Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 2. 2012 21:42

Katushka
♥------
Registrovaný: 12. 7. 2010
Příspěvky: 7

Test negativní, menstruace taky nikde

Zdravím holky, 1.1. jsem měla pohlavní styk - 2. den těhotenství. Dnes, 33 dnů po styku, jsem si dělala těhotenský test který byl - negativní. Ovšem menstuace stále nikde. Je pravdou, že ji nemívám pravidelně, ale přeci jenom.. Vždycky to byva okolo těch 30-33.. Teď už je to nějak podezdřele dlouho.. Je pravděpodobnost těhotenství velmi vysoká? Ikdyž test neukázal ANI SLABOU čárku?! Děkuji předem za odpovědi!

Není tady

 

#2 4. 2. 2012 17:54

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Test negativní, menstruace taky nikde

33 dní po styku je hodně na to, aby se případné těhotenství ukázalo.
Spíš to tipuju na poruchu cyklu.
Možná už touto dobou je po problému, že? smile

Není tady

 

#3 4. 2. 2012 18:00

Katushka
♥------
Registrovaný: 12. 7. 2010
Příspěvky: 7

Re: Test negativní, menstruace taky nikde

Ano, problém se před 2 hodinami vyřešil. Ale i tak moc děkuji za odpověď :-) Mrška se asi stresem zpozdila!!!

Není tady

 

#4 22. 6. 2012 10:20

Paula22
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2012
Příspěvky: 8

Re: Test negativní, menstruace taky nikde

Doporucuji vyzkoušet Predictor Early. I kdyz mi vysly ostatni testy negativni, tak tento mi vysel uz ve 4 tt pozitivni.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů