Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 4. 2012 20:52

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: Spaní ve vlastní postýlce?

Já jsem zastánce spaní ve vlastní postýlce. Syna jsem to naučila vlastně od miminka, ve čtyřech měsících už spal ve svém pokojíku, měla jsem otevřené dveře k sobě. On se naučil mít rád svůj prostor a klid. Máme dvoupokoják, rádi koukáme večer na telku a syn u toho neusne. Navíc i já mám ráda večer po "šichtě" s děckama svůj klid. Večer čteme pohádky ke spaní, pac a pusu a hotovo big_smile Ráno si k nám může přijít lehnout. S malou to budu dělat stejně. Už brzy ji dám taky do pokojíku i na noc.


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#27 15. 4. 2012 21:41

LuckaN
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2012
Příspěvky: 1

Re: Spaní ve vlastní postýlce?

Já preferuji postýlku, i když ne vždy se to dá dodržet. Dokud jsem kojila, měla jsem postýlku v ložnici, poté se přestěhovali do svojí postele a pokojíčku. Občas v noci přijdou za námi - hlavně když jsou nemocní - to je pak necháme spát u nás, ale jinak spí ve své posteli. Takže vlastní postýlka, ale ne za každou cenu, každé dítě je přece jen jiné a potřebuje něco jiného a třeba i delší dobu na přizpůsobení se - spát samo. smile PS: občas u nás usnuli i při kojení, když jsem byla unavená a brala si je na kojení do postele a usnula při tom dřív než oni wink

Není tady

 

#28 28. 5. 2012 16:16

angeloo123
♥------
Registrovaný: 26. 5. 2012
Příspěvky: 13

Re: Spaní ve vlastní postýlce?

LuckaN napsal(a):

Já preferuji postýlku, i když ne vždy se to dá dodržet. Dokud jsem kojila, měla jsem postýlku v ložnici, poté se přestěhovali do svojí postele a pokojíčku. Občas v noci přijdou za námi - hlavně když jsou nemocní - to je pak necháme spát u nás, ale jinak spí ve své posteli. Takže vlastní postýlka, ale ne za každou cenu, každé dítě je přece jen jiné a potřebuje něco jiného a třeba i delší dobu na přizpůsobení se - spát samo. smile PS: občas u nás usnuli i při kojení, když jsem byla unavená a brala si je na kojení do postele a usnula při tom dřív než oni wink

Jsem natom stejně NEPOVOLENA REKLAMA

Není tady

 

#29 16. 5. 2013 22:48

TL
♥------
Registrovaný: 16. 5. 2013
Příspěvky: 4

Re: Spaní ve vlastní postýlce?

Pokud sháníte dětský nábytek, zde je zajímavý tip kde mají hezké věci nepovolená reklama

Upravil(a) AndreaP. (17. 5. 2013 19:38)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů