Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 3. 2006 16:38

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

,,Přišla" jsem o syna

Neděste se!
Jen se mi před dvěma dny odstěhoval syn (20let) ke své přítelkyni.
JEN? - Teprve včera večer, když jsem ležela v posteli, mi to došlo. Nemohla jsem spát, tak jsem se šla podívat do jeho prázdného (vystěhovaného) pokojíku a tam začla bulit, jak malá holka. Je pryč.....
Už nepovedem večerní hovory, už za mnou nepřijde, a mu půjčím 20 Kč, už nebudu čekat až uslyším v zámku klíče (při návratu z diskotéky), abych mohla v klidu usnout, už mu nebudu nadávat za špinavé ponožky pod postelí.
Když mi to před dvěma týdny oznámil, jen jsem se smála (něco jsem tušila) a říkala, že konečně snad pozná, co je to život. Byla jsem zvyklá, že poslední měsíce chodil domů jen asi na 3-4 dny v týdnu, většinou zůstával u přítelkyně. Tak jsem si říkala, že mně to nepoloží....No, ale položilo. Byl dlouho jako jedináček a já se na něj upla hodně ještě po smrti druhého syna(jeho bratra,kterého ani nepoznal). Navíc jsem račice, takže můj smysl a upnutí na rodinu(děti) je velmi silné.
Teď jen trapně přemýšlím, jestli mu tam nebude něco chybět, jestli mu bude stačit jídlo, které jeho holka uvaří, jestli se nebudou hádat....Až se stydím, jak uvažuji.
A chybí mi!

Není tady

 

#2 2. 3. 2006 17:24

VěrčaH
♥------
Místo: Plzeň
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Ahoj Káčo, taky jsem se ve svých 22 letech odstěhovala od rodičů jako velká holka a hlavně šastná, že už mi nikdo nebude kontrolovat. První týden byl takový hodně divný pro mě i pro rodiče, musím přiznat, že se mi i stýskalo. Ale protože jsem chtěla našim dokázat, že to dokážu i bez nich tak jsem to samozřejmě nedala znát. Za pár měsíců jsem skoro každý víkend trávila u nich, protože mi tam bylo daleko líp než mě samotné v bytě a musím říct, že díky tomu, že jsem se odstěhovala se hrozně moc zlepšil i nᚠvztah. Už jsem nebyla ta dcera, o kterou se starají (i když se starali a starají dodnes, teď už jenom mamka, tatí zemřel), ale brali mě opravdu nějak dospělejš a spíš se nᚠvztah změnil na přátelský než vztah rodič a dcera. Najednou jsem měla daleko větší potřebu si s nima povídat o čemkoli víc než předtím, říkala jim věci, které bych dřív asi s nimi neřešila, chodila si pro rady. A za rok jsem byla zpátky. A ještě si vzpomínám na ten slastný pocit, jak se mi ulevilo, že už nebydlím jinde, ale zase doma. Samozřejmě s novým přítelem přišlo zase stěhování. Ale ten nový vztah mezi mnou a mamkou trvá dodnes a musím říct, že díky tomu je to dnes moje nejlepší kamarádka.


Věrča

Není tady

 

#3 2. 3. 2006 17:38

agata11
♥♥-----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 78

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Ahoj Káčo!

Neboj, všechno bude dobré. Také jsem to zažila, takže vím o čem mluvíš. Ale věř mi, musiš se naučit to ovládat, protoře si ublížíš jako já. A to psychicky a on také má potom výčitky kvůli Tobě /co na to maminka/ a je to na prd
pro Vás oba. Chce si to skusit, tak mu to přej! Jednou se to muselo stát. Ono je moc mladý a můj syn se vrátil ani ne po roku. Přišel s velkou skušeností, ale věř mi, šel do toho znovu a znovu a hledá lásku dodnes. Protože tyhle děvčata jsou mladé a ve 20 letech se jim to rychle přejí.  Ale a je šastný, oni chtějí být šastni po svém, ne po nmašem. Ahoj a drž se!

Není tady

 

#4 2. 3. 2006 17:59

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Káčo, vím, že Ti je smutno, ale buď ráda, že mᚠdítě, které se snaží, postavit na vlastní nohy. Je spousta takových, kteří se nehnou od maminky, nechají se vydržovat do 30 a jsou k ničemu.
A připálené jídlo, které mu naservíruje ta jeho, to patří k věci. Ještě si pamatuji tu slávu, když jsem kdysi předložila manželovi svůj první blaf, uvařený z lásky a on ho s láskou snědl - vždy je to pěkné.

A když se do nich nebudeš přehnaně vandrovat, určitě Tě rádi budou navštěvovat

ZVYKNEŠ SI

Upravil(a) mashanka (2. 3. 2006 17:59)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#5 2. 3. 2006 18:04

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Právě, že já řvu, jen když mně nikdo nevidí a před synem se tvářím, že je vše v pořádku a že mu to přeju. No samozřejmě, že mu to přeju, ale trošku (i když není špatná) mám obavyz jeho přítelkyně. Je podle mně velmi majetnická , žárlivá a hysterická. Hodně ho hlídá, nikam bez ní pomalu nemůže. Nevím, ale asi by mu měla dát více volnosti, takhle si ho neudrží. Navíc u nás nebylo zvykem nějak křičet a problémy jsem se snažila řešit v klidu a rozumně. Ale když ji slyším kolikrát ječet a taky jsem už jednou slyšela, jak mu říká, že mu dá facku. No, to mně teda hodně zarazilo, ale dělala jsem, že nic neslyším. To si musí spolu nějak vyříkat sami a chovat se tak, aby k sobě měli úctu. Zdá se mi, že se to nějak u těch mladých vytrácí.
Jen bych chtěla, aby se měl syn dobře, rozuměl si s partnerkou a byl v klidu. Vybral si ji, tak se musí snažit oba. Syn je velký kliďas, ale v životě už si užil taky své. Nedává své pocity (ty špatné) najevo a to není dobře.

Není tady

 

#6 2. 3. 2006 20:04

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Káčo,
četla jsem jen tvůj první  příspěvek, takže budu-li se opakovat.. sorry..
tvůj milovaný chlapec se ti odstěhoval...to jsi ostatně tušila, že se stane...prostě nekdy.. a již nastalo. Klid, je o něj určitě dobře postaráno, kdyby nebylo, vrátil by se k mamince domů, jinak určitě mu nic nechybí, a i kdyby holka vařit neuměla (a  takových je hodně), tak hlady nezhynou, jsou mekáči, čínský bufeti a jiná lákadla... proč by dnešní mladá žena měla umět vařit?Jo, svíčková, nebo knedlo,zelo...tak si na něco dojdou do českého restaurantu... neřeš, neboj, až se ti ohlásí, že by náhodou(jdou kolem) tě chtěli navštívit, upeč bábovku a usmívej se...
Mᚠsynka rýda? Máš! Tak měj ráda i jeho vyvolenou! Ona prudit  přeci nebude, tak o o jde? A kdyby prudila, tak si vzpomeň, že bydli jinde a buď v klidu......
Tak to jsou rady...já mám 11 letého, možná za 9, l2, ale třeba i 7 let  mi tu budeš radit ty...takže já radím ne ze zkušeností, ale spíše z pocitu...jinak ze zkušeností  já a tchýně- nemohu si stěžovat, ale je pravda, že navzájem se zbytečně neprudíme... ha ha, protože to ani jedna neumíme....a o tom je život

Není tady

 

#7 2. 3. 2006 20:13

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Panebože a pro kterého rodiče je ten partner/ka jejich dítěte vhodná? Já jsem taky v 18cti práskla do bot a od té doby, musím zkonstatovat, že se můj vztah s rodiči značně zlepšil. Říká se, že od určitého věku by děti a rodiče neměli žíti pohromadě a já tomu věřím. Nikdy jsem neměla dost dobrého přítele... jeden byl moc starý a majetnický, další jim neseděl a měli pocit, že je v něm něco divného. Je dospělý, on si poradí... Nemusí to být láska na celý život. Možná si toho vyzkouší víc, než se usadí... Znáte to:? " Neraďtě jiným, jak se mohou zmýlit, zmýlit se umí i sami." Ono, když už půjde tlustý do tenkýho, tak ví kam má přijít... Má to být chlap a ne maminčina pr....... :-)


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#8 3. 3. 2006 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Káčo, můj synek bydlel půl roku s přítelkyní u nás. Je to měsíc, co se přestěhovali "do svého" a byt je najednou strašně prázdný. Asi jsi četla, jak jsem psala jinde, že manžel je spíš "slušný podnájemník", další děti už jsou z domu nějaký čas, takže moje domácí komunikace se výrazně omezila na hovory se psem a občas na pár slov se sousedkou, když se náhodou potkáme. Byla jsem zvyklá na plný dům, protože se u nás scházeli děti i s kamarády, pořád se něco dělo a občas jsem byla i ráda, když byl v bytě klid. Jenže teď ten klid mám a občas bych brečela jako ty. Vařívala jsem kotle jídla, teď  si zvykám na malé porce akorát pro chlapa, protože ten je za ty roky na teplé večeře zvyklý (já nevečeřím a o víkendu bych si klidně namazala chleba). Děti chodí domů, ale už jen spíš na návštěvy, mají vlastní život. Bránit jim v něm nemůžu a taky to nedělám, ale určitě ještě chvíli potrvá, než si zvyknu a naučím se na nový způsob života. Tak si nedělej starosti s tím, že to obrečíš, je to ještě příliš čerstvá a velká změna, ale zvládly jsme leccos, zvládneme i tohle. Ozvi se, jak pokračuješ.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 3. 3. 2006 7:55

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Káčo,
nejen, že jsi nepřišla o syna, ale najednou mᚠděti 2 - přibyla ti dcera ( sice jsou trochu samostatná jednotka), ale časem ti zřejmě přibudou i další....ber to takhle, a jestliže se teď cítíš trochu osaměle, užívej klidu, protože vnoučátka ti ho seberou....( to myslím v dobrém slova smyslu)

Není tady

 

#10 3. 3. 2006 8:47

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Holky, děkuju za podporu. S tou samotou a prázdným bytem to u mně není tak hrozné - já mám ještě tříletou ,,dračici"(to jsou ty důchodové děti). Jen mi přišlo strašně líto, že jsme tu samy. A myslela jsem, že když mám dcerku, tak se mi nebude nějak stýskat. Ale holt jsem měla děti dvě.
Se synem jsme prošli i velmi těžká období, asi nás to sblížilo. Nechce se mi už na to vzpomínat a taky to rozepisovat, ale i on mi přidělal hodně vrásek a šedivých vlasů - jeho roky 15 - 18 let, to byl očistec. A pak se najednou zklidnil a i mi řekl, že je mi vděčný za to, že jsem ho nezatratila.
I když mám určité výhrady k jeho přítelkyni, na druhou stranu jsem ráda, že je to holka, která ho spíše bude podporovat v tom dobrém-nekouří, nepije, je to takový rodinný typ, chodí po horách....
Včera tady syn na hodinku byl (dal si čaj, pohrál s malou a popovídali jsme si)a když jsem mu řekla, že může samozřejmě vždy přijít a vždy se vrátit, kdyby to neklapalo, tak mi řekl, že to nemám brát nějak zle, ale kdyby se s přítelkyní rozešel, našel by si (třeba s kamarádem)podnájem.
Tak jsem se na něj včera dívala a říkala jsem si, že je to dospělý chlap, ale vypadá tak na 17 roků (no, je chudák po mně).
Máte pravdu-v neděli mají přijít, tak upeču buchtu, udělám dobrý oběd a užijem si to.

Není tady

 

#11 3. 3. 2006 9:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Káčo, fajn. Uvař, upeč, pokecejte (a hlavně nebreč, až se budete loučit) a uvidíš - oni se budou vracet, protože nikdo tak neumí svíčkovou jako maminka http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png A až se tě slečna bude vyptávat, jak vaříš tohle nebo tamhleto, tak jí poraď, ale jen když bude ona chtít - nevnucuj se s tím, co chlapeček rád nebo nerad, ona si na to přijde sama. Buď ráda, že mᚠ sluníčko pro radost, které ti doma ještě dlouho vydrží.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 3. 3. 2006 9:53

Paja1
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 19

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Toto je druhá diskuse, do které mohu přispět. Káčo, plně Tě chápu. Můj syn se odstěhoval v lednu. Napřed u nás půl roku bydlel i s přítelkyní, myslím, že to klapalo, já bych takto vydržela žít dál, ale oni samozřejmě chtějí žít jenom spolu. Ano, rozum to chápe, ale srdce mně krvácí stále. Dokonce i on, když si sbalil "poslední igelitku" a v předsíni jsme se loučili, tak brečel. No já brečím dodnes. Ty ještě aspoň někoho doma máš, ale mně zůstal prázdný byt. Napřed se odstěhovala dcera, nedávno mně zemřel manžel, teď odešel syn, je to pro mne hodně náročné. Před 3 lety jsme byla jedna velkká a šastná rodina, teď zeje byt prázdnotou. Nikomu bych to nepřála.
Takže mám pro Tvůj smutek pochopení, ale vidíš, může být hůře.

Není tady

 

#13 3. 3. 2006 10:04

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Když to tady tak čtu, tak se docela děsím toho, až u mne můj přítel začne bydlet. Vařit umím a vařím mu, peru mu, starám se o něj, snažím se, ale při představě, že bude jeho mamka stejně jako vy ve mně vidět tak trošku takovou, jestli to jako dělám dobře, tak už mi je jasné, proč prostě nemohou občas spolu ty dvě strany vyjít. Já prostě budu ta, co ukradla syna? No, nazdar.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#14 3. 3. 2006 10:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Ale, ne, Nety, takhle to nikdo nemyslí. To jen my mámy se prostě těžko srovnáváme s tím, že naši "chlapečci", kterým jsme ještě nedávno pusinkovaly faldíčky na pr..., se tak nějak "najednou" proměnili v dospělé chlapy, kteří mají svůj život. Víš, ono rozumem to pochopíš, že nelze dítě (kluka nebo holku, to je fuk) mít neustále na pupeční šňůře, ale tý dušičce a srdci to nějako chvilku trvá, než se s tím vypořádají. A pokud nenarazíš zrovna na takovou matku, která tě bude neustále kontrolovat, ale na normální ženskou, tak ti to "ukradení" prostě najevo nedá, ale bude se s tebou snažit vyjít, což ty bys konečně měla taky dělat - nakonec máte obě stejný zájem na tom, aby ten vᚠ"poklad" byl spokojený.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 3. 3. 2006 10:26

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Partner se odpojil už před lety, teď jsem já jeho partnerka - myslím tím, že přede mnou měl  skoro 4 roky jinou přítelkyni.  Jsem teď s ním šestý měsíc, ale výhledově budeme v mém bytě. Pořád mám hrůzu potkat se s jeho mamkou, když jsem to tu četla, umocnilo se to. Zkraje jí vozil třeba prádlo na praní, občas přivezl jídlo a tak, vím, že byla asi ráda, protože ho viděla.... Já jsem to malinko posunula jiným směrem - já u něj jsem a on bude vozit své oblečení k mamce? To bych se styděla, co by si o mne pomyslela...Raději to vozím třeba tajně busem na otočku k sobě. vařím, uklízím, starám se. A děsím se, co přijde. V tomhle všem jsem patrně trošku dál než předchozí přítelkyně, která byla i mladší...ale děsím se toho srovnávání, nevím a asi nikdy nebudu vědět, jaký vztah měla s jeho mamkou, jsem z toho celá divoká....Nechci být vetřelec. Na druhou stranu mne i trošku mrzí, že jeho maminku neznám, i když se toho setkání docela děsím. Nevědomost je strašná. Ale nechci vám obracet diskuzi jiným směrem, i když to možná dost souvisí. Ta hrůza a ten pocit je vždycky asi na obou stranách.......... Zajímalo by mne - ona ví, že má nějakou "kamarádku", jestli by mne třeba ona chtěla poznat nebo ne... On nikdy neřekl, zastavíme se u našich, rádi by tě poznali. A nevím, nechce on mne ukazovat hmm a nebo mu to nebylo nabídnuto ze strany rodičů... Možná je brzy, ale prostě v halvince mi to trošku hlodá.


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#16 3. 3. 2006 10:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Nety, proč by mu měli rodiče nabízet, aby tě přivedl? To by snad měl udělat on - "maminko, tatínku, mám kamarádku a chci, abyste se poznali". Vždy se nemusíte hned slejzat u slavnostního nedělního oběda, ale klidně jít třeba všichni do divadla - tam je i výhoda neutrálního prostředí. No a buď to bude fajn a můžete si pak jít ještě někam sednout, nebo to tak dobrý nebude, načež se v klidu rozloučíte a půjdete každý k sobě domů. U nás se tyhle "oficiality" nijak zvl᚝ neřešily - děti přivedly kamaráda/kamarádku na návštěvu jen tak, časem se tam začali vyskytovat častěji... a tak nějak to šlo samospádem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 3. 3. 2006 11:13

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Nety klídek, děs se až bude čeho, třeba je jeho maminka úplně v pohodě, dy nevíš.  Tedy nevím jak dlouho jste spolu, ale podle mě představení rodičům je něco, s čím se nespěchá. Pamatuju si, že když mě bylo 15, chodila s mým tehdejším přítelem necelý měsíc a už dostal doma příkaz, že mu MUSÍ přivézt ukázat...připadala jsem si docela divně, přišlo mi to brzo.

Můj manžel mě přivedl domů představit asi až skoro po roce, to dobou už jsme spolu pár měsíců žili. Byla jsem nervozní jak pes, ale nakonec to docela dobře dopadlo. Tedy ne, že bych si s tchýní padla do náruče, fungujeme na bázi zdvořilosti, ale v pohodě.

Není tady

 

#18 3. 3. 2006 11:21

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: ,,Přišla" jsem o syna

helena napsal(a):

Nety, proč by mu měli rodiče nabízet, aby tě přivedl? To by snad měl udělat on - "maminko, tatínku, mám kamarádku a chci, abyste se poznali". Vždy se nemusíte hned slejzat u slavnostního nedělního oběda, ale klidně jít třeba všichni do divadla - tam je i výhoda neutrálního prostředí. No a buď to bude fajn a můžete si pak jít ještě někam sednout, nebo to tak dobrý nebude, načež se v klidu rozloučíte a půjdete každý k sobě domů. U nás se tyhle "oficiality" nijak zvl᚝ neřešily - děti přivedly kamaráda/kamarádku na návštěvu jen tak, časem se tam začali vyskytovat častěji... a tak nějak to šlo samospádem.

No, já už zase nejsem dvacítka, tak s kamarádkama na návštěvy, nevím... divadlo asi ne, to ne! Já nevím, naši třeba, když vědí, že s někým jsem, tak úplně baží ho poznat a jsou zvědaví  a když nevyrukuji s návštěvou já, většinou to udělají oni. Tak jako přirozeně, prostě, kdo je rychlejší. tady se neděje zatím nic :-) Ve třiceti už je to holt na hraně big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#19 3. 3. 2006 11:25

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Tiina napsal(a):

Nety klídek, děs se až bude čeho, třeba je jeho maminka úplně v pohodě, dy nevíš.  Tedy nevím jak dlouho jste spolu, ale podle mě představení rodičům je něco, s čím se nespěchá. Pamatuju si, že když mě bylo 15, chodila s mým tehdejším přítelem necelý měsíc a už dostal doma příkaz, že mu MUSÍ přivézt ukázat...připadala jsem si docela divně, přišlo mi to brzo.

Můj manžel mě přivedl domů představit asi až skoro po roce, to dobou už jsme spolu pár měsíců žili. Byla jsem nervozní jak pes, ale nakonec to docela dobře dopadlo. Tedy ne, že bych si s tchýní padla do náruče, fungujeme na bázi zdvořilosti, ale v pohodě.

Jo já vím, já to netlačím nikam na nějaké nutné seznamování. Kdyby s něčím přišel, patrně bych řekla, že to můžeme zrealizovat, ale malinko bych se to snažila ještě posunout časově  trošku dál, nespěchat. MNE ZARÁŽÍ SP͊, ŽE TO NI NEPADLO. Tak jako myslím. Já vím, bude to půlrok, tak spěchat není kam, bydlíme spolu čtvrtý měsíc. Ani nevím vlastně, co třeba doma řekne nebo ne a nevrtám se v tom.  Ale hodně často se mi to honí hlavou....to mi věřte. Jací jsou? Nebudu se jim zdát horší než ta před tím? no, to asi ne, připouštím. Jsem snad asi jen zvědavá a trošku mne mrzí, že se se mnou nechce ještě pochlubit? Možná to bude tak. big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#20 3. 3. 2006 11:31

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Nety napsal(a):

No, já už zase nejsem dvacítka, tak s kamarádkama na návštěvy, nevím... divadlo asi ne, to ne! Já nevím, naši třeba, když vědí, že s někým jsem, tak úplně baží ho poznat a jsou zvědaví  a když nevyrukuji s návštěvou já, většinou to udělají oni. Tak jako přirozeně, prostě, kdo je rychlejší. tady se neděje zatím nic :-) Ve třiceti už je to holt na hraně big_smile

Neule, nekecej, že je ti už třicet.... tomu nevěřím... na fotce, co jsi tu měla, vypadᚠmladší než já dumbom


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#21 3. 3. 2006 13:49

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Neděste se!
Jen se mi před dvěma dny odstěhoval syn (20let) ke své přítelkyni.
JEN? - Teprve včera večer, když jsem ležela v posteli, mi to došlo. Nemohla jsem spát, tak jsem se šla podívat do jeho prázdného (vystěhovaného) pokojíku a tam začla bulit, jak malá holka. Je pryč.....
Už nepovedem večerní hovory, už za mnou nepřijde, a mu půjčím 20 Kč, už nebudu čekat až uslyším v zámku klíče (při návratu z diskotéky), abych mohla v klidu usnout, už mu nebudu nadávat za špinavé ponožky pod postelí.
Když mi to před dvěma týdny oznámil, jen jsem se smála (něco jsem tušila) a říkala, že konečně snad pozná, co je to život. Byla jsem zvyklá, že poslední měsíce chodil domů jen asi na 3-4 dny v týdnu, většinou zůstával u přítelkyně. Tak jsem si říkala, že mně to nepoloží....No, ale položilo. Byl dlouho jako jedináček a já se na něj upla hodně ještě po smrti druhého syna(jeho bratra,kterého ani nepoznal). Navíc jsem račice, takže můj smysl a upnutí na rodinu(děti) je velmi silné.
Teď jen trapně přemýšlím, jestli mu tam nebude něco chybět, jestli mu bude stačit jídlo, které jeho holka uvaří, jestli se nebudou hádat....Až se stydím, jak uvažuji.
A chybí mi!
       


No ja si myslim ze o tu dvacku obcas prijde pozadat stejne:)))Káčo:rekla bych ze vi do ceho jde takze to nech byt.muzete se prece navstevovat:)A ver ze pokud ho ta holka ma rada tak se neboj ze by mu tam neco chybelo:)))A ze se budou hadat?Noa?Vzdyt se kazdey par nekdy pohada ne?A vidat se budete stejne dal:)Sice ne kazdy den ale budete:)Takze hlavu vzhuru:)Navic ber to taky z te dobre stranky...budes ted mit vice casu na sebe!!!Vyraz nekam s kamaradkama:)Hlavne si svuj smutek probuh nevybijej na jeho pritelkyni a nedavej ji najevo ze Ti vzala syna§Bud ta hodna tchyne!!!:)Je jich malo:)A nesmutni uz:)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#22 3. 3. 2006 17:11

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Nety, já to v žádném případě neberu tak, že mi ho někdo krade! Dokonce jsem dělala srandu, když mu pomáhala se stěhovat, že jí ho tedy předávám se vším, všudy a že má na něj být přísná, že se třeba konečně naučí uklízet atd. Nedávno měla narozeniny, tak jsem jí koupila dárek a i na vánoce. To si zase nemyslím, že bych byla ta špatná tchýně, vždy není to zase tak dávno (je!), co jsem byla v její situaci. Myslím, že za mnou může i ona kdykoli přijít a popovídat si, poradit...
Dnes už je zase o něco líp.

Není tady

 

#23 4. 3. 2006 18:05

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Káčo, posílala jsem Ti "soukromou" ...


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#24 6. 3. 2006 7:59

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: ,,Přišla" jsem o syna

tina napsal(a):

Nety napsal(a):

No, já už zase nejsem dvacítka, tak s kamarádkama na návštěvy, nevím... divadlo asi ne, to ne! Já nevím, naši třeba, když vědí, že s někým jsem, tak úplně baží ho poznat a jsou zvědaví  a když nevyrukuji s návštěvou já, většinou to udělají oni. Tak jako přirozeně, prostě, kdo je rychlejší. tady se neděje zatím nic :-) Ve třiceti už je to holt na hraně big_smile

Neule, nekecej, že je ti už třicet.... tomu nevěřím... na fotce, co jsi tu měla, vypadᚠmladší než já dumbom

Je mi 29, 30 mi bude zaaaaa....počkej, necelých pět měsíců ! Chystejte dary gloria


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#25 6. 3. 2006 8:05

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: ,,Přišla" jsem o syna

Já myslím, že rodičovství a partnerství jde báječně skloubit, na tom se asi shodneme. Hlavně, když je snacha milá - ale snachy  většinou bývají, ale občas mám tu zkušenost z okolí, že přehnaná starostlivost tchýně a jejich vazba se synem může tropit neplechu..... Ale vždycky je to asi náhoda podle charakteru člověka,  sem tam je někdo žárlivější a když žárlí matka na syna, tak je to pak průšvih. ALe to nebude případ nikoho z vás....
No a každopádně vím, proč se za rodinou na "druhé straně" hned tak nepodívám...stačilo se zeptat přímo jeho, tedy ne zeptat, ale navést hovor na moji rodinu a hned  sám od sebe začal...takže tím můj problém končí, pochopila jsem, uf dumbom Budu dělat radši mrtvého brouka, myslím, že třeba další půl rok si v klidu počkám. Ale budu pak tak napjatá, že tam samou hrůzou nebudu chtít a asi budu trvat na tom, že se vlastně vidět nemusíme winkvisslavissla


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů