Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 1. 4. 2012 19:37

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co si mám myslet?

novavila napsal(a):

To Dusička netuší, protože ona je těch chlapů tak nakřivo, že by je nejradši všechny obíhala a flirtovala s nimi od rána do noci a hlavně postelovala  big_smilebig_smile

To je pravda - s Dusičkou jsem ještě neposteloval, ale zapracuju na tom big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#202 1. 4. 2012 19:39

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co si mám myslet?

dusička napsal(a):

Nevím, přemýšlela jsem nad tím, proč máte Pavli, Vílo,pocit,že něco napíšu a vzápětí popřu. Není tomu tak. Asi píšu moc komplikovaně, nebo psát neumím, vyjádřím svou myšlenku možná pro Vás blbě, nechápu, že mi moje slova překrucujete, když to napíšu to samé jinými slovy, hned to vidíte jako překrucování, Přitom je myšlenka u mě stále jedna a ta samá.
Loučím se, už cítím že to moje psaní a nepochopení je ztráta energie. Jdu holce přečíst pohádku, pak žehlit, kouknout na hlas a mám v plánu holce začít háčkovat svetr.

duši, všechno co se děje kolem  má nás někam popostrčit,vlastně  i ta nevěra ti ukáže to co jsi neviděla nebo nechtěla vidět. a teď jen záleží na nás samých jestli se z toho poučíme nebo ne.

Není tady

 

#203 1. 4. 2012 19:39

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co si mám myslet?

Mikeš napsal(a):

novavila napsal(a):

To Dusička netuší, protože ona je těch chlapů tak nakřivo, že by je nejradši všechny obíhala a flirtovala s nimi od rána do noci a hlavně postelovala  big_smilebig_smile

To je pravda - s Dusičkou jsem ještě neposteloval, ale zapracuju na tom big_smile

kocoure, přečti si svůj vývoj o další milence jsi nepsal  lol

Není tady

 

#204 1. 4. 2012 19:44

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Co si mám myslet?

aprill napsal(a):

kocoure, přečti si svůj vývoj o další milence jsi nepsal  lol

Mᚠrecht, Dusičku nebrat big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#205 1. 4. 2012 19:52

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Co si mám myslet?

Mikeš napsal(a):

aprill napsal(a):

kocoure, přečti si svůj vývoj o další milence jsi nepsal  lol

Mᚠrecht, Dusičku nebrat big_smile

Nech toho nebo se vrátí a  rozjede tu tanečky a flirtíčky a kdo to má číst ?
Dusička, jak vidí povolnýho chlapa, tak ztrácí rozum.

Není tady

 

#206 2. 4. 2012 7:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co si mám myslet?

Co je násilný čin? Ohýbání kocoura?
Starýho kocoura nevohneš... nanejvejš zlomíš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png A co se zlomeným mackem? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Ale který ženský by se nelíbilo, kdyby pro ni manžel udělal to, co jí na očích vidí
Neudělá... protože to většinou nevidí, natož aby to nějak iracionálně vycítil. Když něco chci (nejen od chlapa), tak je nejlepší si o to říct, protože pak se těžko stane, že bych dostala něco jinýho nebo vůbec nic... a byla otrávená, že nemám to, co jsem si přála.
Ale myslela jsem,že by to dělali s láskou.
Víš, doktor Plzák kdysi psal, že stačí, když chlap udělá... aby dělal "s láskou" nebo "s radostí" už není až tak nutný. Uváděl takový hezký příklad - "Pane doktore, on sice luxuje, ale nedělá to s láskou..." http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#207 6. 4. 2012 23:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co si mám myslet?

Luxova nemusí, ale kefova by s láskou mohol, tam je ten rozdiel pozna.... big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů