Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 5. 2. 2012 15:09

jijunka
♥------

Šance otěhotnění při KET

Ahoj holky, tak jsem se mezi Vás taky dostala. Nedaří se nám mimi, a protože jsme zvážili, že naše rodiny ani okolí by nám to neusnadnili, pokud by vše věděli, tak to držíme v sobě, vzájemně se podporujeme, ale samozřejmě to je někdy na zbláznění. sad Mám za sebou 3 neúspěšné inseminace, neúspěšnou IVF a teď čekám, jestli se ve čtvrtek podaří bez újmy rozmrazit naše 2 mrazáčky. Jakou máte prosím zkušenost s KET? A jak se Vám daří pálkovat dotazy z okolí typu: "Vy ještě neplánujete? "neutral Je mezi Vámi někdo, kdo to s partnerem taky nikomu radši neřekl?

Není tady

#2 5. 2. 2012 19:30

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Re: Šance otěhotnění při KET

Ahojky. Tak my se pokoušíme o druhé mimi 1,5 roku (první trvalo rok a čtvrt). Objektivně bychom měli být v pořádku, mám za sebou 2 IUI - bez úspěchu, teď jsme měli jít na 3. , ale přepadla mě nemoc butter To, že jsme se obráliti na CAR nikdo z rodiny neví - neřekla jsem to ani mamce (se kterou mám dobré vztahy) - jen 2 kamarádky (ani ne nejbližší) - ty se k tomu prostě nachomýtli, když jsme to řešili. S partnerem to "řešíme" sami - to víš, já jako ženská bych o tom potřebovala víc mluvit gloria Na dotazy typu: tak kdy bude další? bych nejraději vytáhla bejzbolku, ale pokaždé se (zatím lol ) ovládnu a říkám, že to nezáleží na nás. Jsou chvilky, kdy si říkám, že máme štěstí, že už jedno úžasné dítko máme a jsou chvíle, si popláču, protože cítím, že nejsme "kompletní".

Není tady

#3 5. 2. 2012 20:01

jijunka
♥------

Ahoj Zuzíí, díky za reakci. Já si právě asi hlavně kvůli práci nemůžu dovolit říct pravdu, takže to držíme v sobě, ale je to náročný. Pak si taky říkám, že to lidi, kteří to nezažili, stejně nemůžou pochopit a to, že jim to řeknu, způsobí jediné - budou si o nás bez nás povídat, budou se pořád ptát, tak co, už něco apod. Takže by mi hrozně pomohlo, setkávat se s někým, ideálně s párem, který je na tom stejně jako my. neutral Neplašíme z toho, snažíme se myslet i na jiné věci, držíme se. Jsou ale dny, kdy by si o tom člověk prostě potřeboval poklábosit, ale s někým inteligentním. tongue Buď ráda, že už jednoho broučka máš... Mně je už 33....

Není tady

#4 5. 2. 2012 21:15

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

U nás v práci o tom taky samozřejmě neví, že "na tom pracujeme". Na otázky kdy už něco bude, je asi nejlepší říct: nebojte se, až něco bude, včas se to dozvíte! To by mělo usadit i ty největší šoury wink
Já samozřejmě jsem ráda, že už jedno doma mám. Když jsme se snažili o první a furt nic, nechápala jsem ostatní, co se snaží o druhé - vždy už řece jedno doma maj, tak to nemůže být stejné. Tak už jsem to pochopila. Ta prázdnota z nenaplnění, touha a pocit neúplnosti je také velmi velký...

Není tady

#5 9. 2. 2012 10:21

Vincentka Léčivka
♥------

-

Upravil(a) Vincentka Léčivka (14. 2. 2012 10:11)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí