Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 3. 2012 10:36

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Vilemína napsal(a):

Potěšení mi taky skýtá výuka němčiny.

Jenže přitom spíš energii vydávᚠnež přijímᚠ.

Není tady

 

#27 31. 3. 2012 10:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Vilemína napsal(a):

Potěšení mi taky skýtá výuka němčiny.

Jenže přitom spíš energii vydávᚠnež přijímᚠ.

Já už 3 roky doučuji děti angličtinu a hodiny mě spíš nabíjí než vybíjí smile

Není tady

 

#28 31. 3. 2012 10:48

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Tan vlak je lepší i z praktických důvodů , protože se zvedneš , projdeš, dojdeš si do jídelního vozu na kávu , v busu člověk ztuhne, když jede dlouho .Naposledy jsem jela se sestrou vlakem do Drážďan , trvalo to přesně dvě hodky a bylo to úžasný .Vlak jede podél řeky, člověk vidí krásný hrady a zámky , skály,  České Švýcarsko .To  bych na dálnici neviděla .
Takže nádherná cesta a na jejím konci starobylé město , prostě lábuž.
Akorát ta cena je příšerná, když jsme jeli tři do Salzburku na dovolenou , byl vlak skoro dražší než pobyt .big_smile

Přesně tak! V autobusu je stísněný prostor, nejhorší jsou dvoupatrové autobusy, ty bych zakázala, tam se průměrně vysoký člověk nemůže ani narovnat.

Není tady

 

#29 31. 3. 2012 10:50

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Vilemína napsal(a):

Potěšení mi taky skýtá výuka němčiny.

Jenže přitom spíš energii vydávᚠnež přijímᚠ.

Budeš se divit, ale mě to moc baví, vždycky se při tom zklidním.

Není tady

 

#30 31. 3. 2012 10:57

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Tak je to možný, že co jednoho vysává , druhýho nabíjí .

Mně by třeba tanec otrávil a jiní při něm pookřejí .

Není tady

 

#31 31. 3. 2012 11:21

Ametyst
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 812

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Tak je to možný, že co jednoho vysává , druhýho nabíjí .

Mně by třeba tanec otrávil a jiní při něm pookřejí .

Já jsem tedy s tancováním taky "pohádaná". Netančím vůbec. Připadám si při tom trapně a neobratně, i když úplné kopyto nejsem, nepřišla jsem tomu na chu.
A učit někoho? To mě taky spíše vysává, ale tak nějak správně vysává. Prostě mám pocit, že je to dobře investovaná energie a to mi dělá fajn na dušičku. Ale unavená z toho jsem, to zas jo.

Je fakt, že někdy a člověk dělá cokoliv, tak se nedobije a je jako síto děravej...

Jo, ještě barvičšky bych jmenovala. Oranžová, teploučká, tu já můžu. Teď mám na sobě kanárkově žluté tričko, to je taky fajn barva. Jarní.


I hide my feeling behind a smile.

Není tady

 

#32 31. 3. 2012 11:39

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jak získáváte enegii ?

Nová vílo, jsi z Prahy nebo středních Čech, viď? Já z Brna, mám to zase poměrně blízko do Vídně. Salzburg je nádherné město, taky jsem tam byla, v Drážďanech taky.

Není tady

 

#33 31. 3. 2012 11:42

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jak získáváte enegii ?

Ametyst, s tancem to mám hodně podobně, jen s tím rozdílem, že mi to vůbec nejde. Tanec je pro mě doslova utrpení. Z tohoto důvodu jsem nechodila do tanečních, v životě jsem nebyla na plese, vůbec mi to nechybí.

Není tady

 

#34 31. 3. 2012 11:46

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Vilemína napsal(a):

Nová vílo, jsi z Prahy nebo středních Čech, viď? Já z Brna, mám to zase poměrně blízko do Vídně. Salzburg je nádherné město, taky jsem tam byla, v Drážďanech taky.

Ano já jsem z Prahy .
A někdy tě poprosím o kontakty na termály v Maďarsku , všichni o nich básní, jak jsou krásný a levný a zdravý a já přece jen nechci jet úplně do neznáma.
Pán, který mi v Berouně na trhu prodává ponožky (vyrábí je ), jezdí dvakrát za rok do Maďarska do nějakýho wellnes areálu, vjede tam a zůstane tam 14 dní a tam se koupe a wirpooluje a wellnesuje a vrátí se jako znovuzrozenej .

Není tady

 

#35 31. 3. 2012 12:23

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak získáváte enegii ?

cestování, poznávání......zážitky, kontakt s lidmi, památky, přiroda....tak toto mě nabíjí
naplánujeme cestu....prostudujeme co se dá....připravíme se...těšíme se
pak konečně....taky to krásné s někým sdílet
fotky, vyprávění...zpracovávám si to v hlavě několik týdnů...paráda
před 14 dny jsem se takto vrátila z Uzbekistanu...a ještě to nemůžu rozdýchat
mešity, medresy, karavanseraje....předčilo to moje očekávání....úžasní lidé, s bohatou historií,
ochotní, milí
a za pár korun....akční letenky...jeden cestovatel 35 let takto jezdí 27 x do roka
nevěřila jsem tomu, až jsem si to sama vyzkoušela  ....a včera jsem si koupila takto letenku do Gruzie

Není tady

 

#36 31. 3. 2012 15:02

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

vera napsal(a):

cestování, poznávání......zážitky, kontakt s lidmi, památky, přiroda....tak toto mě nabíjí
naplánujeme cestu....prostudujeme co se dá....připravíme se...těšíme se
pak konečně....taky to krásné s někým sdílet
fotky, vyprávění...zpracovávám si to v hlavě několik týdnů...paráda
před 14 dny jsem se takto vrátila z Uzbekistanu...a ještě to nemůžu rozdýchat
mešity, medresy, karavanseraje....předčilo to moje očekávání....úžasní lidé, s bohatou historií,
ochotní, milí
a za pár korun....akční letenky...jeden cestovatel 35 let takto jezdí 27 x do roka
nevěřila jsem tomu, až jsem si to sama vyzkoušela  ....a včera jsem si koupila takto letenku do Gruzie

Ano tohle je užasnej způsob jak čerpat energii ,ale ne pro každýho finančně dostupnej .

Ale fakt je , že když odjedu z domova , třeba jen na víkend někam do Česka, tak získám náhled nad tím, co řeším třeba doma a pookřeju , změny člověku zjevně prospívají , pokud jde o energii.

Není tady

 

#37 31. 3. 2012 17:01

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak získáváte enegii ?

hýčkat se, dělat si radosti.....kompenzuju to tím, že hlídám např. teď dceři 3 malé děti
šla do práce....předávají si bacily jeden od druhého.....už 5 týdnů.

získávat energii je strašně důležité...umět si dobít baterky...tolik lidí to neumí
nadávají, vymýšlejí katastrofické scénáře, neusmívají se.....ake nic nechtějí změnit, nikam jít atd.
to je to nejhorší

Není tady

 

#38 31. 3. 2012 19:05

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jak získáváte enegii ?

Nejvíc mi pomáhá se pořádně vyspat - třeba i 12-14 hodin v kuse. Pak číst si pěknou knížku nebo zajímavý časopis. Vycházky do přírody, jdu klidně sama, nebojím se, myslím si, že v lese moc vrahů a násilníků na turisty nečíhá. Potom plavání v bazénu a odpočinek ve vířivce. Pokec s kamarádkami spojený s kafem, vínem, pivem apod. Cestování. Památky. Moře. V poslední době, asi měsíc a kousek chodím 3x týdně cvičit do Expresky - jen půl hodiny a je to super. A každý týden jóga. A ještě dceřina fenečka, můžu mít jakkoli hnusnou náladu, být unavená, otrávená, bolet mě hlava a jak si můžu pohladit Orinku, tak jsem jak znovuzrozená.

Není tady

 

#39 31. 3. 2012 19:17

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak získáváte enegii ?

Živou, kvetoucí přírodou.
Když se ovšem zrovna teď kouknu z okna, tak mám chu založit vlákno na téma "Co vám bere energii" sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#40 31. 3. 2012 21:14

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Ivana napsal(a):

Nejvíc mi pomáhá se pořádně vyspat - třeba i 12-14 hodin v kuse. Pak číst si pěknou knížku nebo zajímavý časopis. Vycházky do přírody, jdu klidně sama, nebojím se, myslím si, že v lese moc vrahů a násilníků na turisty nečíhá. Potom plavání v bazénu a odpočinek ve vířivce. Pokec s kamarádkami spojený s kafem, vínem, pivem apod. Cestování. Památky. Moře. V poslední době, asi měsíc a kousek chodím 3x týdně cvičit do Expresky - jen půl hodiny a je to super. A každý týden jóga. A ještě dceřina fenečka, můžu mít jakkoli hnusnou náladu, být unavená, otrávená, bolet mě hlava a jak si můžu pohladit Orinku, tak jsem jak znovuzrozená.

To je dlouhej výčet a spousta nápadů jak načerpat energii .
Já se teda v lese bojím, jsem moc citlivá a citím každou bludičku a černou duši a to mě ruší .
Když jdu s někým, strach nemám.

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

Není tady

 

#41 31. 3. 2012 21:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

Hudbou, tancom, stretávaním s žuďmi, humorom, hlavne živým... psami, zvieratmi, z prírody... a fyzickú hlavne spánkom... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 1. 4. 2012 8:08

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak získáváte enegii ?

ten spánek mi nejde...

Není tady

 

#43 1. 4. 2012 9:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak získáváte enegii ?

novavila napsal(a):

Ivana napsal(a):

Nejvíc mi pomáhá se pořádně vyspat - třeba i 12-14 hodin v kuse. Pak číst si pěknou knížku nebo zajímavý časopis. Vycházky do přírody, jdu klidně sama, nebojím se, myslím si, že v lese moc vrahů a násilníků na turisty nečíhá. Potom plavání v bazénu a odpočinek ve vířivce. Pokec s kamarádkami spojený s kafem, vínem, pivem apod. Cestování. Památky. Moře. V poslední době, asi měsíc a kousek chodím 3x týdně cvičit do Expresky - jen půl hodiny a je to super. A každý týden jóga. A ještě dceřina fenečka, můžu mít jakkoli hnusnou náladu, být unavená, otrávená, bolet mě hlava a jak si můžu pohladit Orinku, tak jsem jak znovuzrozená.

To je dlouhej výčet a spousta nápadů jak načerpat energii .
Já se teda v lese bojím, jsem moc citlivá a citím každou bludičku a černou duši a to mě ruší .
Když jdu s někým, strach nemám.

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#44 1. 4. 2012 10:22

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

vera napsal(a):

ten spánek mi nejde...

Tak to je něco špatně, spánek skutečně nabíjí nejvíc a odpočinek .
Já mám teda spoustu neduhů ,ale spaní  mi jde krásně .

Není tady

 

#45 1. 4. 2012 10:25

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

PPavlaa napsal(a):

novavila napsal(a):

Ivana napsal(a):

Nejvíc mi pomáhá se pořádně vyspat - třeba i 12-14 hodin v kuse. Pak číst si pěknou knížku nebo zajímavý časopis. Vycházky do přírody, jdu klidně sama, nebojím se, myslím si, že v lese moc vrahů a násilníků na turisty nečíhá. Potom plavání v bazénu a odpočinek ve vířivce. Pokec s kamarádkami spojený s kafem, vínem, pivem apod. Cestování. Památky. Moře. V poslední době, asi měsíc a kousek chodím 3x týdně cvičit do Expresky - jen půl hodiny a je to super. A každý týden jóga. A ještě dceřina fenečka, můžu mít jakkoli hnusnou náladu, být unavená, otrávená, bolet mě hlava a jak si můžu pohladit Orinku, tak jsem jak znovuzrozená.

To je dlouhej výčet a spousta nápadů jak načerpat energii .
Já se teda v lese bojím, jsem moc citlivá a citím každou bludičku a černou duši a to mě ruší .
Když jdu s někým, strach nemám.

Ano zvířata jsou užasnej zdroj energie , když mi naše nemladší kočka lehne na prsa, citím tu horkou energii , která z ní sálá , často když je mi blbě , sama přijde a léčí mně.

va

Prostě citím víc než ostatní lidi .
Třeba v domě, který si pořídila dcera se bojím taky a moje vnučka taky, jak známo děti cítí hodně i nadpřirozené bytosti .Jinak se tam nikdo nebojí, nikdo nic divnýho necítí .

Není tady

 

#46 1. 4. 2012 10:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak získáváte enegii ?

tohles tak měla vždycky, žes to takhle cítila ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#47 1. 4. 2012 10:43

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

PPavlaa napsal(a):

tohles tak měla vždycky, žes to takhle cítila ?

Myslím že jo.
Já jsem si myslela, že jsem prostě strašpytel, ale je mi divný, že to dítě reaguje úplně stejně, ona o tom  často mluví, přitom je to jinak spokojená vyrovnaná holčička, žádnej hyperaktivní nervák .

Není tady

 

#48 1. 4. 2012 10:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak získáváte enegii ?

strašpytel určitě ne, jsou místa, kde se člověk cítí špatně, nepříjemně, aniž by měl důvod. anebo zase příjemně. asi tohle dokážeš fakt vnímat víc, jak ostatní lidi.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#49 1. 4. 2012 18:26

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jak získáváte enegii ?

Tak tohle já nikdy nikde necítím. Ani tam, kde mám podle všech kolem cítit pozitivní energii. Prostě jsem na tohle úplně tupá. Bojím se jen fyzických lidí - zlodějů, násilníků, vrahů. A s těmi si myslím, že se setkám spíš ve městě, než v lese na procházce, leda by mě tam někdo sledoval a na to si dávám pozor. V lese se bojím akorát, že se ztratím, takže vyrážím s mapou a pouze po turistických značkách. Jak dlouho nevidím značku, radši se vrátím,než bych bloudila. Jojo, já jsem holt ten materialista.

Není tady

 

#50 1. 4. 2012 18:46

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Jak získáváte enegii ?

Ivana napsal(a):

Tak tohle já nikdy nikde necítím. Ani tam, kde mám podle všech kolem cítit pozitivní energii. Prostě jsem na tohle úplně tupá. Bojím se jen fyzických lidí - zlodějů, násilníků, vrahů. A s těmi si myslím, že se setkám spíš ve městě, než v lese na procházce, leda by mě tam někdo sledoval a na to si dávám pozor. V lese se bojím akorát, že se ztratím, takže vyrážím s mapou a pouze po turistických značkách. Jak dlouho nevidím značku, radši se vrátím,než bych bloudila. Jojo, já jsem holt ten materialista.

Já to cítím a bohužel to funguje i tak, že tím mohu někoho přitáhnout , když moc myslím na to, že by mě mohl někdo přepadnout .
Ale fakt je, že na výletě často potkáváme samotné ženy , za Prahou chodí samy po lese a zatím to všechny přežily big_smile

Můj kamarád je takovej svatej človíček a ten celý léto cestuje sám , spí pod širákem, jede třeba i do Nízkých Tater a nikdy ho nikdo nepřepadl, ani lidi a ani zvířata .
On je fakt takovej hodnej a otevřenej světu, asi ho chrání andílci no.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů