Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 5. 4. 2012 20:46

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno

Proč chodíte na babinet?

Zdravím všechny účastnice a účastníky.

Přečetla jsem si některé příspěvky a u některých příspěvků jsem dumala, proč je přispivatelky a přispivatelé vlastně píší... A tak se ptám, co Vás nejvíce motivuje chodit na babinet, přispívat zde, sdílet své názory? storstark

Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

#2 5. 4. 2012 21:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: Proč chodíte na babinet?

Já sem začla chodit, když se mi odstěhovala i druhá dcera a já jsem začla neuvěřitelně postrádat rozhovor, dialog, výměnu myšlenek.
Jsem Blíženec a tohle je pro mě daleko důležitější, než jídlo, třeba smile

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#3 5. 4. 2012 21:44

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno

To je fajn. Já jsem poprvé nakoukla, když jsem měla KOPR v práci a nemohla jsem se rozhoupat k činnosti.

No a přišlo mi, že je to tu zajimavé, jak se tu potkávají lidi s dost rozdílnými názory, ale taky jsem se dočetla praktické info. smile

Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

#4 5. 4. 2012 21:57

ajka50
♥♥♥----

Hledala jsem na netu nějakou radu do vztahu a babinet byl jedním z odkazů,které se mi nabídly...Začetla jsem se a protože mě zdejší  debaty a diskuze hodně zaujaly,chodím jsem již 5 let a můžu říct,ze jsem se dozvěděla i ve svém věku hóódně užitečných věcí a co je bezva,našla tu dvě kamarádky,s jednou se scházíme na živo a s druhou si píšeme.
Líbí se mi tu... tummenupp i když moc nepíšu,dost jsem se tu naučila,těším se na zdejší pisatelky i pisatele... stolt

Upravil(a) ajka50 (5. 4. 2012 21:58)

Není tady

#5 5. 4. 2012 22:07

novavila
Zablokovaný

Myslím, že hodně lidí si sem chodí zvedat sebevědomí , napíšou příspěvek a pak se kochaj tím, jak s nimi druzí souhlasí a jak jsou moudří smile
Taky je tu hodně lidí, co se sem chodí ventilovat , někomu vynadaj a uleví se jim.
Vždycky jsem si myslela, že reju jenom já ,ale když se pozorně podívám, někteří sem přijdou už rozčilení a do někoho si kopnou , je úplně vidět , jak to potřebujou .
Ale hodně se tu člověk dozví , naučí, stačí se zeptat a skoro na všechno dostanete odpověď , toli ženských pohromadě hodně ví .
Taky je docela zajímavý nahlídnout do cizích osudů , do cizích životů , jsou to někdy neuvěřitelný story . Takže se tu daj nasbírat zkušenosti, bez toho, aby se k nim člověk protrpěl sám.

Není tady

#6 5. 4. 2012 22:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Kamarádky se ukázaly jakožto přidaná hodnota - já jich nasbírala kolem čtyřicítky lol

Není tady

#7 5. 4. 2012 22:09

novavila
Zablokovaný

lupina montana napsal(a):

Kamarádky se ukázaly jakožto přidaná hodnota - já jich nasbírala kolem čtyřicítky lol

To si neumím představit, jak komunikuješ se 40 kamarádkama, to musíš klouzat po povrchu a nikoho pořádně neznᚠ?

Není tady

#8 5. 4. 2012 22:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Jsem Blíža, Novavilo - povrch je můj terén wink No, s některýma víc, s některýma o něčem....různě. Co se týče znalosti mám dojem, že nikdy v životě jsem ovšem nešla do takových hlubin, jako s některýma z nich.

Není tady

#9 5. 4. 2012 22:20

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Novavilo, nevěř jí. lol  Mně ten její "povrch" často přijde hodně dole v dole. cool

Není tady

#10 5. 4. 2012 22:22

haiel
♥♥♥♥♥♥-

A proč chodím na babinet? Protože jsou tady ty zajímavé lidé big_smile

Není tady

#11 5. 4. 2012 22:22

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Dy cool kolmej povrch taky povrch lol

Není tady

#12 5. 4. 2012 22:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Strašně moc se tady dozvím. O lidech - jejich myšlenkách a reakcích, fůra konkrétních informací, dobrých nápadů, nahlédnutí "pod pokličku". (Já svoji moc zvednout neumím). A dialog, pořád se dá učit umění vyjádřit svůj názor, aniž bych odsuzovala to, že má někdo opačný...Jsem tady ráda, ale nemám to jak Lupi, jídlo mám raději.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#13 6. 4. 2012 0:29

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Weatherwax napsal(a):

Zdravím všechny účastnice a účastníky.

Přečetla jsem si některé příspěvky a u některých příspěvků jsem dumala, proč je přispivatelky a přispivatelé vlastně píší... A tak se ptám, co Vás nejvíce motivuje chodit na babinet, přispívat zde, sdílet své názory? storstark

No to je aspon správná otázka do rvačky.tummenupp

Není tady

#14 6. 4. 2012 0:38

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Chodím sem pro odlehčení,zábavu,rozptýlit se;i když mě štve nebo spíš nechápu,jak ženské tady dokážou kolikrát každé ho.no rozpytvávat nekonečně dlouho a na druhé straně je tu nezájem o některé oblasti,které by zas zajímaly mě,ale chápu,jsme tu všichni hlavně pro odlehčení a takové ženské,jako třeba Bety,no ty jsou přímo požehnáním,i Helena či Lami umí kolikrát dobře poradit,toho si cením.A je tu i někdo,s kým si občas ráda vyměním soukr.majlíka:jojo:

Není tady

#15 6. 4. 2012 8:06

vera
♥♥♥♥♥♥-

ano, souhlasím......a taky je to studijní materiál.....a to mě baví
dozvídat se něco.....a jací jsou lidi....a jejich osudy, a jak je řeší a někdo jak pořád vidí černobíle
a ten druhý se mění a je schopen vidět i červenou, růžovou a modrou
toto mi něco dává....sune mě to dopředu

Není tady

#16 6. 4. 2012 8:47

novavila
Zablokovaný

haiel napsal(a):

Novavilo, nevěř jí. lol  Mně ten její "povrch" často přijde hodně dole v dole. cool

Ale stejně mi to vrtá v hlavě , já když mám kamaráda , tak se s ním čas od času sejdu a pokecáme a ten vztah mezi námi je užší , než jen kdyby to byl známej , bavíme se o soukromých věcech, svých trápeních , rodině a tak.
Nechápu, jak se někdo může pravidelně scházet se 40 lidma a důvěrně si s nima pokecat o životě .To prostě není reálný .
Spíš mi to přijde , jako takový to dětský : já chci mít hodně kamarádek, abych nebyla tak sama  ..big_smile
Ještě ty budeš moje kamarádka , ty a ty a ty taky, čím víc tím líp . A ve finále ty kamarádky nezná, má jen iluzi, že má hodně kamarádek .

Není tady

#17 6. 4. 2012 17:17

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Jaku napsal(a):

Chodím sem pro odlehčení,zábavu,rozptýlit se;i když mě štve nebo spíš nechápu,jak ženské tady dokážou kolikrát každé ho.no rozpytvávat nekonečně dlouho a na druhé straně je tu nezájem o některé oblasti,které by zas zajímaly mě,ale chápu,jsme tu všichni hlavně pro odlehčení a takové ženské,jako třeba Bety,no ty jsou přímo požehnáním,i Helena či Lami umí kolikrát dobře poradit,toho si cením.A je tu i někdo,s kým si občas ráda vyměním soukr.majlíka:jojo:

já se zde chodím učit noví pravopys

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#18 6. 4. 2012 17:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

novavila napsal(a):

haiel napsal(a):

Ale stejně mi to vrtá v hlavě , já když mám kamaráda , tak se s ním čas od času sejdu a pokecáme a ten vztah mezi námi je užší , než jen kdyby to byl známej , bavíme se o soukromých věcech, svých trápeních , rodině a tak.
Nechápu, jak se někdo může pravidelně scházet se 40 lidma a důvěrně si s nima pokecat o životě .To prostě není reálný .
Spíš mi to přijde , jako takový to dětský : já chci mít hodně kamarádek, abych nebyla tak sama  ..big_smile
Ještě ty budeš moje kamarádka , ty a ty a ty taky, čím víc tím líp . A ve finále ty kamarádky nezná, má jen iluzi, že má hodně kamarádek .

Chybný předpoklad i závěr, Novavilo.
Nemůžeš vycházet z toho, co jsem neřekla....nutně musíš dospět k omylu. smile

Není tady

#19 6. 4. 2012 19:19

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

já si teda s Lupinou pokecám "důvěrně" i tady na skle, ačkoli jsme se (zatím wink ) neviděly
pro mně záleží na tom, jak jse ty písmenka poskládají

ale třeba s novouvilou si nepokecám, protože její skládačky jsou pro mně občas moc špičaté
(neber si to osobně)

tak proto sem chodím - pro tu různorodost

Není tady

#20 6. 4. 2012 21:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Jess, ty si ještě pořád hraješ s časama, nebo je to tentokrát fakt trefa? cool

Není tady

#21 6. 4. 2012 21:15

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

já chodím protože mě zajímají osudy lidí

Strach je malá smrt...

Není tady

#22 6. 4. 2012 21:27

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

lupina montana napsal(a):

Jess, ty si ještě pořád hraješ s časama, nebo je to tentokrát fakt trefa? cool

dneska je to trefa
s časema je to bída, počkám až do listopadu, to poté pofrčí včetně datumu lol

Není tady

#23 6. 4. 2012 21:29

Georg
♥♥♥----

Chodím na Babinet protože mě zajímají názory lidí a rád také šířím své myšlenky.

Není tady

#24 6. 4. 2012 21:37

majkafa
Host

Přišla jsem ještě na starý babinet v roce 2005, na život po nevěře. Tyto stránky mi doporučila kamarádka. Teď už nemám trápení, jako jsem měla tenkrát. Babinetí lidé mi hodně pomohli překonat těžké období mého života.
Teď se sem chodím "vykecat", i co bych v reálu nikomu neřekla a mám potřebu to ventilovat. Najdu tady spoustu rad a taky mě zajímají lidské osudy. Ráda čtu knížky a tady ty reálné osudy, které sleduji, jak se vyvíjí v čase, (přece jenom jsem tu už skoro 7 let) jsou leckdy zajímavější, než knížky. A hodně se i naučím pro sebe o vztazích.

#25 6. 4. 2012 21:39

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Taky jsme byla už na starém. Už si ale nepamatuji, jak jsem na Babinet přišla. Zřejmě to bylo náhodou a vygůglila jsem ho. A zůstala jsem.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí