Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 3. 2012 22:28

Loo
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2012
Příspěvky: 4

Existuje napravený nevěrník?

Dobrý večer všem,

Je normální flirtovat na chatu a scházet se imrvere s jinými ženami? Tahat si je do bytu? Je normální jezdit s nimi pod stan na celý týden když já o tom nevím? Psát svým bývalým, že jsou ženy jeho snů a že byly nej? Je normální žádat mě o ruku a přitom se tahat s jinýma? Je normální najíst se a obléct se do vyžehlené košilky, tvrdit mi, že jde k zubaři nebo na fotbal s KLUKAMA (Ano miláčku, jen s klukama proboha, už toho nech....) a přitom jít za jinou? Vše ověřeno a posléze přiznáno... Je normální nacházet ve společném lůžku rudé vlasy když já jsem bruneta? Prý jen kamarádka, neměla chudinka kde přespat a on mi o tom zapomněl říct. Na facebooku se tulí každou chvíli k jiné osobě, celý rok tam nedal ani jedinou naši společnou fotku ani žádný komentář, zato bab jak žab, každý den nová... je normální, že byl celou dobu našeho vztahu na seznamce a odepisoval a dával si rande?? Je normální, že váhá s kým pojede na dovču k moři? jestli semnou nebo nějakou kamarádkou, která se prý  už moc těší a koupila si plavky a vzala volno v práci..chuděrka a co ted má dělat?? Prý nejsem dost tolerantní... tak nevím. Vídávali jsme se pak i  jen 3x do měsíce,, on podnikatel, nemá čas se zamnou po celém dni zastavit přestože to má ke mě 10 min autem, ale jak se jednalo o nějaký koncert nebo pitku s kamarádama, jel klidně i v deset večer až do čech? ... a vadná jsem nakonec já... protože mu nevěřím... lhal mi tak 50x minimálně. Tak kdo je tady na chocholouška?? On se stále chce vracet, pořád slibuje... máte někdo zkušenost s takovým typem člověka? On ví, že mě tím trápí, evidentně to má na párku, s mými city si zahrává a přesto že ví, jak těžce to nesu, nedá mi košem.. a když se s ním rozejdu já, tak dolézá... tak proč si sakra neužije tu svoji volnst a nedá pokoj? Je to těžký citový teror. Děkuji všem za odpovědi...asi si zajdu

Není tady

 

#2 27. 3. 2012 22:50

majkafa
Host

Re: Existuje napravený nevěrník?

Proč dobrovolně podstupuješ těžký citový teror?
Nemusíš. Když nebudeš chtít.

 

#3 27. 3. 2012 23:04

Loo
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2012
Příspěvky: 4

Re: Existuje napravený nevěrník?

to je složité... zprvu je to šok, říkᚠsi, "to byl snad nějaký omyl, přece není takový..." a hlavně chceš tomu věřit, takže když se vytasil s "vysvětlením" tak jsem to přijala, ale už jsem byla opatrná...pak se to stalo znova, takže znova kudla do zad... a pak už člověk tak nějak otupí a hlavně... mě velmi přitahuje. Nevím čím to je,spíš by mě zajímalo, jestli někdo už taky někoho s takovým žaludkem poznal. Já bych si teda takhle sobecky se zamilovaným člověkem nezahrávala... a taky bych ráda znala názory jiných žen, jestli je skutečně chyba v mé netolerantnosti anebo v tom co dělá... dokonale mě totiž zblbnul...a to jsem si o sobě myslela, že jsem docela inteligentní...

Není tady

 

#4 28. 3. 2012 8:02

green
♥♥-----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 36

Re: Existuje napravený nevěrník?

Myslím si ,že se nikdy nezmění.Znám několik nevěrníků v mým okolí a jsou stejní 20..30 let.Akorát věkem se trošku unavili.Omlouvám se ,ale pro toho Tvýho přítele je pojmenování "nevěrník" ještě docela slušný slovo.Až budeš jednou nad věcí,uvidíš jak s Tebou dokonale mával.

Není tady

 

#5 28. 3. 2012 8:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Existuje napravený nevěrník?

Je normální být s někým, kdo "mě tím trápí, evidentně to má na párku, s mými city si zahrává a přesto že ví, jak těžce to nesu, nedá mi košem.. a když se s ním rozejdu já, tak dolézá"?
Možná by ses neměla "omlouvat" způsobem "dokonale mě totiž zblbnul", ale přiznat si to podstatný - "hlavně... mě velmi přitahuje" - a pak se rozhodnout, jestli ta "přitažlivost" je silnější, než "těžký citový teror".

Upravil(a) helena (28. 3. 2012 8:21)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 28. 3. 2012 8:25

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo napsal(a):

to je složité... zprvu je to šok, říkᚠsi, "to byl snad nějaký omyl, přece není takový..." a hlavně chceš tomu věřit, takže když se vytasil s "vysvětlením" tak jsem to přijala, ale už jsem byla opatrná...pak se to stalo znova, takže znova kudla do zad... a pak už člověk tak nějak otupí a hlavně... mě velmi přitahuje. Nevím čím to je,spíš by mě zajímalo, jestli někdo už taky někoho s takovým žaludkem poznal. Já bych si teda takhle sobecky se zamilovaným člověkem nezahrávala... a taky bych ráda znala názory jiných žen, jestli je skutečně chyba v mé netolerantnosti anebo v tom co dělá... dokonale mě totiž zblbnul...a to jsem si o sobě myslela, že jsem docela inteligentní...

"Si netolerantní sobecká mrcha,která myslí jen na sebe a dokonce ti vadí i vlasy od cizích ženských v posteli?"
Jestli v sobě najdeš zbytek vl.sebeúcty,pošli ho def.do kytek.Nevím proč,ale při čtení všeho toho,kolik má bab,jsem si vzpomněla na psy - ani ty nejsou tak promiskuitní.A já osobně bych měla s takovým proutníkem už jen hrůzu si dát pusu,aby mě nenakazil.Nereaguj na smsky,neber telefony a řekni mu na plnou hubu něco hodně peprného,když tě bude chtít kontaktovat dál.

Nechápu,pokud si tedy alespon trochu inteligentní,že tohle si musíš nechat radit.

Není tady

 

#7 28. 3. 2012 9:17

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Existuje napravený nevěrník?

Taky jsem kdysi našla zrzavé vlasy v posteli pod polštářem na mém pyžamu a na ručnících ...jj, mělo to rychlý konec.
Loo, sama víš, že tohle není vztah, ale trápení....tedy pro tebe. Těch nemocí bych se taky bála nejvíc.

Není tady

 

#8 28. 3. 2012 10:38

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Existuje napravený nevěrník?

Nechápu, co bys od nás chtěla slyšet.
Sama víš, že to nenív pořádku a je jedno jestli je to dle něj "normální" nebo jestli jsi netoleratní. Pokud ti to vadí , rozejdi se sním a nevracej se k němu.
Pokud ti to nevadí, tak si zvykni a přestan ověřovat a hledat další důkazy.

Není tady

 

#9 29. 3. 2012 10:41

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Existuje napravený nevěrník?

Já si myslím, že to normální je. Pokud to partnerka akceptuje .......
Myslím si, že "normální" není ta partnerka, že je "na chocholouška", patrně trpí nějakými bludy, když má pocit, že s ním "má vztah".


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#10 29. 3. 2012 10:54

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo, neptej se, co je normální, ale co chceš akceptovat.
Mᚠprávo volby.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#11 29. 3. 2012 13:36

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Existuje napravený nevěrník?

Přesně tak, radši se ptej, jestli takhle chceš žít dál.

Není tady

 

#12 29. 3. 2012 16:45

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Existuje napravený nevěrník?

na tohle se dá říct jediné..holka, nohy na ramena a utíkat !!!

tohle bych nedala..kolik vám je? kdybys s ním měla dítě, budeš uvázaná jako pes u boudy a on se honil jako mraky o to víc..


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#13 30. 3. 2012 9:33

katerffina
♥♥♥♥---
Místo: Domažlicko
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 456

Re: Existuje napravený nevěrník?

To je tak smutný.... A těžký, když je tam ta přitažlivost. A bolí to o to víc. Úplně tě chápu, že si o tom chceš popovídat a postěžovat si aspoň tady. A neboj se, takhle to nevypadá, ale nejsi zdaleka sama, které se jaksi nepřekryly přání a sny s realitou. pussa
Vlastně mne napadá, že takovéhle chování tu tvoji lásku a touhu brzy spolehlivě zabije, takže budeš vysvobozena! smile
Jo a myslím, že JE to k.r.e.t.i.n.o a primitiv. Tak big_smile

Upravil(a) katerffina (30. 3. 2012 9:46)


Matyášhttp://lb2m.lilypie.com/eB8Rp1.png
Jakub 14
Pavel 15

Není tady

 

#14 30. 3. 2012 11:29

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo, ještě jsem se chtěla zeptat: tys dala do názvu svého vlákna otázku, zda existuje napravený nevěrník, proč?


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#15 30. 3. 2012 16:27

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo asi věří tomu, že někde existuje nějaký recept, jak z notorického nevěrníka udělat totálně zamilovaného chlapa, který má oči jen pro tu svoji jedinou wink

Loo, nevěř tomu, takový recept zkrátka a dobře neexistuje pussa Notorický chlap-nevěrník dá pokoj teprve až na stará kolena, když se přihlásí nemocná prostata, dřív ne ... hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#16 30. 3. 2012 17:20

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Existuje napravený nevěrník?

Kiara napsal(a):

Loo asi věří tomu, že někde existuje nějaký recept, jak z notorického nevěrníka udělat totálně zamilovaného chlapa, který má oči jen pro tu svoji jedinou wink

Ale existuje ... např. kastrace vykrmením do morbidní obezity. Viděla jsem, je to děsivé a v podstatě trest pro oba.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#17 30. 3. 2012 17:44

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Existuje napravený nevěrník?

smile Tak to už je extrém ... smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#18 30. 3. 2012 18:07

Loo
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2012
Příspěvky: 4

Re: Existuje napravený nevěrník?

Ahoj, zdravím všechny...
pozn.pro Bramborku: Na rozdíl od těch jiných kopretinek jen já jsem jezdila za jeho rodiči a na rodinné oslavy, bydleli jsme spolu - probém však byl kdykoliv jsem vytáhla nohy z domu - takže ano, jakýsi vztah tam byl a ty jeho sliby a kecy o tom, jak si mě chce vzít.. vlastně i ted po rozchodu (už skoro 3 měsíce se úspěšně bráním setkání), kdy mi už opravdu došla trpělivost mi stále píše a volá a fnuká.. tak jsem mu řekla, že to by se musel moc změnit, musel by udělat něco ohromně dojemného a hlavne: Mě všem veřejně přiznat.. ony totiž ty jeho princezny podle mě ani nevěděly, že mě ON žádá snad každý týden o ruku, že mi tvrdí jak mě miluje atd.. pokud vůbec o mě věděly.. a tady naráží kosa na kámen... pořád se jen vymlouvá.. snaží se mě přimět čekat, až odevzdá zakázku, až daně..až až až... víte, když si chlap s nějakou ženou nerozumí, tak se s ní prostě rozejde... a vlastně by měl být rád, že se jí zbavil , pokud měl skutečně pocit, že mu ubírá svobodu. Zákeřnost vidím v tom, že se mi pořád ozývá a nenechá mě tak, čímž mi otevírá rány a já protože stále miluju ten sen, který jsem na začátku vztahu měla, ty představy.. a je mi velmi těžké se s nimi nadobro rozloučit, tak si tu sms od  něj vždy přečtu anebo zvednu tel..a tak nějak se pořád motám v kruhu. Možná se to dá celé shrnout jako naivita. Ale tak mi dámy povězte, proč mě nenechá být, když má kolem sebe tolik jiných.. baví ho mě trápit? Nebo je  možné, že mě nějakým divným způsobem má rád? na soužití to stejně není, cítím se dost sama a ubírá mi to energii..

Není tady

 

#19 30. 3. 2012 19:14

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Existuje napravený nevěrník?

A nakonec se všichni sejdete na kožním či infekčním. To je síla ! Já bych si o takového chlapa ani kolo neopřela a mohl by mít cokoliv dumbom

Není tady

 

#20 30. 3. 2012 22:11

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo napsal(a):

Ahoj, zdravím všechny...
pozn.pro Bramborku: Na rozdíl od těch jiných kopretinek jen já jsem jezdila za jeho rodiči a na rodinné oslavy, bydleli jsme spolu - probém však byl kdykoliv jsem vytáhla nohy z domu - takže ano, jakýsi vztah tam byl a ty jeho sliby a kecy o tom, jak si mě chce vzít.. vlastně i ted po rozchodu (už skoro 3 měsíce se úspěšně bráním setkání), kdy mi už opravdu došla trpělivost mi stále píše a volá a fnuká.. tak jsem mu řekla, že to by se musel moc změnit, musel by udělat něco ohromně dojemného a hlavne: Mě všem veřejně přiznat.. ony totiž ty jeho princezny podle mě ani nevěděly, že mě ON žádá snad každý týden o ruku, že mi tvrdí jak mě miluje atd.. pokud vůbec o mě věděly.. a tady naráží kosa na kámen... pořád se jen vymlouvá.. snaží se mě přimět čekat, až odevzdá zakázku, až daně..až až až... víte, když si chlap s nějakou ženou nerozumí, tak se s ní prostě rozejde... a vlastně by měl být rád, že se jí zbavil , pokud měl skutečně pocit, že mu ubírá svobodu. Zákeřnost vidím v tom, že se mi pořád ozývá a nenechá mě tak, čímž mi otevírá rány a já protože stále miluju ten sen, který jsem na začátku vztahu měla, ty představy.. a je mi velmi těžké se s nimi nadobro rozloučit, tak si tu sms od  něj vždy přečtu anebo zvednu tel..a tak nějak se pořád motám v kruhu. Možná se to dá celé shrnout jako naivita. Ale tak mi dámy povězte, proč mě nenechá být, když má kolem sebe tolik jiných.. baví ho mě trápit? Nebo je  možné, že mě nějakým divným způsobem má rád? na soužití to stejně není, cítím se dost sama a ubírá mi to energii..

Loooooooooooooooooo, kdybys mu ty telefony nezvedala a přestala odpovídat na nicneříkající sms, bylo by ti už líp. Sama si vždycky roztočíš to kolečko, ve kterém pořád běháš.
Co "ohromě dojemného" by měl udělat? Přijet na bílém koni, volat tvé jméno a vzít tě do Paříže na víkend? Hmmmm, hezký gesta, ale já bych byla raději, kdyby mě začal respektovat, vážit si mě a přestal mě neustále podvádět. To by pro mně bylo ohromný gesto. Ale jasný, každá to máme hozený jinak....
A to tvoje "všem přiznat"...jak to jako myslíš? Představit tě všem svým bývalým a současným milenkám jako "tak tuhle si vezmu"? To jako fakt? Ale tak jo, on si tě třeba i vezme, udělá ti dítě, ale s milenkama nepřestane...
To se fakt nebojíš, že od něj něco chytíš?

Není tady

 

#21 31. 3. 2012 7:15

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Existuje napravený nevěrník?

Něco ohromného...nějaký velký gesto... no, hmm...
Aby mělo gesto  cenu "velkého", nesmíš ho očekávat.
Dále by nemělo býti použito záměrně jako odvolání toho špatného, ale jako potvrzení toho dobrého.
A hlavně by ti akceptace velkého gesta neměla zničit další život.
Jak to tu tak čtu,  tvůj protějšek nemá šanci dosáhnout při spáchání "velkého gesta" ani na jednu z podmínek.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#22 31. 3. 2012 7:23

majkafa
Host

Re: Existuje napravený nevěrník?

U mě by to nespravilo žádné gesto. Tento muž se přinejmenším několik let nezmění.
Mít děti s takovýmhle otcem - to je pro ty děti nefér, pokud ho znᚠa víš, jaký je, před jejich početím.
Když si čtu některé příběhy, ptám se, jestli jsem i já byla takhle ....... blbá?

 

#23 31. 3. 2012 9:13

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo napsal(a):

Ahoj, zdravím všechny...
pozn.pro Bramborku: Na rozdíl od těch jiných kopretinek jen já jsem jezdila za jeho rodiči a na rodinné oslavy, bydleli jsme spolu - probém však byl kdykoliv jsem vytáhla nohy z domu - takže ano, jakýsi vztah tam byl a ty jeho sliby a kecy o tom, jak si mě chce vzít.. vlastně i ted po rozchodu (už skoro 3 měsíce se úspěšně bráním setkání), kdy mi už opravdu došla trpělivost mi stále píše a volá a fnuká.. tak jsem mu řekla, že to by se musel moc změnit, musel by udělat něco ohromně dojemného a hlavne: Mě všem veřejně přiznat.. ony totiž ty jeho princezny podle mě ani nevěděly, že mě ON žádá snad každý týden o ruku, že mi tvrdí jak mě miluje atd.. pokud vůbec o mě věděly.. a tady naráží kosa na kámen... pořád se jen vymlouvá.. snaží se mě přimět čekat, až odevzdá zakázku, až daně..až až až... víte, když si chlap s nějakou ženou nerozumí, tak se s ní prostě rozejde... a vlastně by měl být rád, že se jí zbavil , pokud měl skutečně pocit, že mu ubírá svobodu. Zákeřnost vidím v tom, že se mi pořád ozývá a nenechá mě tak, čímž mi otevírá rány a já protože stále miluju ten sen, který jsem na začátku vztahu měla, ty představy.. a je mi velmi těžké se s nimi nadobro rozloučit, tak si tu sms od  něj vždy přečtu anebo zvednu tel..a tak nějak se pořád motám v kruhu. Možná se to dá celé shrnout jako naivita. Ale tak mi dámy povězte, proč mě nenechá být, když má kolem sebe tolik jiných.. baví ho mě trápit? Nebo je  možné, že mě nějakým divným způsobem má rád? na soužití to stejně není, cítím se dost sama a ubírá mi to energii..

no častější je varianta, žesi jí nechá " do zálohy". nemá čas, nemá čas, má moc práce ......, ale co kdyby se jednou její ...(dopln cokoliv) hodila?

Není tady

 

#24 31. 3. 2012 9:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Existuje napravený nevěrník?

Loo napsal(a):

Dobrý večer všem,

Je normální flirtovat na chatu a scházet se imrvere s jinými ženami? Tahat si je do bytu? Je normální jezdit s nimi pod stan na celý týden když já o tom nevím? Psát svým bývalým, že jsou ženy jeho snů a že byly nej? Je normální žádat mě o ruku a přitom se tahat s jinýma? Je normální najíst se a obléct se do vyžehlené košilky, tvrdit mi, že jde k zubaři nebo na fotbal s KLUKAMA (Ano miláčku, jen s klukama proboha, už toho nech....) a přitom jít za jinou? Vše ověřeno a posléze přiznáno... Je normální nacházet ve společném lůžku rudé vlasy když já jsem bruneta? Prý jen kamarádka, neměla chudinka kde přespat a on mi o tom zapomněl říct. Na facebooku se tulí každou chvíli k jiné osobě, celý rok tam nedal ani jedinou naši společnou fotku ani žádný komentář, zato bab jak žab, každý den nová... je normální, že byl celou dobu našeho vztahu na seznamce a odepisoval a dával si rande?? Je normální, že váhá s kým pojede na dovču k moři? jestli semnou nebo nějakou kamarádkou, která se prý  už moc těší a koupila si plavky a vzala volno v práci..chuděrka a co ted má dělat?? Prý nejsem dost tolerantní... tak nevím. Vídávali jsme se pak i  jen 3x do měsíce,, on podnikatel, nemá čas se zamnou po celém dni zastavit přestože to má ke mě 10 min autem, ale jak se jednalo o nějaký koncert nebo pitku s kamarádama, jel klidně i v deset večer až do čech? ... a vadná jsem nakonec já... protože mu nevěřím... lhal mi tak 50x minimálně. Tak kdo je tady na chocholouška?? On se stále chce vracet, pořád slibuje... máte někdo zkušenost s takovým typem člověka? On ví, že mě tím trápí, evidentně to má na párku, s mými city si zahrává a přesto že ví, jak těžce to nesu, nedá mi košem.. a když se s ním rozejdu já, tak dolézá... tak proč si sakra neužije tu svoji volnst a nedá pokoj? Je to těžký citový teror. Děkuji všem za odpovědi...asi si zajdu

loo, krucifix ženská, proč tohle trpíš ? chápala bych to, kdyby ti tohle všechno nevadilo, každej jsme nějákej, ale tobě to vadí a přesto s ním dál jsi. ty nemᚠžádnou sebeúctu ?
on se nezmění, pokud čekᚠna tohle.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 31. 3. 2012 9:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Existuje napravený nevěrník?

Bramborka napsal(a):

Loo, ještě jsem se chtěla zeptat: tys dala do názvu svého vlákna otázku, zda existuje napravený nevěrník, proč?

no protože ženský si bohužel myslívají, že chlap kurevník se kvůli nim změní. nebo že když jim na ruku navlékne snubní prsten, bude už jen jejich. a pak se diví, když je chlápek pořád stejnej.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů