Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#326 6. 3. 2012 10:06

tes1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3643

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

....

Upravil(a) tes1 (29. 8. 2012 15:42)


http://lilypie.com/pic/2009/11/04/XKso.jpghttp://lbyf.lilypie.com/CUegp1.png
http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Qa8frKc.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Qa8fp1.png

Není tady

 

#327 6. 3. 2012 10:26

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

tes1 napsal(a):

Jaku napsal(a):

Tes,už tady diskutejeme mnoho dní o stejném problému - posunulo se to někam u vás?Už ste byli u nějakého psychiatra či psychologa?Jak to dopadlo?

Jaku o kousek níže jsem napsala datum první konzultace, zkoušela jsem 5 psychologů a center, tohle je najzahší termí

Doma se to taky posunulo, je vidět na manželovi, že ustoupil, nevím jestli ze strachu že něco ztratí, nebo ze snahy, ale chválí, upozorňuje velmi mírnou formou a zdaleka ne v takové míře, dokonce se snaží přehlížet dceřiny oči v sloup nebo protažený obličej, když má něco udělat. Na dceři je znatelná úleva a více se snaží, kéž by to vydrželo kapitulation

Tak to vám držím palečky,už i teď jesituace asi evidentně lepší.

K tomu co píše Novavila,že stačí hupsnout na babinet a vše se srovná a odborné konzultace se tak mohou zrušit: psycholog či psychiatr je zrovna tak člověk jako my,kteří tady diskutujem a opravdu pro člověka může být větším přínosem,když si vícekrát přečte od více lidí,že takto ne,navíc ti tady poradili i ženské,co si něčím podobným samy prošly a to je nepřenosná zkušenost,kterou ti slavní psychologové předat nemohou,i kdyby se rozkrájeli.
Já ze své zkušenosti z manželské poradny teda vím,že nelze očekávat nic převratného,že se snad dozvím něco,co jsem nevěděla,ale je to vždy tak,že lidé musí zapracovat především sami na sobě a sakra rychle si ujasnit,co vlastně chtějí.Tady v těchto oblastech si musí pomoci každý sám a to tím,že bude opravdu chtít,že na sobě zapracuje,není to ten případ,když ti někdo poponese těžkou kabelu,aby ses s ní nemusela tahat zrovna ty.

Upravil(a) Jaku (6. 3. 2012 10:28)

Není tady

 

#328 6. 3. 2012 10:51

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

majkafa napsal(a):

Jsi manipulátorka. Uvědomuješ si to a dělᚠto záměrně, nebo to ani nevnímáš, Kiaro?
Protože pokud někdo doopravdy něco nerad říká, či nechce přídělávat starosti, tak to neříká a nepřídělává. Tohle jsou slova zdatných manipulátorů. Už jsem ti to jednou psala. Tohle není normální konverzace, ale manipulace. Tohle není rada.
Tady nepoužívᚠmanipulaci pozitivním způsobem. dumbom

Nesmysl.

Kiara neni manipulatorka, protoze mluvi jasne a zretelne a primo. A toje nutne prave kdyz jde o neprijemne slova nebo neprijemne prognozy. Kiara to jasne vnima.

To, ze clovek zacne casto s drogami v dobe dospivani je naprosto evidentni. POkud dcera citi psychicke tyrani, pokud vidi, ze se matka nebrani (apod) ,tak ma pocit, ze nema vliv na svuj vlastni zivot. Utek k drogam neni fantazie ani manipulace, ale jedna z realit. Je ji teprve dvanact a puberta zacina. To je nejtezsi obdobi v zivote.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#329 6. 3. 2012 17:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

tes1 napsal(a):

Jaku napsal(a):

Tes,už tady diskutejeme mnoho dní o stejném problému - posunulo se to někam u vás?Už ste byli u nějakého psychiatra či psychologa?Jak to dopadlo?

Jaku o kousek níže jsem napsala datum první konzultace, zkoušela jsem 5 psychologů a center, tohle je najzahší termí

Doma se to taky posunulo, je vidět na manželovi, že ustoupil, nevím jestli ze strachu že něco ztratí, nebo ze snahy, ale chválí, upozorňuje velmi mírnou formou a zdaleka ne v takové míře, dokonce se snaží přehlížet dceřiny oči v sloup nebo protažený obličej, když má něco udělat. Na dceři je znatelná úleva a více se snaží, kéž by to vydrželo kapitulation

no vida smile tak doufám, že všechno dopadne dobře wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#330 22. 4. 2012 21:34

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

Ahoj Tes, jak to u vás dopadlo po návštěvě odborníka?

Není tady

 

#331 22. 4. 2012 21:39

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

Tes, také by mě zajímalo, jak jste na tom, hlavně dcerka. Doufám, že lépe!

Není tady

 

#332 22. 4. 2012 21:55

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

na právním má zakladatelka téma

Není tady

 

#333 22. 4. 2012 21:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

a sakra :-/ to jsem čekala jinej výsledek ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#334 22. 4. 2012 22:06

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Jsem mlýnský kámen mezi mou dcerou a manželem

Díky, jdu se taky podívat. Ale co píše Pavla moc pozitivně nezní...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů