Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#51 25. 3. 2012 19:52

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Re: partnerovy komplexy a moje absence vaginálního orgasmu....

Tak o co de, když tady ujištuješ, že to prožíváte naplno.
A podle mého chlap nepozná, že ženská má orgasmus, když mu to sama nenaznačí.
Protože jak píšeš, může hekat , může se přetvařovat, nebo naopak může být potichu a prožívat to ve svém vnitru.
Ano, chlap to pozná, až když tu ženskou zná, až když se znaj a ví, co a jak na ní působí.
A jeho penis za to nemůže, že neprožívᚠvaginální orgasmus. Zahodte Freuda.
Líbí se Ti orgasmus ten Tvůj klitoriální? Tak si všímej sebe, a nevšímej si chlapa, co si o TObě myslí, to je jeho věc.

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#52 25. 3. 2012 20:04

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Marianne napsal(a):

Dobře, vidím, že jsem se setkala s naprostým nepochopením, nevím, jestli jsem to tak špatně popsala, asi jo. Chtěla jsem jen poradit, jak jemu zvednout náladu a pomoct mu s jeho komplexy, nežádala jsem ani o tipy, jak před ním něco skrývat, jak se s ním hádat, jak mu říct "je to tak a basta, trhni si nohou nebo se rozejdem" nebo jak dosáhnout klitoridálního orgasmu při styku, ani o zpochybňování, jestli je dostatečně dobrý partner, člověk či milenec, ani o rozhřešení, kdo že je vlastně na vině.
Nevadí, my už si snad nějak poradíme. Asi jediná smysluplná rada, které se mi dostalo, je, že to mám nechat na odborníkovi a že si s tím musíme poradit každý zvl᚝ a pak teprve budeme připraveni, aby to fungovalo i v páru.. tak snad to vyléčí čas.

A ještě pro Novavilu: "minule" před 4 lety jsem to řešila, ani ne tak naléhavě, spíš jsem tomu chtěla lépe porozumět, ale nic jsem přes koleno nelámala. Poté jsem to přestala řešit úplně a opět jsem si na to vzpomněla až poté, co jsem se dala dohromady se současným přítelem a problém v tom viděl on.

Možná škoda, že tady nereagovalo víc mužů, třeba by to někdo z nich z mužského pohledu chápal lépe...

Každopádně díky za názory...

Asi mu o tom "problému" někdo musel říct, jak by ho to jinak napadlo, co myslíš?

Není tady

#53 25. 3. 2012 20:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no sláva, už jsem si říkala, že to už rozmařilá je milejší a bez výsměchu.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#54 25. 3. 2012 20:12

Marianne
♥♥♥----

dusička napsal(a):

Tak o co de, když tady ujištuješ, že to prožíváte naplno.
A podle mého chlap nepozná, že ženská má orgasmus, když mu to sama nenaznačí.
Protože jak píšeš, může hekat , může se přetvařovat, nebo naopak může být potichu a prožívat to ve svém vnitru.
Ano, chlap to pozná, až když tu ženskou zná, až když se znaj a ví, co a jak na ní působí.
A jeho penis za to nemůže, že neprožívᚠvaginální orgasmus. Zahodte Freuda.
Líbí se Ti orgasmus ten Tvůj klitoriální? Tak si všímej sebe, a nevšímej si chlapa, co si o TObě myslí, to je jeho věc.

No však on mě taky zná wink a navíc klitoridální orgasmus z mé reakce nejde přehlédnout (celou dobu nic moc žádné zvuky nevydávám, ale na konci při orgasmu se to opravdu nedá s ničím splést, a to se, když je ve mně, prostě neděje)... Já vím, že jeho penis za to nemůže, to neříkám já, to říká on...
A myslím si, že pokud fungujeme jako pár a prožíváme věci na plno a vidíme do sebe a chceme fungovat jako jeden celek, tak není možné říct si "a si myslí, co chce, já jsem v pohodě, tak co je mi do jeho komplexů"...mohla bych to říct, ale nedokážu to, když vím, že on se tím trápí, mrzí mě to, protože si myslím, že on si v životě už vytrpěl dost a že si nezaslouží mít takové depky, a už kvůli tomuhle, nebo kvůli svému tělu, připadá si méněcenný úplně zbytečně, protože je to krásný, zdravý, vášnivý a ohleduplný chlap a podle mě nemá důvod si nevěřit, ale on se tak prostě nevidí...takže tím jsem ti snad odpověděla na otázku, o co teda jde...

Není tady

#55 25. 3. 2012 20:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

On se trápí kvůli tomu, že nemᚠvaginální orgasmus? A proč?
Kdo vůbec přišel s tím Freudem?
Vždyt vaginální orgasmus je uplně o něčem jinem než klitoriální. Sakra ženská.
Zahoď Freuda , vždyt chlap přeci o tom nic neví.
Víš jaký je rozdíl  mezi vnitřním a vnějším orgasmem?
Vnější je o napětí, o vyšponování těla, o mravenčení břiše, o té "bolesti" která se oddaluje a nejde vydržet a pak praskne.
Vnitřní je o uvolnění, o splynutí dvou těl, o prožívání jeden druhého. U toho fakt nemusí křičet, že to někdo někde psal, je blbost.
Každý to prožívá jinak.
Fakt zkuste se jen mazlit, orálně, všelijak, bez soulože. Po čase uvidíš, že si budeš přát, aby měl přítel penis v Tobě, budeš po něm toužit, a pak uvidíš.
A znovu píšu, vnitřní a vnější není jeden a ten samý pocit. Je to uplně o něčem jiném.
Takhle bych to chlapovi vysvětlila, žádnýho Freuda.

Není tady

#56 25. 3. 2012 20:32

Marianne
♥♥♥----

dusička napsal(a):

Marianne napsal(a):

Dobře, vidím, že jsem se setkala s naprostým nepochopením, nevím, jestli jsem to tak špatně popsala, asi jo. Chtěla jsem jen poradit, jak jemu zvednout náladu a pomoct mu s jeho komplexy, nežádala jsem ani o tipy, jak před ním něco skrývat, jak se s ním hádat, jak mu říct "je to tak a basta, trhni si nohou nebo se rozejdem" nebo jak dosáhnout klitoridálního orgasmu při styku, ani o zpochybňování, jestli je dostatečně dobrý partner, člověk či milenec, ani o rozhřešení, kdo že je vlastně na vině.
Nevadí, my už si snad nějak poradíme. Asi jediná smysluplná rada, které se mi dostalo, je, že to mám nechat na odborníkovi a že si s tím musíme poradit každý zvl᚝ a pak teprve budeme připraveni, aby to fungovalo i v páru.. tak snad to vyléčí čas.

A ještě pro Novavilu: "minule" před 4 lety jsem to řešila, ani ne tak naléhavě, spíš jsem tomu chtěla lépe porozumět, ale nic jsem přes koleno nelámala. Poté jsem to přestala řešit úplně a opět jsem si na to vzpomněla až poté, co jsem se dala dohromady se současným přítelem a problém v tom viděl on.

Možná škoda, že tady nereagovalo víc mužů, třeba by to někdo z nich z mužského pohledu chápal lépe...

Asi mu o tom "problému" někdo musel říct, jak by ho to jinak napadlo, co myslíš?

Představ si, že jsi chlap. Potkᚠzajímavou holku, nevíš nic o její sexuální minulosti a ani vědět nechceš, protože si myslíš, že to je každého věc. Začnete se scházet, dáte se dohromady, začnete spolu spát. Hned poprvé si všimneš, že je při sexu dost tichá, nejde na ní moc poznat, jestli se jí to líbí nebo nelíbí, protože jsi zvyklý na hlasitější projevy emocí a pocitů. Ale nijak to neřešíš. Podruhé s ní spíš zase, situace je stejná, mᚠdojem, že k orgasmu nedošla, a navíc si všimneš, že reaguje na dráždění klitorisu. Dále to neřešíš. Potřetí už dojde ke klitoridálnímu orgasmu, který je naprosto nepřehlédnutelný. Spíš s ní počtvrté, popáté, pošesté...a po čase ti dojde, že jinak než přes klitoris orgasmu nedosáhne. Znejistíš, začnete se o tom bavit a ona ti řekne, že je holt klitoridálně zaměřená a vaginální orgasmus ještě nikdy s nikým nezažila, že holt každá žena je jiná. Tváří se, že jí to přijde normální, ale ty, jakožto příznivec Freuda (již z dob mládí, dávno než jsi tuhle slečnu potkal, a nejen v problematice orgasmu, ale celkově v jeho celoživotním díle) to za normální nepovažuješ. Jelikož mᚠznačně impulzivní povahu, vyvolᚠpár hádek, které začínají dobře míněným "zlato, ty málo dávᚠnajevo své emoce, zkus se trochu uvolnit a neblokovat se" a postupně se změní v hádku. Pak si vše vyříkáte, uklidníte se, lépe se poznáte, lépe si rozumíte, všechny hádky odbouráte, zvyknete si na svoje povahy, zamilujete se opravdu naplno..... jenže ty jsi zakomplexovaný neurotik, a začneš se v tom v hlavě šourat a dojdeš k tomu, že jsi milenec na nic a že tu holku tak miluješ a rád bys jí dal orgasmus, který považuješ za ženštější, vnitřnější, opravdovější...a nedokážeš to.

..je to kapánek jasnější? z mé strany o žádném "problému" nevěděl, já to jako problém nebrala, a to, že jsem tady před 4 lety vznesla jakýsi dotaz, to vědět nemůže.

Není tady

#57 25. 3. 2012 20:37

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Bety napsal(a):

http://i.dama.cz/s/e224.gif tak mu řekni že jsi ho měla a a ti DOKÁŽE že ne http://i.dama.cz/s/e273.gif

tummenupplol

Není tady

#58 25. 3. 2012 20:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Marianne napsal(a):

jenže ty jsi zakomplexovaný neurotik

a TO je celý ten problém, který se snaží hodit na tebe - a ne to, jaký ty mᚠorgasmus! Už to konečně pochop...

Strach je malá smrt...

Není tady

#59 25. 3. 2012 20:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

No tak to má pěkně blbý, že je zastáncem Freuda lol
Co na to říct.
Na co si představovat, že jsem chlap, když jsem ženská a vím, co se líbí mně?
A aby mi chlap říkal, jak se mám při milování chovat, protože podle \freuda jsem nejspíš neurotická, tak bych s ním nebyla a udělala bych si takový mindrák v hlavě, že sex by byl pro mě s ním problém.
A že si jinak rozumíte ok, ale milování je ve vztahu sakra moc důležitý.
Jak už jsem psala, za mě jedna rada. Nesouložit, jen se mazlit. (zatím) jestli se to nějak srovná. Poznávat se i jinak při mazlení.

Není tady

#60 25. 3. 2012 20:48

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Neurotik a manipulátor - fakt nejlepší kombinace! Teď se ti snaží nalinkovat, jaký mᚠmít podle něj orgasmus, a co ještě se mu nelíbí aby tě s tím mohl deptat a vyvolávat v tobě pocit viny? Třeba taky nějakou DOBŘE míněnou radou?
Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly... ono to asi fakt platí.

Strach je malá smrt...

Není tady

#61 25. 3. 2012 20:49

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Marianne napsal(a):

dusička napsal(a):

Marianne napsal(a):

Představ si, že jsi chlap. Potkᚠzajímavou holku, nevíš nic o její sexuální minulosti a ani vědět nechceš, protože si myslíš, že to je každého věc. Začnete se scházet, dáte se dohromady, začnete spolu spát. Hned poprvé si všimneš, že je při sexu dost tichá, nejde na ní moc poznat, jestli se jí to líbí nebo nelíbí, protože jsi zvyklý na hlasitější projevy emocí a pocitů. Ale nijak to neřešíš. Podruhé s ní spíš zase, situace je stejná, mᚠdojem, že k orgasmu nedošla, a navíc si všimneš, že reaguje na dráždění klitorisu. Dále to neřešíš. Potřetí už dojde ke klitoridálnímu orgasmu, který je naprosto nepřehlédnutelný. Spíš s ní počtvrté, popáté, pošesté...a po čase ti dojde, že jinak než přes klitoris orgasmu nedosáhne. Znejistíš, začnete se o tom bavit a ona ti řekne, že je holt klitoridálně zaměřená a vaginální orgasmus ještě nikdy s nikým nezažila, že holt každá žena je jiná. Tváří se, že jí to přijde normální, ale ty, jakožto příznivec Freuda (již z dob mládí, dávno než jsi tuhle slečnu potkal, a nejen v problematice orgasmu, ale celkově v jeho celoživotním díle) to za normální nepovažuješ. Jelikož mᚠznačně impulzivní povahu, vyvolᚠpár hádek, které začínají dobře míněným "zlato, ty málo dávᚠnajevo své emoce, zkus se trochu uvolnit a neblokovat se" a postupně se změní v hádku. Pak si vše vyříkáte, uklidníte se, lépe se poznáte, lépe si rozumíte, všechny hádky odbouráte, zvyknete si na svoje povahy, zamilujete se opravdu naplno..... jenže ty jsi zakomplexovaný neurotik, a začneš se v tom v hlavě šourat a dojdeš k tomu, že jsi milenec na nic a že tu holku tak miluješ a rád bys jí dal orgasmus, který považuješ za ženštější, vnitřnější, opravdovější...a nedokážeš to.

..je to kapánek jasnější? z mé strany o žádném "problému" nevěděl, já to jako problém nebrala, a to, že jsem tady před 4 lety vznesla jakýsi dotaz, to vědět nemůže.

Bože...jak on může vědět, který orgasmus je ženštější, vnitřnější a opravdovější???? Jen proto, že si to někde přečetl?
Proč tě prostě nepřijme takovou, jaká jsi? Tzn. Marianne s klitorálním orgasmem?
Marianne, když už se o tom bavíme, tak já také nedosahuji vaginálního orgasmu a žádný partner to se mnou nikdy takto nerozebíral. Prostě to tak je a já s tím nic neudělám...když někdy přijde vaginální orgasmus, tak super, když ne, určitě se z toho svět nezhroutí.
Marianne, jsi očividně zamilovaná a moc ti to přeju, ale tvůj partner je dle mého názoru opravdu manipulátor. Nebere tě takovou, jaká jsi. Bohužel.

Není tady

#62 25. 3. 2012 20:50

Marianne
♥♥♥----

dusička napsal(a):

On se trápí kvůli tomu, že nemᚠvaginální orgasmus? A proč?
Kdo vůbec přišel s tím Freudem?
Vždyt vaginální orgasmus je uplně o něčem jinem než klitoriální. Sakra ženská.
Zahoď Freuda , vždyt chlap přeci o tom nic neví.
Víš jaký je rozdíl  mezi vnitřním a vnějším orgasmem?
Vnější je o napětí, o vyšponování těla, o mravenčení břiše, o té "bolesti" která se oddaluje a nejde vydržet a pak praskne.
Vnitřní je o uvolnění, o splynutí dvou těl, o prožívání jeden druhého. U toho fakt nemusí křičet, že to někdo někde psal, je blbost.
Každý to prožívá jinak.
Fakt zkuste se jen mazlit, orálně, všelijak, bez soulože. Po čase uvidíš, že si budeš přát, aby měl přítel penis v Tobě, budeš po něm toužit, a pak uvidíš.
A znovu píšu, vnitřní a vnější není jeden a ten samý pocit. Je to uplně o něčem jiném.
Takhle bych to chlapovi vysvětlila, žádnýho Freuda.

Dušičko, tos napsala krásně smile
jen nevím, proč mi tak vysvětluješ, že je každý jiný, já neříkám opak, to, že to vyjde nastejno, psala Novavila...
S Freudem přišel on, má matku psychiatričku, tak možná proto k tomu má blízko, nevím přesně, jak dlouho se v tomhle orientuje, ale má přečtená všechna jeho díla, počítám že tak někdy v pubertě to začal studovat... a prostě souhlasí s jeho teoriemi... a vždycky souhlasil, roky předtím, než mě poznal...
A to s tím křičením, nevím, možná jsem to napsala chaoticky - ale to se vztahovalo k průběhu sexu, ne k vyvrcholení. Nebo křičení možná není ten správný výraz, vzdychání by stačilo. To mi naznačoval, a vztahuje se to podle mě k tomu, co jsem i já někde četla, že často když žena více u sexu hlasitěji dává najevo, co se jí líbí, vzrušuje tím partnera, a vlastně i sama sebe, když se slyší, a vede to k intenzivnějšímu prožitku. Mnoho žen třeba dosáhne orgasmu ve chvíli, kdy má orgasmus muž, protože se ten jeho prožitek přenese i na ni. Prostě se to vzájemně ovlivňuje a je to krásné pro oba...

Není tady

#63 25. 3. 2012 20:51

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Marianne napsal(a):

vyvolᚠpár hádek, které začínají dobře míněným "zlato, ty málo dávᚠnajevo své emoce, zkus se trochu uvolnit a neblokovat se" a postupně se změní v hádku.

lol .... zlato, ten Freud ti opravdu, ale opravdu nesluší, lépe by ti slušel Radim Uzel

Strach je malá smrt...

Není tady

#64 25. 3. 2012 20:52

Marianne
♥♥♥----

Bety napsal(a):

Marianne napsal(a):

jenže ty jsi zakomplexovaný neurotik

a TO je celý ten problém, který se snaží hodit na tebe - a ne to, jaký ty mᚠorgasmus! Už to konečně pochop...

Ale proboha!!!! on se nic nesnaží hodit na mě!!!! četlas vůbec ten můj úvodní příspěvek????? nic na mě neháže, vyčítá to sobě a přičítá to své neschopnosti a svým nedostatečným rozměrům, které já za nedostatečné nepovažuju, ale on ano!! Celé moje vlákno bylo založené ne proto, aby se tady analyzoval můj orgasmus, ale proto, že jsem chtěla poprosit o radu, jak jemu pomoct od jeho komplexů!!!

Není tady

#65 25. 3. 2012 20:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

dumbom a ještě tchýně psychiatrička... ještěže tě k ní neobjednal...

Strach je malá smrt...

Není tady

#66 25. 3. 2012 20:53

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Kdyby si viděla holka, já jsem se naučila prožívat orgasmus potichoučku jako myška, abych neprobudila děti. stolt Takže to není o vzdychání.
Mariane - já bych nebyla s chlapem,který by se mě chtěl naučit, jak se mám chovat při milování. To se přeci učit nedá podle knížek,
přiznám se, jsem asi sto let za opicema, až dožehlím, jdu gouglit Freuda. Fakt mi to přijde směšný,abych chlap říkal, jak to má mít ženská.

Není tady

#67 25. 3. 2012 20:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Marianne napsal(a):

Ale proboha!!!!

ale proboha četla!!! Čteš ty nás? On tě tím tlačí a citově vydírá! Dělá to tak, aby sis ty myslela, jaký je ON chudák že ty nemᚠvaginální orgasmus!

Strach je malá smrt...

Není tady

#68 25. 3. 2012 20:56

Marianne
♥♥♥----

dusička napsal(a):

Na co si představovat, že jsem chlap, když jsem ženská a vím, co se líbí mně?

to bylo jen vysvětlení, jak může jako chlap vnímat existenci jakéhosi problému, aniž by se mu o tom ženská jakkoliv kdykoliv zmiňovala. To byla reakce na tvou větu "Asi mu o tom "problému" někdo musel říct, jak by ho to jinak napadlo, co myslíš?"

Není tady

#69 25. 3. 2012 21:02

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

http://i.dama.cz/s/e446.gif

Strach je malá smrt...

Není tady

#70 25. 3. 2012 21:03

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Marianne napsal(a):

Spíš s ní počtvrté, popáté, pošesté...a po čase ti dojde, že jinak než přes klitoris orgasmu nedosáhne. Znejistíš, začnete se o tom bavit a ona ti řekne, že je holt klitoridálně zaměřená a vaginální orgasmus ještě nikdy s nikým nezažila, že holt každá žena je jiná.

Tváří se, že jí to přijde normální, ale ty, jakožto příznivec Freuda .... to za normální nepovažuješ.

Snim ci bdim?

Kde to sme? Nejakem muz si precte zcela pomylenou, sto let starou teorii- fantasmagorii MUZE, jaky ma mit zena JEDINNE spravny orgasmus a zeny mu to veri a maji  co? sexualni problemy!...V dobe pana Freuda se v Evrope provadela zenam (coz ani nemusim rikat) klitordektomie z lekarskych (muzskych) duvodu. Zeny majici sexuallitu proste nemela exitovat.

Klitoris je jediny organ, ktery je urcen jen a jen a jen pro poteseni. Coz panove moc dobre vedeli.

Jestli nekdo baziruje jeste dnes na slabomyslne teorii a kontruuje podle toho svuj vztah k partnerce a hodla takl urcovat jeji sexulani zivot, tak od toho ruce pryc. Tohle uz jsem dlouho neslysela.

Marianne napsal(a):

S Freudem přišel on, má matku psychiatričku, tak možná proto k tomu má blízko, nevím přesně, jak dlouho se v tomhle orientuje, ale má přečtená všechna jeho díla, počítám že tak někdy v pubertě to začal studovat... a prostě souhlasí s jeho teoriemi... a vždycky souhlasil, roky předtím, než mě poznal... .

marianne nenapada te, ze ani tvuj pritel ani Freud nemeli nikdy zensky orgasmus? Proc si do toho nechas kecat?

Jo uz jsem to dole nasla:
""Freud tvrdil, že vaginální orgasmus je nadřazený druhému typu a objevuje se jen u žen psychicky zdravých a vyrovnaných, zatímco klitoriální orgasmus je nedospělý a mívají ho neurotické ženy. Tudíž každá žena, která nemůže mít orgasmus jen díky pouhé penetraci, ale potřebuje stimulaci poštěváčku, je neurotická."

Freud byl misogyn prvni tridy A++. 

Zeny maji daleko lepsi moznost orgasmu nez muzi (Viaggra je pro muze),protze vlastni extra jedinecny organ. A panove to proste nevydychali. Kvuli tomu se driv upalovaly zeny na hranicich.
To, ze ciste vaginalni orgasmus ma jen malo zenvratitelny je fakt  a to nevyvratitelny. Freud je manipulator a tim co psal, si jen chtel potvrdit, jak jsou zeny nedospele infantilni.....

PS: Freud nema s psychiatrii nic splecneho. Jeho teze jsou prekonane, nemoderni, kritizovane, sovinisticke.

Upravil(a) sahleb (25. 3. 2012 21:24)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#71 25. 3. 2012 21:12

Marianne
♥♥♥----

Jestliže je manipulátor, k čemu se mě podle vás snaží zmanipulovat? Čeho chce dosáhnout? A už je ta forma dosažení jakákoliv, O CO mu jde??? O to, abych dosáhla vaginálního orgasmu. PROČ mu o to jde? Protože vaginální orgasmus se dělá penisem, k tomu ten penis byl stvořen, aby patřil dovnitř, prsty a vibrátory apod. přišly až potom. A penis je výhradně mužská záležitost, žena ženě může dát klitoridální orgasmus, ale vaginální až jakousi náhražkou mužského penisu. Takže a už se na to v dnešní době díváme jinak a čteme statistiky o anorgastických a vaginálně anorgastických ženách a máme různé sexuální hračky a liberální společnost a kdoví co všechno, tak pořád v psychice každého muže je od věků zakódováno, že klíčem k sexu je mužský penis, nikoliv to okolo, proto se spousta mužů tolik zabývá svou velikostí a svými výkony, protože si tím v hlavě dokazují - ANO, JSEM MUŽ SE VŠÍM VŠUDY. A komplexy u mužů můžou být různého původu - někdo ho má tak malého, že ho žena sotva cítí (a někteří se s tím vyrovnají a jsou dobří a sebevědomí milenci i tak, ale naprostá většina mužů se tím trápit bude), a někomu zas bylo jeho mužství psychologicky zpochybněno tím, že ho v dětství znásilnil muž. Mi to celkem zapadá, vám ne??
Takže i kdyby jeho chování bylo manipulátorské, zakopaný pes je v těch jeho komplexech. Manipulátorů běhá po světě spousta a nějaký vaginální orgasmus jim třeba může být ukradený.

Není tady

#72 25. 3. 2012 21:20

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Marianne napsal(a):

Jestliže je manipulátor, k čemu se mě podle vás snaží zmanipulovat? Čeho chce dosáhnout? A už je ta forma dosažení jakákoliv, O CO mu jde??? O to, abych dosáhla vaginálního orgasmu. PROČ mu o to jde? Protože vaginální orgasmus se dělá penisem, k tomu ten penis byl stvořen, aby patřil dovnitř, prsty a vibrátory apod. přišly až potom. A penis je výhradně mužská záležitost, žena ženě může dát klitoridální orgasmus, ale vaginální až jakousi náhražkou mužského penisu. Takže a už se na to v dnešní době díváme jinak a čteme statistiky o anorgastických a vaginálně anorgastických ženách a máme různé sexuální hračky a liberální společnost a kdoví co všechno, tak pořád v psychice každého muže je od věků zakódováno, že klíčem k sexu je mužský penis, nikoliv to okolo, proto se spousta mužů tolik zabývá svou velikostí a svými výkony, protože si tím v hlavě dokazují - ANO, JSEM MUŽ SE VŠÍM VŠUDY. A komplexy u mužů můžou být různého původu - někdo ho má tak malého, že ho žena sotva cítí (a někteří se s tím vyrovnají a jsou dobří a sebevědomí milenci i tak, ale naprostá většina mužů se tím trápit bude), a někomu zas bylo jeho mužství psychologicky zpochybněno tím, že ho v dětství znásilnil muž. Mi to celkem zapadá, vám ne??
Takže i kdyby jeho chování bylo manipulátorské, zakopaný pes je v těch jeho komplexech. Manipulátorů běhá po světě spousta a nějaký vaginální orgasmus jim třeba může být ukradený.

Marianne, nereagovala jsi na můj příspěvek.

Proto se tě s dovolením zeptám ještě jednou, a sice - proč tě prostě partner nebere takovou, jaká jsi? Proč tě prostě nemiluje se vším všudy? Tedy i s absencí vaginálního orgasmu?
Děkuji za odpověď. S.

Není tady

#73 25. 3. 2012 21:20

majkafa
Host

No, mezi námi... Freud... to byl hodně velký podivín.

#74 25. 3. 2012 21:28

Marianne
♥♥♥----

sahleb napsal(a):

Marianne napsal(a):

Spíš s ní počtvrté, popáté, pošesté...a po čase ti dojde, že jinak než přes klitoris orgasmu nedosáhne. Znejistíš, začnete se o tom bavit a ona ti řekne, že je holt klitoridálně zaměřená a vaginální orgasmus ještě nikdy s nikým nezažila, že holt každá žena je jiná.

Tváří se, že jí to přijde normální, ale ty, jakožto příznivec Freuda .... to za normální nepovažuješ.

Snim ci bdim?

Kde to sme? Nejakem muz si precte zcela pomylenou, sto let starou teorii- fantasmagorii MUZE, jaky ma mit zena JEDINNE spravny orgasmus a zeny mu to veri a maji  co? sexualni problemy!...V dobe pana Freuda se v Evrope provadela zenam (coz ani nemusim rikat) klitordektomie z lekarskych (muzskych) duvodu. Zeny majici sexuallitu proste nemela exitovat.

Klitoris je jediny organ, ktery je urcen jen a jen a jen pro poteseni. Coz panove moc dobre vedeli.

Jestli nekdo baziruje jeste dnes na slabomyslne teorii a kontruuje podle toho svuj vztah k partnerce a hodla takl urcovat jeji sexulani zivot, tak od toho ruce pryc. Tohle uz jsem dlouho neslysela.

No klitoridektomie a Freud podle mě žádný přímý vztah nemají, ale budiž... Já věděla, že Freuda nemám vůbec vytahovat smile ale o Freuda tady nejde, po sté opakuju, jde o to, jaký má přítel v hlavě pocit, jestli je oprávněný/neoprávněný/zaviněný freudem/zaviněný znásilněním/... je druhořadé, mi jde o to, JAK mu pomoc ten jeho pocit méněcennosti odbourat...

Marianne napsal(a):

S Freudem přišel on, má matku psychiatričku, tak možná proto k tomu má blízko, nevím přesně, jak dlouho se v tomhle orientuje, ale má přečtená všechna jeho díla, počítám že tak někdy v pubertě to začal studovat... a prostě souhlasí s jeho teoriemi... a vždycky souhlasil, roky předtím, než mě poznal... .

marianne nenapada te, ze ani tvuj pritel ani Freud nemeli nikdy zensky orgasmus? Proc si do toho nechas kecat?

Jo uz jsem to dole nasla:
""Freud tvrdil, že vaginální orgasmus je nadřazený druhému typu a objevuje se jen u žen psychicky zdravých a vyrovnaných, zatímco klitoriální orgasmus je nedospělý a mívají ho neurotické ženy. Tudíž každá žena, která nemůže mít orgasmus jen díky pouhé penetraci, ale potřebuje stimulaci poštěváčku, je neurotická."

Freud byl misogyn prvni tridy A++. 

Zeny maji daleko lepsi moznost orgasmu nez muzi (Viaggra je pro muze),protze vlastni extra jedinecny organ. A panove to proste nevydychali. Kvuli tomu se driv upalovaly zeny na hranicich.
To, ze ciste vaginalni orgasmus ma jen malo zenvratitelny je fakt  a to nevyvratitelny. Freud je manipulator a tim co psal, si jen chtel potvrdit, jak jsou zeny nedospele infantilni.....

PS: Freud nema s psychiatrii nic splecneho. Jeho teze jsou prekonane, nemoderni, kritizovane, sovinisticke.

Není tady

#75 25. 3. 2012 21:29

Marianne
♥♥♥----

á pardon, nějak zle jsem vložila příspěvek:

No klitoridektomie a Freud podle mě žádný přímý vztah nemají, ale budiž... Já věděla, že Freuda nemám vůbec vytahovat  ale o Freuda tady nejde, po sté opakuju, jde o to, jaký má přítel v hlavě pocit, jestli je oprávněný/neoprávněný/zaviněný freudem/zaviněný znásilněním/... je druhořadé, mi jde o to, JAK mu pomoc ten jeho pocit méněcennosti odbourat...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí