Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 3. 2012 11:17

Černá Perla
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2012
Příspěvky: 64

Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Ahoj, stala se mi taková věc. Rozešla jsem se s přítelem, už jsou to skoro 2 měsíce, přestěhovala jsem se k mámě s mojí maličkým synem a  byla jsem dost zničená, znáte to - pocit smutku, samoty... Ale zpátky už jsem se vracet nechtěla. Krátce na to mi začal psát jeden kamarád na facebooku. Znám už ho hrozně dlouho a musím říct, že jsme nebyli vždycky jenom obyčejní kamarádi. Prostě když jsme byli mladší, někdy jsme spolu něco měli jen tak, no nic jsme si neslibovali a nebyl to problém, až po čase mi došlo, že k němu něco cítím, tak jsem to utla. Od té doby jsme se moc nescházeli a nic jsme spolu neměli, pak jsme se dlouho neviděli, on si našel starší přítelkyni, měl s ní dítě, já ve stejné době jsem měla taky s bývalým o dost starším mojeho malého, potkali jsme se až vloni v květnu, šli jsme jen tak na kolu/pivo a hrozně dobře pokecali jako kdysi a zjistili jsme, že ani jeden z nás není s tím svojím partnerem zrovna moc šastný. Já jsem ale tehdy stále přítele milovala a tak by mě nenapadlo nějak blbnout. Pak odjel pracovat do Německa, takže jsem ho zase dlouho neviděla, občas mi napsal, no ale pak mi začal psát po tom rozchodu. Pořád do mě hustil, že na mě pořád myslel, že by to chtěl se mnou zkusit, když jsme teď oba volní, že chce už vážný vztah a žádné povyražení, prostě mě oblboval asi měsíc pořád jsme si psali. Já jsem se nechtěla do ničeho hrnout, protože jsem měla strach, že to zas blbě dopadne nebo něco. Jenomže jsem si furt říkala, že by se asi tak moc pořád o mě nesnažil, kdyby to nemyslel opravdu vážně. Pořád jsem se nechtěla ještě sejít, měla jsem strach, jak to dopadne a potom asi po tom měsíci mě nakonec ukecal, že se sejdem. Poprvé jsme si jen povídali, druhý den se, dá se říct pozval ke mě a už to na mě dost zkoušel, chtěl mě svést, ale můj malý byl vzhůru, tak by to stejně nešlo. Řekla jsem mu, že je brzo, ale během následujících několika dnů jsem na sobě začala pociovat příznaky zamilovanosti a došlo mi, že  jsem v háji, protože teď už to nedokážu zastavit. Když po pár dnech přišel znovu, malý mi usnul. Rozum mi radil, a brzdím, ale nešlo to. Samozřejmě asi víte, jak to ten den dopadlo. Řekl mi,že jsem už jeho přítelkyně, že spolu budem a kdesi cosi. Měli jsme se pak vidět za 2 dny. Neřek ani půl slova o tom, že někam jede. Za dva dny ráno mi napsal, že musí pracovně pryč, tak a nechodím, že přijede tak za 5 dnů. Byla jsem nasraná, ale jelikož vím, že jezdí pracovně pryč a věděla jsem to i předtím, překousla jsem to. Během té doby se mi ozval asi jednou. Pak jsem ho viděla naposled po 9 dnech od předešlého setkání, ale byla jsem tak nadšená, že jsem to vůbec nijak zvl᚝ neřešila a užívala si společných chvilek s ním. Ten den mu nebylo moc dobře a říkal, že je nemocný, to bych pochopila, takže dalších několik dní se pořád neozýval a já jsem to přisuzovala tomu, že leží doma v posteli, i když na mobil by dosáhl, že? Pak jsem byla nemocná i já, tak jsem mu napsala a zatím nechodí, to bylo pondělí. Odepsal jen něco v tom stylu, že se omlouvá, protože to mám určitě od něho a to bylo naposled, co se vůbec ozval. Je pátek, já jsem dávno zdravá, ve středu jsem mu psala na FB, že mi dopad dobře soud a a se staví kdy chce, ráno jsem si řekla, že když tam teď nechodí, jistě mi alespoň odepíše, tak jsem mu já kráva ještě psala sms, jestli se nestaví dneska (abyste tomu rozuměli, tak chodí tak dopoledne do 10), no nepřišel ani se neozval. Jsem tak nasraná. Nevím, co si myslet, jestli je tenhle "vztah v pořádku", o tom dneska už silně pochybuju a nevím, jestli se ozve a kdy, co myslíte? Já ho miluju a on na mě úplně kašle, aspoň tak mi to příjde a nejhorší je, že kdyby aspoň napsal, že je konec nebo že to nemá cenu, tak vím, na čem jsem, takhle si připadám jak největší debil pod sluncem. Co dál? Nechci mu furt psát jak nějaká stíhačka...

Není tady

 

#2 16. 3. 2012 12:10

green
♥♥-----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 36

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Přemýšlím ,co Ti napsat,ale v podstatě  pokud bude mít o Tebe opravdu zájem,bude se chovat jinak .Ne takhle.I když to není jednoduchý,zkus svý myšlenky zaměřit jinam,přestaň se mu ozývat,počkej pár dní a uvidíš jak se k tomu postaví druhá strana.Být Tebou ,tak si radši počkám na někoho ,kdo Tě opravdu bude chtít.A věř mi ,že to poznᚠsmile.

Není tady

 

#3 16. 3. 2012 13:34

majkafa
Host

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Myslím, že tento muž o tebe zájem nemá.
Btw kam se ženeš? Mᚠuž dítě a vztah ti nevyšel. Neměla bys už být opatrnější? A také nejdříve nechat doznít minulý vztah a ne se hned vrhat do dalšího?

 

#4 16. 3. 2012 13:41

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Upřímně, já to  bohužel vidím jako "další zářez" z jeho strany. Dostal Tě, úkol splněn, důvod snažit se pominul. No snad se pletu. Ale člověk, kterej o druhého stojí, se chová jinak.
Sama píšeš....rozum mi radil, a brzdím .... jo jo, intuici je dobré občas naslouchat. Dej si čas a uvidíš, jak se to vše bude posouvat.

Není tady

 

#5 16. 3. 2012 13:42

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Takhle se nechová člověk,kterému na tobě záleží. Na mě to působí tak,že dosáhl toho,čeho chtěl (vyspala ses s ním) a tím to pro něj končí. A nebo : vᚠpředešlý vztah byl založen pouze na sexu,tak jen obnovil to co bylo. Ozve se až bude chtít sexovat a nikdo jiný než ty nebude po ruce...


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#6 16. 3. 2012 13:53

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Nemá zájem. Kdyby ho měl a byl tak strašně busy, tak napíše, i kdyby měl u toho zrovna sedět na záchodě.

Není tady

 

#7 16. 3. 2012 14:35

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Jeho chovani mi neni sympaticke. I kdyby temel jen tak sex a oba byste byli s tim srozumeni, tak si stebou da klidne zaserande.
Ale on si potrebovalneco dokazat, udelat si dalsi zarez, jak tu bylo receno, aby si namasiroval ego, aby timto dostal takovepekne sebevedomi. Tim to pro nej konci.To, ze jel na pryc vedel uz predtim. No a predtim na tebe nalehal. Aby to stihl........

Ja chapu,ze jsi zamilovana. Zkus to zmenit, klidne ho jeste kontaktuj a uvidis, asi to s nim nepohne. Lidi kteri maji nejaky vztah se nevidaji jen parkrat a jen na sex. Protoze ho zrejme nezajimas, byt tebou dam sinejaky limit na to smutneni. Protoze se chova tak jak se chova, nemela bys o nem uvazovat jako o partnerovi.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#8 21. 3. 2012 16:12

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Pán dostal, co chtěl. Už se nemusí snažit. Pokud bude chtít, ví nebo myslí si, že to dostane zase.  A když chtít nebude, přestane se ozývat.

Neozývej se mu, třeba časem změní názor. A třeba ho změníš i Ty a řekneš si, už nemám zájem já. Zase by mi akorát bylo potom smutno a už to tak nechci.

Ono jde vídat se občas a nezávazně, ale musejí to tak cítit oba. A být oba v tak nějak stejných podmínkách. Povinnostmi nezatížený chlap, který je celý den mezi lidmi v práci a jinde, to ale po první společné noci nevidí tak jako singl čerstvá matka, která je jen doma.

Oni neradi píšou, že je definitivní konec. Spíš si nechávají tak nějak otevřený vrátka, kdyby zase chtěli, že by tedy mohlo něco být. On tedy člověk může názor a náhled i na něco tak zásadního změnit, ale nepřijde mi to moc fér ani akceptovatelné.

Myslím, že jsi s ním měla víc mluvit. Abys poznala, oč mu vlastně jde. On se teď asi bojí, že se budeš na něj chtít vázat se vším všudy. A trošičku by mě asi varovalo, že sám má děcko a asi se moc nestará. Opravdu si myslíš, že někdo takový se bude podílet na výchově Tvého dítěte a založí s tebou spokojenou společnou domácnost...? Moc bych za to nedala, že vás k sobě vážou jen ty dřívější neuskutečnitelné vztahy zamlada....Je to dobrá deviza do nějakého vážnějšího vztahu...?

Zaměř se spíš na sebe. Abys byla Ty tou, co o ni mají usilovat. A s kým navážeš bližší vztah, toho si vybírej. Nenech se navézt do něčeho podobného jako bylo toto. Že totiž on Ti bude dělat návrhy a čekat, až řekneš tak teda jo. Ten sex by měl přijít, až na něj dozraje čas. Ne že dneska je malej vzhůru, tak příště třeba bude spát. On si taky třeba myslí, že bys ráda vyřešila svou bytovou situaci jinak než bydlet u matky a že jen hledᚠdomácího, kde by to bylo pohodlnější...Zaměř se na vylepšení svojí situace, matka Ti třeba pohlídá, jdi na brigádu, měj nějaké koníčky, dělej něco pro vlastní bydlení, zkrátka nečekej jen na někoho, kdo Tě vytáhne ze současného asi moc ne spokojeného života. I když jsi na MD...může se něco měnit ve Tvůj prospěch. Ale nikdo to za Tebe neudělá.

Ty se ptáš...co dělat, když ho miluješ a on se neozývá...ale ptᚠse špatně. Měla by ses zeptat...jak to udělat, abych se cítila dobře sama se sebou, byla spokojenější a šastnější....to je pro Tebe důležitější, než někdo, kým se zabývᚠa zbytečně utrácíš čas. Dal by se vyplnit lépe a smysluplněji....

Není tady

 

#9 29. 3. 2012 7:58

Černá Perla
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2012
Příspěvky: 64

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Jsem tak blbá, že bych se kopla do hlavy. Ozval se znovu v neděli, dva dny po tom, co jsem tu psala. Psali jsme si neděle, pondělí, říkal, že je ještě nemocný (docela dlouho), ale tak jsem si říkala dobře, asi jsem mu křivdila, prý neměl kredit a na komp v tom stavu se necítil na nějaké chatování. V úterý přišel za mnou, všechno super, samozřejmě zase sex, jako minule, předminule, že jo, já celá šastná, že ho vidím, pak měl přijít ve středu a to mi ráno psal, že zapomněl, že má ještě nějaké vyřizovaní ohledně dcerky (jinak den předtím si stěžoval, že mu bejvalka dělá peklo a tak). Říkám dobré, zmínil se, že v pátek jede na školení opět a bude tam do pondělka, to bych pochopila, jenže je čtvrtek a ten hajzl se zas neozývá, prakticky už od minulé středy. Už mě fakt sere a přísahám, že jestli se ještě sejdem, tak mu to dám pěkně sežrat. Nejradši bych ho kopla do zadku, protože takové chování se mi od něj fakt nelíbí. Co si o tom myslet? To už je teda podle mě fakt dost divné. Není ani na počítači, to je jako zase nemocný? Já už to nedávám, jenže se trápím, protože ho miluju a pořád na něj myslím. Občas bych chtěla být bezcitnou osobou bez emocí, asi bych to měla v životě jednodušší. Člověk by řekl, že nejsem hloupá, ale pokud se týče chlapů, tak asi jo.

Není tady

 

#10 29. 3. 2012 8:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

"Ozval se znovu v neděli", protože si chtěl ouknout, jestli mu dáš. Protože to vypadalo nadějně, tak "v úterý přišel... samozřejmě zase sex" a od tý doby "se zas neozývá, prakticky už od minulé středy".
Neboj, on se zas ohlásí, až si bude chtít zashookat...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#11 29. 3. 2012 9:07

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

helena napsal(a):

"Ozval se znovu v neděli", protože si chtěl ouknout, jestli mu dáš. Protože to vypadalo nadějně, tak "v úterý přišel... samozřejmě zase sex" a od tý doby "se zas neozývá, prakticky už od minulé středy".
Neboj, on se zas ohlásí, až si bude chtít zashookat...

Bohužel to vidím naprosto stejně jako helena roll

Není tady

 

#12 29. 3. 2012 10:18

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

helena napsal(a):

"Ozval se znovu v neděli", protože si chtěl ouknout, jestli mu dáš. Protože to vypadalo nadějně, tak "v úterý přišel... samozřejmě zase sex" a od tý doby "se zas neozývá, prakticky už od minulé středy".
Neboj, on se zas ohlásí, až si bude chtít zashookat...

Bingo...
Neboj, Perlo, on bude chtít. A jestli chceš taky, tak toho využij.
A doporučuji nadiktovat si nějaké pěkné libůstky, které ti v posteli dělají dobře.
Podívej, když je dobrej sex, tak to je výhra. A na to ostatní chlapy netřeba, tak brzdi se svýma požadavkama.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#13 29. 3. 2012 10:38

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

On potřebuje občas sex a takhle tě školí , dává ti ty pauzy , aby sis zvykla a nemusel se ti moc věnovat .
Ty stejně dᚠ, tak co big_smile big_smile

Zřejmě poznal, jak moc se ti líbí, tak toho využívá .

Spousta mužů hraje hru na " máme vztah ", aby měli pravidelnej sex zadarmo .
Z tohodle už se vztah nevyvine .
A na takovej vztah najdeš asi 800 lidí , takovej vztah chce každej chlap, užít si a nic víc .

Není tady

 

#14 29. 3. 2012 11:04

green
♥♥-----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 36

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Heleď Perlo, až se zase ozve,že chce přijít,tak mu řekni ,že mᚠna něho čas akorát hodinku ,že pak jdeš  ještě na večeři s jedním kámošem.To by mu snad nemělo vadit ? big_smile

Není tady

 

#15 29. 3. 2012 13:11

Černá Perla
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2012
Příspěvky: 64

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Jessika napsal(a):

helena napsal(a):

"Ozval se znovu v neděli", protože si chtěl ouknout, jestli mu dáš. Protože to vypadalo nadějně, tak "v úterý přišel... samozřejmě zase sex" a od tý doby "se zas neozývá, prakticky už od minulé středy".
Neboj, on se zas ohlásí, až si bude chtít zashookat...

Bingo...
Neboj, Perlo, on bude chtít. A jestli chceš taky, tak toho využij.
A doporučuji nadiktovat si nějaké pěkné libůstky, které ti v posteli dělají dobře.
Podívej, když je dobrej sex, tak to je výhra. A na to ostatní chlapy netřeba, tak brzdi se svýma požadavkama.

Já ale nechci jenom sex a on to ví a taky ví, že kdybych věděla,že jde jen o sex jemu, tak do toho nikdy nejdu. On mi sliboval vážný vztah a překecával mě docela dlouho a hlavně dost intenzivně. Kdyby mi šlo jen o sex, to si to radši udělám sama a nebudu do toho plést city, ne? Možná, že tobě stačí dobrý sex, ale já chci od života trochu víc. A proto mě to tak štve...

Není tady

 

#16 29. 3. 2012 13:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Já ale nechci jenom sex a on to ví a taky ví, že kdybych věděla,že jde jen o sex jemu, tak do toho nikdy nejdu. On mi sliboval vážný vztah a překecával mě docela dlouho a hlavně dost intenzivně.
Mňo... když jde chlapovi o sex, dokáže i jiný věci, než jen "intenzivně přemlouvat" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png. Takže to, že něco "ví" vůbec neznamená, že se tím taky bude cejtit povinován. Zatím dostal vždycky to, co chtěl - a jestli do toho jdeš nebo ne ho pravděpodobně až tak moc nezajímá.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 29. 3. 2012 13:47

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Černá Perla napsal(a):

Jessika napsal(a):

helena napsal(a):

"Ozval se znovu v neděli", protože si chtěl ouknout, jestli mu dáš. Protože to vypadalo nadějně, tak "v úterý přišel... samozřejmě zase sex" a od tý doby "se zas neozývá, prakticky už od minulé středy".
Neboj, on se zas ohlásí, až si bude chtít zashookat...

Bingo...
Neboj, Perlo, on bude chtít. A jestli chceš taky, tak toho využij.
A doporučuji nadiktovat si nějaké pěkné libůstky, které ti v posteli dělají dobře.
Podívej, když je dobrej sex, tak to je výhra. A na to ostatní chlapy netřeba, tak brzdi se svýma požadavkama.

Já ale nechci jenom sex a on to ví a taky ví, že kdybych věděla,že jde jen o sex jemu, tak do toho nikdy nejdu. On mi sliboval vážný vztah a překecával mě docela dlouho a hlavně dost intenzivně. Kdyby mi šlo jen o sex, to si to radši udělám sama a nebudu do toho plést city, ne? Možná, že tobě stačí dobrý sex, ale já chci od života trochu víc. A proto mě to tak štve...

Hm a co? Vždyt i tak si do toho šla.a ne jen jednou.
A že sliboval vztah - jo děvče to oni umí. třeba tím myslel vztah = sex kdykoliv bude chtít.

Není tady

 

#18 29. 3. 2012 14:01

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Si teda fakt perla Perlo. Nechápu,jak tě jako mámu - ženu odpovědnou už i zadítě a život dalšího člověka tudíž,múže zajímat taková nula,která nemá ani na kredit?Zashookat si můžeš i s robertkem,to chápu tenhle chtíč,ale jinak jako tvoje matka bych tě měla sakra k tomu,a se starᚠpředevším o své nové bydlo a ty sama by ses měla orientovat na trochu zodpovědnější chlapy,ne natakové plemeníky pouze,kteří navíc už musí další ženě platit alíky,což je pořádný zářez i na mnoho let do budoucího rozpočtu-to kdyby si s ním uvažovala o společ.domácnosti.
Tvoje matka asi vůbec netuší,kdo si z jejího domova dělá bor.del,že.

Není tady

 

#19 29. 3. 2012 14:19

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Černá Perla napsal(a):

Jessika napsal(a):

Neboj, Perlo, on bude chtít. A jestli chceš taky, tak toho využij.
A doporučuji nadiktovat si nějaké pěkné libůstky, které ti v posteli dělají dobře.
Podívej, když je dobrej sex, tak to je výhra. A na to ostatní chlapy netřeba, tak brzdi se svýma požadavkama.

Já ale nechci jenom sex a on to ví a taky ví, že kdybych věděla,že jde jen o sex jemu, tak do toho nikdy nejdu. On mi sliboval vážný vztah a překecával mě docela dlouho a hlavně dost intenzivně. Kdyby mi šlo jen o sex, to si to radši udělám sama a nebudu do toho plést city, ne? Možná, že tobě stačí dobrý sex, ale já chci od života trochu víc. A proto mě to tak štve...

Tak proč ztrácíš čas s tím, kdo chce jen sex?
Jo aha, pardon, ty ho miluješ...

Sry, kdo tady psal, že mi stačí k životu dobrý sex?
Mně stačí k životu život, to ostatní příjde samo smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#20 29. 3. 2012 16:46

Černá Perla
♥♥-----
Registrovaný: 16. 3. 2012
Příspěvky: 64

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Jaku: Chtěla jsem poradit, ne urážky a soudy. Fajn udělala jsem chybu, protože jsem dala šanci člověku, který si jí nezaslouží. A to všechno přesto, že ho velmi dobře znám a mohla jsem vědět , jak to skončí a já jsem věřila, že se změnil. Skočila jsem do toho po hlavě, i když jsem nechtěla, nechala jsem se unést a teď si to vyžeru, ale to neznamená, že tu dělám mámě bor.del. Měla jsem tu jen jednoho chlapa, kterého jsem považovala za svého přítele a kterého miluju, i když si to nezaslouží, a bez ohledu na to, že on je hajzl, zřejmě to tak necítí a jen mě využil, to přece neznamená, že tu dělám bor.del. Ano, zachovala jsem se nezodpovědně, ale o dítě se starám dobře a nic to s ním nemá společného. Krom toho se můj tzv. přítel k dítěti chová vždy hezky, hraje si s ním a nemá to na něho žádný špatný vliv. Tak nevím, co to s tím má sakra společného. Když se teď rozejdem, ani si ho nebude za chvíli pamatovat. Mě je líto, jak to teď všechno je a je to hlavně moje chyba. Ale jsem slušná ženská, mysli si co chceš. Kdo občas neudělá chybu? Nešlápne vedle? Já snad neznám ženskou, která by se někdy v životě špatně nezamilovala...mad
Omlouvám se, jestli si protiřečím. Jsem z toho všeho pořád zmatená.sad

Upravil(a) Černá Perla (29. 3. 2012 16:49)

Není tady

 

#21 29. 3. 2012 17:50

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Perlo, klídek, Jaku je tu za drsoňku supermario
Půjč si lehkou, ale osvěžující knihu s názvem Až tak moc tě nežere smile A hlavně - tvoje potřeby jsou tvoje a postarat se o ně musíš sama storstark

Jo a příště bych to udělala jak radí Green - a uvidíš, co bude lol To totiž byla skvělá rada!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#22 29. 3. 2012 17:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (3. 5. 2013 12:14)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#23 29. 3. 2012 17:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

[kapitulation

Upravil(a) Grainne (3. 5. 2013 12:15)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#24 29. 3. 2012 18:00

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Jessika napsal(a):

Černá Perla napsal(a):

Jessika napsal(a):

Neboj, Perlo, on bude chtít. A jestli chceš taky, tak toho využij.
A doporučuji nadiktovat si nějaké pěkné libůstky, které ti v posteli dělají dobře.
Podívej, když je dobrej sex, tak to je výhra. A na to ostatní chlapy netřeba, tak brzdi se svýma požadavkama.

Já ale nechci jenom sex a on to ví a taky ví, že kdybych věděla,že jde jen o sex jemu, tak do toho nikdy nejdu. On mi sliboval vážný vztah a překecával mě docela dlouho a hlavně dost intenzivně. Kdyby mi šlo jen o sex, to si to radši udělám sama a nebudu do toho plést city, ne? Možná, že tobě stačí dobrý sex, ale já chci od života trochu víc. A proto mě to tak štve...

Tak proč ztrácíš čas s tím, kdo chce jen sex?
Jo aha, pardon, ty ho miluješ...

Sry, kdo tady psal, že mi stačí k životu dobrý sex?
Mně stačí k životu život, to ostatní příjde samo smile

Souhlasim smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#25 29. 3. 2012 19:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Neozývá se - co si o tom myslet? Čekat?

Fakt je, že otázka by možná měla znít "na co tě mám" než "proč nevoláš" smile
Hnedle by bylo jasnějc cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů