na babinet?

Jessika napsal(a):

Jaku napsal(a):

Chodím sem pro odlehčení,zábavu,rozptýlit se;i když mě štve nebo spíš nechápu,jak ženské tady dokážou kolikrát každé ho.no rozpytvávat nekonečně dlouho a na druhé straně je tu nezájem o některé oblasti,které by zas zajímaly mě,ale chápu,jsme tu všichni hlavně pro odlehčení a takové ženské,jako třeba Bety,no ty jsou přímo požehnáním,i Helena či Lami umí kolikrát dobře poradit,toho si cením.A je tu i někdo,s kým si občas ráda vyměním soukr.majlíka:jojo:

já se zde chodím učit noví pravopys

loltummenuppgodliketummenupplol


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#32 13. 4. 2012 23:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Proč chodíte na babinet?

Prý takový život v pixelech big_smile
Já sem chodít když pominu číst příběhy jiných - učit se komunikaci


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#33 14. 4. 2012 12:07

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 2. 4. 2012
Příspěvky: 162

Re: Proč chodíte na babinet?

lupina montana napsal(a):

Aha, tak mně to konečně došlo - Weatherwax je Esme anglicky, jo? lol
No, žabomyší ty spory někdy jsou - a někdy se i k něčemu dojde, no cool Takovej život v pixelech.

Jojo, je to Esme anglicky, ovšem spíše je to můj vzor...nechci si fandit, že bych dosahovala jejich kvalit. big_smile


Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

 

#34 14. 4. 2012 15:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Proč chodíte na babinet?

Já bych chtěla umět Zapůjčení gloria A vidělas představení v Dlouhý, předpokládám?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 17. 4. 2012 13:47

m.melinda
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2012
Příspěvky: 14

Re: Proč chodíte na babinet?

Čtu si tady už delší dobu, stejně jako na jiných serverech, až dneska jsem dostala odvahu se zaregistrovat smile A proč? Připadá mi, že se tady baví tak nějak o všem, tak uvidím.

Není tady

 

#36 17. 4. 2012 14:15

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Proč chodíte na babinet?

Jsou tu zajímavé diskuze, pokud mám pocit že mohu přispět, tak to udělám.

Není tady

 

#37 17. 4. 2012 14:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Proč chodíte na babinet?

Melindo, mᚠkrásný avatar.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#38 17. 4. 2012 15:02

m.melinda
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2012
Příspěvky: 14

Re: Proč chodíte na babinet?

Judyna napsal(a):

Melindo, mᚠkrásný avatar.

Děkuji moc. Modrá je má nejoblíbenější barva a vodu cítím jako symbol života. Asi proto výběr tohoto avataru.

Není tady

 

#39 3. 5. 2012 16:53

REŇAS
Host

Re: Proč chodíte na babinet?

Poprvé jsem tady nakoukla ze zvědavosti,viděla jsem někde reklamu na Babi. wink Chodím tu  i pro rozptýlení,někdy ze sebe něco ventiluji,protože mám tu potřebu někdy ji naopak nemám. Zajímají mě,ale i názory nebo osudy jiných lidí,je tu někdy spousta věcí  k přemýšlení,nebo k nějaké reakci,ráda k něčemu něco napíšu,pokud si myslím,že mám co vyjádřit. Nechci být,ale Babinetem,ale nejen jím příliš zahlcená,takže někdy jsem tu méně a někdy více, někdy jen nakouknu  bez přihlášení a někdy tu také nejsem vůbec,jak je doba dlouhá.. wink

 

#40 3. 7. 2012 19:48

Allija
♥------
Registrovaný: 3. 7. 2012
Příspěvky: 5

Re: Proč chodíte na babinet?

Ahoj,
poprvé jsem tu byla někdy asi v 2006. Hledala jsem radu. Našla... navíc i možnost vypovídat se nebo dát k dispozici své vědomosti.
Poslední roky jsem tu nebyla vůbec. Bohužel i v dnešní době není pro každého přístup k internetu samozřejmostí...
Teď jsem se vrátila a po pár kliknutích jsem zjistila, že babinety jsou dva... ale to je další věc.
Na babinetu jsem objevila spoustu lidí, názorů. Stačilo jen dát téma nebo se nějakého zajímavého zůčastnit. Více lidí více ví. Ne všechny mé známé a přátele zajímá vše, co zajímá mne. Tady jsem většinou našla s někým společnou řeč nebo jsem dostala impuls dívat se na věc z jiné strany. Objevila jsem pro mne i docela nové věci i světy.
Kdysi mi babinet moc pomohl. Měla jsem partnerské trable. Tady jsem je prodiskutovala a našla podporu. Buď pochopení, radu nebo i nějaký ten dobře míněný štulec.
Musím uznat, že beze strachu, že to, s čím se tu svěřím, využije někdo proti mně jako se mi to stalo s "kamarádkou'', se kterou jsem se prakticky denně vídala. Na babinetu mi všichni dávali to, co měli sami zkušené, odkoukané nebo prostě podle rozumu dané dohromady.
Nemohu ale zase říci, že bych sem utíkala za anonymitou. Svět je malý. I tady jsem podle pár indicií narazila na bývalého kolegu z jednoho sportovního spolku, kam jsme chodívali jako děti.
Po spoustě let, kdy jsme jeden o druhém neslyšeli, ač nás dělilo jen málo kilometrů, jsme se potkali tady. Prima překvápko.
Určitě jsem nepopsala vše, čím pro mne babinet byl ...a doufám, že i bude, až se zorientuji, kam to tady došlo ( už jsem napsala do diskuze Petice ..., aby mi někdo vysvětlil, o co s tím novým babinetem jde ... ).


Nás pesimisty může život jedině příjemně překvapit.

Není tady

 

#41 5. 7. 2012 11:38

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Proč chodíte na babinet?

Chodím sem pro radu, zábavu, poučení se.

A co se týká anonymity a malého světa viz příspěvěk Alliji: stalo se mi, že jsem jednu přispěvatelku identifikovala jako svoji sousedku vedle z domu. Vzhledem k jejím příspěvkům jsem si říkala, jak člověk má jiné představy (ani špatné ani dobré jen jiné) o lidech, které potkává.

Není tady

 

#42 7. 5. 2014 17:54

Taha
♥♥-----
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 98

Re: Proč chodíte na babinet?

Ja se tu odreaguji ,chodim zridka ,ale rada a recepty jsou taky super

Není tady

 

#43 7. 5. 2014 18:24

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Proč chodíte na babinet?

Jde to s celým babinetem pomalu ale jistě do kytek,už to není co bývalo,tak sem zaskáknu jen občas.

Není tady

 

#44 7. 5. 2014 19:08

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Proč chodíte na babinet?

Jaku,
  třeba  nejde  přímo  do kytek  .... jen  někam jinam , než kde byl před několika lety ..  snad se mění,  jako jeho návštěvníci

Není tady

 

#45 7. 5. 2014 19:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Proč chodíte na babinet?

pomalu ale jistě do kytek
A jak by sis to tady představovala?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 7. 5. 2014 19:49

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Proč chodíte na babinet?

Pro odreagování. Na vaření pro inspiraci co k obědu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů