Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 9. 3. 2012 15:40

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Evi, teta a veškeré moje hodně moravské příbuzenství razí terorii, že nemusíš pařit slivku ve velkém... Stačí hltek po ránu... Ne víc jak pulečka malé štamprličky... Ale fakt, že ona i babička všichni okolo jsou v důchodě, tak jim se to kecá. S tím řízením je to samozřejmě pravda, ale taková slivovička asi něco do sebe má.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#52 9. 3. 2012 16:32

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Moje moravská prababi si dávala štamprličku každé ránko a dožila se snad 96 let. smile

Není tady

 

#53 10. 3. 2012 19:36

Kokoska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha západ
Registrovaný: 27. 3. 2010
Příspěvky: 1738
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Teda ja mam vikendovou krizi....manzel se vali, protoze ma virozu,cumi na PC a ja se nezastavim...S. se doma nudi (dopo jsme ji nemohla vzit ven,protoze jsem musela alespon uvarit) a tak me porad otravovala -chtela michat, krajet,umyvat nadobi....takze byla mokra,spinava a ja porad ve strehu,aby nekam nespadla, neco si neudelala, nespalila se....
Odpo jsem mela uz chut to zabalit a nekam odjet. Navic kdyz jsem videla, jak si manza spokojene pustil nejakou hru na PC. S. s nim vubec nechce byt, kdyz ma s ni neco delat on (oblekat,krmit,umyvat..) tak dela hrozne sceny, manzel prohlasi neco o tom, ze se na to muze vykaslat a bali to....dumbomdumbom
Ufff, ja snad za chvili jdu spat....

nebo si dam tu stamprli lol


http://lb3f.lilypie.com/T5V3p1.png
http://lb1f.lilypie.com/JhyZp2.png

Není tady

 

#54 11. 3. 2012 9:12

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Kokosko, tak hoď na manžela víc povinností, když bude zdráv. Já jsem teda matka, odjela jsem si pryč na víkendový kurz a A. jsem nechala s takou, synek s dědou lyžuje. Taka to s A. určitě zvládne, nemám pochybnosti. V pátek bylo úplně sladké se koukat, jak oba usnuli po obědě. Taka spal na zádech a Anička mu spala na hrudi, tak si "ustlali" na koberci v obýváku. 
Zjistila jsem, že mě zase pěkně rozkojila, že to není jen dudlání, už trpím, když den nekojím.

Není tady

 

#55 11. 3. 2012 14:33

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Nazdár, u nás je to šílené. Hrozný řev pořád a všude. Nevydrží si hrát ani 5 minut aby Lucka nehulákala jak na lesy. Jakub si něco vezme a ona to hned potřebujem, on jí to nechce dát a ona pak řve. A tak pořád dokola.
Nejvíc to můžu srovnávat s tím týdnem, jak tady Lucka nebyla. To byl ale klid. Od té doby co přijela v pátek, tak je to hrůza.

Jinak my jsme udělali velký skok v nočníkování. Už si umí Luci sama stáhnout kalhoty a sednout na hrnec. Chytáme všechno, pár dní bez nehody. Dokonce to v pohodě zvládá i na wc na redukci. Po spinkání má ale plenu trošku mokrou, spíše vlhkou. Dávám látkovky, tak mám přehled jak moc mokrá je.

Další věc co máme zasebou.. Asi před 14 dny jsem se snažila přejít na kravské mléko - čerstvé a převařené. Dělala jsem to jak Oli - míchala jsem UV s mlíkem a postupně jsem obracela poměr až jsem začala dávat jen obyč mléko. Jenže Luci po něm měla neuslále průjem. To byl ten min týden, kdy byla u mamky, to už jela bez Sunaru. Každý den to měla hrozně řídké, až jsem se teda v sobotu vrátila k Sunaru. Ona si po ránu vychutnává 2deci mlíčka, je to taková tradice, ještě v pyžámku se uvelebí na gauči a vycucá si to z flašky. Co byste mi ted poradili, dávala jsem polotučné, tak zkusit třeba plnotučné? Teď to nechám chvíli být, koupila jsem ještě 2 krabice.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#56 11. 3. 2012 15:26

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Oskárko, určitě plnotučné kvůli vitamínům, ale jestli má průjem, tak zůstaň u Sunaru....

Není tady

 

#57 11. 3. 2012 22:02

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Chi chi, ona ale plnotučné vůbec nepotřebuje, je teď taková macanda. Nebude žádný střízlíček.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#58 12. 3. 2012 2:46

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Však Kokoska píše, že to není kvůli tukům, ale kvůli vitamínům. Tyhle odstředěné mlíka jsou skoro bez živin a vitamínů. Já kupuju jen plnotučné. Sice je dražší, ale je chutnější. Škoda, že Erička ani Ryu mlíko moc nepijou. Tak jim mléčné výrobky aspoň podsouvám v podobě jogurtů, sýrů, nebo dávám do bramborové kaše.

Holky, co dáváte dětem k snídani? Ryu vstává hrozně pozdě a není tak na žádné snídaňové orgie čas, vždycky zhltne nějaké sladké pečivo, zapije vodou a jde na autobus. Ráda bych ho ale naučila od nového školního roku (v dubnu) vstávat brzy (hodinu a půl před odjezdem autobusu), a dala mu větší snídani - ovoce (stroužek jablíčka, kuličku vína + kus dalšího ovoce) + menší jogurt + krajíček chleba a na to sýr nebo máslo + džem. Doufám, že to bude jíst. Japonci mejí úplně jiné snídaně než my. Typická japonská snídaně je osmažený losos, rýže, polévka miso a nakládaná zelenina. To já teda po ránu nemůžu. usch V hotelích japonského typu jsem ráno vždycky o hladu. Teplou rýži a rybu by do mě ani heverem nedostali. Tak jsem si říkala, že zkusím Ryu naučit jíst po česku. Od příštího roku bude už školák, tak žádné vyspávání a jíst pořádně ráno musí. V japonských školách nemají svačinu, až oběd.

Tímto moc děkuji za snídaňové tipy!! smile Nedostane se tu všechno, co v ČR, ale budu se snažit improvizovat. smile

Upravil(a) Sakura (12. 3. 2012 2:50)

Není tady

 

#59 12. 3. 2012 10:50

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Oskárko,také bych asi ještě chvilku počkala s mlíčkem a když pije jen 2 dl,tak bych jednoznačně dávala plnotučné mlíko, vše ostatní je jen obarvená voda.

Sakur, Matyášek si dává dodnes ráno 250 ml Sunaru a k tomu miluje takové ty cereální kakaové kuličky s obyčejným mlíčkem,to se může užrat. Jinak dávám i třeba koblížek nebo když je doma napečeno. Určitě je dobré dítko naučit na snídani, pro školu a energii a i mozek je to nezbytně nutné. Já jsem vždy snídala sladké a tudíž párek ani vajíčka na snídani nedám,ale myslím si,že vše je o zvyku, jinak na snídani bude potřebovat všechno,jak sacharidy,tak i tuk a bílkoviny. Takže to namíchat. smile


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#60 12. 3. 2012 12:18

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Blbý je, že u nás v obchodě plnotučné mléko neprodává a zase pravidelně se někam jinam nedostanu. Zůstaneme teď nějakou dobu zase na Sunaru, příležitostně se zeptám Dr a pak zkusím to plnotučné a pak se uvidí...

U nás dneska je peklená kosa, ráno jsme vyrazili do obchodu a došli jsme všichni pěkně zmrzlí. Opdoledne si zatopíme v krbíku a dneska asi budeme doma. Jakub už je dobrý, ale ještě dobírá antibiotika, ale pomaloučku už na procházky od soboty chodíme.

Sakuro a co třeba i tvarohové pomazánky?? Tvaroh + strouh.sýr + trošku česneku na ochucení, tvaroh+pažitka, tvaroh+sladká paprika - budapešská pomazánka. Pečivo, sýr, šunka je klasika... Co třeba zelenina místo ovoce - jako cherry rajčátko, kolečko zelené okurky, sladká paprika kapie. Myslím, že těch kombinací je velká spousta. Anebo jak píšeš pečivo na slako - marmeláda, džem, med, sem tam třeba nějaká Nutela a ovoce. Anebo vajíčko natvrdo nakrájet na kolečka a na chleba s máslem. Anebo potom vajíčková pomazánka.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#61 12. 3. 2012 12:21

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Jakub nesnídá mnoho,,, ale půl krajíčku dá vždyck + čaj. Anebo má rád nasucho opečený toastový chleba anebo i normální opečený v topinkovači. Na to cokoliv - sýr, máslo, pom.máslo, pomazánka. Šunka, sýr, marmeláda, med, Sladké moc nemusí, vyjímku udělá nad pečeným perníkem anebo třenou bábovkou, ale tvarohový koláč do něj nedostanu.

A Lucka je malá popelnička, ráno má 2 deci mlíčka a když snídáme, tak obchází kolem stolu a ještě ujídá. Kdybych jí ale udělala snídani klasickou tak jíst nebude. Když jdeme do obchodu, tak pravidelně ještě sní rohlík anebo část rohlíku nebo loupáček. Svačinu většinou vynechá a o půl 12 má oběd a pak jde spinkat.

Upravil(a) oskárka25 (12. 3. 2012 12:24)


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#62 12. 3. 2012 13:46

Kokoska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha západ
Registrovaný: 27. 3. 2010
Příspěvky: 1738
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Oskarko a jsi si jista,ze je ten prujem z mlika? co treba jeste zuby?
S.taky ted srajdi casteji,ale myslim,ze ji lezou trojky nahore a ze to bude k tomu....ted pila jen UM a neudelalo to zadnou zmenu.
Pocasi u nas taky hnusne, ven se mi nechce, jen nevim, jak vydrzim doma se S....uz dopo byla pekne protivna.
Pekla jsem babovku, az uz byla na stole,na taliri, tak jsem si odskocila na zachod. No a vratim se, S. vylezena na stole u babovky a vesele do ni picha spejli....asi se inspirovala, kdyz me videla, jak zkousim, jestli je upecena. Takze babovka je jako cednik...

Ad snidane -jak psala Oskarka,moznosti je hodne, ale taky zalezi,jaky je Ryu jedlik, jsou deti, do kterych snidane moc nedostanes, ani kdyby jsi vyzkousela vsechny varianty.
Jeste muzes zkusit ovesnou kasi, snidanovych cerealii je taky dost (i kdyz nevim,jak v Japonsku), michat s jogurtem,ovocem,dzusem.....


http://lb3f.lilypie.com/T5V3p1.png
http://lb1f.lilypie.com/JhyZp2.png

Není tady

 

#63 12. 3. 2012 13:49

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Zuby má všechny kromě 5tek. a říkala zubařka, že ty velké stoličky se zatím nechystají. Co jsem začala dávat sunar, tak se bobany zase upravují, už nejsou tak řídké, takže to asi bude mlíčkem.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#64 12. 3. 2012 13:51

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Kokosko, Stelinka je prostě akční. Závidím ti, že budeš mít malinkaté miminko, ale záhul to teda bude pořádný..
kamarádka má od sebe děti 22 měsíců. chlapečka, je mu přes 2,5roku, holčičce 7 měsíců. Když byla miminečko, lehko se jí hlídalo, aby jí kluk neubližoval. Nyní, když už je holčička větší a sem tam ji nechává polehávat na dece na podlaze, tak říkala, že se občas stává, že jí chlapeček nevědomky dost ubližuje. Bere jí hračky, dělá naschvály, píchá do ní ... Bývají chvíle, kdy je z toho staršího totálně vyflusnutá.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#65 12. 3. 2012 13:52

Kokoska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha západ
Registrovaný: 27. 3. 2010
Příspěvky: 1738
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Hmm, tak zkus zase nejakou dobu davat sunar....treba Lucinka kravske nebude dobre tolerovat a budou ji stacit jine mlecne vyrobky, syry,jogurty,kefiry....
S. ma hodne rada kefir, nekdy si do nej namaci rohlik a nekdy ho pije jen tak....


http://lb3f.lilypie.com/T5V3p1.png
http://lb1f.lilypie.com/JhyZp2.png

Není tady

 

#66 12. 3. 2012 15:27

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Ahoj holky, Anička má trochu průjem,nevím, jestli je to zuby a nebo jestli tím, jak pila vodu v akvaparku - i když z toho asi ne, tam je dost chlorovaná. Jinak je to moje hodné zlatíčko, jsem z ní po hyperaktivním synkovi k uvytržení, že si vydrží hodiny sedět a hrát sama, teď vede knížka se zvířátky, kostky , ze kterých staví věž a nebo kartón a fixy.

Upravil(a) eva4444 (13. 3. 2012 7:09)

Není tady

 

#67 13. 3. 2012 2:16

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Oskárko, Slni, moc děkuju za tipy na snídani. Hned se mi sbíhají sliny (co mi jen nevolnosti teda dovolují, haha). Hlavní problém je v chlebu. Tady mají jen bílý, toustový, to je u nich chleba. Nemají nᚠtmavý, teda v některých krámech takovou "napodobeninu" mají, ale to jen v drahých obchodních domech v centru a tam denně na nákup nemůžu (je to daleko a vlak je drahý). Leda nakoupit zásobu a zmrazit to, a pak rozpékat. Další problém je tvaroh - nemají. Nemají ani žervé a plátkový sýr mají jen takový ten hnusný měkký v zavařených pytlíkách (co dávají do hamburgerů). Ne ten tvrdý čerstvý. Ten seženu zase opět jen v drahém krámě, kde mají dovozové zboží. Ale budu sondovat, třeba to někde poblíž seženu. Nemusí být slaná snídaně každý den. Můžu to střídat s tím džemem a máslem a medem. Jen aby mi to Ryu chtěl jíst. Přeci jen už mu bude šest a je zvyklý na japonské pečivo a jídlo. Občas mu udělám české, když nejí manžel doma (třeba bramborovou kaši + řízek), ale moc se na to netváří, na tyhle "novinky". sad Eričce to budu podsouvat už od mala. Tuhle si moc pochutnávala na chlebu (na té napodobenině našeho chleba) a taveném sýru kiri (ten je dobrý, když zavřu jedno oko, tak můžu říct, že je skoro jako naše Apetito), navrch rajčátko. smile

Jinak včera teda měla Erička zlobící den. Nejdřív nedočkavě čekala na oběd, tak se mi motala kolem sporáku a mlátila do něj lžičkou. Japonské sporáky nemají takový ten knoflík - kolečko, kterým se spouští plyn, ale posuvné páčky doprava doleva, který mi se nastavuje síla plamínku. Takže tou škvírou na páčky nakonec tu lžičku prohodila a je jí nenávratně konec. Teď se jen modlím, aby vevitř jednoho krásného dne nezačala hořet, je z části plastová a z části kovová. Propadla až někam dolů, kde jsou dráty a nemělo by tam být takové horko, tak snad to bude OK. Manžel to různě rozšrubovával, ale nedostal se až dovnitř. Jednou o Vánocích v Praze jsme pekly s maminkou cukroví ve velké plynové troubě. Troubu jsme zapnuly a začalo v ní hned hořet, to byl fofr! Honem jsme hasily a pak jsme je našly, mršky. Ryu tam naházel voskovky. big_smile Naštěstí to dopadlo dobře. No a ke včerejšku - to ještě nebyl konec. Vypínala jsem večer počítač a než se vypnul, Erička vypnula tlačítkem el. zásuvku, takže počítač se okamžitě vypnul. Ihned jsem ho restartovala - a mé obavy se povrdily, počítač v háji. Ani manžel mi nepomohl, tím spíš, že mám české Windows a tomu manžel těžko rozumí (neumí česky skoro nic, jenom "ahoj" a "děkuju"). Ale dneska jsem si vyhledala radu přes internet na mobilu, zkusila to, a zase mi to pracuje! Už jsem myslela, že budu bez počítače. Co bych si počala, to nevím! Doufám teda, že jsem to opravila a není to poslední záchvěv energie před totálním koncem. big_smile

Není tady

 

#68 13. 3. 2012 10:25

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Ahojky holky
Oskárko to mě mrzí s tím mlíkem holt ještě počkej a zkus později.
Kokosko stelinka  je to samé co Mája ani netušíš co všechno se dá odkukat smile malá třeba každy den vyžaduje tuháč do potpaží a navonět se smile viděla to u mě smile tak ji jako taky voním a mažu. A toho je co chce dělat pořád podle mě smile

měli jsme teplotu ale jen jednu noc a den tak asi zuby lezou ji zadní stličky jinak už má všechny zby jen ty zadní a lezou všechny najednou jako ostatně všechny před tím smile nestačí jeden ale 4 naráz
Sakuro a co takhle domácí pekárna ? V tom udělᚠi nᚠchleba recept poskytnu na super chleba jiný nepeču a dokonce bábi ho pekla i v troubě smile ale to by jsi musela mít ten košík do kterého se to dáva.


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#69 13. 3. 2012 10:49

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Olii tuším, že  Japonsku bude těžké sehnat i normální mouku.
Já peču taky v pekárně a úplně výbornej je cibulový chléb.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#70 13. 3. 2012 12:31

Kokoska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha západ
Registrovaný: 27. 3. 2010
Příspěvky: 1738
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Sakuro a co snida Ryu treba o vikendu nebo u tchyne?
Kdyz Japonci maji takovou "pracnou" snidani, jak to pak maji s obedem a veceri?
Domáci pekarna by byl dobry napad (urcite by se dala objednat pres internet), ale s tou moukou to bude urcite problem.

My doma bojujeme s totalnim odmitanim tatinka.....uz takov eobdobi mela, ale ted je to jeste horsi -nic si od nej nevezme, nic ji nesmi podat, nechce, aby sedel u ni, nechce si s nim hrat, strka ho pryc, kdyz prijde domu, tak pred nim zavira dvere.....
Jedine,kdy ho vezme na milost je kopani s balonem.  A to bych rekla,ze se manzel docela snazi ji nejak zaujmout, ale neda mu sanci....
Doufam,ze ji to brzy prejde.Ja se vzdycky tesim,az manzel bude doma z prace, abych se ji porad nemusela venovat a ted je mi to houby platne....


http://lb3f.lilypie.com/T5V3p1.png
http://lb1f.lilypie.com/JhyZp2.png

Není tady

 

#71 13. 3. 2012 13:59

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Holky, pekárny tu mají taky, ale peče to jen takové ty jako toustové chleby, ne? Aspoň sousedka mi dala jednou ochutnat a tvar to mělo jako ten toustový chleba. Já to nějak vyřeším, nakoupím ten dobrý asi do zásoby, nebo se pokusím najít obchod poblíž, který ho má taky v nabídce.

Kokosko, u tchýně samozřejmě nemá takové hody, tchýně ho zřejmě taky odbývá sladkým pečivem. Japonci mívají lehčí oběd, hlavní jídlo je až večeře, to se večer po práci všichni sejdou u stolu a mají několik chodů. Já teda manželovi večer tolik nevyvářím. Tchán to po tchýni ale vyžaduje, aby bylo víc druhů jídla. Pak potom pije ještě pivo a jí sladkosti a oříšky. Není divu, že má takové břicho.

Není tady

 

#72 13. 3. 2012 16:38

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Kokosko, jen jestli malá nežárlí :-) přijde manžel a ona Tě nemá jen pro sebe. U nás tahkle občas funguje odmítání bráchy, přitom jinak ho má ráda. Ala jak o se chce ke mě tulit nebo se se mnou moc dlouho baví, tak se to A. občas dost nelíbí a začne ho i prácat.

Není tady

 

#73 13. 3. 2012 19:17

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Sakuro tvar to sice má ten toustový ale chleba nemusí být toustový zaleží jaký si namíchaš smile ale potřebuješ i žitnou mouku aby nebyl tak bílý jak toustový


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#74 13. 3. 2012 19:21

Kokoska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha západ
Registrovaný: 27. 3. 2010
Příspěvky: 1738
Web

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

Evi,to jsme si taky rikala, jen si tedy nedovedu predstavit, co bude delat, az bude mit brasku va

Jak pise Olii, tvar to bude mit porad stejny, ale namichat si tam muzes,co chces. Ruzna seminka,daji se tam delat i chleby na sladko - orechy, susene ovoce atd...


http://lb3f.lilypie.com/T5V3p1.png
http://lb1f.lilypie.com/JhyZp2.png

Není tady

 

#75 14. 3. 2012 2:38

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: CHAT: LETŇÁTKA 2010

No když já mám radši ten bochánek s kůrkou z pořádné trouby. smile Už se nemůžu dočkat českého jídla, dneska se mi zdálo o rybí pomazánce. big_smile

Probuzení bylo ovšem o poznání horší, stále mě trápí nevolnosti. Už mám zase o kilo míň než před pár dny. V pátek jdu na KO, tak se doktora zeptám, jestli to je v pořádku, takový úbytek váhy. Už mám pět kilo dole ani ne za měsíc. Pomalu bych mohla těhotenství doporučovat jako redukční dietu. usch

Jinak Erička je taky jako ocásek, v noci se budím na záchod a jen co se zvednu z postele, ona se hned vzbudí taky (spíme spolu na posteli) a je řev. A to do té chvíle spala jak zabitá. Začínám se obávat, jak to bez sebe zvládneme, až odletím, ale ke tchýni chodí ráda a bez breku, tak to snad bude OK, ale měsíc je měsíc a taky bude najednou bez kojení.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů