Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 2. 2012 15:36

MartinUngr
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2012
Příspěvky: 4

Zeptal jsem se jí a dostal facku

Mám silné podezření, že mě moje holka podvádí. Zeptal jsem se jí na rovinu jestli mě už někdy podvedla. Jak jsem to dořekl tak mi dala facku a řekla něco jako Ty si myslíš, že jsem ku*va? A odešla pryč. Teď je na mě naštvaná a nemluví semnou. Co si o tom mám myslet?

Není tady

 

#2 28. 2. 2012 15:41

majkafa
Host

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

lol Mysli si, co chceš.
Jasnovideckou kouli nevlastním(e) stejně jako ty. lol

Btw to je hodně trapná otázka. Kolik ti je, 15?

Upravil(a) majkafa (28. 2. 2012 15:49)

 

#3 28. 2. 2012 15:55

MartinUngr
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2012
Příspěvky: 4

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Možná tu narazím na nějakou ezoteričku lol
Je mi 24.

Není tady

 

#4 28. 2. 2012 16:30

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Co si o tom mám myslet?

že je holka od rány... a přemýšlet o tom, co udělá až opravdu něco provedeš.... dumbom


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 28. 2. 2012 16:39

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

božátko,mám stejně starého syna,jste fakt ještě taková nevycválaná kuřata - příště se prosím tě už nikdy nikoho takhle naivně neptej.

Nejdřív musíš mít po ruce nějaké průkazné argumenty a důkazy a pak začni vyslýchat,ale nezačínej touto otázkou.big_smile

Není tady

 

#6 28. 2. 2012 16:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

No, že se naštvala, to chápu, ale ta facka, to je trochu přehnaná reakce. Navíc, cos čekal? Že ti řekne - jo, byla jsem ti nevěrná. Takový otázky se nekladou, protože na ně se nedá odpovědět, teda dá, ale jiná otázka je, jakou odpověď bys chtěl slyšet.
No a toule otázkou jasně projevuješ nedůvěru. Pokud mᚠpodezření, ale bez důkazu, pravdu ti nepoví. Pokud mᚠdůkaz, pak ho mᚠpředložit. A pokud ses zeptal jen tak, no tak to seš trouba, promiň.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#7 29. 2. 2012 6:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Co si o tom mám myslet?
Že slečna bude poněkud temperamentnější... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png a některé otázky se prostě "na rovinu" nepokládají.
Ostatně - co bys udělal přesně v tom okamžiku, kdyby dořekla, že "ano, jsem ti nevěrná"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 29. 2. 2012 17:26

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Mám silné podezření, že mě moje holka podvádí. Zeptal jsem se jí na rovinu jestli mě už někdy podvedla. Jak jsem to dořekl tak mi dala facku a řekla něco jako Ty si myslíš, že jsem ku*va? A odešla pryč. Teď je na mě naštvaná a nemluví semnou. Co si o tom mám myslet?

Martine, mě by zajímalo, na základě čeho jsi nabyl silného podezření, že Tě Tvoje slečna podvádí smile Mᚠpro svoje silné podezření nějaké nezvratné a pádné důkazy?!? Pokud má slečna čisté svědomí, plným právem se na Tebe naštve a pokud čisté svědomí nemá, asi těžko Ti po pravdě vyklopí, že už Ti párkrát zahnula big_smile

Příště buď větší diplomat a neptej se své partnerky na takové stupidity stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#9 1. 3. 2012 15:00

ready
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 1. 2011
Příspěvky: 536

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Mám silné podezření, že mě moje holka podvádí. Zeptal jsem se jí na rovinu jestli mě už někdy podvedla. Jak jsem to dořekl tak mi dala facku a řekla něco jako Ty si myslíš, že jsem ku*va? A odešla pryč. Teď je na mě naštvaná a nemluví semnou. Co si o tom mám myslet?

Hele facka mohla padnout jak proto, žes jí tou otázkou ukřivdil a urazil, tak proto, žes ji připomněl její poklesek a hrábnul jí do bolavýho svědomí...

Není tady

 

#10 2. 3. 2012 11:17

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

a co jsi vlastně čekal za reakci?

Není tady

 

#11 2. 3. 2012 17:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

smile Na blbú otázku... naozaj si čakal, že odpovie kžudne "Áno, bola 4x, z toho 2x s tvojím kamarátom....?" big_smile Ak nebola, tak si ju dos urazil, a ak bola, aj tak sa nedozvieš... To je tzv. lose-lose situácia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 2. 3. 2012 17:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Martinko, mne naskočila pre Teba prezývka Maran wink ... Fakt to nebolo vežmi diplomatické, a ani prezieravé. A neviem, či si mal premyslené, ČO by si urobil, keby si sa dozvedel, že bola. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 2. 3. 2012 19:15

MartinUngr
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2012
Příspěvky: 4

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Dnes jsem byl za klukem s kterým si myslim, že mě podvádí. Na otázku Co spolu máte? Odpověděl Co je ti do toho? Nakonec jsem to z něj teda dostal (vymlátil). Takže už se pár měsíců stýkají za účelem sexu. Moje holka to pak potvrdila, nic jiného už ji nezbývalo. Teď se omlouvá, že už to nikdy neudělá a jak mě miluje a všechno. Nevěřím tomu když by mě milovala tak by přece neměla potřebu mě ubližovat nevěrou. Kdyby to byl jen třeba úlet na jednu noc tak bych to neřešil ale teď nevím jestli jí to mám odpustit. Asi jí to odpustím, protože jí miluju. Ale trochu mě zarazilo co mi řekla: Já vím, že mi to odpustíš.

Není tady

 

#14 2. 3. 2012 19:19

majkafa
Host

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Dnes jsem byl za klukem s kterým si myslim, že mě podvádí. Na otázku Co spolu máte? Odpověděl Co je ti do toho? Nakonec jsem to z něj teda dostal (vymlátil). Takže už se pár měsíců stýkají za účelem sexu. Moje holka to pak potvrdila, nic jiného už ji nezbývalo. Teď se omlouvá, že už to nikdy neudělá a jak mě miluje a všechno. Nevěřím tomu když by mě milovala tak by přece neměla potřebu mě ubližovat nevěrou. Kdyby to byl jen třeba úlet na jednu noc tak bych to neřešil ale teď nevím jestli jí to mám odpustit. Asi jí to odpustím, protože jí miluju. Ale trochu mě zarazilo co mi řekla: Já vím, že mi to odpustíš.

Vymládil? Hm.
Asi jsi pěknej trouba, když ti říká, že ví, že jí to odpustíš... smile

 

#15 2. 3. 2012 19:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Hm. Já bych se poctivě zamyslela nad povahou slečny, která Ti na přímou otázku ohledně její nevěry jednu natáhne, pak dělá uraženou, nemluví s Tebou a když si ručně a stručně promluvíš s jejím milencem, se kterým už pár měsíců spí, teprve potom se Ti přizná.

A od nás chceš, Martine, přesně slyšet co?!?  Já Ti nevím, ale já se spíš přikláním k názoru majkafy, viz: Asi jsi pěknej trouba, když ti říká, že ví, že jí to odpustíš... sad


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#16 3. 3. 2012 13:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Kiara napsal(a):

Hm. Já bych se poctivě zamyslela nad povahou slečny, která Ti na přímou otázku ohledně její nevěry jednu natáhne, pak dělá uraženou, nemluví s Tebou a když si ručně a stručně promluvíš s jejím milencem, se kterým už pár měsíců spí, teprve potom se Ti přizná.

A od nás chceš, Martine, přesně slyšet co?!?  Já Ti nevím, ale já se spíš přikláním k názoru majkafy, viz: Asi jsi pěknej trouba, když ti říká, že ví, že jí to odpustíš... sad

no já bych se teda zamyslela i nad martinem, jestli vůbec bych na místě slečny stála o to, aby mi něco odpouštěl, nebo bych ho raději kopla do pr.de.le.
její milenec, jak jsem pochopila, nic sám od sebe nevyklopil, kápl božku až po tom, co to z něj vymlátil roll fakt bych vedle sebe někoho takovýho nechtěla, co kdyby se příště martin rozhodl, že to budu já, z koho bude chtít něco vymlátit hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#17 3. 3. 2012 14:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Dnes jsem byl za klukem s kterým si myslim, že mě podvádí. Na otázku Co spolu máte? Odpověděl Co je ti do toho? Nakonec jsem to z něj teda dostal (vymlátil). Takže už se pár měsíců stýkají za účelem sexu. Moje holka to pak potvrdila, nic jiného už ji nezbývalo. Teď se omlouvá, že už to nikdy neudělá a jak mě miluje a všechno. Nevěřím tomu když by mě milovala tak by přece neměla potřebu mě ubližovat nevěrou. Kdyby to byl jen třeba úlet na jednu noc tak bych to neřešil ale teď nevím jestli jí to mám odpustit. Asi jí to odpustím, protože jí miluju. Ale trochu mě zarazilo co mi řekla: Já vím, že mi to odpustíš.

big_smile Klasický príklad toho, kedy sa dozvieš niečo, to je lepšie envedie... Lebo Ty s tým aj tak nič neurobíš, nechᚠsa odprosova a ju ospravedlňova  sa , potom s ňou zostaneš, budú a dalej podvádza. stolt A to sa mohlo dia aj bez toho, aby si ho zmlátil a dozvedel sa to, čo Ti určite neurobí život krajším. Bolo ti to treba? hmm Tak veža šastia, budete ho všetci traja potrebova.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 3. 3. 2012 15:19

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Mám silné podezření, že mě moje holka podvádí. Zeptal jsem se jí na rovinu jestli mě už někdy podvedla. Jak jsem to dořekl tak mi dala facku a řekla něco jako Ty si myslíš, že jsem ku*va? A odešla pryč. Teď je na mě naštvaná a nemluví semnou. Co si o tom mám myslet?

To udělala dobře. A ještě lépe by udělala, kdyby si našla nějakého méně závislého pána. No, ale takhle zase má jistou, že má svého chlapečka na háčku, to je určitě taky výhoda :-)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#19 3. 3. 2012 17:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Jak jsem to dořekl tak mi dala facku... Nakonec jsem to z něj teda dostal (vymlátil)... Asi jí to odpustím, protože jí miluju.
No, hlavně, že se máte rádi a máte takovej dobrej základ pro další soužití... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Ale jsem ráda, že se mi dostalo odpovědi na otázku - co bys udělal přesně v tom okamžiku, kdyby dořekla, že "ano, jsem ti nevěrná"?" Synek dostal přes hubu a slečně bude ve jménu lásky (asi) odpuštěna jak nevěra, tak facka...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 3. 3. 2012 17:38

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Hned, jak ti dala facku, mi bylo jasné, že tě podvádí nebo podvedla. Jinak by se zeptala, proč si to myslíš, z čeho tak  usuzuješ, že je to blbost a pod. Ta je jasná. Vykašli se na ni. Zradila tě, lhala, vztáhla na tebe ruku, nakopej ji a neopři si o takovou ani kolo ! Pryč od toho, lhala jednou,´zelže kdykoliv, nenechej se uchlácholit , to je manipulátorka dumbom, ta si bude vždycky dělat, co si zamane. Jen k tomu potřebuje mít  ještě nějakého jistého  volka......

Není tady

 

#21 3. 3. 2012 18:40

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Takže už se pár měsíců stýkají za účelem sexu.

To taky není špatný - mám rád jednání na rovinu, kdy se dva lidi sejdou, a každýmu je dopředu jasný, "vo co de" big_smile
Ale proč to dělá - sex s Tebou ji neuspokojuje? roll


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#22 3. 3. 2012 19:23

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

MartinUngr napsal(a):

Dnes jsem byl za klukem s kterým si myslim, že mě podvádí. Na otázku Co spolu máte? Odpověděl Co je ti do toho? Nakonec jsem to z něj teda dostal (vymlátil). Takže už se pár měsíců stýkají za účelem sexu. Moje holka to pak potvrdila, nic jiného už ji nezbývalo. Teď se omlouvá, že už to nikdy neudělá a jak mě miluje a všechno. Nevěřím tomu když by mě milovala tak by přece neměla potřebu mě ubližovat nevěrou. Kdyby to byl jen třeba úlet na jednu noc tak bych to neřešil ale teď nevím jestli jí to mám odpustit. Asi jí to odpustím, protože jí miluju. Ale trochu mě zarazilo co mi řekla: Já vím, že mi to odpustíš.

Asi jí to odpustíš? - Hmmm...  Jó... Komu není rady, tomu není pomoci.  dumbom

Není tady

 

#23 3. 3. 2012 19:27

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Aneri napsal(a):

Hned, jak ti dala facku, mi bylo jasné, že tě podvádí nebo podvedla...  Pryč od ní, lhala jednou, zalže kdykoliv, nenechej se uchlácholit , to je manipulátorka dumbom, ta si bude vždycky dělat, co si zamane....

Sorry, ale obávám se, že Aneri má setsakra PRAVDU... ! ! !  usch

Není tady

 

#24 3. 3. 2012 19:51

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

helena napsal(a):

Jak jsem to dořekl tak mi dala facku... Nakonec jsem to z něj teda dostal (vymlátil)... Asi jí to odpustím, protože jí miluju.
No, hlavně, že se máte rádi a máte takovej dobrej základ pro další soužití... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

lol  Přesně!  Pohledem nezaujatého pozorovatele se ti tři k sobě velice hodí.


"Ona dala přes hubu mě... já dal přes hubu jejímu milenci..." tak by mě docela zajímalo, komu dal přes hubu ten její milenec. Jestli se kruh uzavřel nebo se nám to řetězilo někam mimo ten základní trojúhelník. lol
Škoda, že to se asi nedozvíme. vissla


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#25 12. 3. 2012 15:23

MartinUngr
♥------
Registrovaný: 28. 2. 2012
Příspěvky: 4

Re: Zeptal jsem se jí a dostal facku

Nakonec jsem jí odpustil, ale už jí nějak nevěřim a když někam jde tak jí podezíram. Mám strach aby se ze mě nestal nějaký žárlivec. Včera večer šla prý ke kamarádce a mě se pořád v hlavě honily ty nejhorší myšlenky. Nevím jestli ten vztah bude mít ještě cenu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů