Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 1. 2012 19:47

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Internet :)

Chlapci a děvčata (ty především), po letech opět jeden příběh a samozřejmě Vᚠnázor na něj wink

V době internetu jsem se "seznámil" (resp. s ohledem na výsledek-jen si psal) se sympatickou slečnou (snad) na jedné komunikační síti. Oba jsme studovali, takže reálné setkání se oddalovalo. Komunikace bylá dlouho trvající a zábavná, zajímavá. Holka byla den ode dne sympatičtější. Jenže to setkání, furt a furt se oddalovalo. Prý nikoho nemá, ale musí se učit. Ok, co se dá dělat, ozval jsem se po zkouškách. Bohužel už tu byl někdo jiný, někoho potkala. Proto jsem se rozloučil, a se má, ale samozřejmě že už jsem tam neměl co pohledávat. (délka odstavce a psaní 4měsíce roll)
Za malou chvíli (ca týden) se ozvala, že to nic nebylo, že to tak cítila, ale že mezi nima ani k ničemu nedošlo...tak jsme pokračovali dál. Jsem na to asi maniak, vždycky s někým dost smskuju, nebo chatuju a tady to nebylo jiné. Během dalších 5 měsíců se ovšem dohodlo dalších 8 termínů setkání, ze kterých vždycky sešlo z důvodů..učení, jedu domů,bla bla. Nejhorší na tom je, že jsem se zamiloval...i když virtuálně. Teď v klidu to beru zamilování do představy, do snu. Po pár zrušených termínech jsem už začal pochybovat. Na ujištění že nikoho nemá, jsem reagoval že jí věřím, že se spoléhám na její svědomí. Pro předtavu, komunikace nebyla jen o počasí. Rád, ráda taky občas zaznělo. Jenže pak bylo opravdu důležité období na státnice a tak se rozhodla na omezení dennodení komunikace.(tzn. tento odstavec trval dalších 5měsíců roll)
Po státnicích ovšem opět už nebyla sama. Tak jsem znovu, teď už citící se podvedený a naštvaný přestal komunikovat a odjel pracovat do zahraničí. Během půlroku venku mi vypisovala, že to bylo jen bez srdce, že nebude přeci v celibátu a kdy se sejdem. Do toho se mi nechtělo a snažil se ji navést, a se vžije do situace, a si uvědomí co dělá.
Zdálo se, že se povedlo. Vrátil jsem se domů a byl domluvený termín. Nevyšel (konkurz v práci). Druhý. Nevyšel (lyžování). Vždycky samozřejmě z její strany.

Po prvním a druhém odstavci (4+5 měsíců) už jsem to přestal řešit a někoho si našel. Jinak jsem byl fakt bez sexu celou tu dobu, protože mám zásadu...s někým jsem, pokud mi nevyhovuje skončím a hledám novou.

A má otázka:
Mám se na to vysrat a ignorovat ji? Nebo pokud (s přihlédnutím na její existenci) se pokusit sejít. Páč mě vadí, že si vybrala a spala s někým jiným. Myslím, že to dokážu překousnout jen v případě totálního rozboru co se stalo, což vím že nesnese ona. Prostě mám zájem toho člověka, ale za určitých podmínek, což chápu že může být se vším kříž.

Upravil(a) achjo (26. 1. 2012 19:49)

Není tady

 

#2 26. 1. 2012 19:48

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Internet :)

To chceš sen? A skutečně ho chytíš? A nebo raděj napneš energii ke skutečnému životu?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 26. 1. 2012 19:54

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: Internet :)

Ty si rychlá stolt  Já se tady podle toho řídit nebudu, protože mám svou hlavu, ale třeba se objeví názor, který mě nenapadl.
Co se týká té virtuality, tak v tu ránu, po těch 9měsících jsem zrušil všechny komunikátory a soc. sítě a vůbec mi to nechybí, páč člověk tam ztrácel akorát čas, a to jak s kamarády, tak s novýma lidma.
Člověk si jen staví otázku a kdyby náhodou...ano, tu "nevěru" lze prominout, protože jsem vlastně spolu nebyly, ale proč mi někdo říká že mě má rád a pak nedělá všechno proto aby s ním byl, resp. říká to víc lidem. Bylo by to tak i v reálu, dalo by se pak slůvkům "mám tě ráda" věřit?

Upravil(a) achjo (26. 1. 2012 19:58)

Není tady

 

#4 26. 1. 2012 20:03

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Internet :)

Zvláštní chování, kdyby měla zájem, proč by se nechtěla sejít? Jediná omluva, která mě napadá je, že by byla hooooodně nesmělá a schůzku odkládala z tohoto důvodu (a jiné rande jen předstírala). Ale pokud to není tento důvod, tak bych o takovouhle nespolehlivou osobu zájem neměla.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#5 26. 1. 2012 20:06

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Internet :)

Kladeš si dobré otázky a věřím, že na ně najdeš i dobrou odpověď, jen asi potřebuješ potvrdit, žes udělal správně a žes o nic nepřišel. To ti nikdo neřekne. Ale vlastně jo - lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše....

Víš, někdo si tak může upravovat svůj obrázek o sobě, dodávat si sebevědomí, že je pro někoho atraktivní. Důvodů je spousta.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#6 26. 1. 2012 20:22

majkafa
Host

Re: Internet :)

achjo napsal(a):

Ty si rychlá stolt  Já se tady podle toho řídit nebudu, protože mám svou hlavu, ale třeba se objeví názor, který mě nenapadl.
Co se týká té virtuality, tak v tu ránu, po těch 9měsících jsem zrušil všechny komunikátory a soc. sítě a vůbec mi to nechybí, páč člověk tam ztrácel akorát čas, a to jak s kamarády, tak s novýma lidma.
Člověk si jen staví otázku a kdyby náhodou...ano, tu "nevěru" lze prominout, protože jsem vlastně spolu nebyly, ale proč mi někdo říká že mě má rád a pak nedělá všechno proto aby s ním byl, resp. říká to víc lidem. Bylo by to tak i v reálu, dalo by se pak slůvkům "mám tě ráda" věřit?

Člověk, nebo ty?

 

#7 26. 1. 2012 20:29

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: Internet :)

Hergóot, zajímavé. Vidíš, právě třeba to mě nenapadlo. Asi na tom něco bude, proč vlastně své já nazývám člověkem. Popřemýšlím proč to tak je.

No abych taky zodpověděl Lennne: Nemůžu tady asi dát přepis co jsme si na sebe řekli, ale....slečna dle jejích slov byla zneužita bývalím přítelem. Cizincem, který ji zamlčel svou ženu a udal jinou národnost (Francouz místo Alžířana). Proto to s ním ukončila a pak se to údajně stalo...proč se s ním pak sešla to nevím. Nenahlásila nic na policii a ani doma. Jenže, je to dýl a pokud dovede přijmout jiné borce, tak tady v tom bych problém nehledal.

Upravil(a) achjo (26. 1. 2012 20:36)

Není tady

 

#8 26. 1. 2012 20:55

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Internet :)

tak jestli mluvi slecna pravdu, tak potom sis na svoji otazku vlastne odpovedel v poslednim prispevku sam wink


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#9 26. 1. 2012 21:16

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Internet :)

Na internetu je spousta lidí , kteří využívají anonymity k tomu, že si pohrávají s city druhých lidí a dokazují si, jak je umí obelhat a vyvolat v nich zájem a lásku ....
Mně před časem začal psát maily jeden 24 letej kluk , psal mi o jedné naší společné známé,  s kterou jsme měli oba špatnou zkušenost . A psal od rána do noci , desítky mailů denně, mně to bylo příjemný, lichotil mi, byl to dobrej pokec , těšila jsem se ........Dostala jsem cca 1500 mailů , když jsem se dozveděla, že dotyčný hoch je 50 letá lesbicky orientovaná nemohoucí ležící žena (po úrazu ), která se leta vydává na netu za muže a dokonce se ženy do ní zamilovávají a některé jely i na schůzku přes půl republiky , kde nikdo nečekal ......wink
Po rozchodu s manželem jsem si našla na netu vztah s čechem žijícím v Rakousku a virutálně jsme se do sebe zamilovali ......teda on občas hodil  "miluji tě "........a já  vyprahlá,  sama s dětma po tom skočila jako hladovej ......hmm
Akorát na schůzku neměl nikdy čas, to byly pořád konference a služební cesty a nemocná máma .......
wink
Takže jsem dělala DENNĚ erotickou linku zadarmo bohatýmu statkáři z Rakous asi rok a půl , protože naše maily se hodně týkaly sexu, než mi došlo, že nemá vůbec v úmyslu mít se mnou nějaký reálný vztah a dělat tatínka mým dětem ......big_smilebig_smile To kouzelné slůvko "miluji tě" způsobilo , že jsem se ho držela jako klíště a nechtěla se ho vzdát .
Pokud se ten člověk vymlouvá a nechce jít na schůzku , je to podvodník, který něco tají a skrývá a nemá vůbec smysl mu věnovat svůj čas, protože si jen pohrává s lidma .

Upravil(a) maring (26. 1. 2012 21:20)

Není tady

 

#10 26. 1. 2012 23:52

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Internet :)

achjo napsal(a):

A má otázka:
Mám se na to vysrat a ignorovat ji? Nebo pokud (s přihlédnutím na její existenci) se pokusit sejít. Páč mě vadí, že si vybrala a spala s někým jiným. Myslím, že to dokážu překousnout jen v případě totálního rozboru co se stalo, což vím že nesnese ona. Prostě mám zájem toho člověka, ale za určitých podmínek, což chápu že může být se vším kříž.

achjo, já bych asi zvolila na Tvém místě tu první variantu smile a nějaké sbližovací pokusy bych definitivně vzdala. Pokud se ani po devíti měsících usilovného dopisování nesejdete a plánované schůzky protistrana POKAŽDÉ na poslední chvíli odřekne, už to signalizuje, že je někde něco špatně.

Vždy ani nemᚠjistotu, kdo je vlastně člověk, se kterým tak dlouho maříš čas, jaké má s Tebou úmysly, jestli se jenom nudí, nebo si jenom tak "hraje", nebo ve virtuálním světě se za falešnou identitou mladé studentky může schovávat opravdu kdokoliv. Třeba bys byl velmi nemile překvapen, kým Tvoje vyvolená ve skutečnosti je - možná není ani mladá, ani to není studentka a v nejhorším případě to třeba ani není žena wink Face-to-face jsi ji ještě nikdy neviděl, veškeré info, které o ní máš, Ti poskytla ona, nějaká fotka na profilu nic neznamená, poněvadž kdokoliv si na svůj profil může dát cokoliv a kohokoliv.

A i kdybys byl skálopevně přesvědčen o její identitě, takové jednání je prostě nestandardní - tři čtvrtě roku napínat virtuálního nápadníka stylem "Slibem nezarmoutíš" a nesejít se za tu dobu ani jednou třeba na pět minut na kafe. Kdyby byl opravdu zájem o seznámení a nějaký vztah, nepřekážel by ani jednomu z vás fakt, že oba dva bydlíte třeba na jiném světadíle a proběhla by už alespoň první schůzka stolt

A protože tomu tak není, já bych na nějaké plané dopisování už na Tvém místě raději rezignovala a hledala bych takový vztah, u kterého je reálná šance, že dojde naplnění stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 27. 1. 2012 7:50

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Internet :)

Po různých zkušenostech mám pravidlo třikrát a dost. Pokud se se mnou někdo chce vidět, chce splnit slib a podobně, může to udělat bez ohledu na cokoliv. Chápu, že to nevyjde vždycky napoprvé, ale když to nevyjde napodruhý, už je mi to dost divný, a napotřetí prostě NEVĚŘÍM, že to ten člověk opravdu chce. A s člověkem, který mě nechce vídat, se nechci vídat ani já.

Není tady

 

#12 27. 1. 2012 9:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Internet :)

achjo napsal(a):

Ty si rychlá stolt  Já se tady podle toho řídit nebudu, protože mám svou hlavu, ale třeba se objeví názor, který mě nenapadl.
Co se týká té virtuality, tak v tu ránu, po těch 9měsících jsem zrušil všechny komunikátory a soc. sítě a vůbec mi to nechybí, páč člověk tam ztrácel akorát čas, a to jak s kamarády, tak s novýma lidma.
Člověk si jen staví otázku a kdyby náhodou...ano, tu "nevěru" lze prominout, protože jsem vlastně spolu nebyly, ale proč mi někdo říká že mě má rád a pak nedělá všechno proto aby s ním byl, resp. říká to víc lidem. Bylo by to tak i v reálu, dalo by se pak slůvkům "mám tě ráda" věřit?

No, odpovedal si si sám. Je zjavné, že sa jej páči ma s tebou LEN a výlučne vitruálny vzah. Ak ti to vyhovuje, tak v poriadku. Ak nie, hžadaj si ženu z mäsa a kostí. Vo co gou?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 27. 1. 2012 11:15

sazana
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2011
Příspěvky: 20

Re: Internet :)

Milý Achjo, to jsi si s ní vydržel psát tak dlouho a ani jednou jsi ji nevděl? Neznáte skype? Podle toho co píšeš to asi žádná seznámeníchtivá slečna nebyla - někdo si s tebe utahoval. To tě nenapadlo? Vaše komunikace sloužila určitě někomu k obveselení a ta osoba si zkoušela jak dlouho může s někým manipulovat. Každopádně není ta osoba příliš psychicky zdravá. I kdyby to bylo opravdu děvče hoooodně nesmělé (a to asi nebyla když měla každou chvíli nějaký vztah) tak by tě chtěla vidět. Kašli na to.

Není tady

 

#14 27. 1. 2012 12:19

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Internet :)

Mᚠdůkaz o tom, že je to slečna konkrétního věku nebo si s Tebou celou dobu jen někdo hraje hmm


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#15 27. 1. 2012 21:23

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: Internet :)

Jako na 100% nemůžu vědět nic, to je jasné. Ale prostě jestli je to někdo, kdo se schovává za cizí identitu, tak to má promakané jak blázen. Na seznamech ve škole je psaná, protože to je slovenka, tak slovenské i české tel. číslo, spolužáci ze seznamu školy v přátelích na facebooku, když fotky, tak jiné než na fb jsem dostával. Takže to by bylo na doživotí v ústavu, pokud by to byla taková hra.
No a jinak...šak Vám říkám, že už to beru s velkou rezervou, ale byl jsem v tom pěkně namočený, až po uši...i když po těch výmluvách už jsem pochyboval a jen čekal větu...nemohl bys mi poslat na kredit, nebo podobné sviňárny.
Teď prostě jasné fakof.
Kdo vyřeší mou záhadu, proč se označuju jako člověk, nebo o sobě mluvím ... člověk neví - a myslím tím sebe. Je tady nějaká psycholožka? smile Myslím to spíš tak, jestli o takovém označování se někdo něco neslyšel, nebo nečetl. Nechci zas úplné babky kořenářky prosím. Např. se mi stala zajímavá věc, že grafoložka mi řekla jen tak mimo, nezkoumala mě, ale když viděla můj podpis...příjmění+jméno...že to značí že nejsem osobnost, protože ty se podepisují jen příjmením sad big_smile

Není tady

 

#16 27. 1. 2012 21:28

majkafa
Host

Re: Internet :)

píšeš jako malý kluk. Ještě jsi asi nedospěl. I to s tou známostí z netu. Žij a neřeš virtuálno. Žij reálný život a nevrtej se furt v něčem, natož takhle imaginárním.

Vždy už je ti pomalu 30, jestli se nemýlím. va

Upravil(a) majkafa (27. 1. 2012 21:35)

 

#17 27. 1. 2012 22:34

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: Internet :)

Sice až za dlouho, ale bude, to mᚠpravdu. Malý kluk budu furt...pokud soudíš z tohoto napsaného, i když já nevím z čeho, co vlastně značí tu "malost"?

Mě zajímají věci, spojuju si proč to a proč ono, všechno má nějaký důvod a já to chci vždycky vědět. Vitruálno neřeším (ve smyslu love) už nějakou dobu, to jsem psal asi 3x tady snad. Zajímají mě jiné úhly pohledu a jak už jsem také psal, třeba najdu věc, co mě vůbec nenapadla. Člověk se má poučit z chyb.

Není tady

 

#18 28. 1. 2012 12:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Internet :)

Za človeka sa označuješ asi preto, lebo sa chceš trochu skry, nechce sa ti písa o SEBE v prvej osobe, asi príliš osobné alebo čo. To s tou osobnosou počujem prvý raz a je podža mňa volovina, väčšinou od človeka (big_smile ) chcú, aby sa podpísal celým menom, tak sa rukou podpisuje častejšie obidvoma menami, to je celé... Neber všetko smrtežne vážne. wink S tou babou - no, skúsenos. Aspoň sa - možno - naučíš uprednostňova reálny život pred virtuálnym. Keď nič iné, tak na toto to bolo dobré. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 28. 1. 2012 13:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Internet :)

achjo napsal(a):

Jako na 100% nemůžu vědět nic, to je jasné. Ale prostě jestli je to někdo, kdo se schovává za cizí identitu, tak to má promakané jak blázen. Na seznamech ve škole je psaná, protože to je slovenka, tak slovenské i české tel. číslo, spolužáci ze seznamu školy v přátelích na facebooku, když fotky, tak jiné než na fb jsem dostával. Takže to by bylo na doživotí v ústavu, pokud by to byla taková hra.
No a jinak...šak Vám říkám, že už to beru s velkou rezervou, ale byl jsem v tom pěkně namočený, až po uši...i když po těch výmluvách už jsem pochyboval a jen čekal větu...nemohl bys mi poslat na kredit, nebo podobné sviňárny.
Teď prostě jasné fakof.
Kdo vyřeší mou záhadu, proč se označuju jako člověk, nebo o sobě mluvím ... člověk neví - a myslím tím sebe. Je tady nějaká psycholožka? smile Myslím to spíš tak, jestli o takovém označování se někdo něco neslyšel, nebo nečetl. Nechci zas úplné babky kořenářky prosím. Např. se mi stala zajímavá věc, že grafoložka mi řekla jen tak mimo, nezkoumala mě, ale když viděla můj podpis...příjmění+jméno...že to značí že nejsem osobnost, protože ty se podepisují jen příjmením sad big_smile

tak to má promakané, co tě na tom tak šokuje. můj kamarád se takhle nechává vodit za nos už dva roky, slečnu taky nikdy neviděl roll taky se znají jen z netu a ona nikdy nemůže, když se mají sejít a je to pořád dokola.
nerada to říkám, ale co chcete, to máte.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 8. 2. 2012 11:46

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Internet :)

Achjo, vykašlat se na to musíš, je to jen závislost a citové zneužívání (já mám co mluvit - jsem ten o kom píše Pavla). Vim jak je těžké vzdát se svého snu - proto je to závislost. Podle mne ti může pomoci jen naprostá ignorace a až to vzdá a vzdᚠto i ty tak nový vztah. A když nepomůže tohle, tak je tu možnost ústavní léčby závislosti

Není tady

 

#21 8. 2. 2012 15:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Internet :)

Nojo - když ono to je jako na chrtích závodech, žejo? Jeden si myslí, že když ještě trochu přidá, tak že tu potvoru chlupatou přece MUSÍ chytit cool
Podle mně pomůže hlavně to, když si člověk uvědomí, že běhá furt dokolečka......hergot, tenhle lesík už tu byl...a zase....a zase! lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#22 9. 2. 2012 3:35

achjo
♥♥-----
Registrovaný: 8. 7. 2009
Příspěvky: 32

Re: Internet :)

Jako co se týče nějaké zamilovanosti, nebo sympatií, ty už dávno přešli. Uvědomil jsem si svou chybu a byla to virtuální blbost. Ale to už také dávno. Proto jsem tehdy taky zrušil všechny ty účty na soc. sítích, popř. seznamkách. Tady jsem to napsal, protože mě zajímaly ty názory na věc a vlastně jestli to taky někdo zažil a jak to řešil a prostě vůbec že se objeví myšlenka nová, jiná, která mě nenapadla.
Bylo ve mě totiž ještě takové to co když...co kdyby byla big_smile Ale přešlo už i to. Každopádně pokud můžu doporučit čtenářům diskuze...REALITA JE REALITA, běžte od počítačů ven. A už hledat partnery, tak třeba sportovat, dívat se na památky, kecat a já nevím co. Dá se tomu říct ŽÍT. U pc to jednoduše nejde.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů