Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 2. 2012 23:01

Malina27
♥------
Místo: Olomouc
Registrovaný: 25. 5. 2009
Příspěvky: 4

nápojová konzumentka/hosteska

Dobrý večer,

chci se zeptat jestli s touto prací máte někdo zkušenosti. Všude je prezentovaná jako zabavení hosta v disco clubu v neintimní míře, ale jaká je skutečná praxe a jaké je obvyklé finanční ohodnocení?

Děkuji smile


Fyzika je jako sex, muže prinést praktické výsledky, ale to není duvod, proc to deláme. - Richard Feynman.

Není tady

 

#2 9. 9. 2012 22:06

Aloki
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2011
Příspěvky: 21
Web

Re: nápojová konzumentka/hosteska

Ahoj, jedna moje kamarádka to dělala a není to zas tak růžové. Sice je pravda, že ty holky nenutí do jistých aktivit, ale musí se k hostům chovat příjemně, i když jsou extrémně oplzlý. Ta kámoška mi říkala, že to je prostě pro silné povahy a člověk musí zapřít sám sebe a hrát divadlo.

Není tady

 

#3 14. 2. 2013 11:41

marketa25
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2013
Příspěvky: 2

Re: nápojová konzumentka/hosteska

Hostess Agenzia Italia-naprostá spokojenost,jezdim s nima už 3.roky a nikdo mě už nepřemluví a´t jedu s nějakou jinou agenturou.Takovou blbost jsem už parkrát udělala.Jela jsem na svoje triko,bez agentury a lokal me nezaplatil 1800Euro.

Není tady

 

#4 14. 2. 2013 11:42

marketa25
♥------
Registrovaný: 14. 2. 2013
Příspěvky: 2

Re: nápojová konzumentka/hosteska

Hostess Agenzia Italia-naprostá spokojenost,jezdim s nima už 3.roky a nikdo mě už nepřemluví a´t jedu s nějakou jinou agenturou.Takovou blbost jsem už parkrát udělala.Jela jsem na svoje triko,bez agentury a lokal me nezaplatil 1800Euro.

Není tady

 

#5 18. 3. 2013 12:58

Niček
♥------
Registrovaný: 18. 3. 2013
Příspěvky: 1

Re: nápojová konzumentka/hosteska

Ahoj holky.
já bych byla osobně s agenturami obezřetná, nemalou část zisku berou pro sebe. Projezdila jsem několik zemí a jako konzumentka jsem pracovala v několika podnicích. Pokud chcete, tak mi napište na nikoleta.lady@seznam.cz a na toto téma se pobavíme. Třeba Vám i doporučím, kam se vydat, a od čeho dát ruce naopak pryč. Touto prací si jde lehce vydělat snové peníze, ale tak samo jde velice lehce, skončit v kabaretu a stát se lehkou děvou smile.

Není tady

 

#6 5. 10. 2014 12:13

Silva
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2014
Příspěvky: 1

Re: nápojová konzumentka/hosteska

Ahoj,
tuhle práci dělám už 5 let. Začlo to tak, že jsem si s kamarádkou hledala brigádu na léto. Nakonec se měj práce zalíbila. Měsíc dělám v Italii a měsíc jsem v ČR. Nejdůležitější je pro začátečnice výběr agentury. Od ostatních holek jsem slyšela některé špatné zážitky. My jsme měly na agenturu štěstí, všechno klapalo. Když byl problém v klubu a chtěly jsme jinam, agentura zařídila přesun do druhého dne.

Agentura s kterou jezdím se jmenuje Hostess Agenzia Italia.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů