Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 12. 2. 2012 15:29

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Re: Oddělené kupé pro ženy

lupina montana napsal(a):

Jo! To je nápad! Sukně x kalhoty lol a člověk by měl hnedle svobodnou volbu! tummenupp

V létě jsem jela vlakem s partou mládenců v kiltech. Je to moc hezká móda stolt

Není tady

#52 12. 2. 2012 15:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥

V létě jsem jela vlakem s partou mládenců v kiltech. Je to moc hezká móda
Viď? Zvl᚝ když šikovně vodevřeš vokýnka, aby byl průvan...http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#53 12. 2. 2012 16:00

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Heleno, co tebe hned nenapadne lol Já jsem byla naprosto fascinovaná pohledem na svalnatá mužná lýtka, která dle mého vyniknou v kiltech lépe než v kraasech, tak jsem raději ani nepohlížela jinam ni okýnko neotevřela, abych nepřišla o ten dojem gloria

Upravil(a) haiel (12. 2. 2012 16:01)

Není tady

#54 12. 2. 2012 16:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no kdo ví, jak to bylo. jestli tam nebyl takovej průvan, že ani průvodčí se nemohl dostat dovnitř tongue

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#55 13. 2. 2012 16:56

Anita
♥------

Nějaké kupé jenom pro ženy by mohlo být zařízené, představa, že jedu v noci sama vlakem a přisedne si ke mně nějaký cizí muž - není to moc příjemné. Anita

Není tady

#56 13. 2. 2012 17:07

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Anito, ten muz, co by Ti chtel v noci ublizit, kdyz sedis sama v kupe - Ti urcite ublizi stejne, cokoliv budes mit napsano na dverich kupe, jak to jiz tady nekdo napsal podobne...

"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

#57 14. 2. 2012 7:52

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

Když už by se měla zřizovat nějak rozdělená kupé, tak bych navrhovala rozdělit vlak na část pro čistotné jedince a část pro prasata (s prominutím). Protože to, co člověk v tom vlaku občas potká, to je humus největší. A s hrůzou zjišuju, že se to netýká jen chlapů, ale i leckterá dáma zjevně šetří vodou i mýdlem. usch
Klidně si sednu do kupé sama s chlapem, vydýchám i rozjívené dítě, koneckonců i ty krákorající slépky se dají vydržet, ale když se vedle mě svalí nemyté čuně a ještě vypouští z huby výpary česneku či co to bylo, jako se mi to stalo dneska ráno, tak opravdu opouštím kupé a zbytek cesty trávím v uličce. dumbom

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#58 14. 2. 2012 9:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥

představa, že jedu v noci sama vlakem a přisedne si ke mně nějaký cizí muž - není to moc příjemné
Slušnej ti nic neudělá a grázla nezastaví ani průvodčí, natož piktogram. Ostatně okrást tě může i dobře vypadající spolucestující žena.

opouštím kupé a zbytek cesty trávím v uličce
To buď ráda, že vlak má uličku. V jiných dopravních prostředcích není úniku...

Není tady

#59 14. 2. 2012 9:15

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Web

Uz  to i nekde v rychliku udelali, videl jsem fotku v novinach... Ani vyznacene to ale nic moc nebylo, malym kouskem papirku na dverich kupe, kde se vypisuji REZERVACE, bylo napsano: Dámský oddíl.

"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

#60 14. 2. 2012 11:45

Xsara
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

opouštím kupé a zbytek cesty trávím v uličce
To buď ráda, že vlak má uličku. V jiných dopravních prostředcích není úniku...

Já vím. Jezdím tramvají a metrem denně.

Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

#61 16. 2. 2012 7:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Není tady

#62 16. 2. 2012 14:16

Zorro Mstitel
♥♥♥----

helena napsal(a):

http://zpravy.idnes.cz/unie-otcu-zene-cd-pred-soud-kupe-pro-damy-povazuje-za-diskriminaci-1c3-/domaci.aspx?c=A120215_182159_domaci_brm

Ano, pan Hodina, šéfredaktor portálu Střídavka  a Unie otců  podali na České dráhy trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu proti lidskosti „apartheid a diskriminace skupiny lidí" podle § 402 odst. 1 trestního zákoníku.  Viz celý text oficiální tiskové zprávy.

Není tady

#63 17. 2. 2012 21:57

cibulinecka
♥------

nevím,ale někdy by to bylo lepší jen v kupé se ženami,ale proč zas strkat všechny do jednoho pytle..I muži jsou někdy fajn společníci

Není tady

#64 18. 2. 2012 20:01

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko

Kdysi jsem jezdila za studií i nočními vlaky na trase Praha-Bohumín a moc bezpečně jsem si nepřipadala. V narvaném vlaku je to bezpečnější než trávit noc sama s cizím chlapem v kupé několik hodin... naštěstí mě nikdo neznásilnil, ale kdyby chtěl, neudělala bych s tím nic. Taky se na té trase dost kradlo (nebo krade?) no v tomto směru jsem měla štěstí.
Potom taky fanoušci Baníku - věřím, že v ženském vagónu bych je nepotakala...
Ve vagónu pro ženy by nejspíš ani nebyly počmáranén sedačky a poplivaná podlaha. Asi by se tam cestovalo lépe.
A potom nekuřácké vagóny byly mnohdy plné a musela jsem protrpět jízdu s kuřáky - tak to považuju za diskriminaci nekuřáků (nikdo to nežaloval).
A se unie otců probere. Jednou, až budou ty jejich dcery, které získají do střídavé péče, cestovat za studiem, třeba budou jako otcové rádi, že budou cestovat bezpečněji. A jestli jim víc než o blaho dcer jde o "diskriminaci mužů" tak pak je vidět, kde mají nastavené priority.

Není tady

#65 19. 2. 2012 11:24

AndyC@email.cz
♥------

Já osobně si myslím, že je to naprostý nesmysl a krok zpět.

Není tady

#66 19. 2. 2012 11:47

Sakura
♥♥♥♥♥♥-

Proč nesmysl? Proč krok zpět? Kdo ho nechce využívat, může si přeci sednout do normálního kupé či vagonu.

Není tady

#67 20. 2. 2012 16:24

Emilka1939
♥------

Já si myslím, že některé ženy by to určitě využily a ostatní a jezdí s chlapama!

Není tady

#68 20. 2. 2012 19:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Emilka1939 napsal(a):

Já si myslím, že některé ženy by to určitě využily a ostatní a jezdí s chlapama!

a vůbec , jeden vagon je málo, měli by pro ženy vypravit celý vlak !

Není tady

#69 20. 2. 2012 22:26

Jessika
♥♥♥♥♥♥-

Ještě cestujete? A tuhle znáte?

Stará paní prosí ve vlaku skinheda:
"Mladý muži, neudělal byste mi místo?"
"Ale jistě, babi, v kterým kupé to chcete?"

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#70 21. 2. 2012 22:16

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

To je asi ze života, Jess! Brácha mi kdysi vyprávěl storku od svýho kamaráda, jak mu přijela do Prahy stará teta z venkova. Tahle teta se děsně bála pankáčů, protože je znala z televize a asi jí připadali jako nějaká nekrocená zvěř. Co čert nechtěl, nastoupila do vagonu metra, kde se jich několik zrovna klátilo na tyči - a teta s nima, nebylo sezení. A pod ní na sedačcce rozcapen dobře živenej důstojník československé lidové armády.....nejurostlejší z pankáčů se chvíli klátil s tetou, pak patrně seznal, že teta dlouho vestoje nevydrží, popad důstojníka za kravatu a zavrčel "vojáček postojí, žejo a pustí dámu hačnout" lol
Jojo......tetička od tý doby radikálně názor na pankáče změnila lol

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#71 22. 2. 2012 8:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Jéé pankáči... mi to zas nedá http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png, abych nevzpomněla toho slušného pána, co v autobusu pozoruje jednoho zvl᚝ barevně vyvedenýho tak dlouho, až synek zavrčí: "Co je? Co koukáš?" a pán odpoví: "No, já se jednou jako mladej strašně vožral a vojel papoucha - tak přemejšlím, jestli náhodou nejsi můj syn."

Není tady

#72 22. 2. 2012 9:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Kupé pre ženy má možno význam pre dlhšie cesty, nočné... Minule som zmeškala bus z Prahy a nakoniec som šla nočným vlakom - podarilo sa mu vliec z Phy do Bratislavy fakt celú noc... a miestami to bolo o strach. Do Brna dobré, to som pokecala s takým sympatickým starým pánom  a jeho vnukom, ale z Brna som mala podozrivého spolucestujpceho... a sami v kupé - ani oka som nezažmúrila a modlila som sa, ako v živote nie. A nechcelo sa mi vsta a s ažkým báglom brázdi nočný vlak roll , tak som to radšej pretrpela. V ženskom vagóne (alebo možno by stačilo pol vagóna či niekožko kupé) by som sa cítila bezpečnejšie.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#73 22. 2. 2012 9:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Zorro Mstitel napsal(a):

helena napsal(a):

http://zpravy.idnes.cz/unie-otcu-zene-cd-pred-soud-kupe-pro-damy-povazuje-za-diskriminaci-1c3-/domaci.aspx?c=A120215_182159_domaci_brm

Ano, pan Hodina, šéfredaktor portálu Střídavka  a Unie otců  podali na České dráhy trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu proti lidskosti „apartheid a diskriminace skupiny lidí" podle § 402 odst. 1 trestního zákoníku.  Viz celý text oficiální tiskové zprávy.

Potom je ale asi diskriminácia aj vozeň pre matky s demi a nefajčiarsky. mad Ja už tomuto svetu asi nerozumiem... Cítim sa ako mamut, najvyšší čas vyhynú.

Upravil(a) Selima (22. 2. 2012 9:24)

Brita

Není tady

#74 22. 2. 2012 9:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

cibulinecka napsal(a):

nevím,ale někdy by to bylo lepší jen v kupé se ženami,ale proč zas strkat všechny do jednoho pytle..I muži jsou někdy fajn společníci

big_smile Aj muži sú len žudia (niektorí).... stolt

Brita

Není tady

#75 22. 2. 2012 9:26

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Lupi - to je super, nojo, ty předsudky.-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí