Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 7. 3. 2012 14:42

Nicosie
♥------

pánský styl oblékání aneb holky, nosíte někdy košili a k ní kravatu ?

Ahoj,

nějak cestou do práce jsem v metru potkala dvě dámy a ty měly na sobě kalhotový kostýmek, košili a kravatu k tomu ... Tak mě napadlo se zeptat, jaký máte na tento styl oblečení názor ... :-)

Nosíte nebo nosily jste někdy ke košili kravatu ? A pokud ano, nosíte jí ležerně nebo se zapnutým knoflíčkem u krku ? Diky :-))

Není tady

#2 7. 3. 2012 15:32

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Re: pánský styl oblékání aneb holky, nosíte někdy košili a k ní kravatu ?

lezerne a vsechno v rock stylu. Tak chodi oblikana moje nejstarsi dcera. Obcas miva pod tou kravatou i horni knoflicek na kosili rozepnuty. K tomu nosi pansky klobouk, volne ksandy a podpadky. Peercing v nose a v usich a musim rict, ze se mi to libi.

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#3 8. 3. 2012 7:15

majkafa
Host

Kravaty nosily holky chvilku za mých mladých časů, konec 70 a začátek 80 let. Mně se tato móda nelíbí, jsem raději ženská, než mermomocí dělat ze sebe chlapa.

#4 8. 3. 2012 7:52

Sakura
♥♥♥♥♥♥-

Taktéž se mi to nelíbí, i když věřím, že některým slečnám to sluší. smile I když, je mi to pořád sympatičtější, než volánky, mašličky a další ulítlá japonská móda.

http://www.lolitafashion.org/

Není tady

#5 8. 3. 2012 21:55

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Nicosie napsal(a):

Ahoj,

nějak cestou do práce jsem v metru potkala dvě dámy a ty měly na sobě kalhotový kostýmek, košili a kravatu k tomu ... Tak mě napadlo se zeptat, jaký máte na tento styl oblečení názor ... :-)

Nosíte nebo nosily jste někdy ke košili kravatu ? A pokud ano, nosíte jí ležerně nebo se zapnutým knoflíčkem u krku ? Diky :-))

Mně se to líbí moc smile
Jen jsem ještě nenašla odvahu si takové kousky pořídit.... smile

Není tady

#6 8. 3. 2012 23:59

miaa
♥♥♥♥♥--

Když jsem ještě byla štíhlá a mladá, občas jsem si to vzala, mne se to líbilo. Měla jsem i své kravaty, pravda 1-2, ušila jsem si i vestičku, ale tu jsem nenosila s kostýmem, jen s kalhotama. Mne se líbí i motýlek, ale to jsem si nikdy nevzala. Teď co už mám hodně jinou váhu, tak košilu jen volně...krk nezaplý. Vlastně jiné, než kalhotové kostýmy už dlouho nenosím i když mám.

Není tady

#7 16. 3. 2012 11:04

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Nenosím, ale líbí se mi to. Kdybych měla na výběr košili s kravatou a šaty s punčochami, tak neváhám. Z punčoch mám dodnes osypky, sukně nosím jen v létě.
Dřív jsko mladá jsem košile nosila, teď ne, protože se musí žehlit dumbom

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#8 31. 3. 2012 13:10

katka 007
♥------

Nosím, je to super!

Není tady

#9 1. 4. 2012 13:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

nelíbí se mi to, rozhodně bych se do toho nenavlíkla.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí