Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 1. 2012 10:51

Thea9
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2011
Příspěvky: 11

Krmení koček

Zdravím, mám 2 kočky, budou jim v červnu 2 roky. Krmín ráno a večer a mám pocit, že mají pořád hlad. Čím krmíte a jak často? Jak velké porce? Díky za odpověď.

Není tady

 

#2 25. 1. 2012 17:20

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Krmení koček

jo , ty moje taky mají neustále výraz afgánských dětí.
jak zamířím do kuchyně ...už stojí svorně u misky .
krmím je 2* denně konzervou , jinak mají k dipozici celý den suchý a vodu.

Není tady

 

#3 26. 1. 2012 6:05

Thea9
♥------
Registrovaný: 24. 6. 2011
Příspěvky: 11

Re: Krmení koček

agewa napsal(a):

jo , ty moje taky mají neustále výraz afgánských dětí.
jak zamířím do kuchyně ...už stojí svorně u misky .
krmím je 2* denně konzervou , jinak mají k dipozici celý den suchý a vodu.

Suché krmení po celý den nemají (na doporučení zvěrolékaře), jedna jí málo druhá sežere na co přijde, je větší a míň se hýbe. Mohla bych se ještě zeptat, jestli je máte kastrované?

Není tady

 

#4 26. 1. 2012 9:40

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Krmení koček

ta starší kastrovaná je, máme jí z útulku a je trochu chromá na nožku.
mladší ještě není, je jí 9 měsíců, treprve jí to čeká.
obě jsou jen doma . starší se ven bojí, mladší nechceme pouštět my.

Není tady

 

#5 26. 1. 2012 20:27

maring
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2011
Příspěvky: 319

Re: Krmení koček

Thea9 napsal(a):

Zdravím, mám 2 kočky, budou jim v červnu 2 roky. Krmín ráno a večer a mám pocit, že mají pořád hlad. Čím krmíte a jak často? Jak velké porce? Díky za odpověď.

Já mám tři a dávám jim ráno jednu kapsičku dohromady a přes den mají kvalitní granule a občas jim přilepšuju taveným sýrem, nebo syrové kuřecí prsa (mini porce, jinak se přejí a blinkaj ), nebo vařené kuřecí  , některé z nich mají rády mléko a smetanu , jedna miluje jogurt . .Ale vidím je často u misky s granulema, kdyby je neměly , řvaly by hlady.
Dvě jsou kastrované a jedna je roční a tý dávám půl kapsičky 2 denně .

Není tady

 

#6 28. 1. 2012 18:07

Cirilla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 1. 2008
Příspěvky: 314

Re: Krmení koček

Já mám číču jednu, kastrovanou. Ráno a večer dostane po půlce kapsičky. Přes den má v misce volně k dispozici granule. Občas jí to zpestřím kouskem ryby nebo jater ( syrových), může se po nich utlouct. Jinak máme výhodu, že lidského jídla si ani nevšimne, jen očuchá a jde pryč. Je štíhlá jako proutek.  Granule baští průběžně celý den , vždycky jich pár sezobne, za hodinku si dá další a tak to dělá celý den. Kočky tímto způsobem jedí běžně.

Není tady

 

#7 2. 2. 2012 23:59

Terez.M
♥------
Registrovaný: 1. 2. 2012
Příspěvky: 7

Re: Krmení koček

Kupte kvalitni granule ve velkem baleni (vyjde to levneji). Kocka jich sni mene, protoze jsou sytejsi. Navic je to i dobra prevence pred navstevou veterinare. Konzervy a kapsicky nedavejte, sice jim to chutna ale je to predrazeny smejd, misto kapsicek davejte maso. My kocce kupujeme feline caviar

Není tady

 

#8 5. 2. 2012 22:04

lucka v.
♥♥-----
Registrovaný: 26. 1. 2012
Příspěvky: 26

Re: Krmení koček

Thea9 napsal(a):

Zdravím, mám 2 kočky, budou jim v červnu 2 roky. Krmín ráno a večer a mám pocit, že mají pořád hlad. Čím krmíte a jak často? Jak velké porce? Díky za odpověď.

Souhlas s předchozím příspěvkem. Nejdříve kupte nějaký tip krmiva, abyste vyzkoušeli, v malém balení a pak rovnou 7,5 kg. My dáváme kastráta od Brit Care a při třech kočkách (miska pořád plná granulí) ten pytel 7,5 dají za 4-5 měsíců...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů