Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#101 17. 3. 2012 14:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Frajery s velkým si totiž všechny držíme úplně někde jinde, než v politice ... což je možná ten základní problém. vissla

"Všechny držíme"?
Myslíš?
No když to tak vidíš, tak to tak ty asi máš stolt

Budem slovíčkařit?

Máš ten pocit?
Já ne.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#102 17. 3. 2012 14:34

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

David Hesoun píše:
Super, v dnešním díle (myšlen Hydepark s panem Popelkou) názorně vidíme, jak se průměrný diskutér z novinek.cz vyzná v politologii

naprosto výstižné....
to mi připomíná, jak jsem tu (je to již dříve) psala, že tu někteří jsou za "přenašeče zhoubných filozofických idejí". Dokola papouškují naučené fráze a za nimi zeje prázdná velká bublina, do které stačí jen mírně drcnout a rozprskne se.


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#103 17. 3. 2012 15:48

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Pandorraa napsal(a):

Nevím, zda je pan Popelka Fajer, zatím jsem to neměla možnost zjistit, jsem v "civilizaci" pouze pár hodin a to co vidím v TV pro mne vůbec není směrodatné, protože jsem na vlastní kůži zažila, jak TV umí překroutit a zmanipulovat obraz o čemkoliv a komkoliv.
Pokud si to ověřím v terénu, tak ti řeknu.
Rozhodně je Frajer v tom směru, že šel s kůží na trh, do té naší TíVí fikané vůbec vlezl a taky na to dost dojel, byl opravdu lehká kořist pro malého TV harcovníka.
Jo a nepovažuji ho za "frajera ze základky", protože jsem s ním na základku nechodila. Takže to fakt nevím a těžko se dozvím. Pouze se mohu dohadovat, že "frájové ze základky" jsou jinší kalibr a z pana Popelky by měli nejspíš jen legraci. Nu asi tak jako pan Takáč....

Ono teda jít do televize a propagovat nějaké změny bez vize a s nejasnými cíli ... to je opravdu pěkná "frajeřina" ... většinou to dělají týpci, jejichž ego končí někde u břehů Brazílie ... stále tu zmiňuješ historii - pamatuješ, jak jemu podobní manipulovali davy a kolik škody nadělali?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#104 17. 3. 2012 15:49

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


"Všechny držíme"?
Myslíš?
No když to tak vidíš, tak to tak ty asi máš stolt

Budem slovíčkařit?

Máš ten pocit?
Já ne.

Sorry, ale občas to děláš. Já taky. Ale smysl to valný nemá.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#105 17. 3. 2012 16:00

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míša Kulička napsal(a):

Ono teda jít do televize a propagovat nějaké změny bez vize a s nejasnými cíli ... to je opravdu pěkná "frajeřina" ... většinou to dělají týpci, jejichž ego končí někde u břehů Brazílie ... stále tu zmiňuješ historii - pamatuješ, jak jemu podobní manipulovali davy a kolik škody nadělali?

Míšo, on vizi má.
Že ji moc nerozumíš a že se ti nelíbí, to je věc druhá.

A jemu podobní?
Které "jemupodobné" máš na mysli?
Já se pro jistotu ptám, abych si byla jistá, že si pokud jde o "jemupodobné" rozumíme a nemyslíme každá jiné "jemupodobné". Protože ti, co mám na mysli já, byli vždycky smeteni různými frajery a frajírky, kterým právě další "jemupodobní" skočili na špek stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#106 17. 3. 2012 16:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Budem slovíčkařit?

Máš ten pocit?
Já ne.

Sorry, ale občas to děláš. Já taky. Ale smysl to valný nemá.

Když myslíš...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#107 17. 3. 2012 16:57

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

Petr100 napsal(a):

Sisi že ty jsi tam chyběla. S takovým přístupem ty sociální jistoty nebudou. Někde jste soudruzi udělali chybu.

Měl to být obří protest, přišlo jen 200 lidí
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domo … -200-lidi/

To je komický, jak místní 3 pravičáci tu sedí celou sobotu, místo aby žili rodinej život (ted jsem dorazila od vnoučat, které ty Zklamaná nemáš smile

A přesvědčují sami sebe, že se vlastně nic neděje, že revoluce nebude smile
Petr chudák, plnej strachu psal už v šest hodin ráno v sobotu , kdy všichni levičáci mají půlnoc, nemohl dospat  smile

tohle přesně vystihuje situaci :

http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazo … ?id=735998

Upravil(a) novavila (17. 3. 2012 17:00)

Není tady

 

#108 17. 3. 2012 17:07

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

proč bych měla mít vnoučata, když mám vlastní dítě školkového věku? lol
Ale abych uhasila tvou zvědavost - tak to moje dítě si tady hraje na písku  -sem tam odběhne zkontorlovat babičce nově přivežené slípky a já si sedím celé odpoledne při kávičce a bábovce, grilovaní masa a pivečku na zahradě s celou rodinou...(noťas mám na stle a při obzvlášť vypečených hláškách na FB, či Babinetu se bavíme všichni - poslední huronská salva smíchu padla po přečtení tvého příspěvku :lol.

napiš nám ještě něco, já zatím skočím pro lahvinku něčeho ostřejšího...


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#109 17. 3. 2012 17:16

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

Dyt říkám, máš zajiímavej osobní život , promiň ,ale já si od rána s vnoučaty hrála a nepotřebovala jsem u toho  na Babi zuřivě přesvědčovat lidi celej den , že revoluce nebude a nebude a nebudéééé a vlastně jí nikdo nechcééé..........mimochodem byla jsem na zahradě úplně nového domu  ( u Prahy ) mojí dcery s dvěma patrama a dvěma koupelnama (jak ses minule komicky chlubila ty )  a přesto mám tyhle názory, čím to bude ?
Protože nerezonuju s psychopatama ve vládě a  psychopata včas rozeznám  smilesmile

Není tady

 

#110 17. 3. 2012 17:19

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

Petr100 napsal(a):

Sisi že ty jsi tam chyběla. S takovým přístupem ty sociální jistoty nebudou. Někde jste soudruzi udělali chybu.

Měl to být obří protest, přišlo jen 200 lidí
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domo … -200-lidi/

To je komický, jak místní 3 pravičáci tu sedí celou sobotu, místo aby žili rodinej život (ted jsem dorazila od vnoučat, které ty Zklamaná nemáš smile

A přesvědčují sami sebe, že se vlastně nic neděje, že revoluce nebude smile
Petr chudák, plnej strachu psal už v šest hodin ráno v sobotu , kdy všichni levičáci mají půlnoc, nemohl dospat  smile

tohle přesně vystihuje situaci :

http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazo … ?id=735998

Ale notak, představ si, že já od 7.00 hod již vydělával penízky o kterých se tě ani nesní. A zítra budu také. To levičáci mohou klidně pospávat a potom demonstrovat. S takovou ten socialismus nevybuduješ. A hlavně udělejte si tam pořádek, začínáte být k smíchu.

Holešovská výzva se distancovala od demonstrace v Praze
http://www.novinky.cz/domaci/262176-hol … zpravy-dne


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#111 17. 3. 2012 17:30

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

To máš jedno, kdo to shodí Petře , hlavně že to někdo shodí , je nás moc komu se to tu nelíbí .

A koukám, že ty velký prachy ti moc štěstí zatím nepřinesly, od rána sedíš tady plnej strachu a přesvědčuješ sám sebe, že o nic nejde .

Není tady

 

#112 17. 3. 2012 17:32

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

Dyt říkám, máš zajiímavej osobní život , promiň ,ale já si od rána s vnoučaty hrála a nepotřebovala jsem u toho  na Babi zuřivě přesvědčovat lidi celej den , že revoluce nebude a nebude a nebudéééé a vlastně jí nikdo nechcééé..........mimochodem byla jsem na zahradě úplně nového domu  ( u Prahy ) mojí dcery s dvěma patrama a dvěma koupelnama (jak ses minule komicky chlubila ty )  a přesto mám tyhle názory, čím to bude ?
Protože nerezonuju s psychopatama ve vládě a  psychopata včas rozeznám  smilesmile

tak to mi asi paměť vynechává, že bych se právě tady chlubila, kolik máme koupelen a kolik pater....nemohla bys mi tu paměť osvěžit?

No však si hraj s vnoučaty babičko, od toho snad babičky o sobotách jsou
a o můj osobní život se nestarej, mám ho fakt zajímavý, jak jsi správně odhadla a určitě se nehodlám právě tobě zodpovídat, jak já trávím svůj volný čas (a když už jsme u toho vytahování triček - heč, já mám dovolenou celý rok tongue a chceš vědět proč? protože se flákám a na práci mám lidi cooltongue)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#113 17. 3. 2012 17:36

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

To máš jedno, kdo to shodí Petře , hlavně že to někdo shodí , je nás moc komu se to tu nelíbí .

A koukám, že ty velký prachy ti moc štěstí zatím nepřinesly, od rána sedíš tady plnej strachu a přesvědčuješ sám sebe, že o nic nejde .

už aby to bylo - až si do vlády dosadíte odborníky typu Popelka, to bude rito na jistoty lol
že tebe tak túrují Petrovy velký prachy....že by závist?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#114 17. 3. 2012 17:38

Petr100
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 3. 2007
Příspěvky: 18938

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

To máš jedno, kdo to shodí Petře , hlavně že to někdo shodí , je nás moc komu se to tu nelíbí .

A koukám, že ty velký prachy ti moc štěstí zatím nepřinesly, od rána sedíš tady plnej strachu a přesvědčuješ sám sebe, že o nic nejde .

Cha cha, dělej s tím něco. Peníze a SVOBODA  mně přinesly překrásný život. I mé milované ženušce.


Zvýšíme daně, zlepšíme lidem život, věří expert ČSSD.
Margaret Tatcherová: "Problém socialistů je, že nakonec jim dojdou i peníze druhých."

Není tady

 

#115 17. 3. 2012 17:41

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

tohle je pro teb Nová vílo  (nebo že by nová vilo) lol

já bych to trošku pozměnila ten název - trnem v oku je spokojený a úspěšný člověk stolt

http://pravyblog.blog.cz/1109/pohromou- … sny-clovek


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#116 17. 3. 2012 17:41

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: DEMONSTRACE

Tak to jsme dvě Zklamčo , já mám taky dovču celej rok a ty mě živíš , protože jsem rentiér smilesmilesmile
Díky Zklamčo,  jsi moc hodná smile

Akorát,  že já mám ráda slušný, empatický , vychovaný lidi , co nelžou, nepodplácejí , nekradou a netunelují  a ty rezonuješ s trošku jinými typy .

Není tady

 

#117 17. 3. 2012 17:43

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

ty žiješ v Anglii?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#118 17. 3. 2012 17:48

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE

novavila napsal(a):

Tak to jsme dvě Zklamčo , já mám taky dovču celej rok a ty mě živíš , protože jsem rentiér smilesmilesmile
Díky Zklamčo,  jsi moc hodná smile

Akorát,  že já mám ráda slušný, empatický , vychovaný lidi , co nelžou, nepodplácejí , nekradou a netunelují  a ty rezonuješ s trošku jinými typy .

jo tááák, ty jsi invalidní důchodce, že...tak teď jsi mi připoměla tuuu Sidonii z tohoto videa
http://www.joj.sk/sudna-sien/sudna-sien … -sien.html

ad tvá poslední věta....tvůj názor ti neberu - co s tím uděláš?


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#119 17. 3. 2012 18:11

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Ono teda jít do televize a propagovat nějaké změny bez vize a s nejasnými cíli ... to je opravdu pěkná "frajeřina" ... většinou to dělají týpci, jejichž ego končí někde u břehů Brazílie ... stále tu zmiňuješ historii - pamatuješ, jak jemu podobní manipulovali davy a kolik škody nadělali?

Míšo, on vizi má.
Že ji moc nerozumíš a že se ti nelíbí, to je věc druhá.

A jemu podobní?
Které "jemupodobné" máš na mysli?
Já se pro jistotu ptám, abych si byla jistá, že si pokud jde o "jemupodobné" rozumíme a nemyslíme každá jiné "jemupodobné". Protože ti, co mám na mysli já, byli vždycky smeteni různými frajery a frajírky, kterým právě další "jemupodobní" skočili na špek stolt

Myslím že tak ani tak by nebyl pro tuto zemi žádné terno ...
Nebo jinak - krásných řečí už jsem slyšela mnoho, mě ale zajímají fakta, vize, možnosti. Ty pan Popelka nepřináší. A tak i kdyby došlo na jeho požadavky, i kdyby vláda odstoupila a Klaus podal demisi atd. atd. ... nikomu by to nepřineslo ty vytoužené sociální jistoty, nikomu by to nepomohlo ve splácení hypoték, nikomu by to nenašlo vytouženou práci, peníze, alimenty ... nic by se nezměnilo, jen bychom se všici možná zase měli o něco hůř, páč ti noví nahoře by se nezačali mávnutím proutku chovat jinak, než ti dosavadní, naopak by jako nováčci sekali jednu chybu za druhou jak Veverky ... a nakonec by opět nastala celonárodní kocovina, blbá nálada a pocit bezmoci ... to opravdu chceme?

Upravil(a) Míša Kulička (17. 3. 2012 18:12)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#120 17. 3. 2012 18:13

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: DEMONSTRACE


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#121 17. 3. 2012 18:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: DEMONSTRACE

Míšo, myslíš, že lidé v roce 89, kteří chodili na demonstraci, přesně věděli, co budou dělat krok po kroku? Tenkrát se nadšení a ochota lidí zneužily jménem mamonu a získání moci. A svobody pro někoho.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#122 17. 3. 2012 18:43

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Míšo,
začínáte mi nějak splývat....vy pragmatici, kteří potřebujete jasný farplán, kde po á následuje okamžitě jasné bé a cé a pak hned dé... prostě potřebujete nějakou JISTOTU, že to, co ZNÁTE bude pokračovat, ať už jako algoritmus a nebo instituce, s těmi snílky, kteří touží po sociálních JISTOTÁCH v podobě stále stejné práce, žádného stěhování, klidného života...prostě žádné změny, jen to co ZNAJÍ.
Nevidím mezi vámi podstatný rozdíl.

A obojí v nějaké formě tvrdíte, že ten kdo pracuje se má mít dobře a mně osobně je zcela šumák, jestli to bude ten, kdo vymýšlí, kdo vyrábí a nebo ten, kdo prodává a obchoduje. A nebo ten, kdo už má právo na zasloužený odpočinek.
Všichni mají stejný nárok dostat za svou práci zaplaceno, aby mohli spokojeně a důstojně žít.

Nu a taky nevidím nic divného na tom, že jsme-li v háji zeleném, je potřeba si utáhnout opasky a vyhrnout rukávy. Jen je mi opravdu divné, že by se to mělo týkat jen některých, protože pak jsme si zase jen někteří rovnější než jiní rovní, teda spíš křiví...
Nu a to by konec konců taky nebylo nic divného jen kdyby se kolem toho tak netančilo a netrilkovalo. Neoblbovalo a nekřepčilo.
Lidé se pak totiž často a lehce mění v lid a jak známo, zatímco lidem je všechno buřt, hlavně když je na buřty, lid je dějinotvorný....
A když se tvoří dějiny, není to vždycky jen sametové, někdy taky chlupy jen lítají.... A když se ke všemu ještě NEHEJBOU škatulata, může téct i krev.
A dav jak známo nerozlišuje...

Dnes nikdo neví, co přesně příjde. Jen všichni vědí, že něco přijít musí.
Dokonce se o tom debatuje už i v naší TV a to je pak fakt vážná věc stolt
Prostě to nepodceňuji a na všechny, kteří jsou nespokojení, se nedívám skrz prsty.
Toť vše.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#123 17. 3. 2012 18:43

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Judyna napsal(a):

Míšo, myslíš, že lidé v roce 89, kteří chodili na demonstraci, přesně věděli, co budou dělat krok po kroku? Tenkrát se nadšení a ochota lidí zneužily jménem mamonu a získání moci. A svobody pro někoho.

Myslím, že díky plyšáku jsme dnes svobodní všichni ... a tu totalitu už si někteří z nás nosí jen ve svých hlavách. Jde jen o to přestat svádět své vlastní nedostatky na druhé, najít odvahu a udělat krok bokem, nelpět na tom, co mám zažité a hledat nové možnosti ... tzn. začít u sebe. Když začnem všichni u sebe a máknem na sobě a svém nejbližším okolí, jak nejlépe umíme, tak nám bude všem lépe smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#124 17. 3. 2012 18:56

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: DEMONSTRACE

Judyna napsal(a):

Míšo, myslíš, že lidé v roce 89, kteří chodili na demonstraci, přesně věděli, co budou dělat krok po kroku? Tenkrát se nadšení a ochota lidí zneužily jménem mamonu a získání moci. A svobody pro někoho.

Já myslím, že to zcela přesně veděl jen málokdo. A ten asi na tribunách neřečnil.
Živě si pamatuji na kolegova otce, a nebyl to žádný komanč, který prohlásil: za dvacet let budete naříkat, země bude vykradená, klíčový průmysl v cizích rukou a vy se budete stydět sami za sebe.
Celkem se trefil butter
Naštěstí není všem dnům konec a tohle už jsme tu taky měli stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#125 17. 3. 2012 19:08

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: DEMONSTRACE

Pandorraa napsal(a):

Míšo,
začínáte mi nějak splývat....vy pragmatici, kteří potřebujete jasný farplán, kde po á následuje okamžitě jasné bé a cé a pak hned dé... prostě potřebujete nějakou JISTOTU, že to, co ZNÁTE bude pokračovat, ať už jako algoritmus a nebo instituce, s těmi snílky, kteří touží po sociálních JISTOTÁCH v podobě stále stejné práce, žádného stěhování, klidného života...prostě žádné změny, jen to co ZNAJÍ.
Nevidím mezi vámi podstatný rozdíl.

A obojí v nějaké formě tvrdíte, že ten kdo pracuje se má mít dobře a mně osobně je zcela šumák, jestli to bude ten, kdo vymýšlí, kdo vyrábí a nebo ten, kdo prodává a obchoduje. A nebo ten, kdo už má právo na zasloužený odpočinek.
Všichni mají stejný nárok dostat za svou práci zaplaceno, aby mohli spokojeně a důstojně žít.

Nu a taky nevidím nic divného na tom, že jsme-li v háji zeleném, je potřeba si utáhnout opasky a vyhrnout rukávy. Jen je mi opravdu divné, že by se to mělo týkat jen některých, protože pak jsme si zase jen někteří rovnější než jiní rovní, teda spíš křiví...
Nu a to by konec konců taky nebylo nic divného jen kdyby se kolem toho tak netančilo a netrilkovalo. Neoblbovalo a nekřepčilo.
Lidé se pak totiž často a lehce mění v lid a jak známo, zatímco lidem je všechno buřt, hlavně když je na buřty, lid je dějinotvorný....
A když se tvoří dějiny, není to vždycky jen sametové, někdy taky chlupy jen lítají.... A když se ke všemu ještě NEHEJBOU škatulata, může téct i krev.
A dav jak známo nerozlišuje...

Dnes nikdo neví, co přesně příjde. Jen všichni vědí, že něco přijít musí.
Dokonce se o tom debatuje už i v naší TV a to je pak fakt vážná věc stolt
Prostě to nepodceňuji a na všechny, kteří jsou nespokojení, se nedívám skrz prsty.
Toť vše.

Pan, řekni mi, kdo si dnes ten opasek neutahuje?
Jedině snad politici na všech úrovních. Ale myslet si, že si je začnou utahovat ti noví je mírně řečeno naivní?
Tak kdo dál? Úředníci, učitelé, poliši ... st. zaměstnanci? To jsou přeci ti, co stávkují ...
Tak dál? Podnikatelé? Tak k tomu mohu říct, že ti, co znám si sáhli na příjmy první - u nás si nejprve stáhl plat majitel/ředitel ... a pak jsme si to odsouhlasili celé vedení jako tým, takže i já jsem např. celou zimu na polovině, abychom udrželi co nejvíc dělníků na 100% ... jenže toto nikdo nevidí a ani vidět nechce. Jo - my ekonomové uvažujem pragmaticky - tento náš krok znamená v globále sice nižší příjem z našich platů do st. rozpočtu, ale žádný dopad na nezaměstnanost. Čím víc tady čtu některé výplody, tím víc si říkám, jestli nejsem debil - platím lidi, pro které nemám práci, na úkor sebe ... rekonstruuju byt, abych měla důvod je zaměstnat ... a oni ještě budou stávkovat a mít kecy o znárodňování? No to sorry. Ale pořád je tu ta možnost, přestěhovat sebe i sídlo firmy do Rakous a výrobu na Ukrajinu ... čím víc to tu čtu, tím reálněji to vidím.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů