Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#576 24. 2. 2012 17:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

Jen jestli je to pohodlnější lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#577 24. 2. 2012 17:31

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

Bramborka napsal(a):

Delahey napsal(a):

novavila napsal(a):


Třeba je to skutečně krajová záležitost , na Slovensku se flirtuje i u porodu a v Motole si doktoři drží přísně profesionální odstup .

A české luhy nebo slovenské hory, kdybych se rok, týden co týden podrobovala lékařskému zákroku na své kopretince, kočičce..a tak dále, už jsem zapomněla, co tam mᚠdále, neměla bych skutečně chu na rozpravu zcela žádnou.Tady okamžitá úleva možná není.

To by bylo neprozřetelné a poněkud ordinérní, flirtovat v této situaci opakovaných ošetření téhož. To by se mohl vyvinout vztah, dozvěděla by se o něm cho, manželství by bylo narušeno, ošetření převedeno na jiného dermatologa/dermatoložku a tak dále ...... nebo naopak, dermatolog pohoršen bezuzdným pacientčiným flirtováním ošetřoval by ji s dobře utajenou (je profesionál!) nechutí, která by se však inkarnovala v dlouhodobou nehojivost a tak dále ...... Prostě samý problém, mávnutí křídla motýlího by zničilo prales .....
Zatímco při porodu JE žena v rauši, na průběh porodu samotného, jakož na drobné flirtování se jí udělá amnésie (vsadím se, že to Selimě vyprávěl bratr, švagrová si to vůbec nepamatovala), takže se vlastně nic nestalo .....jen si bratr řekne, že si bude muset paní více hledět, popřípadě tento jeho zážitek překryje ten traumatizující z porodu a zase bÿ bylo dobře.
Krom toho, žena většinou nerodí častěji, než jedenkrát za 9 měsíců, takže na tento drobný flirt zapomene i porodník a je čistý stůl. A pokud porodník nezapomene, to je jiná, ti dva si byli určeni, nikdo nemá právo bránit jejich štěstí, nejméně pak nějaká manželka, či manžel na straně druhé. To se však může stát a stává kdekoli, nejen v lékařských zařízeních, jsme toho svědky i aktéry a zveřejňujeme to zde i jinde.

Tak to je skutečně absurdní nesmysl, že pohlednej dvoumetrovej mladej primář z Motola si vytvoří vztah s o 10 let starší invalidní důchodkyní , která si uhnala chorobu s nějakým promiskuitním hochem a on se do ní při práci s chirurgickou lžičkou vášnivě zamiluje, ha ha  smile smilesmile
Ano to slovo ordinérní mi chybělo, to vyjadřuje přesně tu situaci , dík.

Není tady

 

#578 24. 2. 2012 17:50

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

novavila napsal(a):

Tak to je skutečně absurdní nesmysl, že pohlednej dvoumetrovej mladej primář z Motola si vytvoří vztah s o 10 let starší invalidní důchodkyní , která si uhnala chorobu s nějakým promiskuitním hochem a on se do ní při práci s chirurgickou lžičkou vášnivě zamiluje, ha ha  smile smilesmile
Ano to slovo ordinérní mi chybělo, to vyjadřuje přesně tu situaci , dík.

To je opravdu absolutní nesmysl, mᚠpravdu smile

Není tady

 

#579 25. 2. 2012 9:09

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

novavila napsal(a):

majkafa napsal(a):

novavila napsal(a):

Někdy jsou situace , kdy je potřeba vyjádřit se peprným výrazem, některé lidi nebo události nebo politiky označit jinak nelze .
Ale bavit s úřední osobou o tom, co mi vyšívá na intimní místa mi přijde trošku nízké ,ale jak říkám , někomu to přijde jako úplně normální zajímavý flirt smile
Mně se bohužel  před 15 lety přihodilo , že jsem musela chodit do Motola rok na kožní na určité zákroky v této oblasti (každý týden )  a ani jednou se nestalo, že by primář byl žoviální a měl nějaké narážky, z mojí strany pochopitelně taky né , přitom znal moje tělo nazpamě po takový době , ale byla to naprostá PROFESIONALITA  a ODSTUP.
Ale možná to na Slovensku chodí jinak .

Pro mě jsou porod a kožní důvody dvě zásadně rozdílné situace.
Třeba i v tom, že porod není nemoc...
Úřední osoba mě také pobavila. big_smile

To jsou dvě různé situace a co jako?
Takže podle tebe kožař si musí držet odstup, protože je to nemoc a porodník může vesele flirtovat o kopretince , protože je porodník ?smilesmileDoktor je doktor a měl by si držet odstup , ale nemůže za to, že vlezlé nevkusné pacientky chtějí rozebírat svoje intimní místa těsně po porodu .

ne flirtovat mohou  oba.
dokonce si myslím, že občas je to i "na místě", protože žena se soustředí na něco jiného než bolest a nepříjemnost.

Není tady

 

#580 25. 2. 2012 9:35

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

novavila napsal(a):

Bramborka napsal(a):

novavila napsal(a):


To je docela nechutnej příspěvek co ?
Koukám , že vy jste nevkusná celá rodina  smile

Někdo má rád vdolky, někdo holky, aneb proti gustu žádnej dyšputát.
Mně to pobavilo a líbilo se mi to. Porod mi příjde jako dosti bolestivá a velmi intimní záležitost, která vyžaduje od rodičky soustředění. Když ti u toho oplendujou nejméně 2 muži, je dobré tuto situaci, která narušuje kýženou intimitu a soustředění překlenout nějakým obloukem. Tenhle je moc pěkně klenutý.big_smile

Mně muž u porodu vůbec nevadil, naopak, přijde mi přirozený , že do mě sahá muž, jsem na to zvyklá, přišlo by mi spíš nepříjemný, kdyby mě osahávala žena .
Mně rodil krásnej chlap, primář .
Ale pokud jde o soutředění , tak nevím o čem mluvíš a kolik jsi porodila dětí ?
Já o žádném soustředění nevím, porod je situace kdy jedeš a makᚠa jsi tak zaujatá tou jízdou, že i kdyby u tebe stál regiment polonahých vojáků, tak ti  bude jedno, jelikož mᚠjiné starosti a jinou práci zrovna .
A když už porodíš, je to tak nádherná úleva a na světě novej človíček, že se opět na nic soutřeďovat nemusíš , jen si užívᚠto štěstí .

nepřijde mi to nevkusný, proč ? je fajn, když to dovedla zlehčit.
já teda byla ráda, že mě rodila ženská a když mě pak šil doktor a zeptal se, jestli mě to bolí, kdybych měla sílu po tom všem zvednout nohu, kopla bych ho do hlavy.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#581 25. 2. 2012 9:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

dusička napsal(a):

U prvního poroda jsem měla mladýho krásnýho doktora - taky jsem laškovala,jen tedy ze začátku, pak už to nešlo.
Druhý porod mě rodila mladá doktorka a v pohodě. Nebyl rozdíl, jeslti chlap nebo ženská.
Ale vzpomněla jsem si, protože jsem u druhýho přenášela, a musela jsem do nemocnice, tak mě vyšetřovali dva mlaďoši - studenti - s těma jsem flirtovala, bylo mi to jedno, že do mě šahaj, už sem to chtěla mít za sebou.
Nejsme tu trochu offtopic ?
Ale je to fajn, krásný téma

fakt ? mě by to bylo nepříjemný, na flirt bych se nezmohla.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#582 25. 2. 2012 10:46

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

Tak nevim - když jsem byl před 25 lety na vojně, chytil jsem tam nějakej ekzém, kterej se projevoval vyrážkou v intimních partiích... musel jsem s tím na kožní, ale nikdo tam se mnou teda neflirtoval... big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#583 25. 2. 2012 11:40

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

U prvního poroda jsem měla mladýho krásnýho doktora - taky jsem laškovala,jen tedy ze začátku, pak už to nešlo.
Druhý porod mě rodila mladá doktorka a v pohodě. Nebyl rozdíl, jeslti chlap nebo ženská.
Ale vzpomněla jsem si, protože jsem u druhýho přenášela, a musela jsem do nemocnice, tak mě vyšetřovali dva mlaďoši - studenti - s těma jsem flirtovala, bylo mi to jedno, že do mě šahaj, už sem to chtěla mít za sebou.
Nejsme tu trochu offtopic ?
Ale je to fajn, krásný téma

fakt ? mě by to bylo nepříjemný, na flirt bych se nezmohla.

no já bych se taky nezmohla, i když u mě je to i povahou. Ale obdivuji ženy, které dokážou flirtovat , lehce v každé situaci .

Není tady

 

#584 25. 2. 2012 12:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

já teda zase - přiznám se - neobdivuju ty, které umí flirtovat v každé situaci smile obdivuju ženský, který to umí, ale znají míru a umí posoudit vhodnost situace.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#585 25. 2. 2012 12:54

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

PPavlaa napsal(a):

já teda zase - přiznám se - neobdivuju ty, které umí flirtovat v každé situaci smile obdivuju ženský, který to umí, ale znají míru a umí posoudit vhodnost situace.

to já ano. a nevylučuje se to s tím tvým. Možná jsem se nevyjádřila přesně .....né , že flirtují pořád, všude a s každým. Ale že to dokážou kdekoliv . nevím, jak to přesně vyjádřit.

Není tady

 

#586 25. 2. 2012 16:44

novavila
Zablokovaný
Registrovaný: 24. 2. 2012
Příspěvky: 574

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

agewa napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

U prvního poroda jsem měla mladýho krásnýho doktora - taky jsem laškovala,jen tedy ze začátku, pak už to nešlo.
Druhý porod mě rodila mladá doktorka a v pohodě. Nebyl rozdíl, jeslti chlap nebo ženská.
Ale vzpomněla jsem si, protože jsem u druhýho přenášela, a musela jsem do nemocnice, tak mě vyšetřovali dva mlaďoši - studenti - s těma jsem flirtovala, bylo mi to jedno, že do mě šahaj, už sem to chtěla mít za sebou.
Nejsme tu trochu offtopic ?
Ale je to fajn, krásný téma

fakt ? mě by to bylo nepříjemný, na flirt bych se nezmohla.

no já bych se taky nezmohla, i když u mě je to i povahou. Ale obdivuji ženy, které dokážou flirtovat , lehce v každé situaci .

To není nic těžkýho flirtovat v každý situaci, horší je jak vidím , odhadnout,  jestli se to hodí a jestli je to vkusný a slušný, to je očividně pro řadu žen problém. sad

Pak nastávají takové trapné  situace, jako tu popsala Selima.

Není tady

 

#587 26. 2. 2012 10:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

No, ono totiž není flirtování jako flirtování. Ne vždy musí být flirt se sexuálním podtextem. tongue


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#588 26. 2. 2012 10:42

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Singl ve středním věku...jak to vnímáme?

flirt je pořád flirt.
ale je jasný, že my dvě se neshodnem.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů