Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 17. 3. 2012 19:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míša Kulička napsal(a):

Judyna napsal(a):

Míšo, myslíš, že lidé v roce 89, kteří chodili na demonstraci, přesně věděli, co budou dělat krok po kroku? Tenkrát se nadšení a ochota lidí zneužily jménem mamonu a získání moci. A svobody pro někoho.

Myslím, že díky plyšáku jsme dnes svobodní všichni ... a tu totalitu už si někteří z nás nosí jen ve svých hlavách. Jde jen o to přestat svádět své vlastní nedostatky na druhé, najít odvahu a udělat krok bokem, nelpět na tom, co mám zažité a hledat nové možnosti ... tzn. začít u sebe. Když začnem všichni u sebe a máknem na sobě a svém nejbližším okolí, jak nejlépe umíme, tak nám bude všem lépe smile

Míšo, tohle je stejná utopie jako celý komunismus a všechny další -ismy stolt

Jak si to napřiklad konkretně představuješ u šedesátníka +-, kterého celé mládí přesvědčovali, jak bude žít v komunismu, ve středním věku makal a staral se, jak uměl, protože nevěřil, že se kdy dočká nějaké změny, ve starším věku ho masírovali, jak vše vyřeší neviditelná ruka trhu, tak se zase spolehl, jak byl nakonec celý život zvyklý, aby přežil, že se to nějak samospádem vyřeší.....
A ejhle, ono se to nevyřešilo a nevyřeší, je stále hůř než aby bylo líp a čas běží.
Tenhle člověk celý život pracoval, moc nechápe, co by teď ještě měl víc dělat. Normálně se bojí budoucnosti.
Prostě starého psa novým kouskům nenaučíš.

Lidé jsou prostě různí.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#127 17. 3. 2012 20:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míšo,
ty podle sebe soudíš ostatní. Taky jednoho, vlastně nejednoho takovýho znám stolt Ve volném čase a na úkor vlastní rodiny chodili budovat mateřské školky, samoobsluhy a stadion, protože to bylo potřeba a protože kdyby takhle každý začal sám u sebe, tak ten lepší život pro všechny přece vybudujou a né že ne. Dnes to první sámi nepotřebují, v tom, druhém pomalu nemají jako starodůchodci zač nakupovat a do toho třetího je pan majitel pomalu ani nechce pustit...
Smutný konec jednoho zdálo by se legračřního omylu.
Nakonec lze říci: sklízejí, co zaseli.

Mám osobní zkušenost jako zaměstnanec i jako podnikatel. Před několika lety jsem to vzdala. Nemám na to v tomhle prostředí podnikat a ani na to mít nechci. Nebaví mně chodit po minovém poli a vymýšlet jak prosperovat ve vlčí smečce. Nejsem zdravě dravá a jsem za to ráda.
Za to umím úspěšně sbírat dravce i jejich oběti.
To mně baví.
Mám širší pohled na věc.
To je pro mně zajímavé.
Blbý na tom jen je, že si celkem živě umím představit, jak to celý dopadne.
Snažím si to představovat pozitivně.
Zatím mi to docela jde stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#128 17. 3. 2012 20:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: DEMONSTRACE

Míša Kulička napsal(a):

Judyna napsal(a):

Míšo, myslíš, že lidé v roce 89, kteří chodili na demonstraci, přesně věděli, co budou dělat krok po kroku? Tenkrát se nadšení a ochota lidí zneužily jménem mamonu a získání moci. A svobody pro někoho.

Myslím, že díky plyšáku jsme dnes svobodní všichni ... a tu totalitu už si někteří z nás nosí jen ve svých hlavách. Jde jen o to přestat svádět své vlastní nedostatky na druhé, najít odvahu a udělat krok bokem, nelpět na tom, co mám zažité a hledat nové možnosti ... tzn. začít u sebe. Když začnem všichni u sebe a máknem na sobě a svém nejbližším okolí, jak nejlépe umíme, tak nám bude všem lépe smile

Míšo, mluvím o ekonomické nesvobodě. Ten, kdo nemůže najít práci nebo je mu pracovní smlouva ukončována po třech měsících, člověk, který se neustále bojí, že nebude mít práci a přijde o střechu nad hlavou, není svobodný ani náhodou.
Ale to, že by měl každý začít sám u sebe a pracovat na sobě, to ano, to souhlasím. Akorát když dlouho nevidíš výsledky snažení, unavuje to a člověk ztrácí motivaci.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#129 17. 3. 2012 21:45

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: DEMONSTRACE

Petr100 napsal(a):

sisi21 napsal(a):

Petr100 napsal(a):

Ano SOCIÁLNÍ JISTOTY  to je nejdůležitější. A myslíš, že sociální jistoty tě zajistí ulice?

nevím jestli ulice,ale vím ,že za komančů jsem je měla.Jasně ať je tam vláda třeba fialových,ale a´t mi ty jistoty dají!!

Jo tak za komančů a nechybí tě bůček za dvacku, lahváč za kačkučtyřicet a Partyzánky za 1,60 kaček? Tak to máš smůlu. S tvým myšlením skončíš na pracáku.

lahváč klidně oželím,cigára taky:lol: ale najíst se musím nebo bych aspoň ráda.Jinak myšlení si myslím mám dobrý neboj:lol:


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#130 17. 3. 2012 21:49

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: DEMONSTRACE

Petr100 napsal(a):

Sisi že ty jsi tam chyběla. S takovým přístupem ty sociální jistoty nebudou. Někde jste soudruzi udělali chybu.

Měl to být obří protest, přišlo jen 200 lidí
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domo … -200-lidi/

tak to máš výjímečně pravdu!!!wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#131 17. 3. 2012 22:01

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: DEMONSTRACE

Petr100 napsal(a):

novavila napsal(a):

Petr100 napsal(a):

Sisi že ty jsi tam chyběla. S takovým přístupem ty sociální jistoty nebudou. Někde jste soudruzi udělali chybu.

Měl to být obří protest, přišlo jen 200 lidí
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domo … -200-lidi/

To je komický, jak místní 3 pravičáci tu sedí celou sobotu, místo aby žili rodinej život (ted jsem dorazila od vnoučat, které ty Zklamaná nemáš smile

A přesvědčují sami sebe, že se vlastně nic neděje, že revoluce nebude smile
Petr chudák, plnej strachu psal už v šest hodin ráno v sobotu , kdy všichni levičáci mají půlnoc, nemohl dospat  smile

tohle přesně vystihuje situaci :

http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazo … ?id=735998

Ale notak, představ si, že já od 7.00 hod již vydělával penízky o kterých se tě ani nesní. A zítra budu také. To levičáci mohou klidně pospávat a potom demonstrovat. S takovou ten socialismus nevybuduješ. A hlavně udělejte si tam pořádek, začínáte být k smíchu.

Holešovská výzva se distancovala od demonstrace v Praze
http://www.novinky.cz/domaci/262176-hol … zpravy-dne

fííha ..hmm ..To já už tři hodiny makám..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#132 17. 3. 2012 22:13

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: DEMONSTRACE

Judyna napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Judyna napsal(a):

Míšo, myslíš, že lidé v roce 89, kteří chodili na demonstraci, přesně věděli, co budou dělat krok po kroku? Tenkrát se nadšení a ochota lidí zneužily jménem mamonu a získání moci. A svobody pro někoho.

Myslím, že díky plyšáku jsme dnes svobodní všichni ... a tu totalitu už si někteří z nás nosí jen ve svých hlavách. Jde jen o to přestat svádět své vlastní nedostatky na druhé, najít odvahu a udělat krok bokem, nelpět na tom, co mám zažité a hledat nové možnosti ... tzn. začít u sebe. Když začnem všichni u sebe a máknem na sobě a svém nejbližším okolí, jak nejlépe umíme, tak nám bude všem lépe smile

Míšo, mluvím o ekonomické nesvobodě. Ten, kdo nemůže najít práci nebo je mu pracovní smlouva ukončována po třech měsících, člověk, který se neustále bojí, že nebude mít práci a přijde o střechu nad hlavou, není svobodný ani náhodou.
Ale to, že by měl každý začít sám u sebe a pracovat na sobě, to ano, to souhlasím. Akorát když dlouho nevidíš výsledky snažení, unavuje to a člověk ztrácí motivaci.

Míšo já si myslím,že své nedostaky na druhé nehážu ani nelpím na to co mám zažité..jak se říká změna je život...ale že by mě bylo líp?????se teda říct nedá!!! a jak píše Judyna,ono to začne unavovat!!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#133 17. 3. 2012 22:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12377

Re: DEMONSTRACE

Zklamaná napsal(a):

novavila napsal(a):

Tak to jsme dvě Zklamčo , já mám taky dovču celej rok a ty mě živíš , protože jsem rentiér smilesmilesmile
Díky Zklamčo,  jsi moc hodná smile

Akorát,  že já mám ráda slušný, empatický , vychovaný lidi , co nelžou, nepodplácejí , nekradou a netunelují  a ty rezonuješ s trošku jinými typy .

jo tááák, ty jsi invalidní důchodce, že...tak teď jsi mi připoměla tuuu Sidonii z tohoto videa
http://www.joj.sk/sudna-sien/sudna-sien … -sien.html

ad tvá poslední věta....tvůj názor ti neberu - co s tím uděláš?

Zklamana dekuji za tento odkaz. :lol:Muzu te rict,ze takhle jsem se dlouho nenasmala jako dnes.Fakt bomba,stoji za to to shlidnout....lol lol lol


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#134 17. 3. 2012 23:08

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Pandorraa napsal(a):

Míšo,
ty podle sebe soudíš ostatní....

Ono je to asi tím, kým se obklopujeme. Já se ve svém okolí nepovažuji za výjimku, naopak mi připadá, že má-li v této době firma přežít, není jiná cesta, než aby se majitelé a vedení uskrovnilo ... propouštění dělníků není cesta - jednak jsme malá firma a jsme tak trochu jako rodina ... a druhak jsme vložili dost úsilí do toho, aby se naučili dělat svou práci tak dobře, aby ji akceptovali naši zahraniční partneři ... takže je logické, že je nechceme ztratit. A takhle funguje většina malých a středních firem, které znám.

Na druhé straně, pokud se zde stane situace neúnosnou - tedy pokud se budou neustále zvyšovat přímé daně a odvody, pokud se budou neustále měnit zákony a byrokratické požadavky, pokud budou naši dodavatelé vystaveni šikaně a obviňování ze švarcsystému jen proto, že v době krize nenašli jiné odběratele, než nás, tak to opravdu budeme muset řešit tak, jak jsem napsala ... Jistěže to nebude jednoduché, ale zakázky máme nasmlouvané na x let dopředu, jen se vlivem krize odsunuly termíny a byla by škoda rušit zavedenou firmu s dobrým jménem, když ji stačí přestěhovat do příznivějšího prostředí.

Zdejší diskutéři z řad zaměstnanců a žadatelů o sociální jistoty se často a rádi ohání tím, že bez nich by zaměstnavatelé ničeho nedosáhli - mají pravdu jen částečně. Ano, žijeme v částečné symbióze, bez kvalitních zaměstnanců by naše firma určitě brzy zkrachovala - ovšem tito lidé nejsou s to sami dojednat ani zakázky ani jejich úhradu, zatímco my jsme schopni v krátkém čase nahradit je ... třeba Ukrajinci, které si v krátkém čase vyškolíme ... a dosáhnout tak dokonce snížení osobních nákladů ...

Nedávno mě pobavila zpráva, že se zemědělci bouří, protože od letoška nebudou moci přijímat cizince na sezónní práce. Tvrdili, že to pro ně znamená velké problémy a třeba i konec některých činností, protože Čechům všechno trvá 2x tak dlouho a chtějí za to 2x tak vyšší plat ... což je pro ně neúnosné. To je praxe ... a pak tady čteš šedivé teórie o chybějících sociálních jistotách, které tento tristní stav zavinily ...

Upravil(a) Míša Kulička (17. 3. 2012 23:09)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#135 18. 3. 2012 6:47

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: DEMONSTRACE

sisi21 napsal(a):

Petr100 napsal(a):

sisi21 napsal(a):


nevím jestli ulice,ale vím ,že za komančů jsem je měla.Jasně ať je tam vláda třeba fialových,ale a´t mi ty jistoty dají!!

Jo tak za komančů a nechybí tě bůček za dvacku, lahváč za kačkučtyřicet a Partyzánky za 1,60 kaček? Tak to máš smůlu. S tvým myšlením skončíš na pracáku.

lahváč klidně oželím,cigára taky:lol: ale najíst se musím nebo bych aspoň ráda.Jinak myšlení si myslím mám dobrý neboj:lol:

TY nemáš na jídlo? Tak to je s tebou špatné.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#136 18. 3. 2012 6:53

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

Dyt říkám, máš zajiímavej osobní život , promiň ,ale já si od rána s vnoučaty hrála a nepotřebovala jsem u toho  na Babi zuřivě přesvědčovat lidi celej den , že revoluce nebude a nebude a nebudéééé a vlastně jí nikdo nechcééé..........mimochodem byla jsem na zahradě úplně nového domu  ( u Prahy ) mojí dcery s dvěma patrama a dvěma koupelnama (jak ses minule komicky chlubila ty )  a přesto mám tyhle názory, čím to bude ?
Protože nerezonuju s psychopatama ve vládě a  psychopata včas rozeznám  smilesmile

Co to je dvoupatrový barák se dvěma koupelnama. To já mám třípatrový se TŘEMA KOUPELNAMA. A ještě zimní zahradu a garáž s roletovejma vratama. A k tomu další barák který pronajímám. Heč.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#137 18. 3. 2012 6:57

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: DEMONSTRACE

Jo a ještě něco. Oni na nový barák určitě nemohli našetřit. A ještě k tomu dvoupatrový se dvěma koupelnama. Jistě si někde nakradli. Budete také znárodňovat rodinné domy? Aby o něj tvoji mladí nepřišli.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#138 18. 3. 2012 14:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míša Kulička napsal(a):

....Já se ve svém okolí nepovažuji za výjimku, naopak mi připadá, že má-li v této době firma přežít, není jiná cesta, než aby se majitelé a vedení uskrovnilo .....

Však íkám, podle sebe soudíš i ostatní.
Jenže tohle všechno, co jsi napsala a co píšeš, je pořád jen jedna kostka z celé skládanky.
Nic víc, nic míň.
nežiješ ve vzduchoprázdnu a svět je dnes stále menší a menší....
Není možné hledět jen na to, jak to mám JÁ (mmch já to mám dost podobně jako ty), je potřeba se dívat i na to, jak to mají ostatní.
A dnes už jsme bohužel natolik v řiti, že pokud se mezi sebou nedohodneme, tak stejně peníze, které hodláme ušetřit na nesmyslných sociálních dávkách, oněch tolik přetřásaných "sociálních jistotách",  budeme muset nejspíš investovat do policie a armády, protože jsme zašli příliš daleko.... Takže nula od nuly pojde, jen jsme se dostali na cestu do pekel stolt

http://www.novinky.cz/ekonomika/262101- … -cina.html
http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazo … ?id=735998


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#139 18. 3. 2012 14:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: DEMONSTRACE

No, také si myslím, že máme "našlápnuto". Jelikož když se dá dohromady konzumní způsob života, kde hodnota člověka se počítá dle hodnoty jeho majetku a každý chce mít za každou cenu co nejvíc, velká deziluze těch více i méně slušných a k tomu se přidá vypjatý individualismus, nemůže z toho vzejít nic dobrého. Mám obavy z extremismu - ať už pravého či levého .
Takže možná udržení sociálního smíru by pak v konečném důsledku přišlo levněji.

Upravil(a) Judyna (18. 3. 2012 14:15)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#140 18. 3. 2012 16:29

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

Čím dál více mě zajímá číst názory "obyčejného lidu" z novinek.cz...to je elita národa, přímo výkvět inteligence a duchaplnosti cool

Nový řád chtěl i Hitler - oč je tedy lepší každý, kdo o nějakém novém řádu sní a uvažuje? Každý tu mlátí pantem o spravedlnosti a přitom by to nejraději nastolilo (ten obyčejný lid zdola) diktaturu. Tito mleči p(h)us(b)ou ze všech nejlépe vědí, co by bylo nejlepší - otázka tedy zní, proč to neaplikují na svůj osobní život, proč mají tendenci do toho narvat všechny? Kolektivisté - bez usnesení sjezdu by si ani nepšoukli lol

http://www.novinky.cz/domaci/262204-nov … vyzvy.html


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#141 18. 3. 2012 16:42

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

Zklamaná napsal(a):

Čím dál více mě zajímá číst názory "obyčejného lidu" z novinek.cz...to je elita národa, přímo výkvět inteligence a duchaplnosti cool

Nový řád chtěl i Hitler - oč je tedy lepší každý, kdo o nějakém novém řádu sní a uvažuje? Každý tu mlátí pantem o spravedlnosti a přitom by to nejraději nastolilo (ten obyčejný lid zdola) diktaturu. Tito mleči p(h)us(b)ou ze všech nejlépe vědí, co by bylo nejlepší - otázka tedy zní, proč to neaplikují na svůj osobní život, proč mají tendenci do toho narvat všechny? Kolektivisté - bez usnesení sjezdu by si ani nepšoukli lol

http://www.novinky.cz/domaci/262204-nov … vyzvy.html

I celou neděli tu sedíš ? ha ha ha
Tak moc se bojíš, že bude revoluce smile Tak hlídej smile

Není tady

 

#142 18. 3. 2012 19:38

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

Nové víle (s novou vilou) podávám informaci, že jsem dnes - tj. v neděli byla s celou rodinkou téměř 6 hodin na pouti, bylo krásně, do restauračky jsme také zašli na něco dobrého a rozfrcali jsem 3 tisíce - bylo to super tongue


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#143 18. 3. 2012 23:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: DEMONSTRACE

Zklamaná napsal(a):

Čím dál více mě zajímá číst názory "obyčejného lidu" z novinek.cz...to je elita národa, přímo výkvět inteligence a duchaplnosti cool

Nový řád chtěl i Hitler - oč je tedy lepší každý, kdo o nějakém novém řádu sní a uvažuje? Každý tu mlátí pantem o spravedlnosti a přitom by to nejraději nastolilo (ten obyčejný lid zdola) diktaturu. Tito mleči p(h)us(b)ou ze všech nejlépe vědí, co by bylo nejlepší - otázka tedy zní, proč to neaplikují na svůj osobní život, proč mají tendenci do toho narvat všechny? Kolektivisté - bez usnesení sjezdu by si ani nepšoukli lol

http://www.novinky.cz/domaci/262204-nov … vyzvy.html

No co je to za blbinu? Takže každý, kdo o nějaké novém řádu sní a uvažuje není lepší než Hitler? Tož to jsme všichni fašisti, jelikož o změně řádu snila a uvažovala velká většina národa před rokem 89.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#144 18. 3. 2012 23:24

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

Zklamaná napsal(a):

Nové víle (s novou vilou) podávám informaci, že jsem dnes - tj. v neděli byla s celou rodinkou téměř 6 hodin na pouti, bylo krásně, do restauračky jsme také zašli na něco dobrého a rozfrcali jsem 3 tisíce - bylo to super tongue

Ach jo Zklamčo, začíně mě tě být líto, zjevně jsi v restauraci dávno nebyla .
Víš kolik stojí vzít rodinku k Matějovi a do restauračky na oběd? smilesmile
Máma, táta, dítě a babička ? To by ti trojka ani zdaleka nestačila, ty se spoléháš na to, že tu jsou samý socky, co do restauračky koukaj jen přes sklo jako ty ? smile smile
Ty jsi prostě takovej malej čecháček, co považuje za vrchol bohatství rozházet o víkendu pár tisíc,ale reálný ceny neznáš .

Není tady

 

#145 19. 3. 2012 4:41

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Nové víle (s novou vilou) podávám informaci, že jsem dnes - tj. v neděli byla s celou rodinkou téměř 6 hodin na pouti, bylo krásně, do restauračky jsme také zašli na něco dobrého a rozfrcali jsem 3 tisíce - bylo to super tongue

Ach jo Zklamčo, začíně mě tě být líto, zjevně jsi v restauraci dávno nebyla .
Víš kolik stojí vzít rodinku k Matějovi a do restauračky na oběd? smilesmile
Máma, táta, dítě a babička ? To by ti trojka ani zdaleka nestačila, ty se spoléháš na to, že tu jsou samý socky, co do restauračky koukaj jen přes sklo jako ty ? smile smile
Ty jsi prostě takovej malej čecháček, co považuje za vrchol bohatství rozházet o víkendu pár tisíc,ale reálný ceny neznáš .

Babičko začínáš být trapná.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#146 19. 3. 2012 8:41

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

Nová vílo s novou vilou - na Matějské jsme nebyly, nebyly jsme ani v Praze, kde je sice blaze, ale draze cool Neletěli jsme ani do Disneylandu - byli jsme na běžné pouti a v restauračce rodinného typu, takž ty tři tácy nám bohatě stačili. Chápu, že někteří si nemohou dovolit ani to, tak tu pak prskají jedovaté sliny tongue
No a proč bychom měli brát s sebou babičku? Stejně by na řetízák nešla a někdo musí doma pást slepice (pást proto, že jsou holky nové, tudíž je dozoruje, aby se nám nezatoulaly holky jedny slepičí s těma zlatejme vejcema třeba k sousedům lol)

Ale já nepřišla pro to, abych tu s tebou slovně bojovala (nač, když na to nemáš), já přišla s douškou zamyšlení, jak se tu pořád dokola omílá ta solidarita, spravedlivé dělení a ták ....

http://www.youtube.com/watch?v=kR6a63iArQ0


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#147 19. 3. 2012 8:42

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12377

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

Zklamaná napsal(a):

Nové víle (s novou vilou) podávám informaci, že jsem dnes - tj. v neděli byla s celou rodinkou téměř 6 hodin na pouti, bylo krásně, do restauračky jsme také zašli na něco dobrého a rozfrcali jsem 3 tisíce - bylo to super tongue

Ach jo Zklamčo, začíně mě tě být líto, zjevně jsi v restauraci dávno nebyla .
Víš kolik stojí vzít rodinku k Matějovi a do restauračky na oběd? smilesmile
Máma, táta, dítě a babička ? To by ti trojka ani zdaleka nestačila, ty se spoléháš na to, že tu jsou samý socky, co do restauračky koukaj jen přes sklo jako ty ? smile smile
Ty jsi prostě takovej malej čecháček, co považuje za vrchol bohatství rozházet o víkendu pár tisíc,ale reálný ceny neznáš .

No vidis a me to prislo jako hrozna suma rozhazet takhle 3 tisice,prislo me to,az moc.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#148 19. 3. 2012 9:03

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

Erem pro obyčejný lidi je to hodně, ale né pro člověka , kterej je jednou nohou na Bahamách , nebo to tady tvrdí .
To bys musela vidět ceny u Matěje , jedna atrakce stojí 100 -150 kč a když tam jdeš jednou za rok, tak si jich prostě pár užiješ , zvlášt když jsi skoro Viktorka Kožená smilesmile
Ovšem dyž nejsi, tak se lehce prozradíš . Dnes v každý sklušný restauraci stojí minutka s přílohou kolem 200 kč a to nepočítám pití, kafíčko a zákusek .
Vím to protože mám zmapovaný všechny hospůdky okolo Prahy, po výletě jdeme papat ..... a co teprve v Praze !!
No jo Zklamča je holka z malýho města, co by chtěla do velkýho světa a hned jí prozradí slepičinec na botě smile

Není tady

 

#149 19. 3. 2012 9:25

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

Nová vílo s novou vilou - velký svět můžeš mít i uprostřed lesa, jenže to zrovna ty asi těžko pochopíš, co tím myslím. Tak specielně pro tebe nápověda - když máš internet, můžeš být v lese (třeba i v Boubíně) a přitom obchodovat klidně na těch Bahamách.
No a že ty jsi z Prahýýýý, neznamená, že z ní musí být nutně každý.

Na žádné atrakce nelezu, já jen saju tu atmosféru, takže mi postačí vypustit z řetězu tatínka s potomkem a pozorovat je jak kvočna.

Lepší plno slepičinců na botě, než sláma čouhající z bot lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#150 19. 3. 2012 10:02

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Judyna napsal(a):

No, také si myslím, že máme "našlápnuto". Jelikož když se dá dohromady konzumní způsob života, kde hodnota člověka se počítá dle hodnoty jeho majetku a každý chce mít za každou cenu co nejvíc, velká deziluze těch více i méně slušných a k tomu se přidá vypjatý individualismus, nemůže z toho vzejít nic dobrého. Mám obavy z extremismu - ať už pravého či levého .
Takže možná udržení sociálního smíru by pak v konečném důsledku přišlo levněji.

Judy, a co to je ten sociální smír? Lze ho vůbec dosáhnout?

Nebo jinak - představ si, že žiješ v malinkém činžáku o šesti partajích. Máš dvě školou povinné děti, manžela, který dře na stavbách od nevidím do nevidím, aby vás zabezpečil a ty sama jsi 8 hodin v práci + 1,5 hoďky na cestu do a z, vyzvednutí dětí a nákupy ... a pak druhou směnu doma.
Takové rodiny jste v tom činžáku 2. Pak tam jsou jedni důchodci ochotní občas vám pohlídat děti, nemocná paní, takový věchýtek, a nezaměstnaný učitel, který vzhledem k tomu, že se ruší počty škol, není s to najít si práci. Žijete si tam v pohodě bez hádek, každý po svým. Jen ty tu a tam koupíš důchodcům nějakou maličkost za hlídání - tu lovečák, tu kafe ...

No a jednou se dáte trochu víc do řeči a paní ti řekne "Od vás to každou neděli tak krásně voní ... a my, jak už ku stáru nezvládáme, úspory dochází, tak jsme jen o pečených bramborách."
Tak se nad tím zamyslíš a protože to ani tobě nepřipadá správné (vždyť celý život též dřeli), tak je začneš zvát každý víkend na oběd, ať z toho života staroušci taky něco mají. Manželovi je to fuk - dvě malé porce navíc se dají zvládnout, děti trochu remcají, protože mají víc brambor na škrabání a víc nádobí na mytí ... ale jinak ok - všechno klape, staroušci jsou zpočátku vděční za každé pozvání ...

Po čase zjišťuješ, že už je ani nemusíš zvát, už je to samozřejmost - bez ohledu na to, zda se ti to hodí nebo ne ... ale pořád to bereš jako fajn oboustranně přínosný model.

Jednou se ti babička zmíní o té nemocné paní, se kterou se moc nevídáš, protože je stále zavřená doma ... je prý na tom dost špatně. Mohou jí občas donést zbytek v kastrůlku? No co by nosili zbytek, že jo - a od dalšího týdne začneš vařit o porci navíc i pro tu nemocnou paní. Vždyť vy máte dost a oni tak málo ... Děti už neremcají jen u brambor, ale i u nádobí ... manžel se občas také nechá slyšet, že za chvíli bude živit celou ulici ... ale rozumí tomu, proč to děláš.

A tak to jde dál a dál a protože máš stále silné sociální cítění, dojde nakonec i na nezaměstnaného učitele, který též strádá nedostatkem ... Ale pozor - děti už u brambor sestavují stávkový výbor a po pár týdnech, když dojde na mytí nádobí, odmítnou spolupracovat.

Nu což, řekneš, však učitel má dvě zdravé ruce a tvrdí, že mu chybí jen ta práce. Chutná mu, chodí k nám rád ... a tak ho oslovíš, jestli by vždycky na oplátku nemohl pomoct s nádobím. Jenže co udělá pan učitel? Sdělí ti, že je přece učitel, VŠ vzdělaný člověk, nikoliv nějaký obyčejný myč a že mytí špinavého nádobí po cizích lidech (no fuj) tedy rozhodně nehrozí ...

A v tu chvíli však dojde trpělivost i tvému muži, který rozčíleně praví, že i on je VŠ vzdělán a nebrání mu to v tom, aby dřel na stavbách, protože mu jde o to, aby zabezpečil svou rodinu ... a nikoliv jednou tolik dalších vyžírků ...

Samozřejmě tím urazí i chudáky důchodce i nemocnou paní, kteří prohlásí, že už tedy obtěžovat nikdy nebudou, ale s hlídáním dětí je též konec ...

A je po smíru ...

Jen ta druhá rodina, která nikdy nikomu nic nenabídla, ale také po nikom nic nechtěla, v pohodě vychází se všemi ...

No a takto to funguje na všech úrovních ... a můžeme jen špekulovat, kde soudruzi dělají chybu.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů