Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 1. 4. 2012 17:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

dusička napsal(a):

Ale měl by udělat to, co by ta ženská chtěla,aby udělal. wink

yikes na to  je nějaký zákon? To musím hned oznámit manželovi godlike


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#152 1. 4. 2012 17:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co si mám myslet?

Bety napsal(a):

dusička napsal(a):

Ale měl by udělat to, co by ta ženská chtěla,aby udělal. wink

yikes na to  je nějaký zákon? To musím hned oznámit manželovi godlike

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#153 1. 4. 2012 17:51

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

Ještě doplňující otázka - on se smí zeptat, co by ta ženská chtěla nebo to má samostatně vytušit? (Někde jsem totiž četla, že ženský sice nevědí co chtějí, ale nepřestanou, dokud to nedostanou...)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#154 1. 4. 2012 17:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

PPavlaa napsal(a):

Bety napsal(a):

dusička napsal(a):

Ale měl by udělat to, co by ta ženská chtěla,aby udělal. wink

yikes na to  je nějaký zákon? To musím hned oznámit manželovi godlike

lol

Co se směješ, já nevím jestli musí dělat to co chce manželka nebo milenka nebo obě (příp. všechny) a ty se tady směješ..... to je mi už dopředu některých chlapů líto jak budou strhaný... roll


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#155 1. 4. 2012 17:53

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

Dovolím si tady citovat něco moc pěkného a moudrého, co napsal na babinetu  Axi.
Žena se totiž často v manželství stane  manželkou a matkou a zapomene být milenkou. Nebo si myslí, že už to není zapotřebí... A taky začne ohýbat muže k obrazu svému. Ohýbání je ale násilný čin. Myslím, že proto muži hledají sexuální intimitu jinde. I můj BM hledal sexuální intimitu jinde, protože jsem mu přestala být milenkou. A převážila materiální stránka vztahu.
__________________
Cituji:
Přijde mi, že v milenecké části vztahu platí spíš činy,dotek, vůně, chutě.
Slova jako nástroj rozumu jsou zde příliš mělká a neúčinná.
O lásce lze hovořit až tehdy, kdy partnera miluji, přijmu ho takového, jaký je a nesnažím se ho ohýbat k obrazu svému.
Ve chvíli, kdy ho ohnu a on tomu podlehne, si ho nakonec stejně nebudu vážit, nějaké jeho kouzlo se vytratí.
________________
Konec citace.
Ostatní nad a pod čárou je mé, pro ty, co nepoužívají hlavu, nebo mají potřebu si hloupě rýpat, místo zamyšlení.

Možná tuto chybu udělala i autorka tohoto vlákna. Ale život je laskavý, dává nám spoustu šancí, ne jenom jednu. Bůh nám dává čas, abychom prozřeli, abychom to příště udělali lépe. stolt

Upravil(a) majkafa (1. 4. 2012 18:22)

 

#156 1. 4. 2012 17:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co si mám myslet?

Bety napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Bety napsal(a):


yikes na to  je nějaký zákon? To musím hned oznámit manželovi godlike

lol

Co se směješ, já nevím jestli musí dělat to co chce manželka nebo milenka nebo obě (příp. všechny) a ty se tady směješ..... to je mi už dopředu některých chlapů líto jak budou strhaný... roll

bety, ty sem chodíš málo, ale když už, stojí to za to lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#157 1. 4. 2012 17:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co si mám myslet?

Bety napsal(a):

dusička napsal(a):

Ale měl by udělat to, co by ta ženská chtěla,aby udělal. wink

yikes na to  je nějaký zákon? To musím hned oznámit manželovi godlike

Ne není na to žádný zákon.
Ale který ženský by se nelíbilo, kdyby pro ni manžel udělal to, co jí na očích vidí. wink


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#158 1. 4. 2012 18:00

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

PPavloo nediv se když tady padají takovýto moudra:

majkafa napsal(a):

Dovolím si tady citovat něco moc pěkného a moudrého, co napsal na babinetu  Axi.
Žena se totiž v manželství stane  manželkou a matkou a zapomene být milenkou.

Která - ta Axiho? Že tak šmahem ocení ženy všeobecně... to je přece stejný, jako bych napsala, že chlapi v manželství jenom sednou s pivem k televizi...

To je stejně vtipný, jako když někdo napíše, že na veřejnou diskuzi dost známého magazínu vypisuje intimnosti proto, že chce mít soukromí....

Ještě že je dnes ten Apríl

Upravil(a) Bety (1. 4. 2012 18:03)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#159 1. 4. 2012 18:02

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

dusička napsal(a):

Ale který ženský by se nelíbilo, kdyby pro ni manžel udělal to, co jí na očích vidí. wink

Jo holka, jenomže to by se líbilo i chlapům ( a dokonce i rodičům, a dokonce i dětem) a proto bys to měla povinnost dělat? To bysme se všichni z toho za chvíli zbláznili (chtěla jsem napsat jiný slovo...)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#160 1. 4. 2012 18:03

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Co si mám myslet?

majkafa napsal(a):

Dovolím si tady citovat něco moc pěkného a moudrého, co napsal na babinetu  Axi.
Žena se totiž v manželství stane  manželkou a matkou a zapomene být milenkou. Nebo si myslí, že už to není zapotřebí... A taky začne ohýbat muže k obrazu svému. Ohýbání je ale násilný čin. Myslím, že proto muži hledají sexuální intimitu jinde. I můj BM hledal sexuální intimitu jinde, protože jsem mu přestala být milenkou. A převážila materiální stránka vztahu.

Axi:
Přijde mi, že v milenecké části vztahu platí spíš činy,dotek, vůně, chutě.
Slova jako nástroj rozumu jsou zde příliš mělká a neúčinná.
O lásce lze hovořit až tehdy, kdy partnera miluji, přijmu ho takového, jaký je a nesnažím se ho ohýbat k obrazu svému.
Ve chvíli, kdy ho ohnu a on tomu podlehne, si ho nakonec stejně nebudu vážit, nějaké jeho kouzlo se vytratí.


Možná tuto chybu udělala i autorka tohoto vlákna. Ale život je laskavý, dává nám spoustu šancí, ne jenom jednu. Bůh nám dává čas, abychom prozřeli, abychom to příště udělali lépe. stolt

Pak tedy nechápu, proč jsi ohýbala Mikeše, aby se rozvedl, když víš, že je to násilný čin.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#161 1. 4. 2012 18:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co si mám myslet?

Bety napsal(a):

dusička napsal(a):

Ale který ženský by se nelíbilo, kdyby pro ni manžel udělal to, co jí na očích vidí. wink

Jo holka, jenomže to by se líbilo i chlapům ( a dokonce i rodičům, a dokonce i dětem) a proto bys to měla povinnost dělat? To bysme se všichni z toho za chvíli zbláznili (chtěla jsem napsat jiný slovo...)

Psala jsem někde,že by to měla být povinnost? Ale myslela jsem,že by to dělali s láskou.
Ale bylo by to krásný ne.
Ale zase si říkám, jestli by nás to neomrzelo. Protože jak se říká, ženský chtěj to co nemaj. tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#162 1. 4. 2012 18:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co si mám myslet?

April - všechno nejlepší pussa


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#163 1. 4. 2012 18:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co si mám myslet?

ty seš dusičko taková veselá kopa. něco slyšíš, něco přečteš, hodně toho napovídáš, často se do toho zamotᚠa pořád dokola. no aspoň se tu nenudíme.

majkafino soukromí bylo taky vtipný, to se musí nechat.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#164 1. 4. 2012 18:14

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co si mám myslet?

PPavlaa napsal(a):

ty seš dusičko taková veselá kopa. něco slyšíš, něco přečteš, hodně toho napovídáš, často se do toho zamotᚠa pořád dokola. no aspoň se tu nenudíme.

majkafino soukromí bylo taky vtipný, to se musí nechat.

Pavli a Ty seš takový psycholog,který rozebírá druhý vid? lol Neuvažovala si o vyšší dívčí psychoanalýze? vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#165 1. 4. 2012 18:16

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

Bety napsal(a):

PPavloo nediv se když tady padají takovýto moudra:

majkafa napsal(a):

Dovolím si tady citovat něco moc pěkného a moudrého, co napsal na babinetu  Axi.
Žena se totiž v manželství stane  manželkou a matkou a zapomene být milenkou.

Která - ta Axiho? Že tak šmahem ocení ženy všeobecně... to je přece stejný, jako bych napsala, že chlapi v manželství jenom sednou s pivem k televizi...

To je stejně vtipný, jako když někdo napíše, že na veřejnou diskuzi dost známého magazínu vypisuje intimnosti proto, že chce mít soukromí....

Ještě že je dnes ten Apríl

Možná jsem jen dost nesrozumitelně napsala, kde je Axiho citace. Nebo ty neumíš pozorně číst. big_smile

A že nechápeš, co znamenalo mé psaní o soukromí, za to já ti taky nemůžu. big_smile Měla jsem tě za inteligentnější.

Upravil(a) majkafa (1. 4. 2012 18:17)

 

#166 1. 4. 2012 18:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co si mám myslet?

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ty seš dusičko taková veselá kopa. něco slyšíš, něco přečteš, hodně toho napovídáš, často se do toho zamotᚠa pořád dokola. no aspoň se tu nenudíme.

majkafino soukromí bylo taky vtipný, to se musí nechat.

Pavli a Ty seš takový psycholog,který rozebírá druhý vid? lol Neuvažovala si o vyšší dívčí psychoanalýze? vissla

dusičko, lepší dobrý psycholog, jak špatná vědma. přelešti příště tu kouli, až zase budeš hádat, proč jsem se rozvedla tongue
hezkou neděli přeji wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#167 1. 4. 2012 18:19

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

Vějířovka napsal(a):

Pak tedy nechápu, proč jsi ohýbala Mikeše, aby se rozvedl, když víš, že je to násilný čin.

Protože jsem byla hloupá.

 

#168 1. 4. 2012 18:20

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

A víš že mᚠpravdu? Já to opravdu přisoudila Aximu, ale ono je to fakt od tebe... to ty mluvíš všeobecně za všechny ženy, hluboká omluva... godlike já myslela že něco takovýho může vypadnout jenom z chlapa. Omluvám se vám oběma wink


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#169 1. 4. 2012 18:22

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

Omlouvám se, Bety. Už jsem si to opravila. Samozřejmě jsem neměla na mysli všechny manželky paušálně.
A tebe už vůbec ne. tonguelol

 

#170 1. 4. 2012 18:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

majkafa napsal(a):

A že nechápeš, co znamenalo mé psaní o soukromí, za to já ti taky nemůžu. big_smile Měla jsem tě za inteligentnější.

Nikdo není dokonalý, i ty se můžeš splést ale já ti to odpustím že jsi se zmýlila. hjarta


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#171 1. 4. 2012 18:25

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Co si mám myslet?

majkafa napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Pak tedy nechápu, proč jsi ohýbala Mikeše, aby se rozvedl, když víš, že je to násilný čin.

Protože jsem byla hloupá.

Takže teď bys mu to už neudělala - to je to, co mu stále vzkazuješ přes obrazovku, že?


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#172 1. 4. 2012 18:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Co si mám myslet?

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ty seš dusičko taková veselá kopa. něco slyšíš, něco přečteš, hodně toho napovídáš, často se do toho zamotᚠa pořád dokola. no aspoň se tu nenudíme.

majkafino soukromí bylo taky vtipný, to se musí nechat.

Pavli a Ty seš takový psycholog,který rozebírá druhý vid? lol Neuvažovala si o vyšší dívčí psychoanalýze? vissla

dusičko, lepší dobrý psycholog, jak špatná vědma. přelešti příště tu kouli, až zase budeš hádat, proč jsem se rozvedla tongue
hezkou neděli přeji wink

Nejsem vědma, nemám kouli, nevím a nehádám proč si se rozvedla. To je Tvoje věc, měla si k tomu své důvody.
Každý má v sobě bolístko, trápení, i Ty, i já, a kdokoliv další.
A to co jsem tu napsala, někdo mě pochopil, někdo ne. Někdo si to odžil, někdo ne. Vždyt každá z nás jsme jedinečná bytost ,jsme každá uplně jiná. Ale přesto jsme v jednom stejný. Chceme lásku.
Taky přeju hezkou neděli.  stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#173 1. 4. 2012 18:28

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

I mně, jako mnohým jiným, je už dnes opravdu líto za babinetem a přispěvatelkami, laskavými a plnými porozumění, ale současně moudrými, jaké tady byly kdysi dávno. Bez jízlivosti a zlých úmyslů.

 

#174 1. 4. 2012 18:28

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co si mám myslet?

Nashledanou všem a hezký zbytek neděle http://i.dama.cz/s/e350.gif !


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#175 1. 4. 2012 18:29

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

Vějířovka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Pak tedy nechápu, proč jsi ohýbala Mikeše, aby se rozvedl, když víš, že je to násilný čin.

Protože jsem byla hloupá.

Takže teď bys mu to už neudělala - to je to, co mu stále vzkazuješ přes obrazovku, že?

Jsi hloupá a zlá. Stojí mi to i za ban.

Upravil(a) majkafa (1. 4. 2012 18:31)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů