Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 28. 3. 2012 18:10

majkafa
Host

Re: Co si mám myslet?

Blanka77 napsal(a):

Za ty roky co jsme spolu mi nikdy neřekl, že jsem pěkná.
Kdybych o tom nevěděla, byla bych radši. Teď se tím akorát tak trápím.

Kolik let jste spolu? Mám pocit, že tohle je "přechozený" vztah, když nedochází k posunu - narození dětí, ve tvém věku. Myslím, že manžel se poohlíží po jiné a až najde takovou, do které se zamiluje, odejde. Vím, že to asi bolí, ale obávám se, že je to fakt. Sama jsem si rozvodem po mnoha letech prošla, my jsme měli děti už v podstatě dospělé. BM seděl u PC a psal si se svou milenkou. Už jsem ti psala, že momentálně jsem já ta milenka, se kterou si u PC píše a i jinak tráví čas můj milý. Takže to znám ze dvou stran trojúhelníku. Ještě jsem nebyla tou, která partnera podvádí, sedí u PC a píše si s milencem. Ale kdoví? Život nám přináší různá překvapení. smile
Kolik je manželovi?

#52 28. 3. 2012 18:36

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

No přechozený nevím.
Já bych to možná neházela až tak do koše.
Možná se ve vztahu "nudí" tak si našel koníček. Ty jezdíš na kole, pracuješ na zahrádce.
To seděl pořád u pc,už od začátku vztahu? Nebo odkdy?
Pomáhá Ti třeba na zahrádce?
Co děti? Plánujete?

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#53 28. 3. 2012 18:40

majkafa
Host

Psala jsem úmyslně "přechozený" v uvozovkách. Tady už je pozdě, když už jsou manželé a evidentně již delší dobu. Myslím, že je vzhledem k věku pro Blanku čas hledat si dobrého tatínka pro své budoucí děti, jestli je chce.

#54 28. 3. 2012 18:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

No jo, ale teď čtu Blanko Tvůj první příspěvek, že si píše na seznamce. tillfreds
A kdyby sis pořídila počítač, co kdyby jste si psali spolu? Je to blbost?

Není tady

#55 28. 3. 2012 18:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

To musí vědět Blanka, jestli chce zachraňovat vztah. A dle mého ano, když se objednává do poradny. V tomhle je těžko radit.

Není tady

#56 28. 3. 2012 19:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Chtěla jsem říct, že jesltiže ta závislost není od začátku vztahu, dalo by se podle mého na vztahu pracovat.
Zjistit odkdy. Příčinu.
KDyž to budu brát o mně.
Na pc jsem závislá. tillfreds Začala jsem si psát když jsem byla těhotná, chtěla jsem si pokecat s těhotnýma, neměla jsem tu kámošku těhotnou (i když by se asi našly) ale mně to vyhovuje si psát když já mám čas a tak. Pak jsem s maminama řešila kojení, atd atd. Pak jsem začala fotit a zkoušela scrapovat, opět jsem našla prima kamarádky. Dva roky jsem dělala projekt 365 (to znamená každý den jedna fotka).
Byl to takový můj únik od reality - odpočívala jsem u pc.
Ted tu píšu,protože to je můj zvyk. Přečíst si, co je na bbn novýho a tak.
ale třeba o víkendu tu jsem občas,přiběhnu napíšu a žiju reál.
Mám to tu jako knížku. Protože mám ted období, co nemám chut na knížku.

Upravil(a) dusička (28. 3. 2012 19:06)

Není tady

#57 28. 3. 2012 19:28

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

novavila napsal(a):

A ty si skutečně myslíš že jedna malá Sandra může konkurovat stovkám krásných žen s netu, které přicházejí denně  a denně nové?  Já si myslím, že né, že nevidíš tu situaci jaká je , nechápeš v čem je problém, ke své škodě .

Ja si myslim, ze vetsina zivoucich partnerek (nebo partneru) muze skvele virtualnimu svetu konkurovat. Byt  zvedavy na vmaximalne vlaznou obrazovku a dodavku stale novych a novych zaplacenych !! krasavic znamena pro me jen jedinne, ze ten dotycny si dokonale osidil a okradl svuj vlastni zivot o to nejkrasnejsi.
To je ten problem a tak ho ja chapu.
Teda meho partnera nemuze nic nahradit. Zadny zastup. Jsou tu totiz lidske kvality,ktere nic nenahradi. Uz jen napriklad kontakt.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#58 28. 3. 2012 19:31

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Blanka77 napsal(a):

Ne, děti nemáme, vlastně je ani není kdy "udělat" big_smile
Sandro, ano, nežijeme spolu, ale vedle sebe. Prý si mám pořídit svůj počítač a začít dělat to, co on a uvidím že tomu přijdu na chu mi včera řekl.

To nebude lepsi, kdyz ti nabidl tak akorat koupi vlastniho pocitace.

ja bych uz v tomto stadiu radostne zvedla kotvy. Tady mit jeste deti? Ja vim, neni to jednoduche....

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#59 28. 3. 2012 21:32

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Blanka77 napsal(a):

Ne, děti nemáme, vlastně je ani není kdy "udělat" big_smile

Sandro, ano, nežijeme spolu, ale vedle sebe.
Dřív jsme o víkendových večerech vyráželi do společnosti, na večeři, bowling, prostě za zábavou.
Je mi 34 a začínám toho mít tak akorát plný zuby, každý den je stejný, do práce, z práce a doma se koukat na manžela jak slintá u pc. Jemu to přijde normální, mně rozhodně ne. Prý si mám pořídit svůj počítač a začít dělat to, co on a uvidím že tomu přijdu na chu mi včera řekl. Takže nᚠmanželský život bude vypadat tak, že se budeme každý ukájet u svého pc.

Dnes nás jdu objednat do manželské poradny a pak se uvidí.

Blanko, on je dost rozdíl jestli manžel "jen" hraje hry nebo i prolézá seznamky a tam se seznamuje. Pokud už pro něho nejsi sexuálně přitažlivá a ani se s tebou nedokáže zabavit,
nemá smysl něco zachraňovat, on už je nespíš někde uplně jinde. Jeho návrh aby sis taky pořídila počítač a pak že tomu přijdeš na chu mluví za všechno sad

Jakmile chlap nemá co dělat a proto usedá k počítači, končí to špatně.
Ono mu to jednou dojde, ale už bude sakra pozdě

Upravil(a) PetrHl (28. 3. 2012 21:34)

Není tady

#60 28. 3. 2012 21:44

novavila
Zablokovaný

sahleb napsal(a):

novavila napsal(a):

A ty si skutečně myslíš že jedna malá Sandra může konkurovat stovkám krásných žen s netu, které přicházejí denně  a denně nové?  Já si myslím, že né, že nevidíš tu situaci jaká je , nechápeš v čem je problém, ke své škodě .

Ja si myslim, ze vetsina zivoucich partnerek (nebo partneru) muze skvele virtualnimu svetu konkurovat. Byt  zvedavy na vmaximalne vlaznou obrazovku a dodavku stale novych a novych zaplacenych !! krasavic znamena pro me jen jedinne, ze ten dotycny si dokonale osidil a okradl svuj vlastni zivot o to nejkrasnejsi.
Teda meho partnera nemuze nic nahradit. Zadny zastup. Jsou tu totiz lidske kvality,ktere nic nenahradi. Uz jen napriklad kontakt.

Saleb my se bavíme o reálných ženách s kterými on si bude dávat schůzky .
To je přece normální, že člověk chce žít líp a líp...... když budu vdaná za Pepíka a najednou zjistím, že mě chce Alec Baldwin do postele a možná i na romantický vztah , tak o tom budu trochu přemýšlet  .

A kluci jsou na tom ještě hůř , ti se orientují pohledem a když na ně nová slečna vystrčí sametový tělo a zítra jiná , tak najednou zjistí, že by mohl žít uplně jinak než dřív a doma mu přijde všechno šedivý a nudný.
Musíš se vžít do mužskýho mozku, žena hledá spíš lásku a jistoty .

Jak říkám internet je ďáblův nástroj, ničí životy lidem.

Není tady

#61 29. 3. 2012 11:38

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

dusička napsal(a):

No přechozený nevím.
Já bych to možná neházela až tak do koše.
Možná se ve vztahu "nudí" tak si našel koníček. Ty jezdíš na kole, pracuješ na zahrádce.
To seděl pořád u pc,už od začátku vztahu? Nebo odkdy?
Pomáhá Ti třeba na zahrádce?
Co děti? Plánujete?

Dusičko, já myslím, že vztah je mezi dvěma osobami. Pokud se tedy někdo ve vztahu nudí, je to jeho nudný vztah, který se osobními nesdílenými koníčky nevyřeší. Bude mít o náplň času postaráno, ale nudný vztah bude trvat.

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

#62 29. 3. 2012 11:48

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

sahleb napsal(a):

novavila napsal(a):

Může konkurovat, ba i vítězit, u člověka, pro kterého jsou živoucí životní partnerky atraktivní. Pokud je pro někoho atraktivnější jako partner počítač, s občasným virtuálním, následně případně nevirtuálním sexem, pak není o čem se dohadovat.

Franz Kafka

Není tady

#63 29. 3. 2012 20:10

Blanka77
♥♥-----

Jsme spolu dohromady 11 let, 6 let jako manželé. Je nám oběma 34. Dříve jsme byli hodně spolu i koníčky jsme měli společný. Jeden nás dal dokonce dohromady.
Myslím si to, co většina z vás. Že je to konečná. Že jsem ho jako žena omrzela.
Zjistila jsem že si píše s jednou a tou samou slečnou. A je mi mizerně, cítím se tak prázdná. Je mi z toho smutno.

Není tady

#64 30. 3. 2012 15:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

To je všekto normálne, pochopitežné a logické. A je rpavdepodobné, že časom to prejde, bude ti lepšie... možno lepšie ako jemu, až sa slečna omrzí. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#65 30. 3. 2012 15:47

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

Blanka77 napsal(a):

Jsme spolu dohromady 11 let, 6 let jako manželé. Je nám oběma 34. Dříve jsme byli hodně spolu i koníčky jsme měli společný. Jeden nás dal dokonce dohromady.
Zjistila jsem že si píše s jednou a tou samou slečnou. A je mi mizerně, cítím se tak prázdná. Je mi z toho smutno.

Aby nebylo ......pussa. A to, že se tohle stalo a děje mnohým, tě asi neutěší hmm.
Nevím, jestli jsi byla už v té manželské poradně........
Já radím tenhle vztah skončit, fyzicky se vzdálit. Neznamená to nutně s tímhle člověkem už nikdy ne. Ale mělo by to znamenat s tímhle člověkem takhle už nikdy ne. smile

Franz Kafka

Není tady

#66 30. 3. 2012 22:59

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Každej člověk se nějak vyvíjí - tedy i my, chlapi big_smile
Když bych to vzal podle sebe, tak:
Před 5 lety: Kolo, zahrádka, fotografování
Před 4 lety: Kolo, zahrádka, fotografování, milenka
Nyní: Zahrádka, fotografování big_smile big_smile big_smile

Upravil(a) Mikeš (30. 3. 2012 22:59)

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#67 31. 3. 2012 11:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

No jo, ale teď čtu Blanko Tvůj první příspěvek, že si píše na seznamce. tillfreds
A kdyby sis pořídila počítač, co kdyby jste si psali spolu? Je to blbost?

já nechápu takovýhle "taktiky" a úskoky, takový řešení. na co ? proč takhle ? manželství a vztahy jsou snad o něčem jiným. tohle mi přijde jako hodně zoufalý.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#68 31. 3. 2012 12:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Bramborka napsal(a):

Blanka77 napsal(a):

Aby nebylo ......pussa. A to, že se tohle stalo a děje mnohým, tě asi neutěší hmm.
Já radím tenhle vztah skončit, fyzicky se vzdálit. Neznamená to nutně s tímhle člověkem už nikdy ne. Ale mělo by to znamenat s tímhle člověkem takhle už nikdy ne. smile

stolt souhlasím

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#69 31. 3. 2012 12:04

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Mikeš napsal(a):

dusička napsal(a):

zajímavý vývoj

Není tady

#70 31. 3. 2012 12:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no jo, mikeš nám stárne wink

Není tady

#71 31. 3. 2012 20:02

Blanka77
♥♥-----

Mikeš napsal(a):

dusička napsal(a):

Proč sis našel milenku?

Není tady

#72 31. 3. 2012 20:15

Blanka77
♥♥-----

Bramborka napsal(a):

Blanka77 napsal(a):

Do manželské poradny jsem se ani neobjednávala, protože mi rovnou řekl, že tam nepůjde. Prý nechápe co mi pořád vadí, je podle něj úplně normální si psát s holkama a dávat si inzeráty do erotických seznamek, že prý je to naprosto neškodný a dnes to dělá každý, vůbec tím nic nemyslí, jen se baví. Některé holky mu posílají své fotky, na kterých jsou skoro, nebo úplně nahé a on mi včera ještě řekl, a se jdu podívat, jaký má ta ona dotyčná pořádný kozy...roll Já už neměla sílu cokoliv říct, tak jsem mu jen řekla, a jí taky pošle svojí fotku jak ho Pán Bůh stvořil, a se holka taky pobaví. Od té doby jsme spolu ještě nepromluvili slovo.
Začínám si myslet, že jsem si vzala úchyla a nějak mě na něj "přechází chu".

Není tady

#73 31. 3. 2012 20:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

a jak to vidíš dál, když pro něj je to normoš ? smíříš se s tím, budeš čekat, jestli ho to přejde, nebo půjdeš od něj ?

Není tady

#74 31. 3. 2012 20:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Blanka77 napsal(a):

Bramborka napsal(a):

Blanka77 napsal(a):

Do manželské poradny jsem se ani neobjednávala, protože mi rovnou řekl, že tam nepůjde. Prý nechápe co mi pořád vadí, je podle něj úplně normální si psát s holkama a dávat si inzeráty do erotických seznamek, že prý je to naprosto neškodný a dnes to dělá každý, vůbec tím nic nemyslí, jen se baví. Některé holky mu posílají své fotky, na kterých jsou skoro, nebo úplně nahé a on mi včera ještě řekl, a se jdu podívat, jaký má ta ona dotyčná pořádný kozy...roll Já už neměla sílu cokoliv říct, tak jsem mu jen řekla, a jí taky pošle svojí fotku jak ho Pán Bůh stvořil, a se holka taky pobaví. Od té doby jsme spolu ještě nepromluvili slovo.
Začínám si myslet, že jsem si vzala úchyla a nějak mě na něj "přechází chu".

Hustý. No, teď je to jen na tobě. Jemu to takhle vyhovuje a nic s tím dělat nehodlá, jelikož problém mᚠjen ty.
Blanko, není čas ztráce čas s někým, kdo o tebe v podstatě nestojí a místo trávení volného času společně si píše s holkama na seznamkách.

Není tady

#75 31. 3. 2012 20:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Blanka77 napsal(a):

Proč sis našel milenku?

Jednoduchá otázka, složitá odpověď big_smile
Určitě tam ale hrálo roli to, že moje žena v tý době byla furt někde "v luftě" (myšleno v zahraničí - Švédsko, Norsko, Turecko) a já jsem se doma sám tak trochu nudil big_smile A internet je v tomhle velký lákadlo - sám dodnes tvrdím, že nebýt internetu, nebylo by u mě ani nevěry, protože já fakt nejsem typ, kterej by balil holky někde v baru...

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí