Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 2. 2012 13:36

Zorro Mstitel
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 3. 2010
Příspěvky: 142

Oddělené kupé pro ženy

České dráhy rozšiřují své služby. Vedle kupé pro matky s dětmi se na některých spojích chystají zavést kupé pouze pro ženy. Ženy se prý na svých cestách vlakem necítí bezpečně a jezdí raději autem. Vítáte takové opatření? Odpovězte i v anketě a vyhrajte knihu!

Není tady

 

#2 8. 2. 2012 13:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Oddělené kupé pro ženy

Ochrání mě tam někdo před nebezpečnými nepřizpůsobivými ženami? mad roll


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 8. 2. 2012 14:30

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Oddělené kupé pro ženy

Je to srandovní hloupost.Když budu násilník a budu si chtít "šlehnout",nějaká cedulka mě nemůže rozházet přeci.
To proč se radši jezdí autem má jiný důvod - neustálé zdražování vlaků.

Není tady

 

#4 8. 2. 2012 14:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Oddělené kupé pro ženy

Já nevím lol přijde mi to prdlý, ale kdoví, třeba jsou dneska ty muský nějaký divočejší.....já jezdívala narvanejma vlakama i autobusama, často na stojáka, leckdy flamendrákem - a byla jsem mladá a krásná cool
Mno, a musela jsem se naučit si poradit.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 8. 2. 2012 14:46

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Oddělené kupé pro ženy

Ja chci kupe Jen pro Pany nad 40 let, kde nebudou mit moznost vstoupit zejmena zadny rodice s detmi od 0 do 18 let vydavajici zvuky o hlasitosti vice nez 50 decibelu, vcetne tech zvuku, co jim lezou ze sluchatek mobilu, prehravacu, iPodu, iPadu, palmtopu, tabletu a pod.


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#6 8. 2. 2012 15:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Oddělené kupé pro ženy

No to ale už snad existuje - tedy ne že jen pro pány, ale "tichá" kupé jo. I když to by asi ani tak nevadilo, ono poslouchat dvě hodiny z jedný strany "tuctuctuctuc" a z druhý podrobnej popis něčího randete taky nic moc lol
Já to vydržela, nejezdím už denně, ale když jsem jezdívala, byl tam takovej spolucestující, co velmi nahlas a velmi podobně probíral každodenně život čtrnáctý nebo kolikátý ligy grater Tak toho jsem už měla vyšmírovanýho a prchala jsem do jinýho vagonu, když to jen trochu šlo.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#7 8. 2. 2012 15:19

majkafa
Host

Re: Oddělené kupé pro ženy

Mně se líbí nápad, že budou zavedeny klidové vagony, kde se nebude telefonovat, mluvit nahlas atd. pro ty, co si chtějí přes den při přesunu odpočinout, zdřímnout.
aha, lupina už to napsala.

Upravil(a) majkafa (8. 2. 2012 15:20)

 

#8 8. 2. 2012 16:09

Matali
♥♥♥♥---
Místo: Teplice
Registrovaný: 4. 4. 2007
Příspěvky: 420

Re: Oddělené kupé pro ženy

Nevím zdá se mi to zbytečné......
klidové vagony to by byl myslím lepší nápad :-)

Upravil(a) Matali (8. 2. 2012 16:10)


https://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/6wM9E24.jpghttps://lb1f.lilypie.com/6wM9p2.png


https://lbyf.lilypie.com/FXs9p2.png

Není tady

 

#9 8. 2. 2012 16:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4925

Re: Oddělené kupé pro ženy

Juraj napsal(a):

Ja chci kupe Jen pro Pany nad 40 let, kde nebudou mit moznost vstoupit zejmena zadny rodice s detmi od 0 do 18 let vydavajici zvuky o hlasitosti vice nez 50 decibelu, vcetne tech zvuku, co jim lezou ze sluchatek mobilu, prehravacu, iPodu, iPadu, palmtopu, tabletu a pod.

Tak k tomuhle se přidávám tummenupp smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#10 8. 2. 2012 16:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4925

Re: Oddělené kupé pro ženy

A co se týká kupé jen pro ženy, tak se mi to také zdá zbytečné. Nevadí mi to, ale ani si nemyslím, že je taková věc třeba. Kvůli bezpečnosti, to se mi moc nezdá... pokud jsem se bála, tak jsem si sedla radši do "nekupíček".


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#11 8. 2. 2012 18:07

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Oddělené kupé pro ženy

A to jako, když bude ve vlaku docela plno, tak v tom kupé bude sedět jedna - dvě ženské a  n.a.s. ---í chlapi budou stát v uličce a nenávistně zírat dovnitř?

Kdo zajistí, aby muž do toho kupé nevstoupil a když vstoupí, kdo ho vyhodí - paní průvodči?

To bude ráj pro puberáky, kteří budou schválně lítat po vlaku a načumovat do "dámského" kupé...jen aby prudili!

(Lesbičkám bude vstup asi povolený, jsou to ženské lol)


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#12 8. 2. 2012 19:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Oddělené kupé pro ženy

Také mi to příjde zbytečné. Navíc mám ráda vagóny, jelikož mám právě naopak ráda ten crkot a pozoruju lidi.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 8. 2. 2012 20:29

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Oddělené kupé pro ženy

To je ale blbost roll a ty klidove vagony taky. Dneska uz prece kazdy prumerne vychovany clovek vi, ze si ma dat nejen ve vlaku mobil na vibrovani a sluchatka ztisit tak, aby je neslyselo okoli. A pro ty co to nevi by meli zavest spis pokutu nez nejaka kupe


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#14 9. 2. 2012 0:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Oddělené kupé pro ženy

Bety napsal(a):

A to jako, když bude ve vlaku docela plno, tak v tom kupé bude sedět jedna - dvě ženské a  n.a.s. ---í chlapi budou stát v uličce a nenávistně zírat dovnitř?

Kdo zajistí, aby muž do toho kupé nevstoupil a když vstoupí, kdo ho vyhodí - paní průvodči?

To bude ráj pro puberáky, kteří budou schválně lítat po vlaku a načumovat do "dámského" kupé...jen aby prudili!

(Lesbičkám bude vstup asi povolený, jsou to ženské lol)

No, bude to asi jako s první třídou ve slonech (příměstská linka Elefant).
Tamodtud průvodčí vyhazujou i když je normálně všude plno - ale zažila jsem vzpouru cestujících - bylo prostě narváno, tak průvodčího převálcovali.....prostě neodešli a fertig. Jedna paní slibovala, že pokud přijde někdo se zaplacenou první třídou, tak že ho pustěj cool ale nikdo takovej se neobjevil lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#15 9. 2. 2012 11:44

PBD
♥------
Registrovaný: 9. 2. 2012
Příspěvky: 5

Re: Oddělené kupé pro ženy

Mě kupé jen pro ženy přijde jako naprostá hloupoist..Nějak mi uniká smysl této věci..Protože i kdyby to byla ochrana před např chlapa pod vlivem-tak je to hlopost,protože kolik je ve vlaku místa a kolik je vyhraněno pro bezpečí žen,vcelku nepoměr..A myslím,že by čd měly vylučovat opilé či jinak mimo cestujíci z dopravy..
A stejně,pokud uchylák ženský chtít ublížit bude,tak ho nějaká cedulka na kupé stejně nezastaví..
A je to podle mě také diskriminující..

Není tady

 

#16 9. 2. 2012 11:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Oddělené kupé pro ženy

Kdo zajistí, aby muž do toho kupé nevstoupil a když vstoupí, kdo ho vyhodí - paní průvodči?
Ne - ta bude zamčená s ostatníma dámama v onom vyhrazeném kupátku http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Jo, on je to takovej skoro kýč - na první pohled to vypadá dobře, ale je to celkem k ničemu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#17 9. 2. 2012 12:08

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Oddělené kupé pro ženy

helena napsal(a):

Kdo zajistí, aby muž do toho kupé nevstoupil a když vstoupí, kdo ho vyhodí - paní průvodči?
Ne - ta bude zamčená s ostatníma dámama v onom vyhrazeném kupátku http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Jo, on je to takovej skoro kýč - na první pohled to vypadá dobře, ale je to celkem k ničemu.

Naprostá většina se tady shodnem,že už od "1.pohledu" je to k ničemu!!!

Není tady

 

#18 9. 2. 2012 13:11

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Oddělené kupé pro ženy

helena napsal(a):

Kdo zajistí, aby muž do toho kupé nevstoupil a když vstoupí, kdo ho vyhodí - paní průvodči?
Ne - ta bude zamčená s ostatníma dámama v onom vyhrazeném kupátku http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Jo, on je to takovej skoro kýč - na první pohled to vypadá dobře, ale je to celkem k ničemu.

Pokud jsem si stačila všimnout, tak průvodčí nezajistí ani to, aby v tom kousku vlaku, který je vyčleněný pro děti, mohly sedět opravdu cestující s dětmi. Zažila jsem několikrát narvaný vlak, v kupé spokojeně rozvalení a chrápající pánové a na chodbičce mamina se dvěma dětmi. dumbom
Takže už živě vidím, jak selektují pánské a dámské osazenstvo big_smile .

Jinak souhlasím s tím, že je to nesmysl, a taky bych spíš uvítala "tiché" kupé, kde bych nemusela poslouchat hodinové krákorání spolusedících slípek nebo dusání, linoucí se ze sluchátek.
I když ani tady si nějak nedovedu představit, jak by to v praxi fungovalo, a kdo a jak by tam to ticho zjednával. va


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#19 9. 2. 2012 15:17

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Oddělené kupé pro ženy

No vzhledem k ceně dopravy ve vlacích zas tak narvaný asi už nejsou (nebo snad ano?) a tedy když už jsem někam jela vlakem a chtěla mít klid, tak si raději připlatím 1. třídu


ps. jen aby to nebyla nějaké předběžná příprava na .... stěhování národů a přesídlování národností


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#20 9. 2. 2012 15:45

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Oddělené kupé pro ženy

Zklamaná napsal(a):

No vzhledem k ceně dopravy ve vlacích zas tak narvaný asi už nejsou (nebo snad ano?) a tedy když už jsem někam jela vlakem a chtěla mít klid, tak si raději připlatím 1. třídu

Ale jsou. Na některých tratích některé spoje hlavně v ranní a odpolední špičce plné jsou.
V uličkách se stojí běžně.
A připlatit si první třídu je dobrý nápad, ale spoustě lidí, kteří vlakem denně dojíždějí
by to asi poněkud lezlo do peněz.
Ale jednou za čas je to asi nejrozumnější řešení.


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#21 9. 2. 2012 16:00

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Oddělené kupé pro ženy

Meby to vubec nevadilo.

Uz ted je tady rozdeleni na tridy, na rodice s detmi, tiche vagony.....driv tu bezne existovalo oddeleni pro kuraky. To znamena polovina vagonu byla rezervovana pro 2-3 smrdici lidi. Jinak narvano , ze se nedalo pohnout.

To je stejne naprosto dobrovolne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#22 9. 2. 2012 16:06

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Oddělené kupé pro ženy

Juraj napsal(a):

Ja chci kupe Jen pro Pany nad 40 let, kde nebudou mit moznost vstoupit zejmena zadny rodice s detmi od 0 do 18 let vydavajici zvuky o hlasitosti vice nez 50 decibelu, vcetne tech zvuku, co jim lezou ze sluchatek mobilu, prehravacu, iPodu, iPadu, palmtopu, tabletu a pod.

Mně je 46 a taky mám ty sluchátka stolt


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#23 9. 2. 2012 17:20

lulu25k
♥------
Registrovaný: 9. 2. 2012
Příspěvky: 4

Re: Oddělené kupé pro ženy

Dobrý den, já si myslím že je to asi zbytečné. Jak se říká jiný kraj jiný mrav. Já bych kupé pro ženy asi nevyužila............. Vlakem totiž nejezdím.

Není tady

 

#24 9. 2. 2012 17:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Oddělené kupé pro ženy

Juraj napsal(a):

Ja chci kupe Jen pro Pany nad 40 let, kde nebudou mit moznost vstoupit zejmena zadny rodice s detmi od 0 do 18 let vydavajici zvuky o hlasitosti vice nez 50 decibelu, vcetne tech zvuku, co jim lezou ze sluchatek mobilu, prehravacu, iPodu, iPadu, palmtopu, tabletu a pod.

jo, tak to by se mi taky líbilo stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 9. 2. 2012 17:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Oddělené kupé pro ženy

a napadá mě kupé pro blondýny,pro brunety, pro rezavé, pro brýlaté, pro ty co jim odstávají uši, pro ty co nosí sukně vissla

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů