Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 1. 4. 2012 19:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak získáváte enegii ?

Ivana napsal(a):

Tak tohle já nikdy nikde necítím. Ani tam, kde mám podle všech kolem cítit pozitivní energii. Prostě jsem na tohle úplně tupá. Bojím se jen fyzických lidí - zlodějů, násilníků, vrahů. A s těmi si myslím, že se setkám spíš ve městě, než v lese na procházce, leda by mě tam někdo sledoval a na to si dávám pozor. V lese se bojím akorát, že se ztratím, takže vyrážím s mapou a pouze po turistických značkách. Jak dlouho nevidím značku, radši se vrátím,než bych bloudila. Jojo, já jsem holt ten materialista.

nemᚠmísta, kde se dobře cítíš, kam se ráda vracíš, kam si ráda sedneš ? myslela jsem, že tohle cítí tak něják všichni, i když si to neuvědomují.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 1. 4. 2012 19:33

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jak získáváte enegii ?

Mám, ale vždycky je v tom něco "materiálního" - např. se mi líbí místní krajina nebo jsem tam zažila něco hezkého, případně tam byla se svým BM. Že bych se někde cítila dobře nebo špatně a nevěděla proč, tak to jsem opravdu nikdy nezažila.

Není tady

 

#53 1. 4. 2012 19:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak získáváte enegii ?

tak asi je každej na tohle jinak vnímavej. do tebe bych původně zrovna řekla, že ty budeš smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#54 1. 4. 2012 23:15

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jak získáváte enegii ?

Mám to stejně jako Ivana, jsou místa, která se mi líbí tak, že si je zamiluju a spojuju je s pozitivními pocity, ale neřekla bych, že je v tom něco "nadpřirozeného".  Nikdy se mi nestalo, že bych měla někde iracionálně špatný pocit. Přiznávám, že sama po lese bych asi nechodila, pokud by to nebyla nějaká oblast, kde na každém kroku potkávám výletníky. Ale čistě z obavy, abych nenarazila na někoho nebezpečného. Jsem taktéž suchar smile.

Není tady

 

#55 1. 4. 2012 23:33

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

koniklec napsal(a):

Mám to stejně jako Ivana, jsou místa, která se mi líbí tak, že si je zamiluju a spojuju je s pozitivními pocity, ale neřekla bych, že je v tom něco "nadpřirozeného".  Nikdy se mi nestalo, že bych měla někde iracionálně špatný pocit. Přiznávám, že sama po lese bych asi nechodila, pokud by to nebyla nějaká oblast, kde na každém kroku potkávám výletníky. Ale čistě z obavy, abych nenarazila na někoho nebezpečného. Jsem taktéž suchar smile.

Já bych řekla, že jste si i trošku podobný s Ivanou, obě jste depresačky.
Moje dcera je depresivní autista , technický typ a je úplně "tupá" na nějaký vnímání černých duší a divných energií .
Já třeba jedu na Svatou horu u Příbramě a týden mám euforii, jak jsem z tý energie tam rozhozená, je tam hodně silná . Je to jako bych si dala nějakou drogu .

Není tady

 

#56 1. 4. 2012 23:45

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

stolt To je pravda, to mohu s čistým svědomím potvrdit stolt Kočičí energie je skutečně nabíjející ...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#57 1. 4. 2012 23:52

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Kiara napsal(a):

novavila napsal(a):

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

stolt To je pravda, to mohu s čistým svědomím potvrdit stolt Kočičí energie je skutečně nabíjející ...

Nejen kočíčí ale i dětská .....
Moje tříletá vnučka dostala pod stromek Dětskýho doktora , tak mě prohlížela a dávala mi injekce a kladivem testovala koleno .
A já jsem jí učila , aby byla i léčitelka , aby mi koleno léčila energií a když mi ho vzala do rukou , bylo to tak strašně příjemný , úžasný horký ručičky plný nádherný energie , nikdy jsem takovej pocit nezažila , to byla lábuž !
Děti a zvířata jsou zázračný bytosti .

Není tady

 

#58 2. 4. 2012 0:37

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

koniklec napsal(a):

Mám to stejně jako Ivana, jsou místa, která se mi líbí tak, že si je zamiluju a spojuju je s pozitivními pocity, ale neřekla bych, že je v tom něco "nadpřirozeného".  Nikdy se mi nestalo, že bych měla někde iracionálně špatný pocit. Přiznávám, že sama po lese bych asi nechodila, pokud by to nebyla nějaká oblast, kde na každém kroku potkávám výletníky. Ale čistě z obavy, abych nenarazila na někoho nebezpečného. Jsem taktéž suchar smile.

Já bych řekla, že jste si i trošku podobný s Ivanou, obě jste depresačky.
Moje dcera je depresivní autista , technický typ a je úplně "tupá" na nějaký vnímání černých duší a divných energií .
Já třeba jedu na Svatou horu u Příbramě a týden mám euforii, jak jsem z tý energie tam rozhozená, je tam hodně silná . Je to jako bych si dala nějakou drogu .

Není tohle přesně to, o čem píšeš v úvodu tohohle vlákna? Zaškatulkovat, označit, "vyřešit". Mně, Ivanu, Vilemínu, tvojí dceru - kolonka depresačky. Mimochodem, v jiném vlákně jsme si spolu psaly, že mᚠněkteré podobné rysy jako moje máma. Tohle dělá ona přesně taky - škatulkování lidí. Jen pro tvoje info - nám tohle opravdu k ničemu není. Zbytečně se tím vyčerpáváš. Mimochodem, všimla jsem si, že kamkoli napíšu jakýkoli příspěvek - šup a je tam reakce od tebe na téma "moje depresivní dcera". Je to až úsměvné. Ale hlavně zbytečné. Mimochodem, já jí docela chápu, že je depresivní a držím jí palce, aby se od tebe dokázala brzy osamostatnit. Být předmětem takového škatulkování totiž neskutečně bere energii. Jakkoli třeba není míněno špatně.

Mimochodem, celý tvůj příspěvek by se dal obrátit. Tvoje dcera je pro tebe tupá na vnímání černých duší.... Ono by se taky - z pohledu nás racionálních a technických typů - dalo říct, že ty jsi tak trochu cvok smile. A mělo by to úplně stejnou váhu jako tvoje tvrzení.

Upravil(a) koniklec (2. 4. 2012 0:41)

Není tady

 

#59 2. 4. 2012 0:54

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jak získáváte enegii ?

novavilo - čtu znovu tvůj první příspěvek. Udělala jsi tři vykřičníky u arogance. A já souhlasím, opravdu jí z tebe cítím. Právě v tom hodnocení a škatulkování druhých lidí. Cítím v tom opravdu velikou nadřazenost. A nepíšu ti to jako provokaci, ale jako zpětnou vazbu a čistě můj soukromý pocit.

Dobrou noc! sova

Není tady

 

#60 2. 4. 2012 7:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak získáváte enegii ?

Energii ziskavam ,ze si napustim vanu a jsem v ni kolikrat i hodinu.Energii me dodava moje dcera,kdyz si spolu povidame.
Energii me ubira,kdyz mam plny kos nevypraneho pradla nebo plno neumyteho nadobi.
Taky me ubira energii,kdyz jsem nekde na navsteve a necitim se tam dobre.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#61 2. 4. 2012 7:37

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

koniklec napsal(a):

novavila napsal(a):

koniklec napsal(a):

Mám to stejně jako Ivana, jsou místa, která se mi líbí tak, že si je zamiluju a spojuju je s pozitivními pocity, ale neřekla bych, že je v tom něco "nadpřirozeného".  Nikdy se mi nestalo, že bych měla někde iracionálně špatný pocit. Přiznávám, že sama po lese bych asi nechodila, pokud by to nebyla nějaká oblast, kde na každém kroku potkávám výletníky. Ale čistě z obavy, abych nenarazila na někoho nebezpečného. Jsem taktéž suchar smile.

Já bych řekla, že jste si i trošku podobný s Ivanou, obě jste depresačky.
Moje dcera je depresivní autista , technický typ a je úplně "tupá" na nějaký vnímání černých duší a divných energií .
Já třeba jedu na Svatou horu u Příbramě a týden mám euforii, jak jsem z tý energie tam rozhozená, je tam hodně silná . Je to jako bych si dala nějakou drogu .

Není tohle přesně to, o čem píšeš v úvodu tohohle vlákna? Zaškatulkovat, označit, "vyřešit". Mně, Ivanu, Vilemínu, tvojí dceru - kolonka depresačky. Mimochodem, v jiném vlákně jsme si spolu psaly, že mᚠněkteré podobné rysy jako moje máma. Tohle dělá ona přesně taky - škatulkování lidí. Jen pro tvoje info - nám tohle opravdu k ničemu není. Zbytečně se tím vyčerpáváš. Mimochodem, všimla jsem si, že kamkoli napíšu jakýkoli příspěvek - šup a je tam reakce od tebe na téma "moje depresivní dcera". Je to až úsměvné. Ale hlavně zbytečné. Mimochodem, já jí docela chápu, že je depresivní a držím jí palce, aby se od tebe dokázala brzy osamostatnit. Být předmětem takového škatulkování totiž neskutečně bere energii. Jakkoli třeba není míněno špatně.

Mimochodem, celý tvůj příspěvek by se dal obrátit. Tvoje dcera je pro tebe tupá na vnímání černých duší.... Ono by se taky - z pohledu nás racionálních a technických typů - dalo říct, že ty jsi tak trochu cvok smile. A mělo by to úplně stejnou váhu jako tvoje tvrzení.

Konikleci to není škatulkování, ale celoživotní zkušenost .
To bys pak mohla říct , že doktor kterej vidí schizofrenika, škatulkuje . Když žiju s depresákama celej život , hned vidím, když přijde další .
Chceš žít ve světě uplně zmatená a nepoznat nic?  Prostě když někdo přijde a píše jako ty , Vil, nebo Ivana , je jasné, že má depresivní sklony . Píše to samý jako moje dítě .

A mně tady udivilo i to, že jste tak málo vnímavé na energie , že to máte společné .
Na maminku nenadávej , maminka tě má ráda a je to jeden z mála lidí, kteří tui chtějí pomoct .

Pokud jde o depky, ani ty ani moje dcera je nemáte z nás ,ale máte je vrozené , zdědily ste je a vždycky je mít trochu budete .

A že jsem blázen? Dokonce na to mám důchod , už jsem tu psala, že lidičky s psychozou mají často nadpřirozené schopnosti .
Diskuze nejsou jen o tom s někým souhlasit a dávat mu energii .

Není tady

 

#62 2. 4. 2012 7:43

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jak získáváte enegii ?

Mně pomáhá odjet se psy na chatu, tam štípat dřevo, dělat záhonek, procházet se se psy lesem, k rybníku, okukovat domy ve vesnici, pak horký čaj a kolem deváté šup do peřin a dlouhý spánek.
Procházky po jakémkoliv lese mě uklidňují a dávají energii. Nebojím se, nevěřím, že zrovna mě potká nějaký úchyl nebo vrah. Když na to budu myslet, určitě ho přivolám, tak to určitě funguje.
Na chatě se sama nebojím a užívám si klid u potůčku, metr od lesa a přede mnou pole smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#63 2. 4. 2012 7:50

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Vlaďka napsal(a):

Mně pomáhá odjet se psy na chatu, tam štípat dřevo, dělat záhonek, procházet se se psy lesem, k rybníku, okukovat domy ve vesnici, pak horký čaj a kolem deváté šup do peřin a dlouhý spánek.
Procházky po jakémkoliv lese mě uklidňují a dávají energii. Nebojím se, nevěřím, že zrovna mě potká nějaký úchyl nebo vrah. Když na to budu myslet, určitě ho přivolám, tak to určitě funguje.
Na chatě se sama nebojím a užívám si klid u potůčku, metr od lesa a přede mnou pole smile

Ano příroda  je skutečně užasnej nabíječ , dvě hodiny v lese mě nabijou na týden, jsem jak vysprchovaná .
Jenže tam se mnou nikdo nechce chodit .

Není tady

 

#64 2. 4. 2012 8:54

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Jak získáváte enegii ?

dusička napsal(a):

Jak získávám energii?
Horkou vanou v zimě.
Chladnou sprchou v létě.
Bazén, plavání, výřivka. V létě jen tak lenošit na dece na koupališti.
Procházka (nejdřív tedy překonat lenost) ale vrátím se domů plná elánu.
Uklízení,když nikdo není doma a já můžu řádit.
Když se na mě někdo usměje, když má druhý radost, když já mám radost.

Co mě ubíjí.
Ranní vstávání v 5.30
Odpoledne když přijedu z práce a chtěla bych si dáchnout u kafíčky moje dcera. Otázky, odpovědi, neumyté nádobí,bordel.

Jé, já vstávám ve 4,00.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#65 2. 4. 2012 9:19

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak získáváte enegii ?

ano příroda...kameny, řeky...živel
někdo položí ruce na kámen...třeba smírčí, který má za sebou historii...a cítí energii, která z něho proudí....mně se to nedaří....jenom jednou jsem cítila jakési slabé vrnění

ale mně stačí být na zahradě, sedět na terase a číst....a být sama
ale vidět něco nového hezkého.....to musím s někým sdílet....a to mi běhá mráz po zádech
nebo něco opravdu nevšedního....třeba jsme jeli nočním lehátkovým vlakem do Taškentu
spala jsem nahoře....pode mnou manželé uzbeci....když jsem slézala, trochu jsem je pošlapala
dali jsme se do" řeči" a bylo to moc hezké....a ten wc...
moc se mi to líbilo a moc mě to zase posunulo

Není tady

 

#66 2. 4. 2012 10:37

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Konikleci to není škatulkování, ale celoživotní zkušenost .
To bys pak mohla říct , že doktor kterej vidí schizofrenika, škatulkuje . Když žiju s depresákama celej život , hned vidím, když přijde další .
Chceš žít ve světě uplně zmatená a nepoznat nic?  Prostě když někdo přijde a píše jako ty , Vil, nebo Ivana , je jasné, že má depresivní sklony . Píše to samý jako moje dítě .

A mně tady udivilo i to, že jste tak málo vnímavé na energie , že to máte společné .
Na maminku nenadávej , maminka tě má ráda a je to jeden z mála lidí, kteří tui chtějí pomoct .

Pokud jde o depky, ani ty ani moje dcera je nemáte z nás ,ale máte je vrozené , zdědily ste je a vždycky je mít trochu budete .

A že jsem blázen? Dokonce na to mám důchod , už jsem tu psala, že lidičky s psychozou mají často nadpřirozené schopnosti .
Diskuze nejsou jen o tom s někým souhlasit a dávat mu energii .

Přesně tak, a proto, světe div se, je možný nesouhlasit i s tebou.
Ad. kurzíva: big_smile opětnarážíme na to, že i pojmy jako poznání a orientace ve světě mají pro nás úplně jiný obsah. Ale nemá smysl, abychom se my dvě dohadovaly, jsme každá z jiného těsta.

Mimochodem, s tou vrozenou celoživotní depresí ses zrovna u mě spletla. Mám jen jeden, časově ohraničený a konkrétní problém. Už jsem ale našla cestu, jak ho řešit a proto se mi nechce o tom dál bavit. Jestli něco opravu nejsem, tak "depresák", jak ty říkáš.

Abych nebyla úplně OT, tak: příroda, jakákoli aktivita, běhání v přírodě, výlety, kontakt s fajn lidmi, legrace... a když jsem utahaná, tak spááááánek sova 
Energii mi naopak berou úplně zbytečné diskuze s cizíma lidma na internetu, a proto pa smile

Není tady

 

#67 2. 4. 2012 10:42

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jak získáváte enegii ?

Kiara napsal(a):

novavila napsal(a):

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

stolt To je pravda, to mohu s čistým svědomím potvrdit stolt Kočičí energie je skutečně nabíjející ...

Nejlepší je přitulenej předoucí kocour, až z toho celá vibruju. A k tomu kočičí hlava přimáčknutá na tvář smile. Ale nejlepší je, když jsem v pohodě já i kocour, pak nemám blbej pocit, že ho vysávám a můžeme se nabíjet vzájemně. Jednostrannému sosání energie ze zvířat se vyhýbám, nepřijde mi to fér.

Upravil(a) koniklec (2. 4. 2012 10:42)

Není tady

 

#68 2. 4. 2012 11:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jak získáváte enegii ?

Mně pomáhá setkání s lidmi, které mám ráda a z kterých cítím totéž. Někdy je ta láska fakt ve vzduchu.
Pomáhá mě i být o samotě. Hudba, zazpívám si. Jízda na kole  i při ní si většinou zpívám, třeba i jenom v duchu.
Pobyt v přírodě - tam jsem opravdu nejraděj sama. Perfektní je to u řeky, tam občas skáču i po kamenech, ale aby mě někdo neviděl. Kameny mám moc ráda, hladím je, i stromy, ale že bych zrovna něco cítila, to ne. Jenom mám otřebu je pohladit, tak to udělám . Já mám vlastně kameny doma v každé místnosti.
Rychlá chůze . Teď už začnu chodit nebo jezdit na bylinky a dělat si čaje.
Vlaky mám taky moc ráda.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#69 2. 4. 2012 11:49

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Jak získáváte enegii ?

koniklec napsal(a):

Kiara napsal(a):

novavila napsal(a):

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

stolt To je pravda, to mohu s čistým svědomím potvrdit stolt Kočičí energie je skutečně nabíjející ...

Nejlepší je přitulenej předoucí kocour, až z toho celá vibruju. A k tomu kočičí hlava přimáčknutá na tvář smile. Ale nejlepší je, když jsem v pohodě já i kocour, pak nemám blbej pocit, že ho vysávám a můžeme se nabíjet vzájemně. Jednostrannému sosání energie ze zvířat se vyhýbám, nepřijde mi to fér.

U koček se nějakého pocitu jednostrannosti ze své strany neboj, ty si to dovedou ošéfovat. To vědí už tisíce let Číňané smile.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#70 2. 4. 2012 12:04

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak získáváte enegii ?

jé....taky mám kameny v každé místnosti...

Není tady

 

#71 2. 4. 2012 12:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jak získáváte enegii ?

vera napsal(a):

jé....taky mám kameny v každé místnosti...

I na lodžii storstark
Pamatuju si, jak jsem syna, když byl předškoláček vzala do řeky na kameny, aby si taky přeskočil. Sundala jsem mu botičky, kdyby náhodou spadl, tak abych nejel na kole v mokrých botech, a řekla jsem mu, co má dělat, kdyby náhodou spadl do řeky. Nespadl.

Upravil(a) Judyna (2. 4. 2012 12:30)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#72 2. 4. 2012 12:30

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Jak získáváte enegii ?

To mě mile překvapuje, s těma vlakama smile. Já teď bydlím na jednom konci Prahy a pracuji téměř na druhém a zjistila jsem, že nejrychleji se do práce dostanu, ujedu-li kus cesty vlakem. Tak to dělám a raduji se z toho. Má to jedinou nevýhodu - že vlaky nejezdí tak často, jako třeba tramvaje nebo metro.
Nevím, jestli tím čerpám energii, ale zjistila jsem, že životně nutný a zdravý rozum zachraňující je pro mě pohyb přírodou o samotě. Zvl᚝ vydatné jsou lesy. Miluji tu chůzi po proměnlivém podloží, měkkost mechů a jehličí, tvrdost větví, kamenů ........... Přemýšlela jsem, zda bych bez toho mohla existovat, čím bych to mohla nahradit. Snad chůzí po pláži, na hranici země a vody?


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#73 2. 4. 2012 15:21

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Judyna napsal(a):

Mně pomáhá setkání s lidmi, které mám ráda a z kterých cítím totéž. Někdy je ta láska fakt ve vzduchu.
Pomáhá mě i být o samotě. Hudba, zazpívám si. Jízda na kole  i při ní si většinou zpívám, třeba i jenom v duchu.
Pobyt v přírodě - tam jsem opravdu nejraděj sama. Perfektní je to u řeky, tam občas skáču i po kamenech, ale aby mě někdo neviděl. Kameny mám moc ráda, hladím je, i stromy, ale že bych zrovna něco cítila, to ne. Jenom mám otřebu je pohladit, tak to udělám . Já mám vlastně kameny doma v každé místnosti.
Rychlá chůze . Teď už začnu chodit nebo jezdit na bylinky a dělat si čaje.
Vlaky mám taky moc ráda.

Já teda objímám ty stromy občas a když je držím skutečně cítim jak v nich proudí energie ,ale jak kdy a jak v kterém.
Kameny mi moc neříkají pokud jde o energii , mám jich doma pár, které jsem dostala jako dárky , v těch bude jistě láskyplná energie .

Není tady

 

#74 2. 4. 2012 15:28

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Bramborka napsal(a):

To mě mile překvapuje, s těma vlakama smile. Já teď bydlím na jednom konci Prahy a pracuji téměř na druhém a zjistila jsem, že nejrychleji se do práce dostanu, ujedu-li kus cesty vlakem. Tak to dělám a raduji se z toho. Má to jedinou nevýhodu - že vlaky nejezdí tak často, jako třeba tramvaje nebo metro.
Nevím, jestli tím čerpám energii, ale zjistila jsem, že životně nutný a zdravý rozum zachraňující je pro mě pohyb přírodou o samotě. Zvl᚝ vydatné jsou lesy. Miluji tu chůzi po proměnlivém podloží, měkkost mechů a jehličí, tvrdost větví, kamenů ........... Přemýšlela jsem, zda bych bez toho mohla existovat, čím bych to mohla nahradit. Snad chůzí po pláži, na hranici země a vody?

Já si taky myslím, že kočky vědí přesně, co dělají , líp než my a člověk je nemůže vysát .

Předloni mě o Vánocích strašně bolely nohy , asi nějaká dietní chyba , bolely mě žíly a dceřina kočka, která je pořád s ní a mě si skoro nevšímá , sama přišla a ovinula mi tu nohu tělíčkem a léčila jí .Prostě šla okolo a viděla , že tam je potřeba pomoct big_smile big_smile
Nebyl v tom žádný úmysl ani nechtěla pamlsek, prostě cítila, že to potřebuju , přitom ani nejsem  její maminka . big_smile

To s tou přírodou mi taky přijde zvláštní, představte si, že existují lidi, co celý rok nejdou do lesa !? Jak bez toho můžou přežít ?

Není tady

 

#75 2. 4. 2012 17:49

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jak získáváte enegii ?

Ano,objímání stromů...doporučuji!
No a kdyby fungovalo tohle,máme všichni energie na rozdávání..smile
http://www.youtube.com/watch?v=hN8CKwdo … re=player_

Upravil(a) Revliba (2. 4. 2012 17:52)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů