Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 2. 5. 2012 19:57

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Jak získáváte enegii ?

REŇAS napsal(a):

Vilemína napsal(a):

REŇAS napsal(a):


[/b]

Ano mám a děkuji moc hjarta
Pro někoho možná těžko pochopitelné,ale opravdu i ten každý den,který prožiju s tím,že zatím je vše o.k.,je dobrou motivací k tomu mít tu pozitivní energii i když se né všechno vždy musí dařit,člověk,už ví,že vše se dá nějak zvládnout,když je zdraví...

Vůbec nemusíš děkovat. Rozumím ti, zrak je velice důležitý. V tvém případě neexistuje možnost, že by se to zlepšilo třeba operací?

Né, bohužel. Jistá dr.,když byla ta možnost a nějaká šance to ani nezkusila..  a dnes se to ,už dá operovat,ale někomu viditelnost očí zůstane malá,někomu zůstanou jen zbytky zraku a jinému,už ani to nepomůže..a oslepne. U mně to může dojít do takového stavu ze dne na den,to se nedá předvídat. Jsem takový složitější případ,no.. Ale tak snad to bude tak nějak dobré, musí být!! wink

Líbí se mi tvůj optimismus, to myslím vážně.

Není tady

 

#252 2. 5. 2012 20:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

lupina montana napsal(a):

Tak o tom žádná, že i smile .....byla spíše řeč o tom, že pokud dejme tomu žije v domě několik generací rozhádaných, nebo lakotných, nebo dokonce vražda/sebevražda, že se to může takříkajíc zapsat do zdí. To pak je třeba dům na prodej a ač prázdný, působí pochmurně. Nemluvím samosebou o domě hnusném už napohled, nebo tak....
Ale protože lidi vytvářejí nesmírně silé energie, můžou to taky přemazat, přebít....a protože nás má pánbožko všelijakých, někomu dokonce jistá pochmurnost může dělat dobře smile
Pozorovala jsem, že lidi, co jsou jakoby utemovaní, stažení, zauzlovaní, mívají rádi silná jinová místa - teda místa se silnou a relativně čistou zemskou energií, která stoupá vzhůru a jakoby načechrává, rozvolňuje. (pěkný hřbitovy, třeba) A záleží na stavu utemovanosti, jak dlouho a jak často to dělá dobře.
A naopak, samozřejmě.

Prosím - čo je utemovanost?
Inak, prebi sa dá všetko... ale chce to asi dobre vykadi šalviou či kadidlom, možno aj kňaza či exorcistu zavola wink ....
Ja som ale asi nejaká divná. Pozitívne miesta väčšinou vnímam, hoci slabšie, ale o mojom zamilovanom mieste v mestečko Vieste na talianskom polostrove Gargano som až po čase zistila, že tam starosta zdradil občanov, vpustil Saracénov, ktorí tam na jednom kameni sali 1 500 žudí, vrátane žien a detí - a vrátane celej richtárovej rodiny, samozrejme. kapitulation grater A ja som fakt asi necítila nič, ani keď mi ukazovali vyhĺbený jarček, kadiaž odtekala krv... hmm

Upravil(a) Selima (2. 5. 2012 20:31)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#253 2. 5. 2012 20:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

Judyna napsal(a):

Víte, kde mně je kromě řeky - mezi stromy a kameny, ještě dobře? Na hřbitovech. Zdráhám se napsat, že tam získávám energii, to snad ne. Ale odpočinu si tam, je tam klid.

U nás zopár premenili na parky, už sa tam nepochováva. A za dedinou, odkiaž pochádzal deduško, ma uchvátil židovský cintorín v lese. On bol asi v zásade smutný - z okolia všetkých Židov deportovali alebo vysahovali - ale na prechádzke pôsobil idylicky.
Ad feng-šuej: ja tomu až tak neholdujem, ale pár vecí asi funguje. A ja napríklad na smr nenávidím točité schody - ešte díva sa zdola OK, ale chodi po nich je za trest... Rovnako kovové deravé "sitá"....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#254 2. 5. 2012 20:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

Judyna napsal(a):

Tak jsem trochu popřemýšlela, když jsem četla od Lupi, že např modříny nemusí, tak mě to udivilo. Nejsem zrovna ten citlivý typ, který by cítil pozitivní či negativní energii (nebo možná ano a říkám tomu prostě jen, že mi je tam dobře či špatně),ale jednou jsem na svých cestách našla krásný kámen. Takový tmavě šedý až černý, lesklý a neobvykle těžký. Moc se mi líbil, tak jsem si ho dovezla domů, ale nemohla jsem ho doma mít. Nějak jsem se ho bála, vůbec jsem z něj neměla dobrý pocit. Dala jsem ho tedy na balkon - schovala mezi květináče, ale i tam vadil. Ale já se ho bála i vyhodit. Nakonec jsem to udělala. Ještě nikdy jsem nic tak negativního v přírodě necítila (ani tak silně pozitivního). Přitom byl tak krásný. Tak mě po čase napadlo, jelikož jsme na uranu, že ho ten kámen možná obsahoval víc, než je zdrávo. Trošku jsem hledala na netu a zřejmě to byl uraninit.

Niektoré veci proste možno majú "svoje miesto" a netreba ich sahova.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#255 2. 5. 2012 20:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

Judyna napsal(a):

Já byla nadšená z lesního hřbitova ve Zlíně. To je nádhera. A pak jeden malý vesnický hřbitůvek na severu Slovenska, s malovanými dřevěnými kříži. Ten byl taky krásný.

Židovský hřbitov v Boskovicích znám, byla jsem tam několikrát, ale možná ještě váíc se mi líbí židovský hřbitov v Třebíči. Ty náhrobky "vrostlé" do stromů jsou okouzlující.

I V Salzburgu mají takový krásný hřbitůvek, pod skalou. A pak myslím v Hallstattu, tam mě zaujalo, jak malé hroby tam mají. Tam se snad ani rakev nemůže vydat.
Jo Hallstatt, to je místo, kde jsem se cítila velice dobře. Tak nádherný vzduch, jaký byl u toho jezera, je málokde. Taky do toho pršelo, tak to bylo umocněno i tou vodou shora.

Pripomenula si mi cintorín prenesený na ostrov na Oravskej priehrade zo zatopenej osady Slanica - insitné obrázky a sochy, žudovo-umeelcké dielka na prakticky každom náhrobku, každom hrobe... Paráda. Ja mám rada insitu a na tom ostrove to má svoju atmosféru... Bola som tam pred vyše rokom, koncom mája, a bola to nádhera.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#256 2. 5. 2012 20:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

koniklec napsal(a):

Judyna napsal(a):

Proto ten můj kamarád nikdy neměl problémy, přitom přespává běžně v hlubokým lese u nás i na Slovensku . Protože on jde s důvěrou , s láskou  a ví ,  že se stane jen to, co se má stát .

Také jsem spávala v lese, je fakt, že ne sama, ale ta představa mi vůbec není proti. Čeho bych se měla v lese bát? Víte, jak nádherná jsou tam rána?

No v našem lese asi ne, kromě extrémní náhody nějakého zatoulaného magora. Ale třeba už na Slovensku by mě zajímalo, jestli by nějaký oprasklý medvěd pobral, že přichází s důvěrou a láskou. Nebo jestli by ten člověk láskyplně nechal sežrat a říkal si "mělo to tak být, a se méďa napapá" big_smile

Medvede sú pomerne plaché a treba za nimi do hlbokých lesov, v noci, a by extrémne ticho, Keď ležíš a spíš, nechá a (ak teda nemᚠna chrbte otvorený batoh s voňavým žrádlom) - lebo na rozdiel od žudí útočí len z hladu (a žudí nežerie), strachu alebo pri obrane teritória. To mi prosím povedal oravský biológ, pôvodom z Madridu big_smile , ktorého koníčkom je zbieranie medvedích hov... exkrementov.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#257 3. 5. 2012 7:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak získáváte enegii ?

ktorého koníčkom je zbieranie medvedích hov... exkrementov
Se zvonečkama? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Horský vůdce v Tatrách říká turistům: „Jsou tady medvědi, choďte proto pouze po vyznačených cestách. Tady máte zvonečky a pořád zvoňte. A hlavně se vyhýbejte cestám s medvědím trusem!“
„Jak ale poznáme, že je to zrovna medvědí trus?“
„Jsou to takové velké hromady plné zvonečků.“


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#258 3. 5. 2012 8:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak získáváte enegii ?

lol


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#259 4. 5. 2012 5:36

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Jak získáváte enegii ?

Selima napsal(a):

koniklec napsal(a):

Judyna napsal(a):

Proto ten můj kamarád nikdy neměl problémy, přitom přespává běžně v hlubokým lese u nás i na Slovensku . Protože on jde s důvěrou , s láskou  a ví ,  že se stane jen to, co se má stát .

Také jsem spávala v lese, je fakt, že ne sama, ale ta představa mi vůbec není proti. Čeho bych se měla v lese bát? Víte, jak nádherná jsou tam rána?

No v našem lese asi ne, kromě extrémní náhody nějakého zatoulaného magora. Ale třeba už na Slovensku by mě zajímalo, jestli by nějaký oprasklý medvěd pobral, že přichází s důvěrou a láskou. Nebo jestli by ten člověk láskyplně nechal sežrat a říkal si "mělo to tak být, a se méďa napapá" big_smile

Medvede sú pomerne plaché a treba za nimi do hlbokých lesov, v noci, a by extrémne ticho, Keď ležíš a spíš, nechá a (ak teda nemᚠna chrbte otvorený batoh s voňavým žrádlom) - lebo na rozdiel od žudí útočí len z hladu (a žudí nežerie), strachu alebo pri obrane teritória. To mi prosím povedal oravský biológ, pôvodom z Madridu big_smile , ktorého koníčkom je zbieranie medvedích hov... exkrementov.

Doufám, že je po důkladném rozboru uchovává.tummenupp A asi se to, chlapci, trochu pronese, tipovala bych, že takový produkt řádně živeného huňáče nebude z nejlehčích.....big_smilebig_smilebig_smile

Upravil(a) Delahey (4. 5. 2012 5:37)


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#260 4. 5. 2012 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak získáváte enegii ?

tipovala bych, že takový produkt řádně živeného huňáče nebude z nejlehčích
A co teprve, když je plnej zvonečků... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#261 6. 5. 2012 7:42

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Jak získáváte enegii ?

helena napsal(a):

tipovala bych, že takový produkt řádně živeného huňáče nebude z nejlehčích
A co teprve, když je plnej zvonečků... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Žeby bonus ?big_smilebig_smilebig_smile


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#262 6. 5. 2012 7:44

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Jak získáváte enegii ?

Energii dobíjím v přírodě, cestováním, četbou, hudbou ...a bude to znít divně, prací.big_smilebig_smilebig_smile


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#263 6. 5. 2012 11:08

Marhye@centrum.cz
Zablokovaný
Registrovaný: 6. 5. 2012
Příspěvky: 6

Re: Jak získáváte enegii ?

Delahey napsal(a):

Energii dobíjím v přírodě, cestováním, četbou, hudbou ...a bude to znít divně, prací.big_smilebig_smilebig_smile

Ty hlavě dobíjíš energii rytím do lidí , saješ , ani nemůžeš dospat jak se těšíš jak to někomu někde nandᚠJuditadurynska z xchatu.cz big_smile
Ale moc to nepomáhá, když se budíš ráno ve čtyři ........já spinkám do devíti.......big_smilebig_smile

Není tady

 

#264 6. 5. 2012 11:11

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jak získáváte enegii ?

To píšeš o sobě ne? Ty potřebuješ rytí k životu:-) proč nejsi radši s rodinou?

Není tady

 

#265 6. 5. 2012 12:21

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Jak získáváte enegii ?

Jo a taky mi energii dobíjejí polodrahokamy. Třeba na krku nosím pořád deseticentimetrový horský křišál.smile


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#266 6. 5. 2012 12:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak získáváte enegii ?

10 cm ? a to sis ještě neublížila ? :-)))


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#267 6. 5. 2012 12:45

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Jak získáváte enegii ?

PPavlaa napsal(a):

10 cm ? a to sis ještě neublížila ? :-)))

Neboj,je na dost dlouhém silném řetízku a zasazený. Nemá žádné ostré hrany a vyjde přesně, no, víš kam.....big_smilebig_smile
big_smile


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 

#268 6. 5. 2012 13:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jak získáváte enegii ?

Delahey napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

10 cm ? a to sis ještě neublížila ? :-)))

Neboj,je na dost dlouhém silném řetízku a zasazený. Nemá žádné ostré hrany a vyjde přesně, no, víš kam.....big_smilebig_smile
big_smile

tummenupp
já mám křišál pověšený v okně

Není tady

 

#269 7. 5. 2012 14:38

Delahey
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 1. 2012
Příspěvky: 250

Re: Jak získáváte enegii ?

aprill napsal(a):

Delahey napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

10 cm ? a to sis ještě neublížila ? :-)))

Neboj,je na dost dlouhém silném řetízku a zasazený. Nemá žádné ostré hrany a vyjde přesně, no, víš kam.....big_smilebig_smile
big_smile

tummenupp
já mám křišál pověšený v okně

Polodrahokamy mám ve skleněném válci s vodou, svítí na ně slunce. Nádherně mění barvy a tvary.stolt


SKUTEČNOST PŘEDSTIHNE KAŽDOU FANTAZII, PONĚVADŽ FANTAZIE PŘECE JEN MUSÍ POČÍTAT S JAKOUSI PRAVDĚPODOBNOSTÍ.

                                                                                 Mark Twain

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů