Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 9. 2. 2012 10:28

holka modrooka
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 2. 2012
Příspěvky: 120

Re: tak nevím....

agewa napsal(a):

holka modrooka napsal(a):

skoro rok, ze začátku čistě milenecky, pak jsem to asi začala tlačit, nevědomky a nějak samozřejmě jsem si myslela, že budu středobod jeho vesmíru, žila jen "pro nás", ale kámoška a teď vy tady mi otevíráte oči. Budu si žít také po svém a tak, jak to vyhovuje mně. Sice také "pro nás" ale ne jen "pro nás". Ničit se myšlenkama co asi? proč asi? nikam nevede. A úplně nejvíc mě štvou ty hádky, zbytečné a o ničem....asi je pravda, že věčně naštvaná a vyčítající partnerka brzy omrzí.

a jsi si jistá, že to má stejně? mluvilijste o tom, že se to pro tebe změnilo nebo jsi doufala , že to on jaksi pochopía máte podobně?
a jedna smutná zpráva....pro chlapy málokdy je žena středobod (to spíš na začátku), vztah "my dva" pro ně není alfou omegou života.
to pro ženy se život většinou točí kolem vztahů.u mužů bývá často na prvním místě práce . tím nechci říct, že svojí partnerku nemilují , ale pro ně vztah je jen jedním z několika důležitých oblastí života

nevím, jestli to má stejně. často mi říká, že mě miluje, že by chtěl společný život, že se se mnou cítí šastný. Je nám dobře, když nevyšiluju z věcí, které mě štvou. Nikdy jsem v takovém vztahu nebyla, nikdy jsem nepoznala takového chlapa, všechno se učím. Dost si věci beru, prostě cía a to co by jiní vzali jedním uchem sem, druhým ven, já prostě řeším. Splachovadlo mi na zadku nenarostlo sad

Není tady

 

#52 9. 2. 2012 11:25

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: tak nevím....

lupina montana napsal(a):

Jess! Tohle bys měla překopírovat na Ženskou taktiku (nebojakseto...) protože to je přesně ono! tummenupp
Tohle je ta taktika, která se mi zdá chytrá a fikaná - a ženská...prostě taková pěkná lol
A já to neumim grater a chtěla bych.
Žádný "milášku, líbila bych se ti v tom malým šerveným autíšku....budlikybudliky" lol

Lupí, jak jsem psala.  Jsem EvaMirka...
Ženskou taktiku používám tam, kde je třeba.
Například tam, kde  "protihráč" nehraje fér smile
A na partnera "šišlám"... pokud si to vyžádá (...ty moje neštěstíčko, tak ty mᚠrýmičku?, pojď , dᚠsi čajíček a bude zase dobže" smile )


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#53 9. 2. 2012 11:29

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tak nevím....

holka modrooka napsal(a):

agewa napsal(a):

holka modrooka napsal(a):

skoro rok, ze začátku čistě milenecky, pak jsem to asi začala tlačit, nevědomky a nějak samozřejmě jsem si myslela, že budu středobod jeho vesmíru, žila jen "pro nás", ale kámoška a teď vy tady mi otevíráte oči. Budu si žít také po svém a tak, jak to vyhovuje mně. Sice také "pro nás" ale ne jen "pro nás". Ničit se myšlenkama co asi? proč asi? nikam nevede. A úplně nejvíc mě štvou ty hádky, zbytečné a o ničem....asi je pravda, že věčně naštvaná a vyčítající partnerka brzy omrzí.

a jsi si jistá, že to má stejně? mluvilijste o tom, že se to pro tebe změnilo nebo jsi doufala , že to on jaksi pochopía máte podobně?
a jedna smutná zpráva....pro chlapy málokdy je žena středobod (to spíš na začátku), vztah "my dva" pro ně není alfou omegou života.
to pro ženy se život většinou točí kolem vztahů.u mužů bývá často na prvním místě práce . tím nechci říct, že svojí partnerku nemilují , ale pro ně vztah je jen jedním z několika důležitých oblastí života

nevím, jestli to má stejně. často mi říká, že mě miluje, že by chtěl společný život, že se se mnou cítí šastný. Je nám dobře, když nevyšiluju z věcí, které mě štvou. Nikdy jsem v takovém vztahu nebyla, nikdy jsem nepoznala takového chlapa, všechno se učím. Dost si věci beru, prostě cía a to co by jiní vzali jedním uchem sem, druhým ven, já prostě řeším. Splachovadlo mi na zadku nenarostlo sad

Když to víš,tak si nějaké abstraktní ve svém zájmu hleď sakrarychle pořídit,jinak štěstí nedojdeš.Nikdo se přeci nerodíme se splachovadlem na zadku:dumbom:

Není tady

 

#54 9. 2. 2012 14:14

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: tak nevím....

holka modrooka napsal(a):

něco se ve mně šprajclo a vadí mi, jak se u něj doma ženské střídají, jak se mi asi vrtají ve věcech, zkoumají společné obrázky, ani vlastně nevím přesně co se tam po dobu mé nepřítomnosti děje, asi tam hospodaří i v kuchyni, užívají koupelny. Bydlet spolu nemůžeme a víc a víc se mě dotýká představa, jak tam jiné ženy fungují a pak tam přijedu já,

Me by to taky vadilo.
Ale je to zblastni, neumim si poredstavit, ze by BM at zena nebo muz, prisel do bytu byvaleho partnera  a hospodaril tam, uzival koupelny apod. To je divny, ze to BM vubec dela. Copak nema odstup ?

Totez mi prijde hooodne divne u lektorky a hospodyne...nebo co. Obe jsou podrizene - placenene osoby a muzou delat jen co jim jejich nadrizeny dovoli. Neumim si predstavit, ze by moje dite melo doucovani doma a dochazejici ucitel by fungovalv moji koupelne ! Neco takoveho je nepripustne. Prohlizeni obrazku bych zatrhla, ba za to nejsou placeni.

Chapu , ze je to hodne neprijemne.  Ale znam podobny pripad, kdy nadrizeny nedovede vubec stanovit  hranice  a palceni podrizeni jsou jeho kamosi. Jak to dopadlo?  Obrovskou ztratou penez nedodelane veci, nekorektnost. Az az to vypadalo, ze tu porouci ti podrizeni, kteri okamzite "vycenichali " prilezitost k dobemu "bydlu".  Proste "vo co de kamo?" A nic hototvo.

Asi nemuzes nic delat, melabys byt dele pritomna a situacu sledovat. Takticky a opagtrne se do ni vlozit a obcasneco zkomentovat.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#55 9. 2. 2012 14:18

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: tak nevím....

majkafa napsal(a):

holko, nepsalas sem už někdy? Tvůj příběh je mi známý.

lollollollollollollol


Uz zase!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro u kazde nove diskuse....ja jsem vedela, ze to prijde. lollollol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#56 9. 2. 2012 15:26

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: tak nevím....

sahleb napsal(a):

holka modrooka napsal(a):

něco se ve mně šprajclo a vadí mi, jak se u něj doma ženské střídají, jak se mi asi vrtají ve věcech, zkoumají společné obrázky, ani vlastně nevím přesně co se tam po dobu mé nepřítomnosti děje, asi tam hospodaří i v kuchyni, užívají koupelny. Bydlet spolu nemůžeme a víc a víc se mě dotýká představa, jak tam jiné ženy fungují a pak tam přijedu já,

Me by to taky vadilo.
Ale je to zblastni, neumim si poredstavit, ze by BM at zena nebo muz, prisel do bytu byvaleho partnera  a hospodaril tam, uzival koupelny apod. To je divny, ze to BM vubec dela. Copak nema odstup ?

Totez mi prijde hooodne divne u lektorky a hospodyne...nebo co. Obe jsou podrizene - placenene osoby a muzou delat jen co jim jejich nadrizeny dovoli. Neumim si predstavit, ze by moje dite melo doucovani doma a dochazejici ucitel by fungovalv moji koupelne ! Neco takoveho je nepripustne. Prohlizeni obrazku bych zatrhla, ba za to nejsou placeni.

Chapu , ze je to hodne neprijemne.  Ale znam podobny pripad, kdy nadrizeny nedovede vubec stanovit  hranice  a palceni podrizeni jsou jeho kamosi. Jak to dopadlo?  Obrovskou ztratou penez nedodelane veci, nekorektnost. Az az to vypadalo, ze tu porouci ti podrizeni, kteri okamzite "vycenichali " prilezitost k dobemu "bydlu".  Proste "vo co de kamo?" A nic hototvo.

Asi nemuzes nic delat, melabys byt dele pritomna a situacu sledovat. Takticky a opagtrne se do ni vlozit a obcasneco zkomentovat.

No to je nášleh, tohleto. roll
Pokud jsem dobře četla, tak bývalka se přišla starat o nemocné dítě.
Hospodyně (předpokládám) v domě hospodaří, takže se tam pravděpodobně převážnou část dne zdržuje. Tak nějak nechápu, jak by to tyhle dámy měly dělat, aby nehospodařily v kuchyni a nepoužívaly koupelnu.
Že by si bývalka rozdělala ohníček venku, když bude děcku vařit čaj?
A hospodyně by si na toaletu mohla odskakovat do křoví a packy si chodit oplachovat k potoku...

Ale chápu, že kdyby se podřízená u svého zaměstnavatele vyčůrala a nedej bože si ještě opláchla ruce, mohlo by to pro zaměstnavatele skončit obrovskou ztrátou peněz a nekorektnosti vztahů ani nemluvě. lol lol lol


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#57 9. 2. 2012 16:15

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: tak nevím....

holka modrooka napsal(a):

ahoj, tak se nějak plácám ve vztahu. Chodím s mužem (oba rozvedení), nežijeme spolu, ale velmi často jezdím a tak nějak přespávám v jeho domě, on občas u mě, máme u sebe věci. Já u něj vařím pro něj a pro jeho děti, když je má u sebe, občas k němu jezdím i se svými dětmi, takový vztah napůl. A co mě trápí. Kromě toho podnikáme spoustu společných věcí, je pozorný, říká často, jak mě miluje. Ale, on si kdykoli potřebuje zve do domu bývalou manželku, teď si pro syna našel doučování, krásnou lektorku, ještě má hospodyni, všechny tři blonďaté vytuněné kočky. Já jsem opak, normální holka a v poslední době mám problém k příteli jezdit, něco se ve mně šprajclo a vadí mi, jak se u něj doma ženské střídají, jak se mi asi vrtají ve věcech, zkoumají společné obrázky, ani vlastně nevím přesně co se tam po dobu mé nepřítomnosti děje, asi tam hospodaří i v kuchyni, užívají koupelny. Bydlet spolu nemůžeme a víc a víc se mě dotýká představa, jak tam jiné ženy fungují a pak tam přijedu já, akorát se vždycky pohádáme a vztah jde tímto docela do kopru. Příteli situace samozřejmě vyhovuje, zařízené to má vlastně dobře. Naposledy dnes ráno si vzpomněl, že má jednání, tedy povolal bývalku, která u něj byla od rána, s jejich synem objela doktorku, pak tam byla přes oběd (asi ohřála co jsem uvařila), počkali na lektorku a teď jsou tam obě big_smile Já na jeho místě bych si přeložila jednání a objela s prckem doktora, pak se mu věnovala s učením. Bez borců, co by mě obskalovali. Ale já jsem já a on je on. Přijít o něj nechci a být za diváka taky ne, jak k této situaci přistupovat?

Tohle je samozřejmě vymyšlená pohádka která s reálem nemá nic společného .
Nějakej chlap určitě bude mít doma tři vytuněný blondýnky a vybere  si obyčejnou normální holku . Jeho bývalá vytuněná blondýnka nakluše kdykoliv a slouží jako služka, když pán potřebuje .......big_smile
Doučovat syna chodí krásná lektorka ..........to mi přjde jako příběh z ženskýho časopisu pro naivky , který potřebujou snít . Další krásná blondýna vymetá kouty .....ha ha.
Všimněte si, že všichni tito muži s velkým M obklopení krásnými blondýnami mají často jednání, nechodí do továrny k lince  ....yikes

Není tady

 

#58 9. 2. 2012 16:48

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: tak nevím....

maring napsal(a):

Tohle je samozřejmě vymyšlená pohádka která s reálem nemá nic společného .
Nějakej chlap určitě bude mít doma tři vytuněný blondýnky a vybere  si obyčejnou normální holku . Jeho bývalá vytuněná blondýnka nakluše kdykoliv a slouží jako služka, když pán potřebuje .......big_smile
Doučovat syna chodí krásná lektorka ..........to mi přjde jako příběh z ženskýho časopisu pro naivky , který potřebujou snít . Další krásná blondýna vymetá kouty .....ha ha.
Všimněte si, že všichni tito muži s velkým M obklopení krásnými blondýnami mají často jednání, nechodí do továrny k lince  ....:o

To bude tím, že stáním u linky by si na ty blondýny (tedy jejich placení) asi nevydělali. lol


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#59 9. 2. 2012 17:34

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: tak nevím....

Xsara napsal(a):

No to je nášleh, tohleto. roll
Pokud jsem dobře četla, tak bývalka se přišla starat o nemocné dítě.
Hospodyně (předpokládám) v domě hospodaří, takže se tam pravděpodobně převážnou část dne zdržuje. Tak nějak nechápu, jak by to tyhle dámy měly dělat, aby nehospodařily v kuchyni a nepoužívaly koupelnu.
Že by si bývalka rozdělala ohníček venku, když bude děcku vařit čaj?
A hospodyně by si na toaletu mohla odskakovat do křoví a packy si chodit oplachovat k potoku...

Ale chápu, že kdyby se podřízená u svého zaměstnavatele vyčůrala a nedej bože si ještě opláchla ruce, mohlo by to pro zaměstnavatele skončit obrovskou ztrátou peněz a nekorektnosti vztahů ani nemluvě. lol lol lol

No to, ze bych si domu privedla placenou lektorku nan doucovani znamena, ze urcite nema pristup do celeho bytu. Na zachod ano. Kdyz  mam doma hospodyni , treba uklizecku tak je tam na uklizeni a to muze i do koupelny kuchyne a vsude, ale kvuli uklidu. Kdyz nekdo hlida dite, ktere je nemocne tak samozrejme ano.

Me se prici mit nejak blizsi vztahy s lidmi, ktere platim na uklid nebo doucovani. Videla jsem prave jine vztahy, kde podrizeni prestali respektovat intimni sferu a dopadlo to spatne.

U tohodle pribehu se mi zda , ze to moc korektni neni.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#60 9. 2. 2012 18:09

majkafa
Host

Re: tak nevím....

Jessika napsal(a):

Ženskou taktiku používám tam, kde je třeba.
Například tam, kde  "protihráč" nehraje fér smile
A na partnera "šišlám"... pokud si to vyžádá (...ty moje neštěstíčko, tak ty mᚠrýmičku?, pojď , dᚠsi čajíček a bude zase dobže" smile )

vavava To vážně s ním takhle mluvíš? va Neuvěřitelné.

 

#61 9. 2. 2012 18:14

holka modrooka
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 2. 2012
Příspěvky: 120

Re: tak nevím....

maring napsal(a):

holka modrooka napsal(a):

ahoj, tak se nějak plácám ve vztahu. Chodím s mužem (oba rozvedení), nežijeme spolu, ale velmi často jezdím a tak nějak přespávám v jeho domě, on občas u mě, máme u sebe věci. Já u něj vařím pro něj a pro jeho děti, když je má u sebe, občas k němu jezdím i se svými dětmi, takový vztah napůl. A co mě trápí. Kromě toho podnikáme spoustu společných věcí, je pozorný, říká často, jak mě miluje. Ale, on si kdykoli potřebuje zve do domu bývalou manželku, teď si pro syna našel doučování, krásnou lektorku, ještě má hospodyni, všechny tři blonďaté vytuněné kočky. Já jsem opak, normální holka a v poslední době mám problém k příteli jezdit, něco se ve mně šprajclo a vadí mi, jak se u něj doma ženské střídají, jak se mi asi vrtají ve věcech, zkoumají společné obrázky, ani vlastně nevím přesně co se tam po dobu mé nepřítomnosti děje, asi tam hospodaří i v kuchyni, užívají koupelny. Bydlet spolu nemůžeme a víc a víc se mě dotýká představa, jak tam jiné ženy fungují a pak tam přijedu já, akorát se vždycky pohádáme a vztah jde tímto docela do kopru. Příteli situace samozřejmě vyhovuje, zařízené to má vlastně dobře. Naposledy dnes ráno si vzpomněl, že má jednání, tedy povolal bývalku, která u něj byla od rána, s jejich synem objela doktorku, pak tam byla přes oběd (asi ohřála co jsem uvařila), počkali na lektorku a teď jsou tam obě big_smile Já na jeho místě bych si přeložila jednání a objela s prckem doktora, pak se mu věnovala s učením. Bez borců, co by mě obskalovali. Ale já jsem já a on je on. Přijít o něj nechci a být za diváka taky ne, jak k této situaci přistupovat?

Tohle je samozřejmě vymyšlená pohádka která s reálem nemá nic společného .
Nějakej chlap určitě bude mít doma tři vytuněný blondýnky a vybere  si obyčejnou normální holku . Jeho bývalá vytuněná blondýnka nakluše kdykoliv a slouží jako služka, když pán potřebuje .......big_smile
Doučovat syna chodí krásná lektorka ..........to mi přjde jako příběh z ženskýho časopisu pro naivky , který potřebujou snít . Další krásná blondýna vymetá kouty .....ha ha.
Všimněte si, že všichni tito muži s velkým M obklopení krásnými blondýnami mají často jednání, nechodí do továrny k lince  ....yikes

kéž by to byla pohádka, to bych sem nepsala. Ano, bývalka přiskočí kdykoli je třeba, kdykoli si pán vzpomene. Dělá, co se jí řekne. Nepracuje, takže má čas na cokoli. I na pobývání u něj v domě a ohřívání mnou uvařeného jídla. Hodpodyně chodí dvakrát týdně uklidit, uklízí v té ulici tři domy. Lektorka je prostě kočena vybraná z databáze 300 lektorů. Já jsem obyčejná holka, které přítel píše denně zamilované maily a kterou si tak trochu stylizoval (za její velké podpory) do role, jaká mu vyhovuje. Ale s tím je konec, až když tady čtu pár rozumných názorů vidím, že jsem trochu přestala být já. A díky tomu ty hádky, nesmyslné. Vrátím se o krok zpátky a věřím, že budu (budeme) spokojenější. A si mu v domě běhá kdo chce, já tam už hospodařit nehodlám a tím pádem to ani nehodlám řešit. Když je tak šikovný, že si sehnal tři blondýny na pomoc, může si v klidu najít čtvrtou na vaření a já si můžu zajít třeba na sklenku s kámošema.....až se po neděli uvidíme, taky mu to tak řeknu. Možná bude konec lásky, ale to je riziko toho, že si prostě i já chci pár věcí udělat po svém....

Není tady

 

#62 9. 2. 2012 18:17

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: tak nevím....

majkafa napsal(a):

Jessika napsal(a):

Ženskou taktiku používám tam, kde je třeba.
Například tam, kde  "protihráč" nehraje fér smile
A na partnera "šišlám"... pokud si to vyžádá (...ty moje neštěstíčko, tak ty mᚠrýmičku?, pojď , dᚠsi čajíček a bude zase dobže" smile )

vavava To vážně s ním takhle mluvíš? va Neuvěřitelné.

Majko,vždy to může být sranda....dělávali jsme na sebe s partnerem třeba kocoury,jak jsou uražený a pak se lísaj...tím jsme prolamovali dusno...vždytĄhrát si je hrozně zábavný..smile

Není tady

 

#63 9. 2. 2012 18:21

majkafa
Host

Re: tak nevím....

Mám jiný náhled na to, co je sranda. Jiný druh humoru. Ne šišlací. Ani na malé děti nešišlám, ani na mého vnoučka, pro mě je to trapné a ne srandovní.

 

#64 9. 2. 2012 19:22

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: tak nevím....

majkafa napsal(a):

Mám jiný náhled na to, co je sranda. Jiný druh humoru. Ne šišlací. Ani na malé děti nešišlám, ani na mého vnoučka, pro mě je to trapné a ne srandovní.

Aha,tak to jo...
U nás se třeba ustálily výrazy,které děti říkaly,když byly malé a používáme je v běžné konverzaci...
třeba..kolobotky(polobotky),čatopis,koskomaut(kosmonaut),mjedídek....a mnoho dalších...
je to taková naše řečsmile
Šmarjá,ale to už jsem offtopic,promin holko modrooká

Není tady

 

#65 9. 2. 2012 19:27

holka modrooka
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 2. 2012
Příspěvky: 120

Re: tak nevím....

Revliba napsal(a):

majkafa napsal(a):

Mám jiný náhled na to, co je sranda. Jiný druh humoru. Ne šišlací. Ani na malé děti nešišlám, ani na mého vnoučka, pro mě je to trapné a ne srandovní.

Aha,tak to jo...
U nás se třeba ustálily výrazy,které děti říkaly,když byly malé a používáme je v běžné konverzaci...
třeba..kolobotky(polobotky),čatopis,koskomaut(kosmonaut),mjedídek....a mnoho dalších...
je to taková naše řečsmile
Šmarjá,ale to už jsem offtopic,promin holko modrooká

taky máme "svoje" výrazy, nejsou to sice zdrobněliny, ale vždycky se tomu zasmějeme, je mi to milé wink

Není tady

 

#66 9. 2. 2012 19:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: tak nevím....

Na děti ani na manžela jsem nikdy nešišlala a ani jsem moc nepoužívala slova papat,spinkat  a tak. \to jsem se hlídala, když děti povyrostly,abych nezmagořila mateřskou demenzí.
Jo taky jsem offtopic
Ségra s manželem na sebe šišlali a přišlo mi to ne komické, ale katastrofální. Ale jak říkám, každej at si dělá po svým.
A taky máme doma slova - typu hrboly (chleba obalovaný ve vajíčku), čekup a další. wink

Upravil(a) dusička (9. 2. 2012 19:32)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#67 9. 2. 2012 19:40

holka modrooka
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 2. 2012
Příspěvky: 120

Re: tak nevím....

no, k tématu ještě.... přemýšlím, jestli jsem žárlivka, probírám minulé vztahy a myslím, že nejsem!!! Takže mi nevadí ty ženské jako takové, vadí mi, že jsou u něj doma, kde jsem hodně i já tongue

Není tady

 

#68 9. 2. 2012 20:34

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: tak nevím....

tak k tématu...původně jsem se nechtěla vměšovat,ale nedá mi to...
asi záleží na tom,co od toho vztahu čekáš...pokud zahnízdění,blbý..tohle by tě asi omezovalo,nebylo by ti v tom dobře...
pokud zpestření a koření života,asi bys měla opustit roli maminky,vařky a opatrovatelky....
Jinak upřímně...s tímhle člověkem kdovíjakou budoucnost nevidím...což ovšem neznamená,že si s ním můžeš užívat doalelujá,ale jak tě čtu ,o to ti asi moc nejde...

Není tady

 

#69 9. 2. 2012 22:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: tak nevím....

majkafa napsal(a):

vavava To vážně s ním takhle mluvíš? va Neuvěřitelné.

Majko, tak si to tak neber lol
Holt pro někoho je uvěřitelnej širší okruh, pro někoho užší, no.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#70 10. 2. 2012 0:49

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: tak nevím....

holka modrooka napsal(a):

ahoj, tak se nějak plácám ve vztahu. Chodím s mužem (oba rozvedení), nežijeme spolu, ale velmi často jezdím a tak nějak přespávám v jeho domě, on občas u mě, máme u sebe věci. Já u něj vařím pro něj a pro jeho děti, když je má u sebe, občas k němu jezdím i se svými dětmi, takový vztah napůl. A co mě trápí. Kromě toho podnikáme spoustu společných věcí, je pozorný, říká často, jak mě miluje. Ale, on si kdykoli potřebuje zve do domu bývalou manželku, teď si pro syna našel doučování, krásnou lektorku, ještě má hospodyni, všechny tři blonďaté vytuněné kočky. Já jsem opak, normální holka a v poslední době mám problém k příteli jezdit, něco se ve mně šprajclo a vadí mi, jak se u něj doma ženské střídají, jak se mi asi vrtají ve věcech, zkoumají společné obrázky, ani vlastně nevím přesně co se tam po dobu mé nepřítomnosti děje, asi tam hospodaří i v kuchyni, užívají koupelny. Bydlet spolu nemůžeme a víc a víc se mě dotýká představa, jak tam jiné ženy fungují a pak tam přijedu já, akorát se vždycky pohádáme a vztah jde tímto docela do kopru. Příteli situace samozřejmě vyhovuje, zařízené to má vlastně dobře. Naposledy dnes ráno si vzpomněl, že má jednání, tedy povolal bývalku, která u něj byla od rána, s jejich synem objela doktorku, pak tam byla přes oběd [b](asi ohřála co jsem uvařila[/b), počkali na lektorku a teď jsou tam obě big_smile Já na jeho místě bych si přeložila jednání a objela s prckem doktora, pak se mu věnovala s učením. Bez borců, co by mě obskalovali. Ale já jsem já a on je on. Přijít o něj nechci a být za diváka taky ne, jak k této situaci přistupovat?

holka modrooká, já jsem si Ti dovolila vytučnit, co mě na Tvém příspěvku nejvíc praštilo do očí: Tvoje domněnky. Samé "asi-asi-asi" ... "asi se mi vrtají ve věcech" "asi zkoumají společné obrázky" "asi hospodaří i v kuchyni" "asi ohřála, co jsem uvařila". Tebe vraždí Tvoje vlastní představy, nikoliv skutečná příkoří, kterých by se na Tobě někdo úmyslně dopouštěl. stolt

Uvědom si, že BM je matka jeho dětí a pokud se jedná o nemocné dítě, jehož jsou oba rodiči, přes to prostě vlak nejede, to snad jako matka jistě chápeš. Dále si uvědom, že lektorka je zaměstnanec Tvého přítele, kterému platí za doučování svého dítěte a hospodyně je taky jenom zaměstnanec, který je zase placenej za úklid jeho baráku. Takže je logické, že hospodyně se bude v rámci svých povinností, za které je placená, pohybovat především v kuchyni a hospodařit tam, nemyslíš?!? A všechno ostatní jsou jenom Tvé domněnky - proč by se Ti měla lektorka, hospodyně nebo bývalka vrtat ve věcech nebo zkoumat společné obrázky a BM navíc ohřívat ausgerechnet jídlo od Tebe, které jsi vařila Ty, copak personál nemá na práci nic jiného, než se přítelkyni domácího pána hrabat ve věcech, zkoumat jejich společné obrázky a bývalka se jenom třese na ohřívané jídlo, které uvařila den předtím přítelkyně jejího exmanžela roll?!?

Mimochodem, pokud je někdo natolik dobře situovaný, že si může dovolit zaplatit hned dvě domácí profese naráz, hledí také na to, aby mu jeho zaměstnanci vyhovovali ve všech směrech. To už tak bývá, že lektorky bývají obvykle mladá, čerstvě dostudovaná děvčata a nikoliv chlapci, protože málokterý muž si přivydělává doučováním smile a na úklid baráku a vedení domácnosti si taky nikdo většinou nezjednává důchodkyni nad hrobem s křečovejma žilama, ale svižnou ženskou v nejlepších letech.

A z toho rovněž logicky vyplývá, že vydělává-li Tvůj přítel nadstandardní částky - jakože asi ano, jinak by si takový domácí personál asi těžko mohl dovolit - tak je jeho povolání asi takové povahy, že si absolutně nemůže dovolit svá pracovní jednání překládat, protože by ho to přinejmenším profesně popravilo a o zdroj svých nadstandardních příjmů by tak definitivně přišel. A troufám si tvrdit, že kdyby Tvůj přítel věděl, co se Ti honí hlavou: "...já na jeho místě bych si přeložila jednání a objela s prckem doktora", tedy že po něm chceš, aby udělal všechno možné na úkor své profese, jenom aby se nemusel stýkat se svou BM - že by s Tebou velmi rychle vyběhl cool

Mně se zdá, že Tobě ani tak nevadí to, že se Tvému příteli v baráku prohánějí tři blonďaté vytuněné kočky, mně se zdá, že Tobě spíš vadí to, že jste spolu už poměrně dlouho a ještě jaksi nepřišla řeč na nějaké společné sestěhování, trvalé spolužití nebo nedejbože svatbu ... vissla Čiliže pán zřejmě o láskyplný a vášnivý vztah zájem má, ale pod heslem "každý ve svém" stolt

A upřímně řečeno - já se mu ani moc nedivím. Jak jsi psala, tak se poslední dobou ustavičně jenom hádáte - kvůli jeho BM, kvůli lektorce, kvůli hospodyni. Tvůj přítel asi není hloupý a ví, že zdrojem vašich nesvárů je jednak Tvoje snaha hrát v jeho životě prim, druhak Tvoje žárlivost na bývalku a personál. A protože není žádný hlupák, dovede si v duchu spočítat, kam až by to došlo, kdyby si Tě natrvalo i s Tvými dětmi přistěhoval k sobě domů: kvůli stykům se svou BM by měl každou chvíli kravál, nutila bys ho vyměnit pohlednou lektorku za méně pohlednou lektorku a svižnou hospodyni za babu předdůchodového věku - čili dosavadní uspořádání věcí by ses mu definitivně snažila převorat v jeho výrazný neprospěch. A to je přesně důvod, proč si Tě pán drží - jak se říká - od těla stolt

Protože nezlob se na mě, ale v Tvém příspěvku jsem vycítila určitou dávku majetnických sklonů a snahu hrát v životě svého přítele prim, což pánové jednak velmi brzy vycítí a druhak takové vlastnosti u svých partnerek silně nemají rádi stolt Z čehož plyne poučení, že se mᚠs danou situací buďto smířit, nebo si najít pro život nějakého tvárnějšího partnera ... protože jak to tak vidím, Tvůj současný přítel Ti není ani schopen, ani ochoten nabídnout více, nežli občasné schůzky bez vyhlídek na trvalé soužití. Jak se říká - buďto ber, nebo nech být ... smile

Upravil(a) Kiara (10. 2. 2012 1:14)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#71 10. 2. 2012 0:49

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: tak nevím....

sorry - 2x roll

Upravil(a) Kiara (10. 2. 2012 0:50)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#72 10. 2. 2012 6:01

majkafa
Host

Re: tak nevím....

lupina montana napsal(a):

majkafa napsal(a):

vavava To vážně s ním takhle mluvíš? va Neuvěřitelné.

Majko, tak si to tak neber lol
Holt pro někoho je uvěřitelnej širší okruh, pro někoho užší, no.

Nemyslím si, že je to záležitost velikosti okruhu. lol

 

#73 10. 2. 2012 7:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: tak nevím....

Kiaro godlikegodlikegodlike
chystala jsem se že napíšu něco v tom smyslu, jako Ty. Ale fakt klobou dolů. Vyjádřila si,jak já to vidím a já bych to do písmenek nedala.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#74 10. 2. 2012 7:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tak nevím....

ty moje neštěstíčko, tak ty mᚠrýmičku?, pojď , dᚠsi čajíček a bude zase dobže
Omlouvám se za http://fora.babinet.cz/img/smilies/offtopic.gif, ale tohle mi připomnělo, jak mi synek volal, že je s klukama za rohem v hospodě, ale je tam zima a asi nastydne. Tak jsem uvařila do termosky čaj s citrónem, sbalila Paralen, kapičky na kašel a do nosu a s dcerunkou jsme tam vyrazily... a pak to začalo. Padaly podobný šišlavý slovíčka o nemocinkým chudinkovi, holka ho balila do šály, já servírovala Tussin na lžičce, nalejvala čajíček... a když jeden z kamarádů ochutnal a vyjeveně prohlásil "ty voe, to je fakt čaj!", tak byli pod stolem úplně všichni http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ale to jen tak na okraj.

Když je tak šikovný, že si sehnal tři blondýny na pomoc, může si v klidu najít čtvrtou na vaření a já si můžu zajít třeba na sklenku s kámošema.....až se po neděli uvidíme, taky mu to tak řeknu.
Dobrý, no... a co (si) tím dokážeš? Maximálně se projevíš jako uštěkaná fúrie, což tvůj přítel jistě s potěšením uvítá. Možná by sis měla uvědomit, že pořád ještě je to JEHO syn, JEHO barák a JEHO život, kterej si zařídil tak, aby měl co nejmíň starostí s logistikou.
Jo, kdybyste spolu bydleli, kdyby ti navrhl společný žití (a ono by to pravděpodobně zařídit šlo) a tak dál, pak bys dejme tomu mohla eliminovat hospodyni s tím, že její povinnosti zastaneš. Možná i kluka bys mohla doučovat, objíždět s ním kroužky a doktory, aby měl pán čas na vydělávání... jenomže by se mohlo stát, že by sis po čase stěžovala, jak na tebe "nemá vůbec čas".


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#75 10. 2. 2012 8:21

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tak nevím....

Kiaro,napsala si rozbor tak trochu s křížkem po funuse,to vše bylo řečeno a napsáno na prvních stránkách,takže nic nového.

Holko modrooká,taky mě napad další důležitý faktor,proč pořád to hádání a zakládám to na tvé myšlence,proč si nepřehodí jednání na jindy - nejste vy náhodou každý z jiného světa,jiného vzdělání,protože kdyby ses pohybovala v podobných kruzích jako on či z takového či podobného prostředí pocházela,nikdy bys s prominutím nemohla napsat takovou hloupost,že by si měl přehodit jednání,pak běžet s klukem k doktorovi,atd.,že ty bys to přeci takhle řešila.

Jestli se moje domněnka zakládá alespon z části na pravdě,nikdy vám to nebude klapat,zvlášt chybí li tam ta vzácná toleerance a pochopení a nadhled.

Upravil(a) Jaku (10. 2. 2012 8:23)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů