Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 7. 3. 2006 8:50

Electra
♥♥♥♥---

Re: Balení při stěhování

Ty tašky vietnamci ještě prodávaj? Nevíte kolik stojej? Zdá se mi to jako dobrej nápad. Jinak tu provádím debordelizaci, prolejzam skříně a třídím a vyhazuju.....ale nějak nikde nic nemizí.
Za 14 dni to vypuká a mě je z toho až zle. Přitom jednou už jsme se stěhovali, ale to bylo do volnýho bytu, kterej jsem si mohla v klidu uklidit, a pak sem postupně nosit nádobí, knihy atd......
Tentokrát je to stěhování jako výměna, tak si tu s novýma lidma podáme kliku.

Kamčitka napsal(a):

Já se stěhovala snad 10x. No doufám, že už naposled, ne nadarmo se říká raději vyhořet....
Ale výborně se mi osvědčily ty maxi pruhované tašky od Vietnamců, ty jsou k nezaplacení, pak již tady zmiňované pevné pytle za 15,-/ks a bezkonkurenčně krabice od banánů. Jsou totiž nejpevnější, mají uši, dobře se s nima manïpuluje, a když jich člověk má dost, tak má vrch i spodek, nebo i každá část zvlášť se dá použít.
Pevné nervy big_smile big_smile

Není tady

#27 7. 3. 2006 8:52

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Teda Kamčitko, ta Kačka Ti ale roste!!!

Není tady

#28 7. 3. 2006 9:07

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

Včera jsem ty tašky kupovala za 45 kč.

Není tady

#29 7. 3. 2006 9:19

Electra
♥♥♥♥---

Jé tak paráda, za tu radu s taškamama moc díky. Dneska pro ně skočím. Já je teda vždycky viděla jen u lidí, tak moc nevím jak přesně jsou velké, ale jsou docela prostorný, že jo? Oblečení se tam asi vejde hodně. Teda ještě že tenhle bábí net existuje, jinak by mě ty tašky samotnou nenapadly. A ta cena jde. Maj je všichni vietnamci?

Není tady

#30 7. 3. 2006 13:22

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM

Hele ty tašky jsou 60*50*30cm. Já v nich stěhovala snad všechno, od oblečení, přes hrnce, pletení, šití, dětské hry, hračky. Prostě všechno co je velké a vkrabicích by zabralo moc místa. V tašce se to ztratí a ještě tam něco dalšího vjede. TeD´v nich mám věci na půdě. Jsou i docela odolné proti špíně, prachu. Nedám na ně dopustit. Pravda, na dovolenou bych s nima nejela, ale na takové věci jsou super..... big_smile

Není tady

#31 7. 3. 2006 13:24

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM

Káča napsal(a):

Teda Kamčitko, ta Kačka Ti ale roste!!!

Kači, roste, roste. Hrozně to letí. Je to věčný smíšek, věčně "ukecaná" a malý žroutík big_smile .

Není tady

#32 7. 3. 2006 14:30

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Krabice od banánů je to nejlepší vůbec, mají velikou nosnost a ta díra se dá něčím zakrýt, novinama, nebo tužším časopisem, eventuálně dát malý věci do igelitek. Taky se mi docela osvědčili kufry, cestovní tašky a takový věci......ale až se budu stěhovat příště NAJMU SI STĚHOVÁKY!!!

Není tady

#33 8. 3. 2006 16:59

Electra
♥♥♥♥---

To je hrůza, tohle se nedá přestěhovat -  bůůůůůůůůůůůůů
Ach jo my máme krámů.
Ale už jsem aspoň koupila nějakou tu tašku u vietnamců
Já jsem táááááááááák nešťastná :-(

Není tady

#34 8. 3. 2006 21:52

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Neboj, zvládneš to. Taky jsme se jednou stěhovali "výměnou", přijelo auto, naložili jsme ho až po korbu, cestou jsme potkali druhé auto - taktéž naložené po korbu (s novými nájemníky), tak jsme si vzájemně zamávali a v "novém" bytě jsme pak s hrůzou zjišťovali, jak to tam vypadá po vyklizení nábytku původních obyvatel.  Takže nábytek jsme naskládali do největší místnosti, která tam byla, tak nějak provizorně, chlapi se vrhli na první pokoj, vymalovali, nastěhovala se první část  nábytku, následoval druhý pokoj - malování, nábytek .. a tak se pokračovalo.  Suma sumárum - nakládka začala někdy v 7h ráno, ale ve 21h večer jsme už spali ve svých postelích, v čistém a čerstvě vymalovaném bytě. Pravda, o krabice jsme se přeráželi ještě další týden, ale zvládlo se to. 3 děti a z toho nejmenší byly tehdy necelé 2 roky ..  Největší obavu jsem měla hlavně z toho, aby na některé z dítek něco nespadlo, ale dalo se to ukočírovat.  Tak se drž a nezoufej, bude líp wink !

Není tady

#35 9. 3. 2006 8:13

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

A potom ten skvělý pocit - všechno čisťoučké, vymalované, uklizené, i  ve skříních uklizeno....pak ti budeme závidět!

Strach je malá smrt...

Není tady

#36 9. 3. 2006 15:01

Penelope
Host

Ela.. napsal(a):

Neboj, zvládneš to. Taky jsme se jednou stěhovali "výměnou", přijelo auto, naložili jsme ho až po korbu, cestou jsme potkali druhé auto - taktéž naložené po korbu (s novými nájemníky), tak jsme si vzájemně zamávali a v "novém" bytě jsme pak s hrůzou zjišťovali, jak to tam vypadá po vyklizení nábytku původních obyvatel.  Takže nábytek jsme naskládali do největší místnosti, která tam byla, tak nějak provizorně, chlapi se vrhli na první pokoj, vymalovali, nastěhovala se první část  nábytku, následoval druhý pokoj - malování, nábytek .. a tak se pokračovalo.  Suma sumárum - nakládka začala někdy v 7h ráno, ale ve 21h večer jsme už spali ve svých postelích, v čistém a čerstvě vymalovaném bytě. Pravda, o krabice jsme se přeráželi ještě další týden, ale zvládlo se to. 3 děti a z toho nejmenší byly tehdy necelé 2 roky ..  Největší obavu jsem měla hlavně z toho, aby na některé z dítek něco nespadlo, ale dalo se to ukočírovat.  Tak se drž a nezoufej, bude líp wink !

Elo, ja se presne timhle zpusobem  (vymena bytu z jednoho mesta do druheho) stehovala pred mnoha lety a je to snad nejhorsi mozna varianta, protoze vse se dela  "za pochodu". Synovi bylo tehdy 5 let a hodne nam pomohla babicka, ktera jej hlidala, abychom byt aspon trochu dali do poradku. Ale rikam si, ze timto zpusobem bych se jiz nikdy stehovat nechtela, prece jen je to jine, kdyz je byt prazdny a clovek ma cas jej vymalovat, uklidit a pod. styrka

#37 9. 3. 2006 15:30

Electra
♥♥♥♥---

Noooo úžasný díky za povzbuzení :-)
Šmarja marja mě je z toho už 14dni dopředu zle.
POMOOOOOOC:kapitulation:

Není tady

#38 9. 3. 2006 16:22

Penelope
Host

Electro, ja te vubec nechtela vydesit, zvladnes to, stejne jako to zvladly tisice jinych, my se stehovali z kompletne  zarizeneho 3 pokojoveho bytu (tedy plno "kramu") do stejneho, ale rozmery trochu mensiho, navic velmi nevkusne upraveneho (oranzove natrena  koupelna, cervena kuchyne, oranzovo cerna loznice - vse samozrejme v tapetach, umakartove jadro atd.), proto mam jeste dnes z toho "osypky" kdyz si na to vzpomenu. Ale nebylo zbyti, delila se republika a my chteli "domu" a toto byla nase jedina sance. Nemeli jsme mnoho penez, proto jsme ani neprodavali nabytek a nezbavovali se starych veci a tak jsme opravdu ty podminky meli bojove. Ale ty pokud to trochu eliminujes, tak snad na tom budes lip, navic si myslim, ze v dnesni dobe nehrozi, aby ses nastehovala do bytu v takovem stavu jako jsme meli my.
Drzim palce, neboj, zvladnes to a ten pocit dobre vykonane prace v utulnem bytecku pak stoji za to.

#39 22. 5. 2015 9:52

JohankaDl
♥♥-----

My balili vždycky do krabic, ale můžeš se zkusit zeptat stěhováků (třeba tady http://ctvrtecka.cz/stehovani/praha/ ), co je pro ně nejlepší. Nebo to možná nechat i na nich, podle toho co zrovna nabízí smile

Není tady

#40 30. 9. 2018 22:40

javurek
♥------

Já jsem koupila hromadu fólie a balila a balila a balila. A na některé věci prostě krabice potřebujete. Nám je prodala přímo stěhovací firma http://www.podrazil.cz/prodej mají tam i ty folie strečovky. smile Sice jsme do toho museli nějaké penízky vrazit. Ale určitě lepší než mít všechno obité a rozbité.

Není tady

#41 7. 3. 2019 11:26

Julča78
♥------

Ahoj
co se tyce krabic atd
nam vse zdarma pujcili tu http://stehovani-profigroup.cz/
tak to pomohlo

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí