Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 2. 2012 8:58

J39
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2012
Příspěvky: 10

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

já vím. nesu plnou zodpovědnost, nechci přijít o manžela, nechci přijít o práci, jen....je to těžké, každý den se vidíme a přitažlivost je veliká, není to jen o sexu, naopak spíš bych řekla, že ten sex je to poslední, co nám chybí...ale už jsme o tom i mluvili, jak z toho ven, na nic moc jsme nepřišli, jen, že je to šílený....náročný, pro mě dost vyčerpávající....odejít bych musela já, firma je jeho. ví to, nechce o mě přijít...jediná možnost je prostě ta, že se nic nestane. ale uf, mám toho plný kecky....grater

Není tady

 

#27 17. 2. 2012 10:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Nerozumím tomu, proč bys měl přijít o práci.
Třeba proto, majkafo - když pominu vysvětlení J39 "odejít bych musela já, firma je jeho", že některé firmy prostě netrpí podobné vztahy na pracovišti. A nedělej si iluze, že se to neprolátne a nedrbe se stylem "nojo, on/a z toho má výhody, může si dovolit tohle a tamto..." a podobně, i kdyby to pravda nebyla. Takže pro klid mezi ostatními zaměstnanci je jednomu či oběma "nabídnut" odchod dohodou.

odejít bych musela já, firma je jeho
Bych se odchodu bála i v případě, že "by se stalo". Protože (pokud byste opravdu nechtěli odejít z domovů a zůstat spolu) taková "odložená milenka" (nic ve zlým) se může proměnit v živou výčitku, případně připomínku... což samozřejmě platí i pro druhou stranu - a pak bývá odchod častým řešením, protože málokdy se stane, aby se oba shodli "bylo to fajn a budem pokračovat jako by se nic nestalo".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 17. 2. 2012 14:06

majkafa
Host

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

heleno, to, co popisuješ, není všeobecné pravidlo. Někde to tak funguje, jinde ne. Třeba u nás to funguje tak, že všichni zůstávají. To by se museli propustit, pardon "dostat to nabídnuto" mnozí, a hlavně nejvyšší vedení. A to si to samo sobě si asi nenabídne, žeee? lol

 

#29 17. 2. 2012 14:16

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

heleno, to, co popisuješ, není všeobecné pravidlo.
A já snad něco takového tvrdím? Jasně píšu "některé firmy", ne "všechny firmy" nebo dokonce "vaše firma"  žeee? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 17. 2. 2012 14:55

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Kuřátko napsal(a):

PetrHl napsal(a):

majkafa napsal(a):


Nerozumím tomu, proč bys měl přijít o práci.

už jsem to několikrát viděl na vlastní oči jak dva kvuli vztahu na pracovišti po rozchodu oba odešli, asi neunesli že to nezvládli

Petře...jenže to je fakt jen o lidech. Já "vztah" na pracovišti sama zažila a i po ukončení jsme tam pracovali oba pořád dál. Dokonce ani ostatní snad nevěděli, že jsme spolu něco měli.
Práci jsme totiž netahali do vztahu a ani vztah do práce wink

však ano, ale to dokáže málokdo, zejmána žijí-li spolu

Není tady

 

#31 17. 2. 2012 15:49

majkafa
Host

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Žijí- li spolu, to je přece už úplně jiná kategorie. Za to se snad z práce obvykle neodchází, když lidé spolu žijí a pracují ve stejné firmě.

 

#32 17. 2. 2012 17:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

majkafa napsal(a):

heleno, to, co popisuješ, není všeobecné pravidlo. Někde to tak funguje, jinde ne. Třeba u nás to funguje tak, že všichni zůstávají. To by se museli propustit, pardon "dostat to nabídnuto" mnozí, a hlavně nejvyšší vedení. A to si to samo sobě si asi nenabídne, žeee? lol

Kamoška musela odís z formy dokonca keď sa vydala za kolegu (podotýkam, že pracujúceho pre pobočku v inom štáte). Majú vo firemnej politike, že vo firme nesmú pracova príbuzní grater kapitulation ... a paradoxne ani takí, ktorí sa nimi len stanú. Našastie jemu prihodili aj jej krajinu (ČR), tak sa prisahoval k nej a riadi 3 štáty odtiaž. A ona je vožnej nohe a mierne podniká, aby nevyšla z cviku.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#33 17. 2. 2012 22:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

J39 napsal(a):

já vím. nesu plnou zodpovědnost, nechci přijít o manžela, nechci přijít o práci, jen....je to těžké, každý den se vidíme a přitažlivost je veliká, není to jen o sexu, naopak spíš bych řekla, že ten sex je to poslední, co nám chybí...ale už jsme o tom i mluvili, jak z toho ven, na nic moc jsme nepřišli, jen, že je to šílený....náročný, pro mě dost vyčerpávající....odejít bych musela já, firma je jeho. ví to, nechce o mě přijít...jediná možnost je prostě ta, že se nic nestane. ale uf, mám toho plný kecky....grater

Ta pritazlivost!Ja s ni bojovala velice tezko a on take.Navic na pracovisti se objevila jeste jeho manzelka ktera tam zacala pracovat.Kdyz podnik skoncil vice nez rok jsem ho nevidela.Pak jsme se setkali,kdyz jsem byla v jeho bydlisti navstivit svou tetu.Z me strany vsechna ta pritazlivost a laska za ten cas vyprchala.Opravdu plati sejde s oci ,sejde s mysli.Vymenili jsme si par mejlu a skoncilo to do ztracena.....Jen vzpominky zustali....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#34 18. 2. 2012 8:33

majkafa
Host

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

U nás nezmizela přitažlivost ani za 14 měsíců, co jsme spolu neměli žádný kontakt.
Ne vždy platí - sejde z očí sejde z mysli.

 

#35 18. 2. 2012 14:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

My sme sa k sebe s ejdným milencom vrátili cca tri roky po rozchode... Príažlivos zostala... stolt Po ďalšom poldruha roku sme sa rozišli definitívne a odvtedy už ja necítim takú tú osudovú príažlivos... Nikdy mi to nebude cudzí človek, myslím naňho v dobrom a želám mu všetko najlepšie, ale je to neičo ako bratranec alebo iný príbuzný - proste ti nie je žahostajný, ale nemusíte sa často vidie ani by v kontakte. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#36 18. 2. 2012 18:31

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

J39 napsal(a):

... fyzicky jsem ještě nevěrná nebyla, ale je takzvaně za minutu dvanáct.....mám s tím velké potíže, jedná se o kolegu v práci...

Docela Tvému koolegovi závidím... big_smile

Ale teď vážně - nedělej to - bude to velkej průser, věř mi...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#37 18. 2. 2012 19:49

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Jak pravil Bolek v Mužích v naději - "taková dobře provedená nevěra už zachránila nejeden vztah" lol - no a teď si vyber, že jo. cool


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#38 18. 2. 2012 20:00

J39
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2012
Příspěvky: 10

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Mikeši, a jseš si jistej ? hmm není možná nějaká ideální varianta.....jakože na všech frontách dobrý.....? tongue

Není tady

 

#39 19. 2. 2012 9:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

ty stejně nebudeš mít klid, dokud to neudělᚠhmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#40 19. 2. 2012 11:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

J39 napsal(a):

Mikeši, a jseš si jistej ? hmm není možná nějaká ideální varianta.....jakože na všech frontách dobrý.....? tongue

Je... nejaký čas... ale aj v takej je už zakuklená varianta - prúser na všetkých frontách. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 19. 2. 2012 12:49

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Selima napsal(a):

J39 napsal(a):

Mikeši, a jseš si jistej ? hmm není možná nějaká ideální varianta.....jakože na všech frontách dobrý.....? tongue

Je... nejaký čas... ale aj v takej je už zakuklená varianta - prúser na všetkých frontách. stolt

Přesně tak - před nějakými 20 lety jsem musel na kobereček až k náměstkovi ředitele a za "sex na pracovišti" (kterej se vlastně ani nekonal) mi bylo odebráno osobní ohodnocení na 3 měsíce... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#42 19. 2. 2012 14:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

kocoure, tys musel být éro. se divím, že ti už dávno neupadl.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 19. 2. 2012 15:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Jestli von ti náměstek nezáviděl, macku... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Možná kdyby věděl, že nic nebylo, dostal bys mimořádnou odměnu http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 19. 2. 2012 16:40

seewa
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2010
Příspěvky: 53

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

sazana napsal(a):

Musíš se sama rozhodnout s plnou odpovědností za to, co se může stát. Když to uděláš, musíš počítat s následky. Je to jednoduché. Je nutné počítat s tím, že v případě prozrazení ti manželství krachne. Počítᚠs tím a stojí ti to pořád za to? Tak to udělej. Chápu, že i dobrém manželství může jeden nebo druhý z partnerů potkat Lásku. To se nedá naprogramovat, zakázat, vymyslet atd. Ale je nutné myslet na následky a být na to připraven.

Presne....mluvim z vlastni zkusenosti....u mne neslo o "prozrazeni " neceho, ale o tu LASKU..kterou mam, nastesti, jeste i po 2 letech a doufam, ze to tak zustane...

Upravil(a) seewa (19. 2. 2012 17:10)

Není tady

 

#45 19. 2. 2012 19:33

J39
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2012
Příspěvky: 10

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

PPavlaa napsal(a):

ty stejně nebudeš mít klid, dokud to neudělᚠhmm

kdyby mi někdo slíbil, že když to udělám, budu mít klid.....udělám to hned a budu mít klid..grater..ale ono to spíš vypadá, že klid mít nebudu. a nevim, jak z toho ven, protože teď rozhodně klid nemám, půlka firmy si už stejně myslí, že spolu spíme...napětí by se mezi námi dalo krájet.....klid...bych si přála. ještě nikdy se mi nic takovýho nestalo. jsem 20 let věrná. přežila jsem manželovu nevěru, zachránili jsme vztah a funguje nám to....s mým manželstvím nemá tohle nic společnýho.....nikdy bych nevěřila, že můžu takhle zcestně uvažovat....mám toho člověka ráda, jsme si blízký....a hrozně mě přitahuje....jde to naprosto paralelně vedle mýho manželství.....vyvíjí se to postupně 5 let, co tam jsem, přitom je to šéf a majitel firmy....ale to s tím nijak nesouvisí....a teď už je to teda dost hustý. musela bych odejít. ale bydlíme od sebe kousek, rodiny se navzájem známe, je to pakárna.....mluvili jsme o tom spolu.....hodně dlouho....a došli jsme jen k tomu, že nás to k sobě hodně táhne a že si s tím nevíme ani jeden rady. ale že si ani jeden nemyslíme, že by to jednorázovej úlet vyřešil, ani že by to vyřešilo to, kdyby jsme se neviděli. tak se pořád snažím....tak nějak opakovat - že to prostě nejde, že by to bylo pak hodně zlý..... ale rve mě to na kusy, to vám řikám na rovinu.

Není tady

 

#46 19. 2. 2012 19:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

půlka firmy si už myslí, že spolu spíte ? hm, tak to jste to teda fakt tutlali, že jo roll
mᚠzaděláno na problém a ještě ani k ničemu nedošlo hmm
jinak já myslím, že když teda do toho jít nechceš, měla bys odejít a najít si práci jinde. a nepovídej, že by to nic nevyřešilo, takhle jste si den co den na očích a je to jen horší.

Upravil(a) PPavlaa (19. 2. 2012 19:38)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#47 19. 2. 2012 19:42

majkafa
Host

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

J39 napsal(a):

kdyby mi někdo slíbil, že když to udělám, budu mít klid.....udělám to hned a budu mít klid..grater..ale ono to spíš vypadá, že klid mít nebudu. a nevim, jak z toho ven, protože teď rozhodně klid nemám, půlka firmy si už stejně myslí, že spolu spíme...napětí by se mezi námi dalo krájet.....klid...bych si přála. ještě nikdy se mi nic takovýho nestalo. jsem 20 let věrná. přežila jsem manželovu nevěru, zachránili jsme vztah a funguje nám to....s mým manželstvím nemá tohle nic společnýho.....nikdy bych nevěřila, že můžu takhle zcestně uvažovat....mám toho člověka ráda, jsme si blízký....a hrozně mě přitahuje....jde to naprosto paralelně vedle mýho manželství.....vyvíjí se to postupně 5 let, co tam jsem, přitom je to šéf a majitel firmy....ale to s tím nijak nesouvisí....a teď už je to teda dost hustý. musela bych odejít. ale bydlíme od sebe kousek, rodiny se navzájem známe, je to pakárna.....mluvili jsme o tom spolu.....hodně dlouho....a došli jsme jen k tomu, že nás to k sobě hodně táhne a že si s tím nevíme ani jeden rady. ale že si ani jeden nemyslíme, že by to jednorázovej úlet vyřešil, ani že by to vyřešilo to, kdyby jsme se neviděli. tak se pořád snažím....tak nějak opakovat - že to prostě nejde, že by to bylo pak hodně zlý..... ale rve mě to na kusy, to vám řikám na rovinu.

A už jsi pochopila svého manžela? Porozuměla tomu, proč se to tenkrát stalo vám? Odpustilas doopravdy jemu i sobě?
Když do toho půjdeš, velmi pravděpodobně zničíš svou rodinu. Jsi si jista, že to chceš? Jsi připravena nést důsledky?
Kdo jsi? Před šesti lety jsem nevěru mého BM prožívala i já. Tak nějak tipuji, která asi jsi.
No, nevím, holka. Opravdu si hraješ s ohněm. Dobře si rozmysli, jestli miluješ svého muže. Jestli ano, nedělej to. Budeš litovat.

 

#48 19. 2. 2012 19:46

J39
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2012
Příspěvky: 10

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

PPavlaa napsal(a):

půlka firmy si už myslí, že spolu spíte ? hm, tak to jste to teda fakt tutlali, že jo roll
mᚠzaděláno na problém a ještě ani k ničemu nedošlo hmm
jinak já myslím, že když teda do toho jít nechceš, měla bys odejít a najít si práci jinde. a nepovídej, že by to nic nevyřešilo, takhle jste si den co den na očích a je to jen horší.

Já vím Pavlo, nijak se tu neobhajuju, vím, co si většina z vás myslí, naprosto to chápu, prožila jsem druhou stranu..a bylo to příšerný...ani nevím, co tu hledám, možná sbírám ze všech stran a názorů další sílu a energii tomu čelit a odolat.

Není tady

 

#49 19. 2. 2012 19:55

J39
♥------
Registrovaný: 12. 2. 2012
Příspěvky: 10

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Majko, před šesti lety jsme si tu spolu opravdu psaly....
a ano....jednu pozitivní věc mi to přineslo....pochopila jsem víc manžela i to, jak je těžký  odolat vzájemný přitažlivosti.
ale je to jiný.....nechci se k tomu vracet....před šesti lety to byla manželova reakce na naší krizi a mou nespokojenost ve vztahu a nebejt mýho velkýho boje o něho ač už jsem předtím měla dojem, že naše cesta....je vcelku u konce, ustáli jsme to. lecos se změnilo, lecos zůstalo stejný, lecos se zlepšilo...já jsem o hodně hodně jinde...to je na dlouhý vyprávění. nevím, jestli to mám všechno naprosto odžitý a srovnaný, ale prožila jsem si to sama v sobě, doma byl klid a dala jsem do manželství znovu všechno.
tohle.....není důsledek žádný krize, nemyslím, že bych cítila jakoukoliv potřebu odplaty....nijak to s tím nesouvisí....nebo si to aspoň neuvědomuju.
jde to bokem. nechci o rodinu přijít.
nemůžu to udělat.
nemám nikde rozhodně záruku, že když jsem manželovu nevěru zvládla já, že on zvládne mojí.

Není tady

 

#50 19. 2. 2012 20:04

majkafa
Host

Re: Na druhé straně.....jak se ubránit.

Tak jsem zvědavá, jestli mě má intuice neklame.
Co se týká jiných, mám ji výbornou. Ale co se týká mě, totálně selhává. Potřebovala bych to naopak.
offtopic

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů